Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Reprobedny sloupové do 35 tis. na rock
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Jester
Hifista


Založený: 28 november 2006
Príspevky: 192
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: St apríl 16, 2008 05:38:09    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
jen škoda, že nenapíše někdo , kdo má konkretni pár doma

Podívej já mám doma bedny koupené nové za cca 38k Kč. Postupem času mohu jenom říci, že už bych takovou blbost asi neudělal. Ale vše záleží na Tvém vkusu - třeba Ti budou stačit. Takže já bych docela věřil Machalíkovi a zkusil se podívat po něčem z druhé ruky.
Samozřejmě zase na druhou stranu nejsem dogmatik a tedy nemůžu říci, že by všechny bedny za 35kKč hrály stejně.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
spike75
Hifi obsluha


Založený: 09 apríl 2008
Príspevky: 18

PríspevokZaslal: St apríl 16, 2008 12:03:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Jester:
Výbornej příspěvek, jen se ti jaksi vytratil nazev beden Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jester
Hifista


Založený: 28 november 2006
Príspevky: 192
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: St apríl 16, 2008 12:39:13    Predmet: Odpovedať s citátom

spike75 napísal:
Jester:
Výbornej příspěvek, jen se ti jaksi vytratil nazev beden Laughing

Hledej Šmudlo ... Very Happy
http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=205
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
DedaLebeda
Hifi obsluha


Založený: 16 apríl 2008
Príspevky: 1

PríspevokZaslal: St apríl 16, 2008 13:07:10    Predmet: AE Aelite 3 Odpovedať s citátom

Tak trochu proti proudu. Mám Aelite 3, poslouchám převážně tvrdší odnože rocku a metalu a narozdíl od většiny zde jsem skutečně spokojen.
(Vincent 233 + S3).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pajuna
Hifi obsluha


Založený: 18 apríl 2008
Príspevky: 18
Bydlisko: Liberec

PríspevokZaslal: Pi apríl 18, 2008 10:39:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Poprve jsem nahledl do tohoto fora a nedalo me to se kvuli teto diskuzi neprihlasit.
Predvadite se tadym opravdu paradne:-) - jeden chytrejsi nez druhy:-) a jestli v tom budete pokracovat dopadne to jako v jinych forech, kde otravite lidi, kteri maji zajem o to si neco precist, poslechnout, koupit a pouzit navod a rady zkusenejsich. Ne kazdy ma penize na statisicove kousky, tak by bylo dobre mozna nasmerovat, v tomto pripade viz. Machalik (po mnoha zbytecnych kontrapuktech) na nektere z beden, ktere trochu v teto kategorii hraji. Kazdy ma nejaky vyvoj a to co se bude libit jemu, vy uz mate davno za sebou.
AE Aelite 3 byly take v mem hledacku, porovnaval jsem je treba s JBL880 a Focal 816V na CA a HK. Na kazdem to hraje jinak. Nicmene na druhou stranu je v tom rada kompromisu, coz me posunulo v uvahach dale a to "pridat" nejake drobne a vybirat ve vyssi kategorii. Dulezity je rozhodne poslech a kombinace s cim to zapojit dohromady....
...Tim kladu otazku odbornikum...Co takhle zajimavy tip do 70000? Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Yngwie
Hifi obsluha


Založený: 25 jún 2007
Príspevky: 40

PríspevokZaslal: Pi apríl 18, 2008 10:45:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Nevim, jestli to neni OT...vetsinu z navrhovanych soustav jsem neslysel, ale hodne se mi libily za Wharfedale Pac Evo II 30, ktere byly krmene NADem. Rozehrane byly paradni, melo to ten spravnej riz, i kdyz nekdo argumentoval, ze nejsou tak analyticke a podobne, ale subjektivne hodne pekny zvuk za 30 tis.
_________________
EQ for life: NAD C542+C352+Xavian XN125II, LCD Panasonic 32", BMW 328Ci
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: Pi apríl 18, 2008 10:49:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Pajuna: Jestli se ti líbilo, jak jsem "nasměroval", tak doporučuju udělat to stejné, co jsem udělal já: Jdi na stránku http://www.elektrospalicek.cz/ a vylistuj si všechny bedny okolo 70ti tisíc. Pak jdi na stránku http://www.hifimarket.cz/ a udělej totéž. A pak třeba ještě na nějakou další stránku a zase. Výsledkem bude miliarda takzvaných tipů, které jsou zcela k ničemu.
Myslel jsem, že když sem nasolím třicet různých beden za 35 tisíc, že lidem konečně dojde, jak zbytečné tyto tipy jsou. Nedošlo, naopak jste to, zdá se, ještě ocenili. To sice nechápu, ale v předchozím odstavci máš aspoň stručný návod, jak si podobný seznam tipů vyrobit sám. Já to už podruhé dělat nebudu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: Pi apríl 18, 2008 10:56:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak řekni Machaldo nějaký tipy na basivní budky z ebaye do 35, jestli se za ty prachy dá koupit něco trochu použitelnýho. To by mě docela zajímalo, co by si moh chlapec koupit místo toho novýho šrotu.
_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: Pi apríl 18, 2008 10:58:25    Predmet: Odpovedať s citátom

eBay ať si každej ošéfuje sám, tam nehodlám poskytovat žádný konzultace.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Sycak
Hifista - pokročilec


Založený: 22 január 2007
Príspevky: 401
Bydlisko: Brno, ČR

PríspevokZaslal: Pi apríl 18, 2008 11:55:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Frantrax
Už tady padla zmínka o Revoxech Symbol mk2. V té ceně do sedmdesáti Bych zamířil nejkratší cestou k JBL 250 Ti. Těžko hledat něco podobného.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
gabik
Hifista - pokročilec


Založený: 26 november 2007
Príspevky: 369
Bydlisko: Usti nad Labem/Praha

PríspevokZaslal: Pi apríl 18, 2008 12:14:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja za sebe muzu doporucit ProAc Studio 140. V podobny cenovy delaj i dvoupasma.

Akorat je to zbytecny. Souhlasim s Macahlikem. Idealni je obehnout studia, poslechnout co se v okoli da koupit a nejak se rozhodnout. Tipu sem muzem hodit milion a k nicemu to nebude.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
spike75
Hifi obsluha


Založený: 09 apríl 2008
Príspevky: 18

PríspevokZaslal: Pi apríl 18, 2008 14:00:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Přesně tak, je to na hovno.............akorat si tu skoro každej honí ego.
Ani sem to vlákno neměl zakládat, stejně si koupim, co se bude líbit mě.......a ty bys měl udělat to samý
Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pajuna
Hifi obsluha


Založený: 18 apríl 2008
Príspevky: 18
Bydlisko: Liberec

PríspevokZaslal: Pi apríl 18, 2008 14:40:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Moc se mi libi, jak tady jeden od druheho prebira stejna slova a myslenky. Samozrejme zalezi na poslechu a kombinacich - osobne jsem toho uz slysel dost. Zajimalo me ale, jak se k tomu nekteri chytri postavi. A je to TADY. Jdi si to poslechnout! Obehni studia! - to prece vime vsichni. To rada z nas dela, kdyz neco chce koupit.
V tomto pripade ale nema vubec smysl tady o necem podobnem diskutovat a vsichni muzem jen sedet v hifi studiich. Myslel jsem, ze to forum je od toho si nejake zkusenosti a nazory predat.

To Machalik - Tvuj zamer s vystavenim tipu na bedny jsem pochopil jednoznacne. Nicmene i presto to muze nekomu naopak pomoci v orientaci.
Tys ale asi nepochopil me. Ne vsichni jsou hlupaci, kteri nevedi kde se co prodava, nic jeste neslyseli a neumi se pohybovat na internetu. Jen treba nemaji cas objizdet republiku a poslouchat vse. Potrebuji (mnozne cislo) jen par dobrych tipu v uvazovane kategorii, ze ktere pak neco z toho vyzkousi a pripadne vyberou.

Spike75 ma bohuzel naprostou pravdu!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: Pi apríl 18, 2008 14:57:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Několik velmi dobrých tipů v tomto vlákně je, má-li to být bezpodmínečně nová bedna, nic lepšího už nečekej.
Nicméně furt se tu jen hudruje a donekonečna píše, že se chtějí další tipy.
A ještě se pak dočteme, že si tu každej honí ego.

Tak jakým způsobem se teda mají dávat ty tipy, aby byly tedy neotřesitelné, aby byly akceptované a aby to nebudilo dojem, že si dotyčny vždy honí ego?



PS: Machalíka nechte, jen se celou dobu snaží naznačit, jako ostatně i mnozí další, že kupovat novou bednu za 35 je celkem špatný nápad, když se za stejnou cenu dají koupit mnohem lepší modely z druhé ruky. Ale tím si asi musí projít každý sám, zkušenosti se na fórech předat nedají.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
fotolaik
Hifista


Založený: 06 marec 2007
Príspevky: 131
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi apríl 18, 2008 15:15:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Souhlasim s Hlavou - za 35 penez kupovat novy sloup je mene vhodne reseni - za ty penize sezenes slusnejsi bedynku v kategorii rozumnych ojetin....ale tim si musi asi projit kazdy sam....
_________________
tom_fotolaik

nic - s hifi jsem radeji skoncil....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
usu68
Hifi obsluha


Založený: 25 december 2006
Príspevky: 18

PríspevokZaslal: Pi apríl 18, 2008 15:20:59    Predmet: Odpovedať s citátom

spike75 , najprv pytas cigaretu a potom hovoris dakujem nefajcim, lebo tak to cele vyzera, ved tu mas dost vela odporuceni , ale ta tvoja odpoved.......
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: Pi apríl 18, 2008 15:34:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Pajuna: Nechápu, jak může někomu zobrazení deseti, dvaceti, třiceti, stopadesáti abecedně seřazených beden pomoci v orientaci, ale budiž.

Podstatná je jediná věc, a to ta, že všechny takzvané tipy jsou si zcela rovnocené, a to i tehdy, jsou-li doprovozeny nějakým názorem, protože sto uživatelů dá sto tipů a sto názorů a všechny budou přesně stejně hodnotné a platné. Ve výsledku stejně budeš přesně tam, kdes byl na začátku, tj. nikde, akorát budeš mít v klíně seznam všech pětatřicetitisícových beden, co jsou na trhu, akorát ho pro tebe vytvořil někdo jinej a ty sis s tím nemusel dát žádnou práci. Která z těch beden je lepší nebo horší se nedozvíš. Mimochodem, nikdo z nás není povinen trávit čas surfováním po internetu a kopírováním obrázků do fóra kvůli tomu, že někdo jinej je línej si to udělat sám.

Máš pocit, že teď, když Spike dostal sto tipů na nový bedny jakož i několik moudrých doporučení buď finančně přitlačit nebo jít do něčeho staršího, je situace nějakým způsobem jiná? Já rozhodně ne. Kromě uraženýho Spika, kterej byl línej jít na ten elektrošpalíček a všechny ty bedny si najít poctivě sám, je všechno stejný jako před týdnem.

"Udělejte to někdo za mě" - to je, po redukci, celej slavnej účel tohoto vlákna (jakož i další většiny vláken, kde se uživatel napřed dožaduje rady, pak se vzteká, že mu neporadili přesně tak, jak chtěl, pak má pocit, že jsou všichni idioti, protože si na něm honí ego, a nakonec zhrzeně a povýšenecky odchází, aby si koupil to, co se mu stejně líbilo hned na začátku). Je to všude pořád stejný a tohle vlákno není vyjímkou. Lidi jsou všichni jak přes kopírák.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
johny
Hifista


Založený: 23 marec 2008
Príspevky: 130

PríspevokZaslal: Pi apríl 18, 2008 16:51:46    Predmet: Odpovedať s citátom

No neviem či sa naozaj nenájde žiadny výrobca, ktorý používa napr. kvalitnejšie meniče ako konkurencia- možno preto že ich vyvíja od roku 1928 a nemusí ich nakupovať s vysokou maržou od ďalších dodávateľov a tým pádom môže mať v tejto cene dosť veľký náskok v kvalite. Alebo čokoľvek iné- uviedol som to len ako príklad. A jedna podstatná vec: veľakrát som čítal, že napr. značky Heco a spol. nie sú v tomto odvetví a tejto cenovej kategórii práve to Naj. Alebo je to naozaj jedno či mám ísť do štúdia porovnať si napr. to Heco s Jamom, alebo si pôjdem vypočuť AE Aelite 3 a Warfedale Pacific Evo2- 30. A čo napríklad Akustikony A360? Ceny sú totožné. Naozaj sa k tomu tu nevie nikto vyjadriť?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: Pi apríl 18, 2008 17:07:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Vie se k tomu vyjadriť. Už sa někteří i vyjádřili. Chce to jen pořádně číst.

Protože propagovat některé bedny víc, moh by nás zase někdo nařknout, že si honíme ego, a to my přeci nemáme za potřebí ...
Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: Pi apríl 18, 2008 17:25:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Hlava měl doma Akustikony, tak vykládá, že to byly dobrý bedny. Rob měl doma Schejbalky, tak chodí a říká, že to byly dobrý bedny. Na Fsportu je klub Hecistů, kteří se budou dušovat, že Heco je nejlepší. Já mám dvoje Revoxy a podle mě jsou fakt super. Měl jsem Cantony a za ty peníze si taky nemyslím, že to bylo zlý. Mám kamaráda s levnýma B&W a nedá na ně dopustit. Taky znám jednoho, kterýmu se ze všeho nejvíc líbí jeho Shany. Též jeden člověk z Brna má AQčka - prej jsou skvělý. Stačí nahlídnout do libovolnýho klubu o nějaké značce, a dozvíš se tam, že to je fakt pecka.

Který z těchto doporučení si vybereš?
Nejlepší je sednout do toho auta nebo vlaku a vydat se kupř. do Kuřima, kde pan Zeman má skoro všechno, o čem jsme se tady bavili, na krámě, a poslechnout si to a vybrat. Veškerá ostatní aktivita jako tlachání s anonymama z internetu je zbytečná.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
johny
Hifista


Založený: 23 marec 2008
Príspevky: 130

PríspevokZaslal: Pi apríl 18, 2008 17:32:28    Predmet: Odpovedať s citátom

No niektorý dali tipy v jednom vreci a niektorý aj konkrétnejšie, ale aj tak sa tu svorne tvrdí, že je to úplne jedno, aj tak budem mať doma odpad. Som ochotný investovať do bední 30.000,- ak zistím že za 10-15 tisíc (možno viac, ak predám motobike) navyše to bude dosť veľký rozdiel, nie je problém. Ale nechce sa mi vycálovať povedzme 12.000,- len za to aby som obehal lepšie štúdiá v ČR, aby som si mohol porovnávať bedne, ktoré má možno veľa ľudí otestované a nakoniec mi zostane už len tých 30 litrov. A hlavne nemám na to čas. V SR je naozaj menší výber a hlavne nedajú sa tak porovnávať vyhliadnuté modely. A na také veci ako je únava z posluchu prídem aj tak asi až po kúpe. Ale neverím, že niekto tu o tom nevie napísať ani slovo. Česť výnimkám, hlavne cez súkromné správy.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: Pi apríl 18, 2008 17:49:10    Predmet: Odpovedať s citátom

johny

A nechceš se zamyslet a než budeš objíždět studia v Česku,kouknout na to co je pod svícnem ve tmě?

Za cca 30 000 Sk F2.2.

na http://www.bvaudio.sk/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pasul
Hifi expert


Založený: 20 november 2006
Príspevky: 1273

PríspevokZaslal: Pi apríl 18, 2008 17:49:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Čest vyjímkám přes PM.To jo!!!Tak to jsou většinou prodejci-toho jsem si taky všiml ,že to poctivě zde i jinde sledují a když je třeba ,rychle přispěchají s tipem-bacha na to.Ale zase to na druhou stranu chápu. Cool

Není nad vlastní zkušenost ,což ti tady někteří správně radí.Opravdu tak ušetříš spousty peněz.Poznáš hned co to dokáže a najdeš kompromis s tím co si můžeš dovolit.Jinak spadneš do kolotoče nákup-prodej-nákup a to bolí sakra víc!!!Obzvláště u nás!!!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Skipy
stepná kengura


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 1290
Bydlisko: Zsolna

PríspevokZaslal: Pi apríl 18, 2008 18:05:17    Predmet: Odpovedať s citátom

spike75

jediné pozitívum tohto "vyberajte za mňa" môže byť v prípade ak sú to odkazy na výhodný nákup, akciu alebo sekáč
osobné preferencie a vkus sa u vačšiny chronických prispievajúcich už dajú vyčítať z fóra bez toho, aby ešte niečo konkrétne odporúčali Cool

_________________
ars longa, vita brevis


Naposledy upravil Skipy dňa Pi apríl 18, 2008 18:33:45, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
johny
Hifista


Založený: 23 marec 2008
Príspevky: 130

PríspevokZaslal: Pi apríl 18, 2008 18:08:23    Predmet: Odpovedať s citátom

To Boxer:

Rozmýšľam nad tým, BV audio bol môj prvý typ. Trochu mi nesedí dizajn, ale to nie je podstatné. Je tam možnosť porovnania s inými značkami? Kamarát začal DIY Visaton s High-End repro, čakám ako to dopadne a možno pôjdem do toho. Zatiaľ niečo obehám a vypočujem.

To Pasul:

Neboli to firmy, boli to niektorý z fóra, ktorých som kontaktoval prvý a boli maximálne ochotný.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pasul
Hifi expert


Založený: 20 november 2006
Príspevky: 1273

PríspevokZaslal: Pi apríl 18, 2008 18:11:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Já vím ,že to tak nemusí vždycky být ,ale je to logické-není nás moc a trh je malý-musí se to hlídat. Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: Pi apríl 18, 2008 18:29:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Skipy
osobné preferencie a vkus sa u vačšiny chronických prispievajúcich ....................

Buď mi něco uniká,že to píšeš na mě a nebo přestávat rozumět slovensky.
Question
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Skipy
stepná kengura


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 1290
Bydlisko: Zsolna

PríspevokZaslal: Pi apríl 18, 2008 18:33:11    Predmet: Odpovedať s citátom

boxer napísal:
Skipy
osobné preferencie a vkus sa u vačšiny chronických prispievajúcich ....................

Buď mi něco uniká,že to píšeš na mě a nebo přestávat rozumět slovensky.
Question


mal to byť spike - sorry už som to opravil Embarassed

_________________
ars longa, vita brevis
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
gabik
Hifista - pokročilec


Založený: 26 november 2007
Príspevky: 369
Bydlisko: Usti nad Labem/Praha

PríspevokZaslal: Pi apríl 18, 2008 23:26:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Pajuna
Tak ja cizi slova a myslenky neprebiram, toto je muj prvni a posledni prispevek na tema "dejte mi tipy"... Vygooglovat v urcity cenovy hladine milion tipu snad dovede kazdej. By me zajimalo, kolik tech tipu si tazajici (nemyslim spika, myslim obecne) skoci poslechnout, nebo si nakonec vybere podle obrazku na internetu. Mas snad pocit, ze kdyz napisu, ze ve svy cenovy ProAc Studio 140 jsou nejlepsi, tezko se na ne neco chyta, ze to necemu pomuze? Asi ne. Protoze o nekolik prispevku prede mnou jsou ve svy cenovy nejlepsi Revely. A tak stale dokola.... Kazdej pise dle svych zkusenosti, ktere jsou neprenosne.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Obšák
Hifista - zaslúžilec


Založený: 08 november 2007
Príspevky: 720
Bydlisko: Moravský Beroun

PríspevokZaslal: Ne apríl 20, 2008 13:14:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Nevím o čem se tu pořád dokola bavíte,je přece jasný,že nejlepší v téhle ceně jsou Dynaudio Contour 1.1,protože ty mám doma já.Tak to je a přes to nejede vlak a jestli bude mít někdo jinej názor,tak si na něho počkám a zatluču ho kladivem do země!!! Hammer
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Strana 4 z 5

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist