Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Zdeny

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Členovia
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Zdeny
Hifista - pokročilec


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 377

PríspevokZaslal: Ut máj 06, 2008 14:53:29    Predmet: Zdeny Odpovedať s citátom

Nevím, proč až dnes, jsem se začetl do partie představení členů zdejší komunity. U mnoha příspěvků jsem se dočetl mnoho zajímavého. Jak vidno, jsou tu borci, kteří to myslí s hudbou velice vážně.
Jsem ze Šumperka. Hudbu jsem dělal léta aktivně (klarinet, trochu sax), dnes již jen pasivní konzument.
Ake mám rád ty hračky kolem. Bohužel, působí na mě jako droga, tzn. nemohu se bez nich obejít a čím dál tím více se snažím přesvědčit, abych toho už nechal a nezabýval se myšlenkou, že třebas jiná bedna či CD mi přinese zlepšení zvuku.
Po letech jsem se prokousal zvukem od DYI zesilovačů (variace Transiwatů, Texanů a pod.) přes Denony, Naimy k Brystonu (konec 4B-SST a předek BP25), až jsem si jako druhý zes pořídil Pass X150 a předek X 2,5
S CD to bylo obdobné-přes Teslu MC901, Aiwu X555, Denona 1290, CEC 3100, Sony 597, SOny 779 po dnešní TEAC DV50 a taktéž nádherný Pioneer PD-93.U beden to bylo jednodušší, byly to zpočátku DYI bedny na bzi TVM k Dynaudiu a těm jsem zůstal věrný až dodnes, byť s menším výstřelkem v podpobě BW Matrix 801/II. Kábů hafol, ale tam jsem šel nicméně cestou něco koupit a konec (Shark MD a asi 5cm tlusté VF koaxy, které se musí tvarovat ohýbačkou, když je mám nějak uložit).
Poslední přírůstek do sestavy byl Lyngdorf RP - to bylo poslední řešení špatné akustiky v mém obýváku a nutno dodat, že teď začíná bigboš trochu šlapat, navzdory BW basovým 30cm měničům to hrálo jako bedýnky k PC. Ale jsouc si vědom nedostatků v uspořádání pokoje, zaúkoloval jsem dodavatele nábytku a navymýšlel regály, police, posuvné dveře, garnýže na závěsy a další zbytečnosti, jenže asi se toho nedočkám, byť má moc práce a na mě nemá čas.
K těm zesilovačům musím zmínit ještě kus, který jsem fakt dloho sháněl a pak jej s radostí dovezl z Rakouska a tím byl přenádherný kus Pioneer A-91D. To byla nejen nádhera pro oči, ale i pro uši, no nicméně musel ustoupit Passu, jeho zvuk nyní s Dynaudii Special 25 a Pioneerem PD-93 poslouchám nejradši pro jeho jemnost, barevnost a výbornou mikrodynamiku.
Mimo hudbu mám rád auta taky jsem jedním z postižených modelařinou (elektroakrobaty), fotím a lyžuji. Na práci mi nezbývá čas:-)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Skipy
stepná kengura


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 1290
Bydlisko: Zsolna

PríspevokZaslal: Ut máj 06, 2008 17:26:19    Predmet: Odpovedať s citátom

2Zdeny

potešilo ma že je tu ďalší passomil Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zdeny
Hifista - pokročilec


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 377

PríspevokZaslal: Pi máj 16, 2008 06:53:50    Predmet: Pass Odpovedať s citátom

Ahoj, po delší době se vracím do života- byl jsem v nemocnici.
Tak jak je to s tím tvým Passem? Model? Bedny? Pohon? Trochu to rozepiš. Dnes zahájím opět muzikoterapii, koncák už se hřeje:-)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Skipy
stepná kengura


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 1290
Bydlisko: Zsolna

PríspevokZaslal: Pi máj 16, 2008 07:10:00    Predmet: Re: Pass Odpovedať s citátom

Zdeny napísal:

Tak jak je to s tím tvým Passem? Model? Bedny? Pohon? Trochu to rozepiš. Dnes zahájím opět muzikoterapii, koncák už se hřeje:-)


http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=220

k tomu pribudnú v krátkom čase dve 5-ky (monobloky) - čakám Al panely z modushopu, ostatné mám nahromade, potreboval by som ale viac času dať to dokopy...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Členovia Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist