Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Audio Technica ATH-ES7, Denon AH-D1001

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
knopi
Hifista - pokročilec


Založený: 29 január 2008
Príspevky: 283
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: So apríl 26, 2008 13:44:07    Predmet: Audio Technica ATH-ES7, Denon AH-D1001 Odpovedať s citátom

Ahoj,
zakladam tu tohle tema protoze, alespon u nas se dozvedet neco o techto prenosnych sluchatek je pomerne slozita zalezitost.

Jestli se tu najde nejaky majitel techto sluchatek a vyjadril svuj nazor na tyto modely, pripadne mel moznost i s necim porovnat Wink budu jedine rad Smile

Celkove pusobi dobrym dojmem hlavne D1001, zvukove by nemuseli byt vubec spatne podle modelu D2000 uzavreny typ sluchatek zrejme denon udelat umi, navic trochu posunute vysky nahoru a zvyrazneni basu mi taky vyhovuje.
O ES7 vubec nic nevim krome uzasnyho vzhledu, na amazonu jsou 3 prispevky o nich a uzivatele je vnich chvali a jsou spokojeni, ale na druhou stranu v Kubove zebricku model ATH-ANC7 s odhlucnenim dopadl tragicky, to me docela od ES7 odhani.

Celkove nevim co od nich cekam, pocitam s prodejem uplne novych q-jays a poridit tohle, ale jestli to bude hrat lepe si netroufnu odhadnout, protoze
q-jays maji ladku zvuku nasazenou hodne vysoko ^^ a spise je prodavam, ze chci ozkouset par odlisnych druhu co mi bude vyhovovat nejvice, je mi jedno jestli to budou spunty nebo klasika, ja si na cestach dokazu vychutnat muziku stejne jen v sede, za pochodu je to tragedie.

Za kazdy nazor budu rad, oboje jsou spise polouzavrene, asi nebudou uplne tlumit, ale snad se jedna o jedny z tech lepsich prenosnych klasickych uzavrenych sluchatek.

Jsem z Prahy, jestli nekdo vi kde se tu daji ozkouset tak by to bylo fajn? Ja nic na netu nenasel.



Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dokken
Hifista - pokročilec


Založený: 24 máj 2007
Príspevky: 325
Bydlisko: Louny

PríspevokZaslal: Po máj 05, 2008 21:21:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Ty ATH-ES7 by mě taky moc zajímaly,vypadaj luxusně,ještě jak hrajou.Buď ty,nebo mám zálusk na ATH-ESW9.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist