Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

koncert Waitse

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Blues
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Ruby
Hifista - pokročilec


Založený: 11 december 2006
Príspevky: 399
Bydlisko: 50°1,1'SŠ, 15°46,1'VD

PríspevokZaslal: Št jún 05, 2008 10:24:52    Predmet: koncert Waitse Odpovedať s citátom

Nevím, jestli jste někdo zkoušeli lístky na koncert Toma Waitse. Já jo a Ticketpro mě pěkně zvedlo žluč.

Ticketpro předem informovalo, že prodej začne 30.5. v 9.00 a objednávka lístků bude možná jen internetem online (max. 1 lístek) nebo emailem (max.2). Protože jsem chtěl 2 a navíc jsem nechtěl riskovat přetížení jejich serveru (jak se později skutečně ukázalo, 10 000 návštěvníků v 9.00 server skutečně nezvládl), úderem deváté (9:00 nebo 9:04, přesný čas atomových hodin tady a tady se lišil o 4 minuty a nesměl jsem to provést před devátou, protože pak by mail nebrali na vědomí) jsem odeslal mail s údaji přesně dle instrukcí na stránkách.

6 dní žádná reakce, nevěděl jsem, jestli nějaké místo mám, jaké, jestli mě vůbec berou na vědomí atd.

Pak mi přišlo:
Dobrý den,
Vámi požadovaná kategorie bohužel již není k dispozici. Doporučujeme objednat vstupenky přes internetové stránky ww.ticketpro.cz, kde si po přihlášení můžete otevřít aktuální mapu volných míst. Platba přes internet je možná platební kartou nebo bankovním převodem.
S pozdravem, Ticketpro a.s

Grrrrrrrr! Crying or Very sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: Št jún 05, 2008 11:47:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Nezkoušel jsem to. Waitse mám docela rád, ale jít na koncert chlapíka, který už aspoň patnáct let nenatočil desku, která by mě zaujala, mi připadlo trošku pošetilé. Před dvaceti nebo třiceti lety mohl být prima. Ale to zase nebyla velká šance, že by u nás zahrál.

Asi slabá náplast na tvou bolest. Nezbude než si pustit Big Time nebo Nighthawks.

_________________
Nasral se a šel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
manicka
Hifista - pokročilec


Založený: 29 január 2007
Príspevky: 322
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št jún 05, 2008 12:36:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Já ho prostě žeru, snad bude hrát i starší věci, ale i na Mule variation nebo 3. CD Orfans (pozor 1. 2 CD jsou opravdu zvukově skoro neposlouchatelná) jsou krásné věci.

30.5. v 9:30 se mi konečně podařilo přihlásit na Ticketpro a mám 1. řadu uprostřed. Jsou to hrozný prachy, ale stojí mi to za to, protože ten osobní kontakt je u takovéto osobnosti nejdůležitější. Jsem rád, že jsem nespoléhal na email...

_________________
Audio Alchemy DDS+DTI+DDE+DLC, Thorens145+Dynavector19a+RiAudio, Audio Research D400, B&W Matrix801
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Ruby
Hifista - pokročilec


Založený: 11 december 2006
Príspevky: 399
Bydlisko: 50°1,1'SŠ, 15°46,1'VD

PríspevokZaslal: Št jún 05, 2008 13:49:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Máš, Máni, asi štěstí, žes objednával 1. kategorii. O tu asi byla daleko menší rvačka než na 4., kterou jsem chtěl já... Užij si to. A nezapomeň pak vylíčit své zážitky.
Humpfe, máš pravdu, že ta současná tvorba je už trochu waitsovské klišé.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Blues Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist