Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Poslechová akce VMAudio + SPaudio při HighEnd Praha 2013
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Quart
Hifi expert


Založený: 26 december 2008
Príspevky: 1377
Bydlisko: Litoměřice

PríspevokZaslal: Ut február 26, 2019 13:27:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Pokud bude v mých silách, mohu na výstavu vzít cokoli si předem objednáte.

Pokud tedy už teď víte, že budete něco potřebovat, neváhejte se na mne obrátit - nejlépe rovnou objednávkou na eshopu s poznámkou o předání na výstavě + den a cca čas.

Díky.

_________________
www.facebook.com/SPaudioCZ
www.SPaudio.cz
www.CustomWorks.cz
www.revize-hc.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
seas
Hifi expert


Založený: 25 október 2006
Príspevky: 1236

PríspevokZaslal: Št február 28, 2019 08:32:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Pfizer Spolu UA forum

Naposledy upravil seas dňa So december 31, 2022 00:53:09, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1920

PríspevokZaslal: Št február 28, 2019 09:28:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Jasné, že áno. Deti na 2-3 hodinky pohlídá niekto z rodiny a oslava sa určite nezačne ráno o 9-tej.
No je pravda, že veľký zmysel tá akcia nemá. Je to zaujímavé, keď tam je človek po prvýkrát, no potom je to už stále dookola o tom istom.

_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Št február 28, 2019 10:20:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Mne tieto akcie začali dávať väčší zmysel práve po x návštevách. Beriem to ako spoločenskú akciu na ktorej môžem stretnúť starých a známych.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
check
Martin Vitvar


Založený: 10 júl 2007
Príspevky: 1511
Bydlisko: Horní Počernice

PríspevokZaslal: Št február 28, 2019 20:33:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Tento rok jsme na výstavě Smile.
_________________
http://vmaudio.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
ythren
Hifi obsluha


Založený: 26 október 2016
Príspevky: 41

PríspevokZaslal: Št február 28, 2019 20:44:02    Predmet: Odpovedať s citátom

který pokoj? ať to nemusím pracně hledat Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
check
Martin Vitvar


Založený: 10 júl 2007
Príspevky: 1511
Bydlisko: Horní Počernice

PríspevokZaslal: Št február 28, 2019 20:56:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Pokoj 359 http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=323428#323428
_________________
http://vmaudio.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
check
Martin Vitvar


Založený: 10 júl 2007
Príspevky: 1511
Bydlisko: Horní Počernice

PríspevokZaslal: Pi marec 01, 2019 12:55:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Aktuálně na výstavě. https://youtu.be/6-8ZeUTCw8o
_________________
http://vmaudio.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Pi marec 01, 2019 22:59:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Jedna z mála expozic, kde nehučely basy. V malých místnostech jediná.
_________________
---
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1226
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: So marec 02, 2019 12:32:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Dvakrát jsem si vyzkoušel, ještě v Corinthia Towers co to znamená prezentovat větší bedny na výstavě v hotelovém pokoji, takže se snažím být shovívavý když není výsledek moc dobrý. S přístroji SP audio mam zkušenost ze své poslechovky i z návštev u zákazníků a to co jsem mohl slyšet v pokoji SPaudio a VMA byla negativní interakce beden a místnosti a mé vyjádření ke zvuku by muselo být naprostým opakem předchozího příspěvku, jehož podstata sdělení mě proto až šokovala. Tu basovou oblast nezachránila ani rozsáhlá instalace akustických úprav. Obdobně silně upravená místnost a dospělé bedny byly u Srolla a tam to bylo bez vyloženého problému na basech, pokud si člověk nestoupl k zadní stěně. Ale ani tato prezentace pro mě nebyla vrcholným hudebním zážitkem výstavy.
Lidi jsou lidi, a jejich subjektivní vnímání je konečným arbitrem hodnocení platným pro každého zvlášť.

_________________
Buď vždycky trpělivý k chybám druhých, sám jich máš mnoho, které potřebují také shovívavost.
A neumíš-li udělat sám sebe dokonalým, jak to můžeš očekávat u druhých?

Noble Audio
http://noble-audio.webnode.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: So marec 02, 2019 13:47:19    Predmet: Odpovedať s citátom

N.A. : Věřím, že jsi to napsal podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Přesto je poněkud nešťastné, když negativně komentuješ prezentaci konkurenční firmy.
_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: So marec 02, 2019 15:48:46    Predmet: Odpovedať s citátom

U Šrola jsem slyšel Nohavicu a jakousi elektroniku. U obého jsem ten hučák vnímal tak jako všude v malých místnostech při větších hlasitostech a bednách. U SPaudio hrála návštěvníkova fleška s nějakou houslovou předehrou a navazující symfonickou pasáží, kde bylo úderných basů dost a dost.

Samozřejmě, že lehkost obřích Focalů v tělocvičně byla ještě o míle dál. Za mě s náskokem nejlepší zvuk výstavy.

_________________
---
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: So marec 02, 2019 16:29:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Samozřejmě, že lehkost obřích Focalů v tělocvičně byla ještě o míle dál. Za mě s náskokem nejlepší zvuk výstavy.

No někdo má prostě vkus. Laughing
No a to hrály /Focaly/ na Naimech. Což jim ještě ubralo na lesku.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
hcrevize
Hifi expert


Založený: 09 júl 2009
Príspevky: 1623
Bydlisko: www.revize-hc.cz

PríspevokZaslal: So marec 02, 2019 17:17:18    Predmet: Odpovedať s citátom

SPaudio s VMA a dále Tanoy, BW za mě rozhodně jeden z nejlepších zvuků na výstavě. Přikládám pár foto.

Naposledy upravil hcrevize dňa So marec 02, 2019 18:02:37, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
hcrevize
Hifi expert


Založený: 09 júl 2009
Príspevky: 1623
Bydlisko: www.revize-hc.cz

PríspevokZaslal: So marec 02, 2019 17:20:28    Predmet: Odpovedať s citátom

pokračování
_________________
BW801, SPaudio P1, SPaudio A400, HTPC; SPaudio D1, LC1 repro kabel.
www.revize-hc.cz
www.customworks.cz
www.spaudio.cz


Naposledy upravil hcrevize dňa So marec 02, 2019 17:21:38, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: So marec 02, 2019 18:00:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Ty Tannoy jsem neslyšel, vždycky tam zrovna měli zapnuté KEF R11 = ze "zaplatitelných" asi nejlepší sloupovky výstavy. Už jen proto, že tam v 11. patře byl poměrně klid:-)
_________________
---
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1226
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: So marec 02, 2019 19:23:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Já byl v 11. a zrovna hrály ty Tannoye. Ale podle zvuku jsem to nepoznal, říkal jsem si, že na retro řadu této značky je ten zvuk nějak jemný, čistý s dobře artikulovaným basem, a takhle od boku bych si tedy tipnul, že hrají spíše ty KEF. Šel jsem tedy k bednám a překvapilo mě, že hrají Tannoy. Říkal jsem si, třeba to za chvilku přehodí a budu moci posoudit rozdíl, jak hrají ty KEF, ale nedočkal jsem se a otravovat se my vystavovatele nechtělo, nejsem zákazník ani na jedny z těch beden. Odnesl jsem si tedy pouze překvapení ze zvuku Těchto GRF 90. Doma jsem si ty bedny vyhledal a zjistil, že mají vyhybku již z kvalitních kondíků ClarityCap a bytelnou a pořádně vyztuženou skříň, bedna má 74Kg a cena za pár činí 540.000,-
Pak jsem našel i test na Hi-Fi Voice.
Takže to vše mi ledacos vysvětlilo, no není Tannoy jako Tannoy.

_________________
Buď vždycky trpělivý k chybám druhých, sám jich máš mnoho, které potřebují také shovívavost.
A neumíš-li udělat sám sebe dokonalým, jak to můžeš očekávat u druhých?

Noble Audio
http://noble-audio.webnode.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1226
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: So marec 02, 2019 19:28:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Jo, a ještě jeden podstatný fakt mluvil do toho zvuku, krmila to dobrá elektronika a vysoké modely Nordost, takže ty bedny dostávaly pevný a precizní zvuk.
_________________
Buď vždycky trpělivý k chybám druhých, sám jich máš mnoho, které potřebují také shovívavost.
A neumíš-li udělat sám sebe dokonalým, jak to můžeš očekávat u druhých?

Noble Audio
http://noble-audio.webnode.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: So marec 02, 2019 19:43:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Já bych řekl že dobrý zvuk navzdory roztahaným anténám Nordost.
_________________
---
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1920

PríspevokZaslal: So marec 02, 2019 21:18:08    Predmet: Odpovedať s citátom

N.A. napísal:
Dvakrát jsem si vyzkoušel, ještě v Corinthia Towers co to znamená prezentovat větší bedny na výstavě v hotelovém pokoji, takže se snažím být shovívavý když není výsledek moc dobrý. S přístroji SP audio mam zkušenost ze své poslechovky i z návštev u zákazníků a to co jsem mohl slyšet v pokoji SPaudio a VMA byla negativní interakce beden a místnosti a mé vyjádření ke zvuku by muselo být naprostým opakem předchozího příspěvku, jehož podstata sdělení mě proto až šokovala. Tu basovou oblast nezachránila ani rozsáhlá instalace akustických úprav. Obdobně silně upravená místnost a dospělé bedny byly u Srolla a tam to bylo bez vyloženého problému na basech, pokud si člověk nestoupl k zadní stěně. Ale ani tato prezentace pro mě nebyla vrcholným hudebním zážitkem výstavy.
Lidi jsou lidi, a jejich subjektivní vnímání je konečným arbitrem hodnocení platným pro každého zvlášť.

Naprostý súhlas. Počul som to rovnako. Nechápem, prečo to muselo tak hučať, no je to asi novodobá choroba. Dokonca som tam bol 2x, no ani raz nebol okolitý hluk taký veľký, že by sa s hlasitosťou nedalo ísť nižšie.

_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
WaVe_99
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 688

PríspevokZaslal: So marec 02, 2019 23:10:06    Predmet: Odpovedať s citátom

To je zajimave, ze jsme to vsichni vnimali tak rozdilne. Ja bych hodnotil SPAudio+VMA velmi pozitivne. Vc. chovani basu v male mistnosti pri pomerne velke hlasitosti. No jo no Smile Btw, jsem jediny, kdo si chrochtal blahem z komba EMM Labs+ Audia + Estelon? Nekomentuji samo cenu retezce, ta je mimo...
_________________
Omlouvám se, jsem hifitele Smile

Když se na světe objeví opravdový génius, pozná se podle toho znamení,že se všichni hlupci proti němu spolčí. JONATHAN SWIFT
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1920

PríspevokZaslal: So marec 02, 2019 23:22:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja neviem, či sa to dá nazvať rozdielne vnímanie. Dunenie musí vnímať každý rovnako a to aj vtedy, ak má horší sluch. Jedine, že ste počuli hrať inú hudbu a pri nižšej hlasitosti.
_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2316
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: So marec 02, 2019 23:38:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Byl jsem v mísnosti VMA/SPA asi půl hodiny a žádný dunění se nekonalo.
Jeden z nejlepších zvuků výstavy.
U Srolla mě to moc nenadchlo, ale poslouchal jsem 2 skladby klasiky, kterou běžně neposlouchám.
Jinak se mi líbily Focaly, Kii a slušně to hrálo i Vivid Audio.
Xavian bída. Nautily s živou hudbou dobrý, ale překvapil mě pumpující basák. Přitom hlasitost nebyla moc velká. Nejhorší zvuk jsem asi slyšel u Rihy. Tam odsud jsem utekl hodně rychle.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ne marec 03, 2019 09:02:16    Predmet: Odpovedať s citátom

N.A. napísal:
... a to co jsem mohl slyšet v pokoji SPaudio a VMA byla negativní interakce beden a místnosti a mé vyjádření ke zvuku by muselo být naprostým opakem předchozího příspěvku, jehož podstata sdělení mě proto až šokovala...

V prvom rade stoliciek som nic take nepozoroval.

N.A. skus prosim blizsie popisat tu negativnu interakciu o ktorej pises. Napr. v akom frekvencnom pasme, popripade na akych nahravkach si to vnimal? A tiez, ze kde si sedel/stal...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1920

PríspevokZaslal: Ne marec 03, 2019 10:24:15    Predmet: Odpovedať s citátom

V prvej rade som nesedel, len ďalej a raz stál pri zadnej stene a dunenie som počul tiež. miero snáď si nemyslíš, že sme tam mali zo sebou mikrofón na meranie. Pamätám si akurát Money for nothing.
_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ne marec 03, 2019 14:20:23    Predmet: Odpovedať s citátom

je takmer iste, ze si mal so sebou aspon jeden mikrofon ... v mobile
- napr. pre Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=org.intoorbit.spectrum

akustickymi upravami sa da korigovat miestnost, ale snad nemyslite vazne, ze check ich pri ich instalacii ladil na posluch postojacky u zadnej steny

v prvej rade a pravdepodobne ani v druhej to nedunelo, a to som tam bol niekolko krat.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Reges
Hifi obsluha


Založený: 22 február 2016
Príspevky: 17

PríspevokZaslal: Ne marec 03, 2019 14:35:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Basstl napísal:
Byl jsem v mísnosti VMA/SPA asi půl hodiny a žádný dunění se nekonalo.
Jeden z nejlepších zvuků výstavy.
U Srolla mě to moc nenadchlo, ale poslouchal jsem 2 skladby klasiky, kterou běžně neposlouchám.
Jinak se mi líbily Focaly, Kii a slušně to hrálo i Vivid Audio.
Xavian bída. Nautily s živou hudbou dobrý, ale překvapil mě pumpující basák. Přitom hlasitost nebyla moc velká. Nejhorší zvuk jsem asi slyšel u Rihy. Tam odsud jsem utekl hodně rychle.


Mám naprosto stejný názor do puntíku.Xavian mne taky zklamal a od Rihy jsam taky rychle utekl.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1920

PríspevokZaslal: Ne marec 03, 2019 14:43:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Áno, mobil som mal, ale rozhodne na takýchto akciách nenatáčam/nefotím.

Ja si nič nemyslím... Bol som tam a počul som to. Nie je pravda, že som len stál u zadnej steny. Aj som sedel, no nie v prvej rade. Ja chápem, že tá miestnosť nebola ideálna, no keď som tam bol ja, tak žiaden veľký vedľajší ruch nebol, takže to nemuselo byť až tak osolené, aby to dunelo. Keď už, tak tam nepúšťam skladby, ktoré môžu mať problém s miestnosťou. Je to proste prezentácia produktu, tak by som sa ju skúsil spraviť tak, aby sa ukázali klady a nie zápory produktu.

Inak ja netvrdím, že to hralo zle a verím, že v inej miestnosti, by to bolo OK. Takže nezhadzujem samotný produkt ako taký, ale skôr chcem poukázať na spôsob prezentácie.

_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kure
Nádejný hifista


Založený: 20 január 2009
Príspevky: 51
Bydlisko: ČR - Liberec

PríspevokZaslal: Ne marec 03, 2019 19:30:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Vlastně kvůli VMA a Xavianu jsem se jel do Prahy z LBC podívat a musím konstatovat, že jsem u VMA taky slyšel velký hučení. Ale stál jsem v chodbičce, před hlavním pokojem s repro, tak to možná bylo tím. V jiný větší místnosti (už ani nevím co tam hrálo) jsem byl taky někde vzadu a když jsem udělal krok kupředu, tak to hned přestalo hučet. No, jen škoda, že tam nebyla možnost poslechnout VMA EVO, budu muset k Martinoj osobně Wink
_________________
LUTA DAC | HYPA 17
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
godz
Hifi expert


Založený: 05 máj 2007
Príspevky: 1077
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ne marec 03, 2019 19:44:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Tie miestnosti sú akusticky priam strašné. Pred troma rokmi sme tam vystavovali a po inštalácii bední som skoro skolaboval. Trepotavá ozvena, dozvuk ako prasa. No hrôza. Mal som chuť zbaliť to a ísť domov. Asertívny kolega ponaháňal zamestnancov hotela, priniesli tri dvojmatrace z demontovaných postelí. "Nainštalovali" sme ich po bokoch a na zadnú stenu. Potom to bolo podstatne lepšie. V salónikoch to bolo lepšie, ale nie ideálne. Napriek inštalácii akustických prvkov tam mohol byť problém, odstrániť nedostatky nie je triviálna záležitosť na dve hodiny.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia
Strana 3 z 4

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist