Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

FM tuner
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Analóg
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
zelenac
Hifista - pokročilec


Založený: 13 december 2006
Príspevky: 260
Bydlisko: pri Piešťanoch

PríspevokZaslal: Št jún 07, 2007 15:39:10    Predmet: FM tuner Odpovedať s citátom

Zdravím priaznivcov tunerov. Môj deduško Onkyo T9 pomaly dosluhuje (moralne) a rozmýšlam nad náhradou. Požadujem hlavne vyššiu ciltlivosť (snáď sa od časov T-9 čo-to zlepšilo), zvukovú kvalitu asi nemá cenu moc riešiť
Zatiaľ je favoritom Onkyo T-4711, ďalej možno ES od sony alebo Denon 1500.
Ešte pridám pre nadšencov: http://www.fmtunerinfo.com/
Nejaké ďaľšie typy?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Merk
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 november 2006
Príspevky: 754
Bydlisko: Praha (ne od narození! ;-))

PríspevokZaslal: Št jún 07, 2007 16:00:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Já mám doma Onkyo T-4711 a naprostá spokojenost, takže tuto Tvou volbu schvaluju Wink Jako jedinou nevýhodu vidím horší možnost dokoupení případných dalších komponentů "do sérky" - přeci jen těch Onkyí (a ještě k tomu Integra) se u nás zase tak moc nepohybuje. Takže nezbývá než přes ebay z Německa, kde jich je na druhou stranu hodně.

Kdybys potřeboval vědět něco k T-4711, jen se ptej.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Merk
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 november 2006
Príspevky: 754
Bydlisko: Praha (ne od narození! ;-))

PríspevokZaslal: Št jún 07, 2007 16:06:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Možné zdroje inspirace:

český test tunerů I (DENON TU-580RD, ONKYO Integra T4711, ONKYO Integra T4970, SONY ST-SE 700, SONY ST-SA 5 ES, TECHNICS ST-GT 650)

český test tunerů II (DENON TU-1500RD, SONY ST-SB 920QS + porvnání s testem I)

a něco ze zahraničí (Overview of premium TV and FM DX equipment)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
godz
Hifi expert


Založený: 05 máj 2007
Príspevky: 1077
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Št jún 07, 2007 19:48:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja sa vôbec divím, že niekto považuje signál z tunera za hi-fi signál. Je to na počúvanie to najhoršie čo môže byť, obzvlášť dnes, pri strašnej kompresii signálu väčšiny vysielateľov. Signál z tuneru je z princípu zaťažený značnými nelinearitami. A páni viete akú cestu a cez aké obvody podstúpi signál, ktorý počúvate? 1. Odbavovací pult réžie, 2. modulácia signálu na spojársku vf linku (dnes už digitálne), 3. demodulácia signálu na ľavý a pravý kanál + preem fáza, 4. Vstup signálu do sterefónneho kodéru, 5. Modulácia príslušnej nosnej frekvencie - výstup vysielacia anténa vysielača, 6. Šírenie signálu vzduchom ( spolu s interferenciami, fázovým posuvom, odrazmi, rušením blízkymi frekvenciami) a príjem na anténu (v lepšom prípade), 7. Naladenie vo vstupnej jednotke tunera, zosilnenie v MF zosilovači a demodulovanie signálu, 8. Dekódovanie signálu na L a P kanál + deemfáza, 9. Odfiltrovanie pomocnej nosnej 19kHz, 10. Signál na počúvanie.
Neberte ma ako odporcu FM techniky. V minulosti (za boľševika) to bol pre mňa a mnohých hifistov jedinečný zdroj poznávania zahraničnej hudby. Preto som postavil nejaké tunery a tiež som hodne experimentoval z anténami (v našej oblasti sme chytali hlavne rakušanov, sem tam nejakých chorvatov a maďarov). No vtedy to malo akési kúzlo. A kvalita vysielania bola podstatne lepšia. Dnes keď je éter zatarasený desiatkami vysielačov sa už nikdo nesnaží chytať nejaké exotické stanice (tak do okruhu 300 km) a vlastne to ani nejde. Preto som počúvanie vysielania FM zredukoval na stolné rádio.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vlado.ba
Hifi expert


Založený: 16 január 2007
Príspevky: 2097
Bydlisko: Poprad

PríspevokZaslal: Št jún 07, 2007 23:31:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Existuje tuner Sony alebo Pioneer s RDS a SAMOSTATNYM DO ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Merk
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 november 2006
Príspevky: 754
Bydlisko: Praha (ne od narození! ;-))

PríspevokZaslal: Pi jún 08, 2007 09:18:11    Predmet: Odpovedať s citátom

vlado.ba napísal:
Existuje tuner Sony alebo Pioneer s RDS a SAMOSTATNYM DO ?


Co si vzpomínám na vlastní hledání, tak ze Soňáků by měl mít vlastní DO minimálně ST-SA5ES, RDS má taky. Mnohé další mají IR čidlo a měly by být ovladatelné buď systémovým ovladačem Sony (od zesíku) nebo univerzálním ovladačem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Merk
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 november 2006
Príspevky: 754
Bydlisko: Praha (ne od narození! ;-))

PríspevokZaslal: Pi jún 08, 2007 09:31:12    Predmet: Odpovedať s citátom

2 godz

A co to vlastně je takový hifi signál? Wink To, co leze ze současných superkomprimovaných a jinak zprasených CD? Já osobně poslouchám většinu času Rádio Beat a rozdíl zvuku od CD pro jakýkoliv jiný než zcela soustředěný poslech je mimo rozlišovací schopnost. A na tom se právě podstatně podílí kvalita tuneru. Přičtu-li k tomu prostý fakt, že je to rádio (tj. mnou neovlivnitelný proud hudby + průvodní slovo, v daném případě po většinu času ne dementní), je to pro mne zcela rovnocenný další zdroj audio signálu. Ideální pro objevování nového a ne jen ohrávání stále stejných CD Thumbs up Z mého pohledu je tedy investice do kvalitního tuneru v ceně +- 5000 jedna z nejlepších, kterou jsem kdy udělal Cool Bohužel je důsledkem i to, že mi trhá uši rádio pouštěné obvyklou cestou z nejrůznějších "plážáků" i mnohých autorádií.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
JHradec
Hifista - zaslúžilec


Založený: 29 január 2007
Príspevky: 998

PríspevokZaslal: St september 26, 2007 13:10:36    Predmet: HiFi & rádio Odpovedať s citátom

v mém okolí přichází v úvahu poslech jediné nekomprimované ( téměř ) stanice- Vltava. můj tuner tedy nemusí mít předvolby, dálkové ovládání ...atd.... Komprese tuzemských stanic je urážkou dobrého vkusu ( nejhorší je Evropa 2) Rakušani jsou na tom mnohem líp, ale Vltava je Vltava.
Co se ceny Tuneru týče- dělal jsem si doma takové poslechové testy.Rozdíly v reprodukci jsou značné. Na druhém místě se ale umístil Polský tuner Diora- koupil jsem ho v bazáru za 500 a ještě pořád ho používám.
Z toho testu mi vychází, že u jinak dobrých tunerů má na zvuk zásadní vliv provedení mezifrekvenčních filtrů.běžné keramické filtry PAW měly tunery od desátého místa dál- tož. tak.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
godz
Hifi expert


Založený: 05 máj 2007
Príspevky: 1077
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: St september 26, 2007 16:44:46    Predmet: Odpovedať s citátom

A vplyv na zvuk tunera má nielen MF zosilňovač, ale najmä demodulátor. A div sa svete, zvukovo najlepšie nevychádzali detektory s fázovým závesom, ale s klasickým pomerovým detektorom (kto by to dnes staval).
Ďalším prvkom ovplyvňujúcim kvalitu zvuku je stereo dekodér. Tam zase víťazia len dekodéry s AFS a dnes vlastne nijaké ani neexistujú.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
L.V.
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 september 2007
Príspevky: 730
Bydlisko: Bratislava - Rača

PríspevokZaslal: Ut október 02, 2007 09:59:56    Predmet: FM tuner Odpovedať s citátom

Aj ja som postavil pár tunerov s klasickým zapojením - 2xFET vo vstupnej jednotke, mf zosilňovač s CA3089 a stary dobry MC1310 ako stereodekoder. K tomu par obvodov a celkom slušny tuner bol na svete. Ale teraz naozaj asi nemá cenu sa tým už zaoberať. Navyše čoskoro digitálne vysielanie vytlačí analóg /aj keď tu nejakú dobu zostane/. Ja som teraz prešiel na iný spôsob. Kúpil som si lacný satelitný prijímač /FTA/ s digitálnym optickým výstupom, ktorý mám prepojený s externým DAC-om. Zvuk je pomerne slušný. Z paraboly ťahám signál voľne šírených rozhlasových staníc. Má to aj tú výhodu, že napr. české by nebolo možné inak chytiť. Ale podľa môjho názoru je jediným na Slovensku počúvateľným rádiom Devín ! Samozrejme a pár českých.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Ut október 02, 2007 12:01:11    Predmet: Re: FM tuner Odpovedať s citátom

L.V. napísal:
Navyše čoskoro digitálne vysielanie vytlačí analóg /aj keď tu nejakú dobu zostane/


Nevím, jak na Slovensku, ale v Čechách definitivní vypnutí analogového FM signálu nikdo nestanovil. On i ten televizní se asi nevypne 101010, ale spíš až 31.12.12.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zelenac
Hifista - pokročilec


Založený: 13 december 2006
Príspevky: 260
Bydlisko: pri Piešťanoch

PríspevokZaslal: Po október 08, 2007 17:38:17    Predmet: Sequerra Model 1 FM Tuner Odpovedať s citátom

Tuner za 3.110,00 Eur:
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&rd=1&item=270171656706&ssPageName=STRK:MEWA:IT&ih=017
Question Question Question
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
stephunk
Hifi expert


Založený: 23 december 2006
Príspevky: 1133
Bydlisko: Pobrežie Slotoviny

PríspevokZaslal: Po október 08, 2007 17:57:52    Predmet: Odpovedať s citátom

spektrák s rádiom Laughing ale vyzerá pekne!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
...
Hifi obsluha


Založený: 05 december 2006
Príspevky: 23
Bydlisko: ba/ke

PríspevokZaslal: Po október 08, 2007 20:23:52    Predmet: Odpovedať s citátom

mam denon tu-1500rd + antena. som s nim spokojny na to, ze ho uz velmi nepocuvam. ma niektore muchy hlavne logika ovladaca.
bol hlavne vyuzity na devin (vazna hudba) a ked som bol v ba tak aj na rakuske a myslim aj ceske stanice. teraz v ke je pre mna len devin a bartok (zasumene mono) a devin sa sprasil s programovou ponukou riadne a to niekolko mesiacov v ke ani nebol, lebo sro tak menilo vysielace, ze devin im akosi vypadol. v okoli ke su 4 vysielace, takze nastvit antenu ide len na jeden. kvalita viacerych stanic je tym padom nizsia. takze ak mas dobry signal a stanicu, ktoru by si pocuval tak kludne tuner, ale davat do neho vela penazi sa asi uz velmi neoplati. na druhu stranu pocuvat nieco "spolocne" s viacerymi ma tiez svoje caro...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
DavidH
Hifi obsluha


Založený: 16 apríl 2008
Príspevky: 15
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: St máj 28, 2008 17:12:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Souhlasím s Merkem.

Já tunery rád. Teď mám 3 Shocked

Sony ST-SE520, SA3ES a na cestě SA5ES.

Proti 520 je SA3ES obrovský skok. Uvidím, co SA5ES Question

Jinak tyto DO ani čidlo IR nemají.

DO má ONKYO 4711. Asi do něj půjdu do obýváku.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
IvaW
Nádejný hifista


Založený: 16 november 2007
Príspevky: 67
Bydlisko: Dačice

PríspevokZaslal: St máj 28, 2008 18:29:34    Predmet: Odpovedať s citátom

DavidH napísal:
....Jinak tyto DO ani čidlo IR nemají.


Sony SA3ES má IR čidlo na DO a lze jím přepínat předvolby.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
DavidH
Hifi obsluha


Založený: 16 apríl 2008
Príspevky: 15
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: St máj 28, 2008 19:28:57    Predmet: Odpovedať s citátom

IvaW napísal:
DavidH napísal:
....Jinak tyto DO ani čidlo IR nemají.


Sony SA3ES má IR čidlo na DO a lze jím přepínat předvolby.


To zní nadějně. Teď jsem prolezl displej SA3ES a nic tomu nenasvědčuje.
Co vím, tak tyto tunery šly ovládat DO zesilovače Sony po propojení systémovým kabelem. Já ale mám zes. Cambridge Audio.

Prosím jakým DO SA3ES ovládáš. Moc díky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
IvaW
Nádejný hifista


Založený: 16 november 2007
Príspevky: 67
Bydlisko: Dačice

PríspevokZaslal: St máj 28, 2008 21:14:52    Predmet: Odpovedať s citátom

DavidH:
Mám dva ovladače. RM-S326 a RM-S312, fungují oba. Ale je to jen na předvolby tuneru krokováním nahoru/dolů. Bez žádného systémového kabelu od zesilovače. SA3ES žádný systémový konektor nemá.
http://www.iva-w.org/Sony/SA_FA_v.jpg
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
FILIPAUDIO
Hifista - pokročilec


Založený: 10 február 2007
Príspevky: 395

PríspevokZaslal: St máj 28, 2008 22:08:54    Predmet: Odpovedať s citátom

DavidH: Hele mám tuner SONY ST-SE520 a IR čidlo má a lze ovládat ovladačem SONY RM-P342, což je učící se univerzál. Jdou s ním odemykat i citroeny, peugeoty a renaulty, když snímneš signál Laughing
Jinak ten tuner je na příjem dost tupej, ale zvuk ujde.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
FILIPAUDIO
Hifista - pokročilec


Založený: 10 február 2007
Príspevky: 395

PríspevokZaslal: St máj 28, 2008 22:16:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Jinak tuner jsem si kdysi také stavěl s nějakým io od Toshiby TA...., byl to kompletní přijímač s mezifrekvencí i stereodekodérem. Pak jsem stavěl přijímač a i vysílač na 172MHz to znamená na sdílené kmitočty, chtěl jsem postavit jednokanálové ruční stanice, zůstalo jen u funkčního prototypu Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
DavidH
Hifi obsluha


Založený: 16 apríl 2008
Príspevky: 15
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Št máj 29, 2008 09:47:20    Predmet: Odpovedať s citátom

IvaW napísal:
DavidH:
Mám dva ovladače. RM-S326 a RM-S312, fungují oba. Ale je to jen na předvolby tuneru krokováním nahoru/dolů. Bez žádného systémového kabelu od zesilovače. SA3ES žádný systémový konektor nemá.
http://www.iva-w.org/Sony/SA_FA_v.jpg


Díky! Nevím proč, ale ze setrvačnosti jsem tady plácl, to co jsem kdysi přečetl a vůbec jsem se nepodíval na tuner zezadu. Opravdu žádný systémový kabel nemá.
Dnes přišla SA5ES a ten taky ne.
Chápu, že používáte origo sony DO. To asi u nás nekoupím?
Myslíte, že nějaký učící se univezál dálkáč by to zvládl?

Tady jsem našel origo DO které používá FILIPAUDIO http://www.1a-gebrauchte.tv/html/sony.html , ale raději bych koupil něco v česku.

Jinak poklona. Koukal jsem na váš web.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
DavidH
Hifi obsluha


Založený: 16 apríl 2008
Príspevky: 15
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Št máj 29, 2008 09:50:34    Predmet: Odpovedať s citátom

FILIPAUDIO napísal:
DavidH: Hele mám tuner SONY ST-SE520 a IR čidlo má a lze ovládat ovladačem SONY RM-P342, což je učící se univerzál. Jdou s ním odemykat i citroeny, peugeoty a renaulty, když snímneš signál Laughing
Jinak ten tuner je na příjem dost tupej, ale zvuk ujde.


Díky. Zaujalo mě to druhé využití Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
IvaW
Nádejný hifista


Založený: 16 november 2007
Príspevky: 67
Bydlisko: Dačice

PríspevokZaslal: Št máj 29, 2008 19:03:08    Predmet: Odpovedať s citátom

DavidH napísal:
Chápu, že používáte origo sony DO. To asi u nás nekoupím?
...
Tady jsem našel origo DO které používá FILIPAUDIO http://www.1a-gebrauchte.tv/html/sony.html , ale raději bych koupil něco v česku.


A co třeba tady:
http://ovladace.net/index.php?co=megaakce&m=v&vyr=14
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
DavidH
Hifi obsluha


Založený: 16 apríl 2008
Príspevky: 15
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Po jún 02, 2008 12:12:01    Predmet: Odpovedať s citátom

IvaW napísal:
DavidH napísal:
Chápu, že používáte origo sony DO. To asi u nás nekoupím?
...
Tady jsem našel origo DO které používá FILIPAUDIO http://www.1a-gebrauchte.tv/html/sony.html , ale raději bych koupil něco v česku.


A co třeba tady:
http://ovladace.net/index.php?co=megaakce&m=v&vyr=14



Děkuji.

Můžete prosím doporučit konkrétní typ ovladače, který půjde k SA3ES?
Hledal jsem vaše 2 ovladače i ovladač FILIPAUDIO a nemohu najít.
Není mně navíc jasné to, zda univerzální DO má v sobě kódy přístrojů, které má ovládat, nebo ho musím ten kód naučit z jiného DO? (navíc žádný takový ovladač nemám)... Confused

Ještě jednou díky za pomoc.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sony
Hifi obsluha


Založený: 30 marec 2007
Príspevky: 29
Bydlisko: Horné Orešany

PríspevokZaslal: Po jún 02, 2008 21:41:13    Predmet: Systemovy kabel Odpovedať s citátom

Zdravim. Ked uz je tu rec o SONY tuneroch, ja mam ST-S550 ES a zhanam prave ten systemovy kabel. Neviete mi poradit, kde sa da zohnat?

Dakujem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JHradec
Hifista - zaslúžilec


Založený: 29 január 2007
Príspevky: 998

PríspevokZaslal: Ut jún 03, 2008 13:30:28    Predmet: Odpovedať s citátom

To by mne tady zajímalo, k čemu potřebujete k tunerů dálkový ovladač??
V podstatě jediná poslouchatelná stanice po stránce technické ( nevysílá dynamicky komprimované MP3) i programové je ČT 3- Vltava.
K ovládání tuneru potom stačí vypínač, ale vzhledem k malé spotřebě může zůstávat zapnutý trvale, kdyby byl někdo až tak líný.
Na druhé straně bych nepodceňoval zvukovou stránku. A dle mých zkušeností záleží hodně na mezifrekvenčním zesilovači. Keramické mezifrekvenční filtry PAW se mi nezdají až to pravé ořechové a přitom jsou v současné produkci nejčastějším řešením. Asi že výrobci počítají, že se na to stejně bude poslouchat Evropa 2 Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
godz
Hifi expert


Založený: 05 máj 2007
Príspevky: 1077
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ut jún 03, 2008 14:02:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Nepovedal by som, že priamo použitie keramických filtrov ovplyvňuje kvalitu zvuku. Na kvalite zvuku sa najviac podpisuje demodulátor a z mojich skúseností najlepšie z toho vychádza pomerový detektor. Naproti tomu použitie keramických filtrov výrazne zjednodušuje práve realizáciu mf zosilňovačov napr. oproti filtrom sústredenej selektivity. Ker. filtre sa im však selektivitou a priebehom skupinového oneskorenia nikdy nebudú rovnať.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
DavidH
Hifi obsluha


Založený: 16 apríl 2008
Príspevky: 15
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: St jún 04, 2008 08:42:52    Predmet: Odpovedať s citátom

JHradec napísal: To by mne tady zajímalo, k čemu potřebujete k tunerů dálkový ovladač??

Těžko se to vysvětluje, ale jsem tak trochu neuritický přepínač Embarassed

Jinak co se týče kvality, tak pěkně hraje i FM4 a O3 (až doladím anténu).
Nemám problém poslouchat rockové AZ rádio a rádio HEY.

Štvavé vysílačky jako IMPULS neposlouchám.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
FILIPAUDIO
Hifista - pokročilec


Založený: 10 február 2007
Príspevky: 395

PríspevokZaslal: St jún 04, 2008 10:57:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Ten ovladač je primárně naprogramován na přístroje Sony, a když potřebuješ tak ho naučíš jiné kódy. Návod od něho nemám, koupil jsem ho v bazaru, a ani ho vlastně nepoužívám, koupil jsem ho jen kvůli tomu tuneru a ten jsem měl zapnutý tak před rokem.
Když z toho ovladače vyjmu baterie na delší dobu, tak zapomene naučené kódy a umí zase jen Sony.
Zkus se obrátit na dovozce Sony, určitě Ti ovladač dodají.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: St jún 04, 2008 11:08:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Nejlepší tunery a receivry dělal Revox - dají dnes koupit v bazaru nebo Ebay za velice krásný ceny... ale jak vidím, hifistu vlastně parametry nezajímají, jen nějakej posranej ovladač....svět se v žumpu komerce obrací...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Analóg Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
Strana 1 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist