Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

něco k zamyšlení, obecně, radar
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
little.fox
Hifista


Založený: 15 apríl 2007
Príspevky: 111
Bydlisko: Kladno, v soucasnosti Plymouth, UK

PríspevokZaslal: Pi máj 30, 2008 00:33:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Po asi dvou hodinovem zbeznem studiu argumentu a protiargumentu, bych chtel vyjadrit svuj vlastni nazor tykajici se pouze puvodniho tematu:
Radar - NE
Neni to z odporu k americe nebo rusku, je to z nekolika podstatnejsich duvodu :

1.I kdyz je kolem spousta atraktivnejsich cilu, stavame se velmi podstatnym tercem pro kohokoliv, kdo bude chtit narusit bezpecnost US.
2.Vliv na okoli zajiste nebude nezanedbatelny, ale jak VB poznamenal radi a svobodne se vsichni nechavame ozarovat mobilnimy telefony a jinymy zarizenimy mnohdy jen z lenivosti.
3.Pritomnost cizich ozbrojenych sil na nasem uzemi, copak uz jsme se dostatecne nepoucily ?

Otazkou zustava - opravdu je to pro nas prinos ?

_________________
Řetěz je tak pevný, jako jeho nejslabší článek...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: Pi máj 30, 2008 08:21:43    Predmet: Odpovedať s citátom

little.fox napísal:

Neni to z odporu k americe nebo rusku, je to z nekolika podstatnejsich duvodu :

1.I kdyz je kolem spousta atraktivnejsich cilu, stavame se velmi podstatnym tercem pro kohokoliv, kdo bude chtit narusit bezpecnost US.
2.Vliv na okoli zajiste nebude nezanedbatelny, ale jak VB poznamenal radi a svobodne se vsichni nechavame ozarovat mobilnimy telefony a jinymy zarizenimy mnohdy jen z lenivosti.
3.Pritomnost cizich ozbrojenych sil na nasem uzemi, copak uz jsme se dostatecne nepoucily ?

Otazkou zustava - opravdu je to pro nas prinos ?


Nevadí předsedo, já jsem PRO.

1. Taktika každého útoku je vždy stejná, PVO je stejně jako GŠ (v centru města), VELITELSTVÍ (v centru města), kasárny a další vojenské strategické cíle PRVÍ NA RÁNĚ. Radarů máme po republice mnoho, tohle není argument, tohle je jen berlička, která má ovlivnit něčí názor, jinak dost hloupá. Balistický štít má chránit celý svět, ne jen USA. Je to pro nás pro všechny. buďme rádi, že v počáteční fázi se toho ujali amíci, jinak bychom se k tomu nikdy nedohrabali. Teď, když už to dostává reálnou podobu, tak se konečně rozhoupalo i NATO a nakonec se přidají i další.

2. Vliv je stejný, jako v jiných případech radarů, které máme v provozu již celá léta a nikdo se kvůli tomu politicky neangažuje ani neznemožňuje. Jako argument hloupé až to bolí.

3. Zásadně to zveličuješ. Srovnáváš Ruských/Spojeneckých X. divizí, které se nikoho neptaly a v 68. k nám vtrhly násilím a už tu zůstaly .. s obsluhou radaru země, kterou sem vpůstíme po dlouhosáhlém vyjednávání. Oni se nás ptají, nabízejí, domlouvají, koordinují a td. už bratru 10let. Co ještě od spojenců chtít víc? Já bych spíše řekl, že to naše České ŠVEJKOVÁNÍ už začíná nabírat tak trochu neslušné podoby a velikosti. My sami máme svoje vojáky rozlezlé po celém světě, je to normální věc. Spojenci si prostě různě vypomáhají také v oblasti vojenství. Pokud jsi někdy měl nějakého dobrého kamaráda, tak bys mohl vědět o čem to je.

_________________
Lyngdorf, Lyngdorf, Lyngdorf ... a pak už nic, hraje to.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
WaVe_99
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 688

PríspevokZaslal: Pi máj 30, 2008 08:30:38    Predmet: Odpovedať s citátom

AlienCZ - hodne naivni predstava USA jako hodneho "kamarada", ktery hlida vsude po svete mir a klid svych "kamaradu" Smile Pokud tomu skutecne veris, je to tvoje vec. Ja se tak oblbnout nehodlam nechat. Mozna bych i s umistenim radaru souhlasil, kdyby nekdo umel ferove podat prave a skutecne duvody jeho umisteni. A ten duvod rozhodne neni nebezpeci z Iranu Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: Pi máj 30, 2008 08:42:19    Predmet: Odpovedať s citátom

WaVe_99 napísal:
AlienCZ - hodne naivni predstava USA jako hodneho "kamarada", ktery hlida vsude po svete mir a klid svych "kamaradu" Smile Pokud tomu skutecne veris, je to tvoje vec. Ja se tak oblbnout nehodlam nechat. Mozna bych i s umistenim radaru souhlasil, kdyby nekdo umel ferove podat prave a skutecne duvody jeho umisteni. A ten duvod rozhodne neni nebezpeci z Iranu Smile


Ale já netvrdím, že můj kamarád Amík je dokonalý. Ani já se za dokonalého nepovažuji. Jen je pro mě víc přijatelný, než Ivan, Jin-Li, nebo Mustafa. Frantík s Anglánem mě taky už jednou pěkně vypekli, byť Anglán se otřepal a alespoň se dost intenzivně snažil to napravit.. A je lepší mít kámoše, než být sám.

Dobře nerozumím otázce odůvodnění umístění radaru. Před cca 20lety USA překovalo svoje záměry d ofáze celosvětového balistického štítu. Začali na tom pracovat. Dnes jsou již ve fázi testování a rozšiřování. Rozmístění radarů po celé zeměkouli je nezbytnou součástí plné funkčnosti (někdy v daleké budoucnosti). proto jednají z různými zeměmi a státy o možnosti radar a další komponenty umístit. Systém je navíc už v tak pokročilém stavu, že o něj definitivně a věrohodně projevilo zájem NATO a chce se do něj začlenit jako spoluuživatel. Bez pochyby zájemci budou přispívat, USA bude jen rádo, protože se jim dost odlehčí ve financování a problémech právě s rozmísťováním.

Tvoje otázka mi přijde stejně hloupá, jako by ses ptal, proč Ti nikdo nechce férově vysvětlit nutnost vysílače Hády v problematice televizního vysílání. Všichni zainteresovaní už dávno vysvětlili, že bez vysílače TV signál není, a tak to nemůže fungovat, přesto se otázky PROČ neustále opakují. Co k tomu dodat. Nebo snad očekáváš konspiraci, že vysílač HÁDY slouží k tomu, aby sledoval co dělají od pěti do sedmi občané Brna? protože tak nějak to od tebe vyznělo. Takže ti to ještě jednou zopakuji: radar se umísťuje proto, aby ten systém fungoval.

_________________
Lyngdorf, Lyngdorf, Lyngdorf ... a pak už nic, hraje to.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
WaVe_99
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 688

PríspevokZaslal: Pi máj 30, 2008 08:53:19    Predmet: Odpovedať s citátom

AlienCZ - moje otazka ti prijde jako hloupa, me zas prijdou hloupy ty nesmyslny kydy, kterejma obhajovali radar nasi politici. Ty nesmyslny plky o "nebezpeci z Iranu" - ty uz jsme si prece jednou poslechli pred utokem na Irak, ne? A vysledek snad je videt jeste dnes...Ten pravej duvod umisteni zakladen a radaru v Evrope, je prece Rusko, to snad musi byt jasny uplne kazdymu...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: Pi máj 30, 2008 09:40:58    Predmet: Odpovedať s citátom

WaVe_99 napísal:
AlienCZ - moje otazka ti prijde jako hloupa, me zas prijdou hloupy ty nesmyslny kydy, kterejma obhajovali radar nasi politici. Ty nesmyslny plky o "nebezpeci z Iranu" - ty uz jsme si prece jednou poslechli pred utokem na Irak, ne? A vysledek snad je videt jeste dnes...Ten pravej duvod umisteni zakladen a radaru v Evrope, je prece Rusko, to snad musi byt jasny uplne kazdymu...


Posouváš otázky jinam. Buď se ptej na důvod, proč USA buduje 20let balistický štít, nebo se ptej na důvod, proč se u nás plánuje stavět malá část tohoto štítu. Blbostí se v mediích samozřejmě nakydalo dost, ale to tak bude vždycky. Ale věřím, že jde o to, co si z toho odfiltruje hlava s mozkem uvnitř a udělá rozumný závěr. Odůvodnění Ruskem dost zadrhává v kontextu globálního štítu, ke kterému byli Rusové přizvání také. Nicméně v Rusku já tedy vidím hrozbu i nadále. Oni se nikdy nesmířili s tím jak rychle východní evropu museli opustit a sami se moc netají s tím, že to bylo jen dočasné. Pokud Rusko definitivně neopustí velmocenské ambice, jsou pro východní Evropu jednoznačně hrozbou č.1. A jak jsem již uvedl jednou, Rusové si nikdy na nic neptají. maximálně tak "Kudá na Prágu" Smile

_________________
Lyngdorf, Lyngdorf, Lyngdorf ... a pak už nic, hraje to.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
WaVe_99
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 688

PríspevokZaslal: Pi máj 30, 2008 10:01:28    Predmet: Odpovedať s citátom

AlienCZ - upresnim otazku, proti komu a cemu nas prosim ten balisticky stit chrani a ma chranit?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hasňa
Hifista - pokročilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 465

PríspevokZaslal: Pi máj 30, 2008 11:06:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Docela tady souznim s AlienemCZ. No to jsou mi veci.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: Pi máj 30, 2008 11:09:16    Predmet: Odpovedať s citátom

WaVe_99 napísal:
AlienCZ - upresnim otazku, proti komu a cemu nas prosim ten balisticky stit chrani a ma chranit?


Proti přemnožení hlouposti nad míru udržitelnou pro zachování míru a bezpečí kdekoliv na světě. promiň, ale jednodužší odpověď pro Tebe já opravdu nemám. Pokud po mě chceš analýzu hrozby balistických raket kdekoliv na světě, tak nemůžu sloužit. K tomu proběhl v Praze Summit v roce 2002, kde se uzavřely jednoznačné závěry. (dále již budu citovat) Ten (summit 2002 v Praze) zahájil práce na Studii proveditelnosti. Před summitem v Rize v roce 2006 byla tato analýza hotova a potvrdila správnost nastoupené cesty. Společně jsme ji schválili. V Bukurešti jsme přijali společné rozhodnutí této hrozbě čelit a zařadit americký systém MD do aliančních obranných struktur. Rozhodli jsme se tedy společně jednat. Tento proces názorně ukazuje rozhodovací mechanismus NATO. Aliance postupuje rozvážně, rozhoduje v konsensu všech členů a zároveň prokazuje svoji akceschopnost. Rozhodnutí čelit hrozbě útoku balistickými raketami jsme přijali společně, svobodně a zároveň odpovědně.

Jisté konkrétní odpovědi podle mého názoru podléhají jistým stupňům utajení. Na to máme svoje politiky a generály, kteří tyto informace nají a musejí zodpovědně rozhodovat. V otázkách národní bezpečnosti nelze provádět dotazování každé paní Kotrbové co si o tom myslí a jak by to řešila ona. Fráze o Íránu, Korei a j. byly jsou a budou vždy nějak vytrženy z kontextu, překrouceny a použity tak, aby to vyznělo jako blbost. Když jsem něčeho fundamentálním odpůrcem, tak použiju cokoliv, abych uspěl. U nás je bohužel praktikování ovlivňování veřejného mínění překvapivě snadné.
----------------------

Když už jsme u toho tlachání, zajímaly by mě Vaše názory na vyplácení kompenzací obcím v oblasti umístění brdského radaru. Já jsem jednoznačně a kategoricky proti z precedentních důvodů a držhubné jednoznačně odmítám, ale třeba jsem zcela osamocen a chci konfrontovat svůj postoj s jiným.

_________________
Lyngdorf, Lyngdorf, Lyngdorf ... a pak už nic, hraje to.


Naposledy upravil AlienCZ dňa Pi máj 30, 2008 11:48:07, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: Pi máj 30, 2008 11:17:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Hasňa napísal:
Docela tady souznim s AlienemCZ. No to jsou mi veci.


A to jsi ještě nejedl moje buchty Smile

_________________
Lyngdorf, Lyngdorf, Lyngdorf ... a pak už nic, hraje to.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
WaVe_99
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 688

PríspevokZaslal: Pi máj 30, 2008 11:55:08    Predmet: Odpovedať s citátom

AlienCZ - ja to vidim celkem podobne, myslim, ze nejsme v nazorech na toto prilis rozdilni, akorat ja to vidim jako snahu o zachovani "moci" a "vlivu", ne jako snahu vybudovat jakysi obranny stit, celkem mi na toto vsechno sedi kniha J.M.Simmela - A s klauny prisly slzy, proste jde stale jen o souboj dvou nejvetsich mocnosti o moc a vliv nad vsim ostatnim. Nase mala zemicka je ve stinu zajmu dvou nejvetsich hracu uplne bezpodstatna a domnivat se, ze jsme soucasti jakesi aliance, mi pripada trosku naivni, pri vsi ucte k vasim rozdilnym nazorum Smile
Cela situace se mi proste vubec nelibi...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hasňa
Hifista - pokročilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 465

PríspevokZaslal: Pi máj 30, 2008 13:53:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Kazdy si musi vybrat. Losnu, nebo Maznaka.
Slovy Slavka Janouska:

"Hele, to se musíš vyjádřit, s kým vlastně jseš,
jestli s Nováčkem anebo se Škardou,
a jestli s žádným, dostaneš po hubě, jak chceš,
pic ho na smeťáku, počítej s pěknou petardou."

http://www.slavekjanousek.cz/cd_a04_09.htm
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: Pi máj 30, 2008 16:42:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Je "hezké" jak tady někdo argumentuje tím že je to o souboji mocností.
A kdy a kde v životě to není o souboji? Cely život je boj. Celý svět je v neustálém boji, je dobře že už více v obchodním než skutečném.
Tady je spíše otázka, jsme schopni a ochotni byt spolehliví partneři pro spojence.
Nebo jsme jako stát jen skupina lidí, která by ráda bezpečí a klid, ale kdyby k něčemu došlo tak budeme čekat na vítěze a ze zásoby vlajek vysuneme nad svá obydlí tu pravou vítěznou. I kdyby to byla zástava středověkých pirátu.
No ale to není jen naše typicky Česká vlastnost a ani tady nejsme moc dokonalí.
Například Na konci 2. sv války Portugalci po sebevraždě Adolfa H. vyhlásily několika denní Státni smutek.
Po ukončení války zase oslavu vítězství nad Německem. (stejný režim žádny převrat nebyl). Takže se máme ještě co se týče převlekání kabátu co učit.

_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Odowakar
Hifista


Založený: 05 december 2006
Príspevky: 175

PríspevokZaslal: Pi máj 30, 2008 19:21:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Zrovna dnes bylo oznámeno, že Irán v obohacování uranu postupuje rychleji, než se čekalo. Může někdo z těch, kdo v této republice brojí proti radaru, naprosto vyloučit, že někdy v budoucnosti nenastane třeba právě v Iránu další převrat a k moci se nedostanou ještě větší fanatici, než kteří jsou tam dnes?
Postavit radar a vychytat eventuální mouchy nejde za pár měsíců - to je projekt na roky.Žvásty o tom, že momentálně nikdo takové rakety, které by nás mohly ohrozit, nemá, jsou úplně mimo.
Ale když poslouchám lidi, kteří proti radaru vystupují, tak se občas stane, že se přestanou ovládat a pravda vyjde najevo. Radar mají pouze jako záminku k boji proti Americe.U komunistů a kreatur typu Tamáše a Májíčka mě to nepřekvapuje (stačí si přečíst, co má /měl/ Májíček na svých stránkách, stačilo si přečíst, od koho dostávají peníze). A upozorňuji, že proti zveřejněným faktům neprotestovali, byť jinak v médiích žvaní o všem.
Co mě opakovaně udivuje, je nenávist k USA a Bushovi mezi většinou mladých lidí. Jistě, USA i Bush mají své chyby (kdo je nemá), prosazují zejména svou politiku (kdo z velkých států se o to nesnaží) atd., ale.... Kdo pro nás připadá jako spojenec v úvahu? Německo s Francií před nějakým časem přiznali, že jsou sotva schopni postavit cca dvacet tisíc bojeschopných vojáků a to ještě větší část tvoří Cizinecká legie. Jediná Velká Británie je ještě čehosi po vojenské stránce schopna.
No a pak již zbývá jedině Rusko. Věřím, že mnoha z těch, kteří bojují proti radaru, by toto řešení vyhovovalo. Ale hlavně ti mladší by si měli uvědomit, že Rusko je jakž takž hodné pouze když je ve srabu - finančním nebo jiném. Jakmile je silné, odhodí veškeré servítky a jak to s jejich "přáteli" i nepřáteli dopadá, je zřejmé z dějin dávných i nedávných.
I z těchto výše popsaných důvodů jsem jednoznačně pro USA a radar, byť znovu opakuji, nikdo na světě není a nikdy nebyl dokonalý.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: Pi máj 30, 2008 19:26:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Mladý hlavně potřebujou mít plnou hubu keců, já taky řikám, že je Bush idiot Smile
_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
godz
Hifi expert


Založený: 05 máj 2007
Príspevky: 1077
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Po jún 02, 2008 08:54:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Naozaj sa divím silnému antiamerikanizmu a antibushizmu, ktorý ovládol scénu mladých. Veľmi silne mi to pripomína sedemdesiate a osemdesiate roky, keď v strednej Európe bol boľševik. Ruské rakety s jadrovými hlavicami sme tu mali rozmiestnené dávno pred americkými. Keď však Amíci začali robiť niečo podobné, KGB a Stasi v Nemecku (samozrejme v tom západnom) organizovala mierových aktivistov. Vtedy zelení a socani (medzi nimi aj Joschka Fischer) sa váľala pred bránami amerických základní a protestovali. Myslíte si, že dnes ten masívny odpor voči radaru a američanom vznikol náhodne? Za tým sú záujmy ďalšej mocnosti, treba len porozmýšľať ktorej. A tá má v strednej Európe hromady vplyvných agentov, o tom niet pochybností.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Po jún 02, 2008 09:38:17    Predmet: Odpovedať s citátom

PRO RADAR + jak říká Jirka Černý, dokud se nebudou po Karlově mostě procházet američtí vojáci na vycházce, nemůžeme úplně klidně spát - alias si být jisti před Ruskem a dalšími podobnými ...

Že si někdo z mladejch plete pohnutky USA a SSSR beru jako selhání školství, že ale občas i starší a pokročilí straší Amerikou, to je podle mě selhání instinktů a paměti.

Já nechci být ve sféře zájmu Východu. Já ne.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mongol
Hifista


Založený: 13 február 2007
Príspevky: 196

PríspevokZaslal: Po jún 02, 2008 10:20:55    Predmet: Odpovedať s citátom

proti radaru - česko směřuje k občanské válce a v té radar v Brdech nevyužije
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Donuts
Hifista


Založený: 21 december 2006
Príspevky: 228

PríspevokZaslal: Po jún 02, 2008 10:50:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Ne, Cesko opravdu k zadne obcanske valce nesmeruje. A to i kdyby nastoleny, pro socky neprijemny, vyvoj pokracoval cele stoleti.

Nemeli jste v te povinne literature tolik toho Olbrachta zrat.

Paní říká: Ale Anno, oni do vás budou střílet! A Anna na to: My do vás taky, paní!

_________________
Můžu z toho udělat článeček na titulku?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zdenek3
Hifista - pokročilec


Založený: 07 február 2007
Príspevky: 453

PríspevokZaslal: Po jún 02, 2008 11:17:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Merhaut

Já nechci být ve sféře zájmu Východu. Já ne.

Já taky ne,ani náhodou.Ale z toho,co se tady děje mám obavy,že je pozdě.

Rusáci bohužel ovlivňují podstatné věci tohoto státu více než by se mohlo

zdát i v nejčernějších snech.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bedro
Hifi obsluha


Založený: 31 marec 2008
Príspevky: 43
Bydlisko: BA

PríspevokZaslal: Po jún 02, 2008 11:34:14    Predmet: hm Odpovedať s citátom

Ja by som len podotkol ze kedysi bol taky isty odpor voci mobilnym telefonom, internetu a mikrovlnkam. Ludia sa radi buria a este radsej su ini ako vacsina cim nechcem povedat ze by s nou suhlasit mali ale clovek sa necha lahko strhnut.
_________________
Najhorsie je nieco ocakavat.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mongol
Hifista


Založený: 13 február 2007
Príspevky: 196

PríspevokZaslal: Po jún 02, 2008 11:47:45    Predmet: Odpovedať s citátom

v Praze se obecně Olbracht nežere, tady sme se spíš učili o II. pražské defenestraci a následné strkanici, trvající tehdá 30let, doufejme, že dneska likvidace "socek", půjde rychlejš, do té doby zasírání Brd železným odpadem je zbytečnost, jako sedmdesát bitevníků v Aeru
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: Po jún 02, 2008 19:35:04    Predmet: Odpovedať s citátom

godz Thumbs up např. viz Mitrochinuv archív
_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Renown
Hifista


Založený: 05 december 2006
Príspevky: 197

PríspevokZaslal: Po jún 02, 2008 22:17:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Jarda Merhaut má jednoznačně pravdu. Jsem PRO RADAR !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Ut jún 03, 2008 00:57:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Je to taková zajímavá představa budoucnosti - český stát v čele se stádem volů servilních vůči USA, vojensky začleněný do NATO a ekonomicky ovládaný estébácko - rusácko - asiatskými mafiemi, to vše ve světě kontrolovaném nadnárodním a nadstátním globálním ropným superkartelem. Myslím, že v tomhle kontextu je úplně jedno, jestli bude americký radar na Brdech nebo americká ponorková základna na Slapech.

Ale něco pozitivního v tom je - třebas jeden známý byl lyžovat v Kyrgyzstánu a tuze si to pochvaloval. Místo vleku vojenská helikoptéra pilotovaná veterány z Afganistanu ... To by za Brežněva nebylo bývalo možné.

_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
godz
Hifi expert


Založený: 05 máj 2007
Príspevky: 1077
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ut jún 03, 2008 10:24:15    Predmet: Odpovedať s citátom

No neviem ako by tá lyžovačka skončila keby niektorí s pilotov stiahol o nejakú tú fľašku vodky naviac. Radšej zostanem pri klasike.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: Ut jún 03, 2008 11:02:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Třeba už byli muslïmové.
_________________
Nasral se a šel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Ut jún 03, 2008 11:32:56    Predmet: Odpovedať s citátom

godz napísal:
No neviem ako by tá lyžovačka skončila keby niektorí s pilotov stiahol o nejakú tú fľašku vodky naviac. Radšej zostanem pri klasike.


Psal jsem jasně, že to byli veteráni Afgháni. Ti pijou kerosen!

_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
stephunk
Hifi expert


Založený: 23 december 2006
Príspevky: 1133
Bydlisko: Pobrežie Slotoviny

PríspevokZaslal: Ut jún 03, 2008 19:33:58    Predmet: Odpovedať s citátom

na budúcnosť radšej nemyslieť, národy tupých hláv sú navždy odsúdené pchať sa niekomu do riti.. Menia sa len predpony pred príponou -izmus.. Evil or Very Mad Puke Puke Posraté téma. A taký pekný deň to bol Sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Mih
Hifista - pokročilec


Založený: 08 december 2006
Príspevky: 346
Bydlisko: Pribram

PríspevokZaslal: St jún 04, 2008 09:27:44    Predmet: Odpovedať s citátom

K radaru mám neutrální postoj, pokud bude nutný u nás, tak ať tady je. Ale proč se (i tady na foru) používá Irán jako argument nechápu.
Když např. Rada bezpečnosti OSN usoudí, že nebezpečí je reálné a tato země ohrožuje ostatní, tak se vojenská zařízení v této zemi zlikvidují vojensky t.j. raketami, leteckým úderem atd.
Přece nebude světové společenství čekat až na nějaký útok?
P.S. Radar budu mít doslova za humny...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Ďalšia
Strana 10 z 12

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist