Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Zapozicanie sluchatok (K701, HD600/650, prip. ATH-AD1000)

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
zoom
Hifi obsluha


Založený: 10 júl 2007
Príspevky: 4
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St február 13, 2008 14:08:42    Predmet: Zapozicanie sluchatok (K701, HD600/650, prip. ATH-AD1000) Odpovedať s citátom

Kvoli viacerym veciam by som chcel skusit zamenit reproduktory pri PC za sluchatka a vyskusat si ten zvuk. Precital som si hodne for a topicov na tuto temu a dospel som k nasledovnemu zaveru: AKG K701, Sennheiser HD600/HD650 a mozno aj Audio-Technica ATH-AD1000.

AKG su jednoducha volba. Medzi HD600 a 650 sa rozhodujem preto, lebo by som k tym sluchatkam chcel elektronkovy zosilnovac a -udajne- sa ten teply zvuk zosilnovaca prilis nemusi hodit k uz tak teplemu zvuku HD650. Takze neviem presne, ktore si mam vyskusat. Co sa tyka ATH-AD1000, tak tie pravdepodobne nezozeniem, dal som ich do vyberu kvoli sluchatkovemu testu Kuby4.

Chcel by som teda vediet, kde pripadne kto by bol ochotny mi nieco take zapozicat napriklad na vikend alebo na tyzden. Chcem vyskusat sluchatka pri mojej obvyklej cinnosti pri PC, dlhodobejsi komfort a take veci. Som z Bratislavy.

Priznam sa, ze by som si to celkom nerad zapoziciaval z nejakeho obchodu, nakolko to takmer naisto budem kupovat v zahranici a pride mi to take vyzirkarstvo, ked viem uz dopredu, ze to tam potom nekupim (ak sa teda vobec rozhodnem, ze mi sluchatka pri pocuvani hudby nevadia).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vcucnutie
Hifi obsluha


Založený: 23 máj 2007
Príspevky: 34

PríspevokZaslal: So marec 08, 2008 21:14:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Jasne, za 500 korun ti poziciam na 2 mesiace (NIE nemyslim to vazne).

Chcem dodat ze sa ti asi 'o hrozne viac' oplati brat Sennheiser HD580 ako HD600, maju totiz VSETKO ROVNAKE okrem mriezky ktora ma minimalny vplyv na zvuk, kazdopadne ju mozes dat celkom dole a nic sa nestane (kym na nich davas pozor, menic je zo zadnej strany i tak zakryty), len vyzeraju divne.

Mimochodom ber ohlad aj na Beyerdynamic DT880, su vyborne a stoja menej ako to co spominas. U tych plati ze akykolvek je datum vyroby, zneju takmer rovnako. Rozdiely su medzi variantami s roznou impedanciou,
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist