Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Nová verzia "PA300SSE"
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Pi október 18, 2019 11:07:07    Predmet: Odpovedať s citátom

"dost blizko A triedy" dosiahnutým skreslením nezávisle na výkone. Lebo malé skreslenie je jediná výhoda A triedy (absencia prechodového skreslenia), ak je inak všetko dokonalé a bezchybné. A to v99,9% zosilňovačov v A triede nie je.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi október 18, 2019 11:38:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Aha, tak to je ten lepsi pripad, kedze je to stale zosilnovac v triede AB, ale s parametrami uz dost blizko triedy A :-)

Mimochodom stranka s meraniami este sa nezda byt aktualizovana na model marec 2019:
- http://www.bvaudio.sk/merania%20pa300sse.htm
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Pi október 18, 2019 12:14:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Máš pravdu, merania na stránke som neaktualizoval, nie je nejako čas... Ale však sú všetky v tomto vlákne.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Scoop
Hifista


Založený: 22 november 2012
Príspevky: 135

PríspevokZaslal: Ne január 19, 2020 16:39:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Zdravim, opytam sa mozno hlupo, ale verim, ze su tu skusenejsi uzivatelia. Uvazujem nad repro BV audio F3Roy a vlastnim zosilovac Yamaha A-S1100 a uvazujem ci by nestalo za to vymenit ho za BV PA300Se plus k tomu p1se, kedze hladam aj lepsi phono predzosilovac. Samozrejme to chce posluch, je to skor otazka ci sa oplati kvoli tomu absolvovat dlhu cestu za posluchom. Pocuvam hlavne LP a Hires nahravky, styl neobmedzeny doslova.
Dakujem
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ne január 19, 2020 17:47:47    Predmet: Odpovedať s citátom

P1SE nie, to je minulosť. Ostatné je skutočne otázka na užívateľov....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MartinAQ
Hifista


Založený: 17 január 2007
Príspevky: 138

PríspevokZaslal: Po január 20, 2020 15:22:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Okomentuju jen to, co jsem slyšel na vlastní uši, protože jsem měl chvilku doma A-S2100 i PRE+PA300SSE. Oba přístroje byly skvělé, jen se mi potvrdil zde mnohokrát propíraný fakt: pokud ti jde o neutralitu přednesu, pro mě reprezentovanou schopností přenášet barvu akustických nástrojů a dynamiku (např.) vážné hudby, tak bylo dál určitě BVA. Důležité je myslet taky na to, jestli chceš poslouchat i večer, využívat korekce a loudness, tak to zas umí ta Yamaha. Další rozhodování je o estetice, osvětlených rafičkách atd, ale to si musí posoudit každý sám.
Povídání o třídění kvalitních a nekvalitních nahrávek už je tady dost, nebudu to opakovat. Může to posluchače i frustrovat, ale to není problém konstrukce BVA. Já sám v tom lítám tak nějak na "střídačku"Smile.
Pokud jde o phono, myslím, že v daných třídách jsou ty zabudované preampy na velmi slušné úrovni, ale neznám tvé nároky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Scoop
Hifista


Založený: 22 november 2012
Príspevky: 135

PríspevokZaslal: Po január 20, 2020 15:58:05    Predmet: Odpovedať s citátom

To je to co som potreboval pocut.
Osobne pocuvam hudbu skor vecer a nemozem rusit okolie, takze pocuvam skor na nizsej hlasitosti a prave hladam nieco co zahraje dobre aj v tomto rezime a chcem konecne doladit repro.
Premyslal som len preto nad celym tymto, lebo tie F3Roy sa mi velmi pacia a to su repro, ktore by minimalne mali pri tej Yamahe stat. Skor som spekuloval ci to cele nedat na BV, ked je to spolu zladane, ale zvuk Yamahy mi tiez velmi sedi, hlavne po predradeni sietoveho filtra...
Predzosilovac potrebujem riesit, lebo chyba mi subsonicky filter a pri hlasnom pocuvani LP skacu basaky o dusu, takze tam bude pustat nizke tony. Neskor planujem aj prechod na MC prenosku co uz zase bude urcite chciet lepsi predzosilovac. Ale na interny v Yamahe nemozem nic povedat hraje velmi pekne, ale ma svoje muchy (slabsie vysky, pri pridani prechod do sykaviek).
Budiky a podobne serepeticky ma na Yamahe na zaciatku lakali, ale neskor som si poskladal sam taku somarinku k hifi , dal to do zakazkoveho hlinikoveho case-u a vyzera to velmi dobre, takze ma tieto srandy presli, dolezitejsia je uz len reprodukcia Smile

BV mam sluchatkovy zosil a padla mi doslova sanka z toho zvuku, velmi mi sedi.

Vazim si ludi, ktori makaju a robia aspon malu dieru do sveta svojimi spickovymi vyrobkami.

Takze viem co mam dalej robit, predat repro a skocit popocuvam F3Roy...

Dakujem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MartinAQ
Hifista


Založený: 17 január 2007
Príspevky: 138

PríspevokZaslal: Po január 20, 2020 20:03:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslím, že zajímavá varianta by mohla být poslouchat ty F3ROY v biampu s dvěma konci BVA. Zajímalo by mě (a to je spíš otázka na pana Buntu), jestli by šlo v tomto zapojení pomocí gainu "simulovat" regulaci pomocí loudness, neboť při poslechu ve večerní hlasitosti prostě ten objem basů klesá, resp. neklesá, ale uchu se to méně líbíSmile.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po január 20, 2020 21:34:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Principiálne by to niečo urobilo, ale je to dosť nedokonalý a zbytočné drahý " ekvalizér". To už radšej ( ak by sa to vôbec ukázalo ako " žiadúce") pouźiť pred koncom nejaké DSP, čo by sa okrem ekvalizácie dalo perspektívne použiť pre aktívne delenie.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1920

PríspevokZaslal: Po január 20, 2020 22:29:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja neviem, čo tým chcete dosiahnuť, resp. chápem funkciu loudness, ale... Ak sa počúva vo večerných hodinách, tak aj keď je to síce potichu a pridám trochu na basoch, tak je to silne iritujúce. Pre mňa ak niekto niečo počúva potichu vo vedľajšej miestnosti, tak nech je to radšej niečo bez basov. Proste ten bas, aj keď hraje po tichu, tak vo vedľajšej miestnosti len počujete, ako Vám to duní v hlave. Pri veľmi tichom base potom často človek ani nevie odkiaľ to ide a či to slabučké dunenie vôbec počuje, alebo si to len myslí. No zaspať sa pri tom určite nedá. Takže síce stíšite hlasitosť, aby ste doma nikoho nerušili, ale pridáte na basoch, ktoré vo vedľajšej miestnosti rušia oveľa viac.

Nehovoriac o tom, že večerné počúvanie je silý kompromis, tak asi nechcete, aby Vám to vylúdilo podobný pocit, ako keď sa pri počúvaní nemusíte obmedzovať. To si už radšej nasadím slúchadlá.

Tichý High-End je niečo, ako portable High-End. Na čo je niekomu na cesty do metra, električky, vlaku Hi-Res prehrávač...

_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Scoop
Hifista


Založený: 22 november 2012
Príspevky: 135

PríspevokZaslal: Po január 20, 2020 23:12:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja hladam repro s vacsim objemom bedne, kedze pri terajsich citim a pocujem, ze su na ten zosil slabe. Osobne nepocuvam hifi len vecer, ale cez tyzden pred spanim mam taku seansu , pustim si jednu LP v tme a vychutnavam si to. Bas ako taky nevadi , praveze hladam nieco co da tvrdsi bas aj pri nizsej hlasitosti. Nehladam zase subwoofer, ktory duni. Nie kazdy reproduktor treba vytocit do plneho, aby zahral pekne a cisto. Jednoducho mi terajsie Infinity Beta 50 uz nevyhovuju k tomuto zosilovacu. Ale maju velmi peknu dynamiku pri kvalitnej nahravke. Posluchac, ktory vlastni receiver, idealne starsie rady Harman Kardon, si ich urcite vychvali.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: Po január 20, 2020 23:17:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Do vedlejších místností se může šířit jen určitá frekvence - např. nějaký z módů poslechové místnosti a/nebo nějaká "rezonanční frekvence konstrukce domu" (např. v panelácích se údajně rády šíří frekvence okolo 60 Hz).

Můžeš to otestovat pomocí nějakého tónového generátoru. Pokud najdeš nějakou problémovou frekvenci, můžeš jí pomocí DSP stáhnout. Pak by nemusel být problém ani lehké přidání basů během tichého poslechu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PítrsPraha
Hifista - zaslúžilec


Založený: 20 august 2014
Príspevky: 930

PríspevokZaslal: Ut január 21, 2020 11:09:10    Predmet: Odpovedať s citátom

...tak si říkám, jak to, že se tady Bunta nepustil do Scoopa s agresí sobě vlastní, že je to pocitář, okoposluchač, šarlatán a všechny ostatní názvy, které Bunta běžně a často má pro lidi, kteří slyší rozdíly mezi zesilovači, u kterých jsou měřitelné rozdíly v parametrech pod rozlišovací úrovní lidského sluchu?

Proč urputně nešije do Scoopa, že nic než rigidní ABX testy nemají smysl?

Proč Scoopa nezavalí kritikou onoho sladění zesilovače a beden, protože to je jen vytloukání klínu klínem u výrobců, kteří to dělají blbě?

Holt vidina možného prodeje dělá divy a beránek je rázem krotký....



K tichému poslechu: v dobře sladěném celku (napájení + zdroj + zesilovač + bedny + kabeláž + akustika) je i potichý poslech kompletní a plnohodnotný. Nechybí basy, nechybí dynamika. Pokud je potřeba hrát nahlas, aby byl zvuk dobrý, je v systému něco špatně (většinou zesilovač).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut január 21, 2020 12:03:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Pitrs, zladena kabelaz ti nevyriesi rozlicnu citlivost ucha v zavislosti SPL na frekvencii.

A radsej este raz "polopate". Ak uberies celkovu hlasitost o 20dB, tak basy by si mal ubrat menej, aby si to pocul "plnohodnotne".


Viac: https://en.wikipedia.org/wiki/Equal-loudness_contour
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PítrsPraha
Hifista - zaslúžilec


Založený: 20 august 2014
Príspevky: 930

PríspevokZaslal: Ut január 21, 2020 12:31:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Miero, mně nemusíš věci psát polopatě - nejsem ten, kdo má potíže chápat psaný text, že Laughing .

Fyziologie ucha je jasná, o tom není pochyb. Já jsem psal o něčem jiném - o tom, že u dobré a špatné sestavy je velikánský rozdíl, jak každá zvládne přenést potichý signál.

Jinak s loudness a různými jinými způsoby ekvalizace při tichém poslechu jsem se naexperimentoval ažaž. A vnímám to stejně jako Soaron: ruší mě to. Úbytek hlavně basů u tišších zvuků je lidskému uchu resp. mozku přirozený, je na něj zvyklý a zásah do tohodle "přirozena" formou loudness nebo ekvalizace působí uměle, mně nevyhovuje. Dávám přednost mnohem příjemnějšímu a přirozenějšímu - když sestava zahraje výborně i potichu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Scoop
Hifista


Založený: 22 november 2012
Príspevky: 135

PríspevokZaslal: Ut január 21, 2020 13:21:51    Predmet: Odpovedať s citátom

a to je presne to co hladam, pekny prednes aj pri tichsom pocuvani bez EQ uprav zvuku, na yamahe mam vsetko vypnute... ano, mozu sa tu do mna ludia pustit, ze kto som co som a co chcem. Zial nemam pocas prac. tyzdna cas, som 10 hodin v praci a cez vikend vsetko funguje na objednavku, plus ma clovek aj rodinu...na vymenu repro sa chystam 5 rokov, nastal spravny cas si myslim, lebo potom sa k tomu nedokopem nikdy.
spravim si cas a pobeham par studii, podla recenzii a dizajnusa mi pacia BV, ucho posudi...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut január 21, 2020 13:25:13    Predmet: Odpovedať s citátom

PítrsPraha napísal:
Fyziologie ucha je jasná, o tom není pochyb. Já jsem psal o něčem jiném - o tom, že u dobré a špatné sestavy je velikánský rozdíl, jak každá zvládne přenést potichý signál.

Ako to myslis? Ze ta "spatna sestava" ten tichy signal pokazi viac nez "dobra sestava"?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ut január 21, 2020 13:54:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Scoop
Jediná rada - príď si boxy (zosilňovač) vypočuť (treba dohodnúť vopred termín..), dones aj svoj zosilňovač ak chceš, svoje boxy, svoje nahrávky (CD, USB flash). A porovnaj..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Scoop
Hifista


Založený: 22 november 2012
Príspevky: 135

PríspevokZaslal: Ut január 21, 2020 13:56:45    Predmet: Odpovedať s citátom

tak aj urobim. najskor to vidim prelom ferbuar/marec, teraz mame v praci "sezonu" .
Dakujem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ut január 21, 2020 14:08:22    Predmet: Odpovedať s citátom

2 miero
citácia:
Ze ta "spatna sestava" ten tichy signal pokazi viac nez "dobra sestava"?

Možno má pitrs bohaté skúsenosti s koncami s výrazným prechodovým skreslením a blbým PSR, je ich dosť..
Inak je to blbosť...Všetky boxy, zosilňovače (normálne) spracujú slabý signál s rovnakou frekvenčnou charakteristikou a špeciálne boxy s výrazne menším skreslením (obvykle aj koniec).. Možno je to skreslenie, čo "odborníkovi" chýba pri posluchu potichu Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PítrsPraha
Hifista - zaslúžilec


Založený: 20 august 2014
Príspevky: 930

PríspevokZaslal: Ut január 21, 2020 14:15:48    Predmet: Odpovedať s citátom

K čemu tedy poslechový test, když "všetky boxy, zosilňovače (normálne) spracujú slabý signál s rovnakou frekvenčnou charakteristikou" Very Happy ?

Je frekvenční charakteristika opravdu ten jediný parametr, který určuje zvuk zesilovače, když jiný parametr nezmiňuješ? Tohle poznání je výsledek 40 let praxe Shocked ?

Proč Scoopovi nenadáváš stejně jako ostatním, kdo slyší rozdíly mezi zesilovači, u kterých jsou měřitelné rozdíly v parametrech pod rozlišovací úrovní lidského sluchu?

Bude test, který připravíš Scoopovi, špičkově provedený ABX? Cokoliv jiného je přeci úplně k ničemu...

Aneb obligátní víno a voda, že. Když jde o kšeft.....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
J@nik
Hifista - pokročilec


Založený: 29 december 2009
Príspevky: 272

PríspevokZaslal: Ut január 21, 2020 14:20:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Scoop napísal:
.
Predzosilovac potrebujem riesit, lebo chyba mi subsonicky filter a pri hlasnom pocuvani LP skacu basaky o dusu, takze tam bude pustat nizke tony.


Odporucam ti pozriet Mofi StudioPhono. Je to spickove phono. Kombinacia BV PA300SSA (SPX2010) + Mofi StudioPhono je perfektna.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Ut január 21, 2020 14:36:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak to dopadá, když se elektrotechnickej analfabet vynoří z hlubin své nevědomosti a pustí se do posuzování parametrů zesilovačů. Kokot Pítrs.
_________________
---
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ut január 21, 2020 14:51:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Pitrs
Nebudem špeciálne tebe vysvetlovať zas a znova čo som už 100x napísal po všetkých fórach, je to zbytočné...Vždy som hovoril o kvalite ako o (vyváženom) súhrne dobrých parametrov. Väčšina to dávno pochopila, pre niektorých je jediný , rozhodujúci a priamo úmerný znak kvality cena..Vysvetliť ti čo je PSR, odstup, maskovanie, skreslenie lineárne/nelineárne, šumové pozadie, dynamický rozsah, THD, IMD, CCIF, DIM, TIM, SID... a ako tieto vplyvy efektívne obvodovo optimalizovať, čo je po akú úroveň pre subjektívny vnem dôležité, to by nestačilo ani 400 rokov, nie som Sizyfos.. Choď radšej chystať wenge špalky na táborák, to ti ide ..Ak chceš test, urob si ABX wenge vs. rolky z toaleťáku, to bol tuším hit výstavy v Poľsku..Ak si ich budeš mláťiť o hlavu, to určite poznáš. A možno sa ti v nej aj "rozsvieti"..Ale ak neskúsiš, nevieš.. Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Ut január 21, 2020 15:16:58    Predmet: Odpovedať s citátom

100 bodů:-)
_________________
---
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PítrsPraha
Hifista - zaslúžilec


Založený: 20 august 2014
Príspevky: 930

PríspevokZaslal: Ut január 21, 2020 15:38:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Bunta:
....a zadna odpoved na polozene fakticke a vecne otazky. Jen tradicni plane machani pestickama v podobe osobnich utoku. Proc asi.

Ale v poho. Naprosto rozumim tomu, ze te chyta bes, kdyz jsem vypichnul ten do oci bijici rozdil mezi tim, co placas v diskusich (jedine ABX, nerozdily v zesilovacich s parametry pod rozliseni lidskeho ucha) a tim, jak se chovas v reale, kdyz je na obzoru moznost prodeje...

IQ 143 v praxi.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Scoop
Hifista


Založený: 22 november 2012
Príspevky: 135

PríspevokZaslal: Ut január 21, 2020 16:06:46    Predmet: Odpovedať s citátom

J@nik napísal:
Scoop napísal:
.
Predzosilovac potrebujem riesit, lebo chyba mi subsonicky filter a pri hlasnom pocuvani LP skacu basaky o dusu, takze tam bude pustat nizke tony.


Odporucam ti pozriet Mofi StudioPhono. Je to spickove phono. Kombinacia BV PA300SSA (SPX2010) + Mofi StudioPhono je perfektna.


Dik za radu, pozeral som aj na tuto krabicku. Vyskusam oslovit Bisaudio o test. Skusim aj Cambridge Audio CP2.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Scoop
Hifista


Založený: 22 november 2012
Príspevky: 135

PríspevokZaslal: Ut január 21, 2020 16:55:15    Predmet: Odpovedať s citátom

BISaudio ma dokonca vypredaj na ten preamp za 200€, so sluchatkovym zosilovacom 300€ ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
J@nik
Hifista - pokročilec


Založený: 29 december 2009
Príspevky: 272

PríspevokZaslal: Ut január 21, 2020 17:23:53    Predmet: Odpovedať s citátom

do 500e bez debaty naj phono. dokonca vyssie hodnotene ako ifi iphono 2
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MartinAQ
Hifista


Založený: 17 január 2007
Príspevky: 138

PríspevokZaslal: Ut január 21, 2020 19:46:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Nezlobte se, je tohle fakt nutný? To už se fakt nedá:-(Nemohli byste si spolu dát pivo a normálně si pokecat, když vím z vlastní zkušenosti, že oba jste na osobní kontakt bezproblémoví a úplně v pohodě? Je mi z toho smutno...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Ďalšia
Strana 15 z 16

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist