Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Stereo & Video - váš názor na tenhle časopis

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Hi-Fi čitáreň
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

Je podle vás Stereo & Video dobrý časopis o hifi a highendu?
Ano, stojí za to si ho kupovat
6%
 6%  [ 1 ]
Ne, škoda peněz
66%
 66%  [ 10 ]
Ne, internet je lepší zdroj informací než tištěná média
26%
 26%  [ 4 ]
Celkom hlasov : 15

Autor Správa
Jintaj
Nádejný hifista


Založený: 14 jún 2011
Príspevky: 56
Bydlisko: Prágl

PríspevokZaslal: Pi máj 10, 2019 22:27:16    Predmet: Stereo & Video - váš názor na tenhle časopis Odpovedať s citátom

Rád bych znal váš názor na tenhle měsíčník o hifi, videu a elektronice obecně. Vydává se už od r. 1993 a přežil na rozdíl od jiných časopisů (např. HiFi) dodnes.
Odebíráte ho? Nebo si ho občas koupíte?
Osobně jsem o něm slyšel např., že ho vydává Datart (měl s ním kdysi shodnou adresu), že mu dovozci platí za dobré hodnocení svých výrobků atd.
Tak bych chtěl vědět, co si o něm myslíte vy osobně. Předem díky.

_________________
Shan SV-04; Bose Acoustimass 5.2; Onkyo TX-8270; Onkyo TX-8510R; Onkyo DX-7510; Sony CDP-XB720QS; Sony DTC-55ES; Technics RS-BX701... prostě audio - všehochuť Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1921

PríspevokZaslal: So máj 11, 2019 00:47:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Dávno pradávno som ten časopis kupoval, až som vyrástol z technických noviniek a prišiel na to, že v oblasti audio sa toho už tak veľa nedeje. Je to škoda peňazí. Jedna recenzia, ako druhá. Ak človek chce slušné stereo a nerieši stále dookola nové formáty, tak to nemá zmysel.
_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
moses
Hifi expert


Založený: 17 november 2012
Príspevky: 1901

PríspevokZaslal: So máj 11, 2019 09:14:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Stryko ho kedysi odoberal a uz vtedy davno som zacal mat pocit, ze to malo klesajucu tendenciu. Zrazu ho nejako stensili a zdalo sa mi, ze je tam uz viac toho videa ako sterea. Osobne som mal najradsej casopis Audio. Na Hifi a Watt som nemal rad graficku upravu Wink
_________________
SET01: PC + CA DacMagic Plus + KRK Rokit 4 G3 SET02: NTB + Echo Indigo IOx + Beyerdynamic DT 831 SET03: HTPC + ASUS Xonar STX + Bryston BP4 + Behringer TRUTH B3030A SET04: MP + AudioQuest Dragonfly Black + Sennheiser HD 25-C II
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: So máj 11, 2019 13:56:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Já ho kupuju od počátku věků. Prostě taková moje úchylka. V současnosti se tam z audia dá číst akorát Láb. Když vidím podepsanýho grafomana Víška, tak mám před sebou opsanej prospekt s pár citoslovcema navíc.
_________________
---
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
JHradec
Hifista - zaslúžilec


Založený: 29 január 2007
Príspevky: 998

PríspevokZaslal: Pi máj 17, 2019 10:49:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Moc si nestěžujte, srovnejte si to s High & Style Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Stanohlohovec
Hifista


Založený: 07 máj 2017
Príspevky: 110

PríspevokZaslal: Ne máj 19, 2019 14:02:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja si časopis kupujem, ale posledné číslo som už vynechal. Ako to už ktosi spomínal v príspevku, vyzerá to tak, že všetky výrobky sú výborné. A to niečomu nasvedčuje. Okrem toho, asi tak pred rokom, tam bola recenzia na jeden poľský high end, niečo okolo 300tis KČ, a v recenzii sama chvála, celkové hodnotenie výborné, bez chýb a potom som pozrel na grafické hodnotenie a za zvuk to malo nejakých 7, či 8...!!! Tak potom buď klamal pri recenzii, alebo pri hodnotení. Spolu s naprosto výborným hodnotením všetkého čo sa recenzuje, mi to pripadá, že to je celé fakticky písané pre predajcov a nie pre nás. Pamätám časy, keď dávali napríklad 5/10 a tak...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1921

PríspevokZaslal: Ne máj 19, 2019 15:40:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Jj. ale doba trošku pokročila a teraz sa dá bič upliesť už aj z hovna. Proste technológia je niekde inde a cena relatívne kvalitných vecí je nízka. Takže napríklad mne nevadí, že je všetko hodnotené dobre. Práve naopak. No ak všade čítam, "toto je super výrobok" a má to 10 z 10, tak fakt nepotrebujem recenzie. Takto podľa mňa strácajú extrémne drahé výrobky zmysel. Teda ak neuvažujem punc jedinečnosti.
_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JHradec
Hifista - zaslúžilec


Založený: 29 január 2007
Príspevky: 998

PríspevokZaslal: St máj 22, 2019 07:30:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Zkuste si vzpomenout na kvalitu recenzí v Hudba a Zvuk. To je vidět že to bylo dělané s láskou a pečlivostí, možno říci amatérsky, pokud to slovo odvozujete od latinského amare- milovati. Ale dnes : byznys je byznys.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jintaj
Nádejný hifista


Založený: 14 jún 2011
Príspevky: 56
Bydlisko: Prágl

PríspevokZaslal: Št máj 23, 2019 21:55:20    Predmet: Odpovedať s citátom

JHradec napísal:
Zkuste si vzpomenout na kvalitu recenzí v Hudba a Zvuk. To je vidět že to bylo dělané s láskou a pečlivostí, možno říci amatérsky, pokud to slovo odvozujete od latinského amare- milovati. Ale dnes : byznys je byznys.

Tak stejný případ bylo i Amatérské radio (červené) před r.1989. Adrien Hofhans (podepisoval se zkratkou -hs-) dělal recenze na 2 strany, ve kterých byla i zmínka o opravitelnosti. Tohle by už ale dneska nikdo nečetl, technické detaily a provedení elektron. obvodů jsou mnoha lidem putna. Ale hlavně, za komunistů redakce nemusely řešit, jestli si neznepřátelí dovozce kvůli penězům za inzerci do dalšího čísla.

_________________
Shan SV-04; Bose Acoustimass 5.2; Onkyo TX-8270; Onkyo TX-8510R; Onkyo DX-7510; Sony CDP-XB720QS; Sony DTC-55ES; Technics RS-BX701... prostě audio - všehochuť Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Hi-Fi čitáreň Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist