Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Stereo receiver alebo zosík + tuner?
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
J
Hifi expert


Založený: 24 september 2007
Príspevky: 1327
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut máj 27, 2008 13:05:09    Predmet: Stereo receiver alebo zosík + tuner? Odpovedať s citátom

Zatial iba v čisto teoretickej rovine začínam uvažovať o výmene môjho staréto 5.1 AV recievra za čisté stereo. Keďže mám všetky komponenty od yamahy (CD, kazeťák a ten starý reciever) a som z ich kvalitou spokojný, asi by som rád zostal pri tejto značke. Vyhliadol som si vajvyššie dostupné modely - stereo reciever yamaha-rx-797 ( http://www.audioexpert.sk/prijimace/http://www.audioexpert.sk/prijimace/yamaha-rx-797 ), alebo kombináciu zosilovača yamaha-ax-497 ( http://www.audioexpert.sk/stereofonne-zosilnovace/yamaha-ax-497-b ) + tuner yamaha-tx-497 ( http://www.audioexpert.sk/tunery/yamaha-tx-497-b ). Tá kombinácia stojí síce o nejaké dve tisícky viac a všeobecne sa tvrdí že delené veci bývajú kvalitnejšie, ale ten prijímač mi podla parametrov pripadá byť o kúsoček vyššie (a aj sa mi viac páči je ho dizajn). Keby sa u nás predával zosík A-S1000 ( http://www.yamaha-online.de/index.php?lang=e&country=DE&idcat1=2 ) za nejakú rozumnú cenu, tak asi nešpekulujem a idem do tej delenej varianty s týmto zosíkom namiesto tej ax-497ky, ale nikde som o ňom nenašiel ani zmienku. Ale tak či tak by to mal byť krok dopredu. Viem že to nieje žiadny highend, ale nemám nejaké extra vysoké nároky (a ani plat), takže prosím o (konštruktívny) názor skúsenejších, k akému variantu by sa priklonili. A aby som nezabudol - plánujem k tomu pripasovať nejaké regálovky do 20 000sk.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jamo
Hifista


Založený: 18 apríl 2008
Príspevky: 201
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

PríspevokZaslal: Ut máj 27, 2008 14:52:54    Predmet: Odpovedať s citátom

yamaha 797 je najlepší z série ktorú si napísal.Mám ho doma a na môj vkus hrá pekne dynamicky. http://www.audioreview.com/mfr/yamaha/receivers/PRD_343690_1593crx.aspx

ale je 1000 ľudí a 1000 chuťí
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
korys
Hifista


Založený: 12 február 2008
Príspevky: 137
Bydlisko: ČR Ostrava

PríspevokZaslal: Ut máj 27, 2008 15:12:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Zkus sehnat ten zesilovač S řady.Nechtěl bych zpochybňovat kvality toho receiveru,ale vždy je to u nich dost velký konstrukční problém-všechny důležité prvky namačkané na malém prostoru v jedné krabici-kompromis,který se může na zvuku projevit.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jamo
Hifista


Založený: 18 apríl 2008
Príspevky: 201
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

PríspevokZaslal: Ut máj 27, 2008 15:17:07    Predmet: Odpovedať s citátom

http://www.golias.cz/index.php?modul=audio&sub=clanky&page=clanek&id=2625
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
J
Hifi expert


Založený: 24 september 2007
Príspevky: 1327
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut máj 27, 2008 18:28:32    Predmet: Odpovedať s citátom

korys: ako som spomínal - ten S-kový zosík som nikde neobjavil a aj tak sa obávam že by bol nad moje finančné možnosti. Nechtěl bych zpochybňovat kvality toho receiveru,ale vždy je to u nich dost velký konstrukční problém-všechny důležité prvky namačkané na malém prostoru v jedné krabici-kompromis,který se může na zvuku projevit. - pozeral som na ten reciever aj na ten zosilovač - boli vedla seba - je to rovnaká škatula, akurát na tom recievry sú korekcie a sluchátkový výstup nie súschované pod krytom (čo ma na tom zosilovači doslovne odradilo - kvôli sluchátkam odklápať kryt sa mi zdá byť dosť velká blbosť) a je tam display s iekolkými tlačítkami. Podla mňa to bude mať zhruba rovnaké črevá, akorát v tom recievry bude navyše nejaký plošák a pár káblov. Zvukovo by to mohlo byť zhruba to isté. Takže skôr sa prikláňam k tomu recievru, aj kvôli dizajnu.
jamo: dík za link. Aké bedničky máš k tomu pripojené? Počúvaš na "pure direkt", alebo sa hráš aj s korekciami a loudnes?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
plechovka
Hifi obsluha


Založený: 06 máj 2007
Príspevky: 12

PríspevokZaslal: Ut máj 27, 2008 20:13:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Řeším obdobné dilema, já mám v hledáčku ještě NAD C 720 http://www.audioexpert.cz/stereofonni-prijimace/nad-c-720-b, a nebo Harman Kardon HK 3490 http://www.audioexpert.cz/stereofonni-prijimace/harman-kardon-hk-3490.

Dle popisu na stránkách NADu to vypadá na poctivou analogovou konstrukci (co na to Sinclair?), zatímco u HK odhaduju, že vzhledem k přítomnosti digitálních vstupů (ten bych i využil), nějakého pseudo Dolby XXX a absenci potenciometrů třeba pro korekce bude předzesilovač řešen na bázi DSP. Otázkou je, jak to bude se zvukem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jamo
Hifista


Založený: 18 apríl 2008
Príspevky: 201
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

PríspevokZaslal: St máj 28, 2008 06:39:03    Predmet: Odpovedať s citátom

bedne mám zatial tesly s KE 25 volakedy tich bolo dostať ako skladačku (repráky + výhybky) ,a teraz čakám na atlas compakt .Na teslách som skúšal ONKYO A-9555 a DENON PMA-700 a tá YAMAHA sa mi najviac zvukovo páči. K tomu PURE , keď to máš zapnute poodpája ti všetko (aj displej ) a máš v podstate celkom slušný zosik , len škoda že to pure je len na 1 vstup (CD). Je tam ešte vypínanie korekcií a to už funguje na všetky vstupy. Ináč tuner je na 1*.Ozvučenie 2 zóny hlasitosť je ovládaná digitálne druhým ovládačom . Daj si ho predviesť .Korekcie sa snažím nepoužívať.

Ale skús si pozrieť http://www.audioexpert.cz/stereofonni-prijimace/harman-kardon/

1000 ľudí, 1000 chutí .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
J
Hifi expert


Založený: 24 september 2007
Príspevky: 1327
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St máj 28, 2008 07:14:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Jamo: čo je zač ten atlas? O tom som ešte nepočul. Ten HK si myslel ako alternatívu? Ak áno, tak ďakujem - neprosím. Ako som už písal rád by som uprednostnil tú yamahu. A nemôžem si pomôcť ten dizajn HK sa mi vôbec nepáči (aj keď sú to podla všetkého kvalitné mašinky). Aparatúru mám v obývačke, tak chcem aby to spolu všetko ako tak ladilo - a tam mi práve dobre zapadne tá rx-797.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jamo
Hifista


Založený: 18 apríl 2008
Príspevky: 201
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

PríspevokZaslal: St máj 28, 2008 07:23:37    Predmet: Odpovedať s citátom

http://www.visaton.de/de/bauvorschlaege/mehrwege/848/index.html

http://www.visaton.biz/czech/Downloads.htm


Naposledy upravil jamo dňa St máj 28, 2008 07:42:21, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
J
Hifi expert


Založený: 24 september 2007
Príspevky: 1327
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St máj 28, 2008 07:31:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Shocked Tak to vyzerá naozaj úctyhodne. Krásna bedňa! Kolko taká sranda asi stojí?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jamo
Hifista


Založený: 18 apríl 2008
Príspevky: 201
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

PríspevokZaslal: St máj 28, 2008 08:21:46    Predmet: Odpovedať s citátom

[img][/img]
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
J
Hifi expert


Založený: 24 september 2007
Príspevky: 1327
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St máj 28, 2008 08:34:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Moc sa v elektrike nevyznám - čo sa dá z toho obrázku vyčítať? Ja tam vidím len kopu súčiastok Smile . A asi som v tom identifikoval niečo čo mi pripomína pasívne chladiče - trafil som?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jamo
Hifista


Založený: 18 apríl 2008
Príspevky: 201
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

PríspevokZaslal: St máj 28, 2008 08:44:15    Predmet: Odpovedať s citátom

ja len tak.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
J
Hifi expert


Založený: 24 september 2007
Príspevky: 1327
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St máj 28, 2008 09:45:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale mňa by vážne zaujímalo čo sa dá z toho vyčítať (ohladom kvality prevedenia, logiky rozmiestnenia, atď).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jamo
Hifista


Založený: 18 apríl 2008
Príspevky: 201
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

PríspevokZaslal: St máj 28, 2008 10:15:40    Predmet: Odpovedať s citátom

v ľavo je zdroj ,v strede koncový zosilovač ,v pravo predzosilovače a za nimi tuner ,pri displeji ovládanie.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
korys
Hifista


Založený: 12 február 2008
Príspevky: 137
Bydlisko: ČR Ostrava

PríspevokZaslal: St máj 28, 2008 11:16:28    Predmet: Odpovedať s citátom

společný zdroj pro všecko,poměrně dost drátů a malá filtrace,chybí odstínění jednotlivých sekcí,ale
třeba se pletu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jamo
Hifista


Založený: 18 apríl 2008
Príspevky: 201
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

PríspevokZaslal: St máj 28, 2008 11:23:17    Predmet: Odpovedať s citátom

vrámci ceny
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
korys
Hifista


Založený: 12 február 2008
Príspevky: 137
Bydlisko: ČR Ostrava

PríspevokZaslal: St máj 28, 2008 11:37:08    Predmet: Odpovedať s citátom

V rámci ceny se pletu určitě,ale J se ptal co je vidět na obr.ne kolik to stojí.Jinak logiku to má. Wink
_________________
USHER V-601,DENON PMA1500AE,Marantz CD-67SE,KimberKablePBJ,2x4PR
Tak oblečtě si dresy...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sinclair
Hifista


Založený: 03 december 2007
Príspevky: 185
Bydlisko: 76326 Luhačovice, Mlýnská 494

PríspevokZaslal: St máj 28, 2008 12:18:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Yamaha, Onkyo, Kenwood, Pioneer i Harman dnes dělají víceméně ojebávky, snažíce se konkurenčně udržet v záplavě ostatních sraček. Občas krom NADu samozřejmě opravuju i tyhle věci /a značky/ a v kategorii do 10.000Kč je to naprostá katastrofa.
Já na té fotce vidím nepříliš výkonný EI transformátor s nezanedbatelným rozptylovým polem, silně poddimenzované chlazení, ty dva elyty i kdyby měly každý deset giga, tak je to hodně málo a celkově provedení odpovídá hodně nízké šprušli střední třídy.

Chlapci, kupte si NAD.

Nepíšu to proto, že mám jakousi vazbu na výhradního dovozce, ale proto, že NAD je pořád ještě /i přes dobře hlídanou výrobu v Číně/ velice seriózní firma se seriózním přístupem k návrhu a provedení výrobku. Dále to pak píšu proto, že NAD detailně znám zevnitř i po elektronické stránce - jako jejich autorizovaný servisák mám pochopitelně k dispozici veškerou, nejen servisní dokumentaci.
U výše uvedených značek je doba do první poruchy několik měsíců až maximálně dva roky po skončení záruky, což je pochopitelně způsobeno použitím materiálu se záměrně limitovanou životností.
Přístroje NAD jsou vzhledem k tomu, jak a z čeho jsou vyrobeny, schopny nechat Vás zapomenout na termín porucha.
Malá zajímavost - přístroj Denon AVR-1804 tuším. Opravoval jsem jej s tím, že měl po "pařbě" zničené oba koncové zesilovače předních kanálů. Pohledem do servisní dokumentace lze zjistit, že přístroj sice má zpožděné připojení zátěží relátky, ovšem ss ochranu zátěže už nikoli, což se projevilo tím, že majitel po doručení opraveného přístroje zjistil, že jsou spálené reproduktory v obou předních bednách..
Nedoporučoval bych ss ochranu zátěží podceňovat, je to totiž v případě levnějších aparátů jediná "pojistka" proti zničení připojených beden ss proudem při poruše zesilovačů - dotyčné levné přístroje totiž pohříchu neobsahují krom předimenzované síťové pojistky žádné jištění.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
J
Hifi expert


Založený: 24 september 2007
Príspevky: 1327
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Št máj 29, 2008 12:30:12    Predmet: Odpovedať s citátom

sinclair: no moc si ma nepotešil, ale zase na druhú stranu - zatial nikde inde ako do strednej triedy nemierim a tam ten prístroj podla teba patrí, takže je v podstate asi všetko v poriadku.
Čo sa NADu týka - ja proste nemôžem ten ich dizajn a pokial si dobre pamätám čo ludia o NADoch popísali, tak v tejto cenovej kategórii to tiež nieje úplne bezproblémové. A na tých NADoch som si všimol že nemajú phono vstup - to je pre mňa ďalší mínus. Naozaj nepotrebujem aby mi v obývačke pribudla ďalšia serepetička v podobe phono predzosilovača, nehovoriac o tom že tým by sa to o ďalších 2000 korún predražilo (v tom lacnejšom prípade). Takže NAD, nech je akokolvek kvalitná značka - nemôžem si pomôcť -neprosím si.
A k tej poruchovosti - ja mám 3 komponenty yamaha už nejakých 8 - 9 rokov a nepostrehol som žiadny problém (ak nerátam že CD prehrávač má od začiatku problém s niektorými napáleninami). Buď som mal šťastie na kusy, alebo sú to kvalitné výrobky. Takže pokial yamaha nejak nezmenila politiku kvality, tak nemám problém ostať verný tejto značke. A poznám aj majitelov výrobkov značky Pioneer a tiež som nepočul od nich že by sa im niečo pokazilo. A mám vlastne tiež DVD prehrávač pioneer a šlape bezproblémovo už 4 roky. A máme doma aj mikrosistém onkyo, ale zatial iba rok, tak som zvedavý akodlho vydrží - zatial bez problémov. Len dúfam že som to teraz nejak neurazil Smile . Takže mi do zbierky značiek vyrábajúcich ojeby chýba už iba Kenwood a Harman - ale tie ma volajako nikdy neoslovili Smile .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
korys
Hifista


Založený: 12 február 2008
Príspevky: 137
Bydlisko: ČR Ostrava

PríspevokZaslal: Št máj 29, 2008 15:10:32    Predmet: Odpovedať s citátom

to J
Každý sveho štěstí strůjcem.Ne já Tě nebudu odrazovat od Tvé evidentně oblíbené značky,ale pokud uvažuješ o stereu, běž o kousek výš,jinak to ztrácí smysl. V té škatulce co je na obr.kdyby aspoň to neideální trafo bylo odděleno krytem nebo přepážkou,stejně tak ten koncák od zbytku.Plošňáky tam jsou nacpané jak to vyšlo všechno v kupě...to musí mít vliv.Na začátku si se zmínil,že uvažuješ o slušných regálovkách za20k,co myslíš,že z nich poleze,když k ním připojíš ten receiver Question Idea vyhozené prachy. No

_________________
USHER V-601,DENON PMA1500AE,Marantz CD-67SE,KimberKablePBJ,2x4PR
Tak oblečtě si dresy...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Št máj 29, 2008 15:17:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Korejši, neplkej nesmysly - kvalita konstrukce odvisí od mnoha dalších parametrů, o kterejch nemáš ani potuchy, jinými slovy řečeno, z fotky poznáš hovno....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mato
Hifista


Založený: 06 júl 2007
Príspevky: 132

PríspevokZaslal: Št máj 29, 2008 15:37:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Klídek,typické reči...Trafo,flaše,málo drótov,tank design,WBT konektory....
Šak to hrati musí... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
jamo
Hifista


Založený: 18 apríl 2008
Príspevky: 201
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

PríspevokZaslal: Št máj 29, 2008 16:39:33    Predmet: Odpovedať s citátom

J- a bedne už máš rozmyslené ?

V audioexperte.cz odporúčajú:
Heco Metas 300 / 500
Yamaha NS-325F / 525C
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
J
Hifi expert


Založený: 24 september 2007
Príspevky: 1327
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Št máj 29, 2008 18:44:43    Predmet: Odpovedať s citátom

jamo: Ono je to zatial všetko v teoretickej rovine a beh na dlhé trate. Dokonca ešte niesom ani celkom rozhodnutý či neostanem pri viackanálovom zvuku - aj keď to používam minimálne - priestorové SACD sa mi celkom páči, ale žiť by som bez toho vedel.
K tým bedniam - kvôli priestoru potrebujem niečo s predným (prípadne spodným) basreflexom - tým pádom sa mi dosť zužuje výber. Zatial som počul len nejaké Chario - presný typ si nepamätám, ale dosť ma to oslovilo. Čo som pátral po internete, tak by v rámci bratislavských štúdií mohli byť dostupné na vypočutie ešte nejaké Focaly Chorus 706 V, lebo 806 V , BW 685, Mordaunt Short - konkrétne Mezzo2, PSB Image B25, možno Klipsch - RB-81. Niečo s toho by mi snáď mohlo sadnúť. Ako vidíš, mám o čom rozmýšlať.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sinclair
Hifista


Založený: 03 december 2007
Príspevky: 185
Bydlisko: 76326 Luhačovice, Mlýnská 494

PríspevokZaslal: Št máj 29, 2008 20:26:50    Predmet: Odpovedať s citátom

J :
Ano, s designovou otázkou se dá i nedá souhlasit. V každém případě jsou ty aparáty designově natolik střízlivé, že sednou téměř do každého interiéru, navíc každý komponent lze dnes koupit ve třech provedeních, stříbrná, tmavěšedá NAD-ovská a černá. Ale jsem ochoten připustit, že serepetičkami a nápisy nepřecpané panely se nemusí každému líbit.
Co se týče technické úrovně, tak není ani řeči o tom, že NAD je před srovnatelně drahou konkurencí o notný kus vpřed. To jako uživatel nemáš bohužel možnost posoudit, to dokážou posoudit pouze technici, kteří to studují i zevnitř, ale o tom jsem už psal.
A naposledy - Yamaha, Kenwood i Pioneer před osmi až deseti lety byly firmy produkující kvalitativně něco zcela jiného, než je tomu dnes, bohužel. Před deseti lety jsi v poměrně slušně vyřešeném přístroji dostal i cosi navíc ve formě různých ochran, předimenzovaných polovodičů a slušného ostatního materiálu /proto ty přístroje ještě dnes fungují bez problému/, ovšem dnes je situace zcela jiná a plně v duchu hesla "dostaneš přesně to, co si zaplatíš" a ani fous navíc.
Skutečně, nechtěl bych nikomu nic podsouvat, ale názor servisáků obecně má všude poměrně velkou váhu, protože jsou to jednoduše lidé, kteří vidí výrobci přímo do karet.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
J
Hifi expert


Založený: 24 september 2007
Príspevky: 1327
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Št máj 29, 2008 21:38:42    Predmet: Odpovedať s citátom

sinclair: veď ja sa nehádam že ten NAD nie je kvalitný - už ma naň viacej ludí nahováralo. Aj keby som sa nejako preniesol cez den dizajn (v čiernej by to možno išlo). tak ešte stále je tu vyššia cena ešte navýšená o nutnosť dokúpiť gramo predzosilovač a niekolko serepetičiek ktoré sa mi práve na tej yamahe páčia ktoré ten nad nemá (hovorím teraz o porovnatelnom recievry NAD C 720) - napríklad tá regulovatelná funkcia loudness sa mi zdá celkom zaujímavá. Väčšinou som odkázaný na tichší posluch a tam sa to môže niekedy hodiť, atď. Ono všetko záleží na peniazoch a tých je stále nejako poskromne. Viem že je to investícia na dlhú dobu a nerád by som na tom šetril, ale ak by som pridal na zosilovači, musel by som asi ubrať na bedniach a to by asi tiež nebolo OK. Hlavne keď sa všade doporučuje dávať k zosíku bedne s dvojnásobkom ceny toho zosilovača (viem že to netreba brať doslovne, ale prečo nie). Takže budem musieť nájsť nejakú zlatú strednú cestu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
roberto
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 2632
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Št máj 29, 2008 21:50:08    Predmet: Odpovedať s citátom

náhodou ten vnitřek ještě ujde...existují daleko větší hrůzy Laughing
_________________
LutaDAC, SPX2010, DPA330 modif.Danhard, Shan E520
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
korys
Hifista


Založený: 12 február 2008
Príspevky: 137
Bydlisko: ČR Ostrava

PríspevokZaslal: Št máj 29, 2008 22:31:19    Predmet: Odpovedať s citátom

to PD
Tvým stylem a Tvými slovy.Neplkej nesmysly,že se Ti ten strojek z obrázku zamlouvá.Hovno sice vidím co je podrobně na těch deskách,ale i ten celkový pohled napovídá dost a ty další mnou netušené parametry to mohou maximálně potvrdit.Nebo snad Tvé stroje vypadají podobně? Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
korys
Hifista


Založený: 12 február 2008
Príspevky: 137
Bydlisko: ČR Ostrava

PríspevokZaslal: Št máj 29, 2008 22:48:27    Predmet: Odpovedať s citátom

mato napísal:
Klídek,typické reči...Trafo,flaše,málo drótov,tank design,WBT konektory....
Šak to hrati musí... Laughing
...nějak. Very Happy Ale proč se tedy ptá???
_________________
USHER V-601,DENON PMA1500AE,Marantz CD-67SE,KimberKablePBJ,2x4PR
Tak oblečtě si dresy...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalšia
Strana 1 z 3

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist