Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Zesilovač k repro LSM

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
angelo02
Hifi obsluha


Založený: 23 február 2019
Príspevky: 31
Bydlisko: Vsetín

PríspevokZaslal: So február 23, 2019 20:43:40    Predmet: Zesilovač k repro LSM Odpovedať s citátom

Zdravím zdejší Hifisty.
Doufám, že to není mimo téma, ale.
Nedávno jsem si udělal radost a postavil regálové třípásmové reprosoutavy LSM, které jsou k vidění na sousedním webu repromania.net. Momenálně řeším, jaký by k nim byl vhodný zesilovač. Momentálně mám DIY zesilovač se dvěma hybridními IO STK 4048XI, které nabízel pan Anton Kosmel, jako stavebnici. Nicméně rád bych si pořídil stroje jako DPA 222, a Hypa 10, či 17. Nikdy jsem tyto zesilovače neviděl a hlavně neslyšel.
Je tu někdo z Moravy nebo nejlépe ze zlínského kraje, kdo má některý z těchto strojů, a nevadilo by mu, kdybych si je přijel poslechnout, abych si před koupí udělal obrázek?

Díky Moc
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TigiGold
Hifista - pokročilec


Založený: 24 júl 2008
Príspevky: 429
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po február 25, 2019 10:20:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Nechci tě odrazovat od návštěv u kolegů hifistů, určitě je fajn se seznámit, popovídat si a nastavit sluch jiným aparátům. Ale co myslíš, že tam uslyšíš? Určitě nic, z čeho by se dalo dovodit, že je pro tvé bedny např. Hypa 10 vhodnější než DPA 222. Snad jedině kdyby někdo měl stejné bedny jako ty a měl je umístěné v obdobném prostoru, pak by měla návštěva jakýs takýs význam pro tvé rozhodování.

Všechno jsou to zesilovače s neutrálním podáním a dobrou pověstí v čs hifi komunitě. Chybu podle mě neudělaš s žádným z nich. Hypu 17 bych na tvém místě volil, pokud máš méně citlivé bedny.

_________________
Audiolab 9000 CDT * RME ADI-2 DAC FS * Neumann KH310 * Sennheiser HD800 a HD650 * Beyerdynamic T1 * Avantone Planar * AKG K371 * Panasonic DMP-BDT380EG * Epson EH-TW5650
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 869
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: Po február 25, 2019 17:00:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Já mám repro LSM v kombinaci s tímhle zesilovačem:

http://audio.teac.com/product/ai-501da/

Zvuk je výbornej a hlasitost rozhodně dostatečná.LSM jsou citlivý reprobedny.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Kocour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 február 2008
Príspevky: 797

PríspevokZaslal: Po február 25, 2019 18:44:08    Predmet: Odpovedať s citátom

A co tento muj kousek? Pripadne mi pisni email a domluvime se.
http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=26756

_________________
HTPC + RME ADI-2 DAC + Yamaha M-50Dawsoo + ruzne DIY repro
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
angelo02
Hifi obsluha


Založený: 23 február 2019
Príspevky: 31
Bydlisko: Vsetín

PríspevokZaslal: Ut február 26, 2019 20:28:26    Predmet: Odpovedať s citátom

To:TigiGold. Testovat komponenty na svém aparátu by bylo fajn a asi nejvíc, co by mi z poslechu přineslo. Jedna z variant je to, že by mi prodejce, potažmo výrobce svůj produkt zapůjčil, abych si jej mohl otestovat doma. Nikoho takového ale neznám. Pak se nabízí vaianta to prostě naslepo koupit a vyzkoušet. Horší by bylo, kdyby se mi to pak nelíbilo a musel bych to se ztrátou prodat. Asi to fakt není uplně "easy" Díky za feedback Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist