Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Blbové a hifi
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Jester
Hifista


Založený: 28 november 2006
Príspevky: 192
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Ut január 09, 2007 10:04:04    Predmet: Odpovedať s citátom

2 AlienCZ
AlienCZ napísal:

Teď jsi ale trefil hřebíček na hlavičku. Netušíš co provedl, ale hned máš v kapse absolutní závěry.

Promiň, jaký jsem učinil abslotuní závěr?
EDIT: Nějak jsem si popletl "citaci"s "edit". Snažil jsem se dát příspěvek do původního stavu.


Naposledy upravil Jester dňa Ut január 09, 2007 10:41:52, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
coffee
Hifi expert


Založený: 04 október 2006
Príspevky: 2324
Bydlisko: různě

PríspevokZaslal: Ut január 09, 2007 10:06:30    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
V první řadě se pasuješ na někoho, kdo je oprávněn rozhodovat o tom, kde je skutečně neznalý a kdo ne. V zápětí budeš muset definovat, kdy je odpor nehorázný a kdy je ještě snesitelný, nejspíš na to máš nějaké vlastní skutečně funkčníměřítko a dotyčného řádně poučíš. Naznačuješ, že v technických záležitostech existuje jediná pravdivá cesta. (zřejmě proto jsou všechny zesáky na světě stejné jako vějce). Naznačuješ, že máš k dispozici nevyvratitelná fakta a pokud tyto nevyvratitelná fakta nebudou uznána, bude dotyčnémů vymáchán čumáček. Tolik arogance ve dvou větách se jen tak nevidí. Osobně bych se zhrozil, kdyby uvedený postup byl vyvěšen třeba na vstupní tabuli Slovanetu pro každého nově příchozího člověka. Nejspíš by sem už nikdo nevlezl, kromě LV. Tak takhle jsem to myslel ..... chtěl jsi to vysvětlit ..... (to zas bude v alejích nablito )


V první řadě se tam pasuju neskromně,protože když někdo napíše technickou hovadinu,takovýho kalibru jak to bývá zvykem,tak je to stejně jako mě,tak i lidem kteří mají aspoň základní elektrotechnické znalosti,většinou dost jasný.

V druhý řadě.Technická pravda skutečnosti je jen jedna.To je jasný už například z toho ,že nikde nemůžou bejt na vodiči dvě napětí ve stejnym místě i čase.Skutečně je tomu tak,stejně jako je (alespoń v téhle části vesmíru) jedna planckova konstanta a podobně.To že si pár volů myslí ,že mají uši lepší než moderní měřící přístroje(ty sou tak asi o tři řády lepší než ty uši) vždyť víš.
I s Martinem sem se o tom hádal,a nikam se nedošel(proč asi) teda došel,sem.
Prostě každá problematika v hifi jde analizovat tak abysme přesností analýzy několikrát převýšily uroven analýzy člověka ušima.

Tím vymácháním čumáčku jsem myslel to ,že mu to tam všechno vysypu (technické záležitosti problému)a budu čekat co on na to.Jako vždy.A pokud mi tam bude blejt takový kraviny jako si to třeba předved jednou ty ,a bude se ještě ohánět tím že má dvacet let praxe v oboru,tak je jasnej.Když řekne ok,já si jdu na to téma něco přečíst,nebo ok beru na vědomí,nebo prostě že to nevěděl,tak je to pro mě slušnej člověk.Nikomu sem nikdy nevnucoval lži jen technické argumenty,nevím proč by mi někdo neměl věřit.

A myslím si že nejsem sám kdo ho rád něčemu naučí nebo přiučí.Já budu rád když budou psát a ptát se,ale ať si tu prvně něco přečtou.(technického)Než začnou tvrdit nesmysly o technických záležitostech.

A ne já sem nějakej Martin,mám ekonomku a myslim si ,že se elektronům líbí víc růžová....

P.S. nikde to napsaný ,to co si o mě citoval ,nebude,tohle forum řídí troton a ten je bohudík klidnější a rozumnější než já. Wink

_________________
“And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.” ― Friedrich Nietzsche
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: Ut január 09, 2007 10:14:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Jester
AlienCZ napísal:

Promiň, ale jaký jsem napsal absolutní závěr?

No že tě urážím. Vysvětlil jsem to myslím správně, psal jsem to do postu pro Coffeho, který vzpoměl jeho vymazání. Sám vidíš, jak to funguje. Každej si vezme něco, na tom se vytočí a kdo pak má diskutovat o něčem smysluplném, ještě k tomu v tomle threadu.

Coffee
Kdyby to tam viselo v té druhé podobě, bylo by to rozhodně lepší. Problém bude v tom, že jako první se bohužel objeví vždy to první. Nikdo Ti do hlavy nevidí jak co myslíš, každýho jen zajímá to, co vidí, vždyť to sami velmi dobře znáte .... jsem toho zářným důkazem.

_________________
Lyngdorf, Lyngdorf, Lyngdorf ... a pak už nic, hraje to.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Haxna
Hifista


Založený: 23 november 2006
Príspevky: 102

PríspevokZaslal: Ut január 09, 2007 10:20:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Coffee

100% souhlas ve vsem. Obdivuji Tvoji trpelivost.

Alien CZ

Jsi asi vazne nemocny.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ut január 09, 2007 10:21:58    Predmet: Odpovedať s citátom

AlienCZ napísal:
ferenc napísal:
kladiem si otazku: ak si presvedceny, ze miniBB funguje spravne a slovanet je evoluciou zrodene technicky orientovane forum, co tu chces ty ?


Co je TI, potom?


v tvojom spravani vidim ze sledujes rozvrat tohto fora ... preto sa pytam ...
z toho ze som nedostal zmysluplnu odpoved vidim, ze moj predpoklad je spravny
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: Ut január 09, 2007 10:29:27    Predmet: Odpovedať s citátom

V.Y.S.E.R.T.E. S.E. U.Ž. N.A.T.O.

Aliene ... jestli ti vadí toto fórum, běž na BB, tam tě nikdo z ničeho nařkávat nebude (bodejť by jo, když se tam vše nepohodlné smaže) a budeš mít klild. Tady píšeš akorát to tohodle tématu a furt musíš něco obhajovat, furt musíš mít poslední slovo. Takhle to bude nekonečný. Zatni zuby a přestaň to tu číst nebo aspoň reagovat.

Ostatní ... vy zatněte taky zuby a už na Aliena nereagujte, jinak se z toho nevymotáme. Taky nekomentuju všechno, i když mám kolikrát sto chutí ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mrazik
Hifista - pokročilec


Založený: 09 október 2006
Príspevky: 394
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Ut január 09, 2007 10:34:18    Predmet: Odpovedať s citátom

ferenc napísal:
AlienCZ napísal:
ferenc napísal:
kladiem si otazku: ak si presvedceny, ze miniBB funguje spravne a slovanet je evoluciou zrodene technicky orientovane forum, co tu chces ty ?


Co je TI, potom?


v tvojom spravani vidim ze sledujes rozvrat tohto fora ... preto sa pytam ...
z toho ze som nedostal zmysluplnu odpoved vidim, ze moj predpoklad je spravny


Aliene vis co je sranda? Pred casem si tady narknul Ference, ze jedine jeho posty je stvani a pomluvy, zadne hifi. Paradox je, ze to ci jsi vycital jemu, ted delas sam. Ferenc tu ma spoustu prispevku tykajicich se hifi, ale ty temer 0. Mozna kdyby ses angazoval i jinde dostalo by Tve pusobeni zde, alespon nejaky smysl. Pokud to nemas v umyslu, tak by mozna bylo lepsi, abys zustal za zeleznou oponou. Pro tebe i pro nas.

ZDURAZNUJU ZE TO JE MUJ OSOBNI NAZOR, KTERY SE NEMUSI SHODOVAT S NAZORY OSTATNICH.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Jester
Hifista


Založený: 28 november 2006
Príspevky: 192
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Ut január 09, 2007 10:42:19    Predmet: Odpovedať s citátom

2 AlienCZ
AlienCZ napísal:

Teď jsi ale trefil hřebíček na hlavičku. Netušíš co provedl, ale hned máš v kapse absolutní závěry.

Promiň, to jsem vůbec nepochopil. Myslel jsem, že jsem vyslovil nějaký svůj absolutní závěr vůči Padremu či chodu fóra. Ne vůči urážkám.

Hlava má pravdu ("vyserte se na to"). Je to moje poslední reakce.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ut január 09, 2007 10:55:56    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
Samozřejmě se absolutně nemůžu stotožnit s návrhy na absolutní zrušení miniBB.

Mozno mi nieco uniklo, ale to snad nikto nechce.

citácia:
Pád Padreho je snad jasný i naprostému ignorantovi. Při osmém, úplně stejném založeném provokativním threadu jsem vypěnil i já. jestli nechápete tak samozřejmé souvislosti, nedá se již více rozsvítit.

Suhlas.
Otazka sice je, ci by nedostal ovocie uz po prvom Smile

citácia:
poznámka---kdyby se ten tvůj Martin choval jako Troton tak slovanet není víš

Isto by nebolo z "politickych" dovodov, mozno z technickych niekedy ano.

Inak celkom zaujimave je, ze tomuto foru som ja ani jediny raz nerobil aktivnu reklamu, ani na zaciatku, ze by som nan niekoho upozornoval. Len kedysi davno som raz spomenul url, v ramci reakcii na vtedy aktualnu mazaciu kampan. Vsetko zabezpecili samotni navstevnici - disidenti Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
tyrl
Hifi obsluha


Založený: 13 december 2006
Príspevky: 6

PríspevokZaslal: Ut január 09, 2007 11:02:14    Predmet: Odpovedať s citátom

AlienCZ napísal:

MiniBB založil Martin, jeho pohnutky byly vykrystalizovány neutěšeným komunikačním stavem na Stereomagu, kde se většina z nás do té doby pohybovala. Ti ostatní již byly na lopuchu.



A teď si vzpomeň, jak Martin v diskusích intenzivně a neskrývaně přetahoval usery ze Stereomagu na miniBB, zatímco když se na miniBB objeví jen zmínka o zdejším fóru, tak startuje cenzura. Npřijde ti to zvláštní?

Jinak tvoje dnešní příspěvky jsou opět plné podsouvání a překrucování.
Jinak četl jsem kompletně celé tohle vlákno a ne jen poslední 2 stránky, ale jednoznačné stanovisko (a tvoje tomu odpovídající zachování se) k Martinovu počínaní tady i na miniBB od tebe nepadlo.(myslím obecné stanovisko.To jestli je to zrovna Machalík nebo někdo jiný,je putna.Navíc, jak už jsem napsal,bany padly za mnohem menší "provinění" než u Machalíka)

Podle tebe a tvýho šéfa by asi každá věta měla začínat "myslím si, že..." a končit"..ale nezlobte se na mě, je to opravdu jen můj názor". Tak kurňa, když někdo něco napíše, tak je to snad jasný, že je to jeho názor, a nemusí to zabalovat do nějakých úslužných slovíček, podmiňovacích tvarů,atd. Jestli chceš diskutovat a argumentovat na takový úrovni, na jaký doposud jedeš, tak to opravdu nikam nevede. To se pak dá na každý větě vždycky chytnout za nějaký slovíčko, nebo se dá najít spojení, který vyzní dvojsmyslně, nebo se dá vytrhávat z kontextů.

to All: Tohle je bojisko, vlákno k tomuto určené, takže myslím, že je jedno, jestli to bude mít 50 stránek nebo 100. Možná se ale pletu, takže osobně si dávám PŘEDSEVZETÍ NEREAGOVAT NA ALIENA co se týče tohohle téma.
Diskuse s ním stejně nikam nevede, řekl bych, že mu jen děláme dobře a masírujeme pocit důležitosti.
Budu se jen bavit(ano, svým způsobem se bavím) událostmi na miniBB Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: Ut január 09, 2007 12:36:39    Predmet: Odpovedať s citátom

tyrl napísal:
ALL

Máš pravdu.

_________________
Lyngdorf, Lyngdorf, Lyngdorf ... a pak už nic, hraje to.


Naposledy upravil AlienCZ dňa Ut január 09, 2007 12:57:57, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: Ut január 09, 2007 12:57:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Troton napísal:
citácia:
Samozřejmě se absolutně nemůžu stotožnit s návrhy na absolutní zrušení miniBB.

Mozno mi nieco uniklo, ale to snad nikto nechce.

byla to reakce na post, kde bylo uvedeno, že dotyčný by byl nejraději, pokud by miniBB zdechlo úplně


citácia:
Pád Padreho je snad jasný i naprostému ignorantovi. Při osmém, úplně stejném založeném provokativním threadu jsem vypěnil i já. jestli nechápete tak samozřejmé souvislosti, nedá se již více rozsvítit.

Suhlas.
Otazka sice je, ci by nedostal ovocie uz po prvom Smile

Nedostal, Padre měl na miniBB už nějakou dobu zcela normální projev, je to vidět v historii jeho příspěvků. Včera se ale přihlásil z ničehož nic pod novou registrací a zača dost brutálněl tapetovat. Nejspíš proto ho Martin stopnul, na moje výzvy ať toho nechá nereagoval. Nejspíš další úmyslné harakiri, se kterým se asi brzo někde pochlubí, nebo taky ne a pletu ase.

citácia:
poznámka---kdyby se ten tvůj Martin choval jako Troton tak slovanet není víš

Isto by nebolo z "politickych" dovodov, mozno z technickych niekedy ano.

Inak celkom zaujimave je, ze tomuto foru som ja ani jediny raz nerobil aktivnu reklamu, ani na zaciatku, ze by som nan niekoho upozornoval. Len kedysi davno som raz spomenul url, v ramci reakcii na vtedy aktualnu mazaciu kampan. Vsetko zabezpecili samotni navstevnici - disidenti Smile


Jinak máš úplnou pravdu.

A něco na rozločenou v Bojisku:

Ať Vás má co hřát u srdce.

_________________
Lyngdorf, Lyngdorf, Lyngdorf ... a pak už nic, hraje to.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hasňa
Hifista - pokročilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 465

PríspevokZaslal: Ut január 09, 2007 15:49:02    Predmet: Odpovedať s citátom

No, na Lopuchu má Napoleonek taky báječnou pověst. Asi ta chyba nebude ve Slovanetu. Pavel Dudek se o něm vyjářil velice výstižně a nezbývá, než souhlasit. Alespoň já souhlasím. Ostatně to jsem v případě Pavla udělal už mnohokrát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jardag
Hifista - zaslúžilec


Založený: 05 október 2006
Príspevky: 685
Bydlisko: Čr

PríspevokZaslal: Ut január 09, 2007 16:40:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Pavel Dudek je pěkná potvora. S nikým se nemaže. Říká vše naplno a to se moc nenosí Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
wawrik
Hifista


Založený: 12 november 2006
Príspevky: 196
Bydlisko: Blava

PríspevokZaslal: Ut január 09, 2007 17:02:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Hasňa napísal:
Pavel Dudek se o něm vyjářil velice výstižně a nezbývá, než souhlasit.

Nebuď tajnostkár a prezraď nám, čo povedal. Nie každý chodí na Lopuch a nie každý vie, kto z toho je Dudek...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jardag
Hifista - zaslúžilec


Založený: 05 október 2006
Príspevky: 685
Bydlisko: Čr

PríspevokZaslal: Ut január 09, 2007 17:46:25    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
Martin
Administrátor

# Zasláno: 8 Led 2007 12:15:43
Citát

tak mě napadlo napsat sem pár úhlu pohledu nebo spíše poslechu, které způsobuji, že si nerozumíme. Pokud je budeme akceptovat budeme se moct lépe bavit. A pokud je pochopíme budeme moct lépe "rozškatulkovat" nováčky a kvalitněji jim poradit

Rozdělení v praxi jsou lidé s lepším sluchem a jsou lidé s horším sluchem, ale i tito poslouchají každý něco jiného.

Například já docela dobře slyším detaily a barvu nástrojů a je tak pro mě neskutěčně důležitá rychlost a kontrola, přítomnost až bych řekl agresivita přednesu. Oproti tomu další vynikající posluchač Efičák poslouchá jak on říká "své sudé harmonické" a zde jsem já značně hluchý. Ho zase nijak moc neoslovuji mé detaily a údernost. Můžeme se hádat anebo to tak vzít a v konečném důsledku se nechat překvapit novým a taky kvalitním zvukem známé skladby na neznámé sestavě. Nebo si dokonce i pomoct radou z jiné strány.

Podobně je to teď třeba s hodně píšícím Machalíkem, to co je pro něj meka a snový HighEnd je pro mě katatrofa. Neslyším švy jako jiní, ale jsem asi moc citlivý na hučení, pazvuky a ovlivňování středů i výšek skříni roztřebanou basákem. V životě jsem ještě neměl tu čest slyšet hrát sloup dobře někde od 20Hz. Subíky jo, sloupy s dělenou konstrukci také, prostě slyším něco jiného než Machalík, ale i tak s tím žiju a poslouchám. Machalík zase zřejmě nevnímá z hudby to co já.

Nakonec se do toho zamíchaji ti, kteří ještě neslyšeli a myslí si, že ti co slyší si jen honí triko.


Pojďme tedy zkusit u každého pochopit jakou muziku má rád a co na ní slyší a podle toho mu nabízet alternativy a ne se v každém tématu bít JEN za své uši.

Třeba Dadaft, přesto, že ho pan Mahdal i já při osobním poslechu tipnul na jistý tip hudby se nyní posunuje jinam než jsme mysleli, ok napíšu názor, ale nenutím ho to udělat, prostě budu sledovat kam jde a vyvíjí se to zajímavě.


Nakonec si stejně každý musí vybrát sám a každé uvěření "jiným" uším, Vám prodlouží a prodraží cestu k cíli. proto je důležité co nejdříve zjistit co se líbí Vám a hlavně co slyšíte detaily, přesnost, barvy, sude harmonické, basy, monstroznost, otevřenost a spousta dalších charakteristik čeká nás všechny při výběru kompromisních sestav a takové jsou všechny Každá rada typu musí to hrát od 30Hz, mít tři pásma, basák 30cm, tranzistory mosfet či další jen papírové údaje v reálu odvádi posluchače od jeho uší, jeho názorů a jeho cíle.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
coffee
Hifi expert


Založený: 04 október 2006
Príspevky: 2324
Bydlisko: různě

PríspevokZaslal: Ut január 09, 2007 17:51:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Nevím jestli mam brečet nebo se smát......

on je přece tak hodný a rozumný že........

_________________
“And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.” ― Friedrich Nietzsche
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
pistole
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 679
Bydlisko: severní čechy

PríspevokZaslal: Ut január 09, 2007 18:02:34    Predmet: Odpovedať s citátom

He he , harmonické ufff...
hihihi
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
jardag
Hifista - zaslúžilec


Založený: 05 október 2006
Príspevky: 685
Bydlisko: Čr

PríspevokZaslal: Ut január 09, 2007 18:13:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Jednoui jsem po něm chtěl aby mi vysvětlil výhody sloupů s dělenou konstrukcí, ale samo, že měl jen plno keců kolem, takové "to určitě víš, tak proč se ptáš" a podobné. A při tom by mě to fakt zajímalo.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
coffee
Hifi expert


Založený: 04 október 2006
Príspevky: 2324
Bydlisko: různě

PríspevokZaslal: Ut január 09, 2007 18:22:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Zase na druhou stranu,oba víme že on to neví že jo.......proč to řek.

Papouškuje většinou něčí "rozumy".a ty uvozovky by měly bejt trojitý a tučný Wink

ještě že si ten člověk nezaložil fórum o lécích.......

_________________
“And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.” ― Friedrich Nietzsche
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zdeno1
Hifista


Založený: 01 november 2006
Príspevky: 152
Bydlisko: český těšín

PríspevokZaslal: Ut január 09, 2007 19:44:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Týý joo,to je debata a jak je dlouhá a oduševnělá.Jsem musel také příspět svou troškou........,mi to nedalo,kurňa Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Skipy
stepná kengura


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 1290
Bydlisko: Zsolna

PríspevokZaslal: Ut január 09, 2007 19:57:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Možno trochu odbočím - ale s prihliadnutím k názvu vlákna blbové...
si dovolím korunovať pána s nickom halojoy ktorý ani nebýva tak ďaleko aby ma jeho posl. 6 riadkov z 08-09-2003 01:11 AM neprekvapilo:
http://www.diyaudio.com/forums/showthread.php?s=&threadid=10527&perpage=10&highlight=&pagenumber=2
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
philo
Hifista


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 122

PríspevokZaslal: Ut január 09, 2007 20:10:50    Predmet: Odpovedať s citátom

skipy

az mi zabehlo, ked som zbadal nick cloveka s prvym prispevkom na tej strane. vravim si - a toto su co za inotaje??? Very Happy

_________________
len sa neunáliť
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
suK
Hifista - pokročilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 259
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Ut január 09, 2007 20:43:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Skipy napísal:
ktorý ani nebýva tak ďaleko

Vítej v Jugoslávii! Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
jardag
Hifista - zaslúžilec


Založený: 05 október 2006
Príspevky: 685
Bydlisko: Čr

PríspevokZaslal: Ut január 09, 2007 20:45:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Jestli to nebude tím, že se u nás tak málo hulí Smile Třeba bysme taky byli vysmátí.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: St január 10, 2007 08:38:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Docela komické je teď vlákno Dospělé hifi - Velké sloupy, zejména v souvislosti s Alienovou poznámkou ... Nerad bych to tu viděl padnout, tak doufám, že kdo z majitelů BIG-BOX zbyl, tak se zase vrátí k diskusi.

Vzhledem k tomu, že Machalík co založil toto vlákno má ban, na základě čehož se rozloučil i Acon, já když teď mám ty obludy doma toho taky moc nenapíšu bo mám taky ban ... no, moc lidí tam teda nezbylo, možná tak akorát Syčák. A nejhezčí na tom je, že po té co Martin všechny majitele velkých beden zabanoval, tak napsal příspěvek kde nám (všem majitelům velkých beden) vysvětluje, jak ty velký bedny vlastně nemůžou hrát jinak než ty jeho pidiboudy. To je dokonalé. BLB v HiFi Laughing Laughing Laughing

... jsem přemyšlel co může jit slyšet na velké bedně s velkým basákem ... Laughing Laughing Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
stephunk
Hifi expert


Založený: 23 december 2006
Príspevky: 1133
Bydlisko: Pobrežie Slotoviny

PríspevokZaslal: St január 10, 2007 09:10:55    Predmet: Odpovedať s citátom

keď si Čechov mýlia z Juhosláviou, s čím si potom mýlia nás?
Asi z madagaskarom Laughing ,fakt to 'Czeckia' ma skoro zhodilo zo stoličky Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
DrProfa
Hifi obsluha


Založený: 09 január 2007
Príspevky: 33
Bydlisko: Červený Újezd, Praha Západ

PríspevokZaslal: St január 10, 2007 09:25:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Hmmm, na miniBB mám taky ban, jsem se zaregistroval, napsal jedinej příspěvek protože mě ten blb naštval banem pro Machalíka a bum, už jsem out .. Laughing To je fakt dement Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: St január 10, 2007 09:29:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Když už jsme u těch cizinců ... nedávno jsem pro jednoho kluka měl koupit tuner na eBayi, prodejce měl že zasílá jen do Německa, tak jsem mu napsal, zda by byl problém zaslat i do CZ.
Odpovědí bylo, že do CZ mi tuner nepošle, že posílá jen do států Evropské Unie ... Shocked
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
philo
Hifista


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 122

PríspevokZaslal: St január 10, 2007 09:38:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Hlava

co sa divis? su to sice vasi susedia (nemci), ale na to, aby vas videli im cloni vasa Very Happy Sumava Very Happy . potom si mu uz nepisal, aby si ho poucil, ze ste v EU hned po juhoslavii?

_________________
len sa neunáliť
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27  Ďalšia
Strana 25 z 27

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist