Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Koncertní zážitky - pište, doporučujte, hodnoťte
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Klasická
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
manicka
Hifista - pokročilec


Založený: 29 január 2007
Príspevky: 322
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št jún 05, 2008 12:31:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Jojo byli jsme tam - já na empoře za 650 Kč a Bém na balkóně asi zadarmo...

No Maďaři se mi líbili hodně, hráli s ohromnou dynamikou mezi tichými a hlasitými pasážemi, žádná flákárna.

Horší to bylo s prostředím - všude ty kamery s červenejma světýlkama, foťáky cvakající i při hudbě a navíc nějaké vysokofrekvenční pískání (při určitém natočení hlavy) - zařekl jsem se, že příště žádná honosná zahájení a ukončení.

Repertoár byl pro mne problematický. Jednoznačně nejlepší Stravinkého Pták ohnivák, ale nemá to takovou šťávu jako jeho pozdější balety.
Zbytek byl Dvořák a zde se asi neshodnu s většinou českého a snad i světového obecenstva, mě ty jeho lidové melodie tolik nenadchávají.

_________________
Audio Alchemy DDS+DTI+DDE+DLC, Thorens145+Dynavector19a+RiAudio, Audio Research D400, B&W Matrix801
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: Pi jún 06, 2008 08:19:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Z8věrečné koncerty jsou asi vždycky spíš společenské záležitosti (být viděn). A účast tv nepomáhá ničemu.

Jak se zdá, krom máničky nikoho nic nezaujalo. Přiznám se, že u mne proti navštíveným akcím PJ vyhrál jediný koncert Janáčkova máje, na který jsem se vypravil: Lipské smyčcové kvarteto v Opavě. Serioso Beethoven, Janáčkovy Listy důvěrné a Brahms. Odsvěcený kostel, mrholivé počasi, jen pár návštěvníků - to vše asi přispělo k mnohem příjemnějšímu dojmu, který bych shrnul slovy "samozřejmá elegance". Precizní a s lehkostí. Na objektivitu si hrát nebudu.

_________________
Nasral se a šel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Ruby
Hifista - pokročilec


Založený: 11 december 2006
Príspevky: 399
Bydlisko: 50°1,1'SŠ, 15°46,1'VD

PríspevokZaslal: Pi jún 06, 2008 09:00:30    Predmet: Odpovedať s citátom

...abych se přiznal, na PJ jsem letos vůbec nebyl. Embarassed Samá práce kam se podívám, na chalupě rozestavený oblouk, doma rozdělaná podlaha a jak je jaro, radši proháním svůj kajak a pohorky než bych vysedával v Rudolfovi. Říkám si, že si to můžu nechat na stáří...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: Pi jún 06, 2008 09:12:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Podle zdejších ohlasů nemusíš vůbec litovat. Jak já bych rád vypadl někam ven!

Proč se ale chystáš utrácet za lístky, až budeš hluchý jako poleno, to nechápu. Smile

_________________
Nasral se a šel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
cough
Hifi obsluha


Založený: 16 december 2006
Príspevky: 1221

PríspevokZaslal: Ne jún 08, 2008 13:04:59    Predmet: Odpovedať s citátom

včera, 7 júna 2008, Musikverein, Nikolaus Harnoncourt, Concentus Musicus Wien, Arnold Schoenberg Choir, solisté Genia Kühmeier, Sopran, Ian Bostridge, Tenor, Gerald Finley, Bass. Hráli a zpívali Haydnova Roční období...

Guitar Drums .... byl to mazec... Cool

budete si to taky možnost mít poslechnout na nahrávce, která z toho určitě vznikne, počítám, že bude dostupná tak do půl roku... Wink

_________________
No matter what measurements tell us, a loudspeaker isn't good until it sounds good. Dr. Floyd Toole
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: Ne jún 08, 2008 14:07:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Na dnešek jsou ještě lístky...
_________________
Nasral se a šel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
marfik
Hifi obsluha


Založený: 11 september 2007
Príspevky: 28
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut jún 10, 2008 13:05:21    Predmet: Odpovedať s citátom

humpf napísal:
Podle zdejších ohlasů nemusíš vůbec litovat. Jak já bych rád vypadl někam ven!


Já myslím, že něco by se přece jen našlo- pro mě byly všechny koncerty moc pěkné, za nejlepší, z těch co jsem navštívil, bych označil "loučení" pana Brendela, recitál I. Moravce a pana Bělohlávka s BBC.

Chtěl jsem napsat pár řádků těchto koncertech, ale nemám hudební vzdělání a neumím "odborně hodnotit" a asi fakt nemá cenu psát, že koncert byl super, že vše se mi líbilo, když to neumím podložit "vědou" a jsou to jen pocity a dojmy...

Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: Ut jún 10, 2008 13:33:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Už jsem ani nedoufal, že setou poznámkou někdo nechá vyhecovat, aby napsal, že se mu něco na PJ líbilo. Škoda, že nenapíšeš, co se ti třeba zrovna na Brendelově koncertu líblo. Na tom přece není nic zlého, ne?

Podle mě se necháváte někteří zbytečně poděsit. Děsíte se ale sami, nedělá to za vás nikdo druhý. Napsat, jak to slyším, přece není žádný hřích. Smile To vlákno je snad o dojmech z koncertů, ne?

PS Ta moje poznámka o chuti vypadnou ven se týkala Rubyho řečí o kajaku, ne cestování na zahr. koncerty. Tam samozřejmě může každý, jak mu libo. Smile

_________________
Nasral se a šel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Eric Appla
Hifista - pokročilec


Založený: 02 marec 2007
Príspevky: 406
Bydlisko: Chislehurst, Kent, United Kingdom

PríspevokZaslal: Ut jún 10, 2008 14:04:34    Predmet: PJ Odpovedať s citátom

JARO

ja byl na 5ti vecech

Moravec byl super, ten repertoar mu sedne jak prdel na hrnec. Malokdo to hraje s takovym nadhledem a pohrava si s barvami

BBC a Belohlavek - remeslne kvalitni koncert s trosku moc pompeznim zaverem, celkove spokojenost

Nigel Kennedy - jeho coool styl hustyho manika co je tak nekonvencni az zapada mezi zcela konvencni pankace mi uplne nesedi ale byla s nim legrace a umi i hrat. Pokazil tam par veci co se tyce intonace

FOK & Beethoven byl tam nejakej mladej madarskej dirigent a hrozne pospichal, nelibilo se mi to

Mach

nejlepsi zazitek z PJ, Poulanc byl zahrany naprosto mistrovsky a navic venku bylo krasne a nechali otevrena okna takze tam byl i vzduch, jen na konci zacal nejakej posahanej trumpetak cvicit ze to rusilo zbytek koncertu a museli zavirat okna.

_________________
Ich meine es Ehrlich
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: Ut jún 10, 2008 14:36:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Hurá! Wod samý radosti taky něco plácnu.

Štryncl – Mozartovo „Spi sladce“ v Týnu

Hodní kluci se rychle uklidnili, kapela měla nacvičeno, ze zpěváků se mi líbila sopranistka (myslím zpěv, i když goth image taky nebyla špatná). Celkově na mě děsně rychlé, ale dechberoucí, strunyrvoucí. Kostel plný rodičů a přátel sboru. Smile

Latry – Messiaen v Pastoušce

Závěr dne pražských varhan, o přestávce úprk svátečních hostů, kteří si přišli pro svou porci kýčařiny. Naopak vepředu nadšená mládež. Kéž by to tak bylo někde jinde než v OD!

Pražákovo q. – Haydn a Webern v Plodinové burze.

Příliš jsem se těšil, takže nemohli dostát očekáváním. Mám rád jejich zvuk v Beethovenovi. Seděli mi víc ve Webernovi než v Haydnovi. Remeš si opravdu umí užít potlesk. A kdyby hledali do příštího dílu Planety opic cellistu, měl bych pro ně tip. Smile

Fischer se Schiffem – Dvořák a Stravinskij, opět obecní pastouška.

Společenská událost, tv kamery, po přestávce řada volných míst. Orchestr se mi dost líbí, sehraní a s požitkem. Narozdíl od máničky dám vždycky přednost Dvořákovi. A Schiffa nemusím.

_________________
Nasral se a šel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
marfik
Hifi obsluha


Založený: 11 september 2007
Príspevky: 28
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut jún 10, 2008 14:42:32    Predmet: Odpovedať s citátom

to: humpf
asi máš pravdu, myslím, že jsem to četl v nějakém vlákně o nahrávkách, kde někdo psal, že hodnocení typu "hrají moc pěkně a mě se to líbí" nemá cenu...

Takže: Smile
Na Brendelovi se mi líbilo s jakou jistotou hraje, jak lehce se dotýká klavíru, který vydá přesně to, co po něm chce a vypadá to jednoduše a přirozeně a to jak dokázal perfektně rozlišit styl pro jednotlivé skladatele. Začal Haydnem přes Mozarta a Beethovena večer zakončil Schubertovou Sonátou B dur, kterou jsem si pro sebe v jeho podání označil jako "referenční"

Koncert mi připomněl P.Baduru-Skodu před dvanácti lety...

Koncert, který byl tak trochu ve stínu ostatních- SOČR Válek, a hlavně můj oblíbený Kusnjer v Biblických písních- velmi pěkné provedení pan barytonista umí. Ostatní díla (Jeremiáš, Prokofjev) spíše průměr.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kryton
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1022
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut jún 24, 2008 10:09:51    Predmet: Symfonie č. 9, Gustav Mahler Odpovedať s citátom

Koncert pro trubku a orchestr Es dur, Hob. VIIe, Joseph Haydn
Symfonie č. 9, Gustav Mahler
Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK, dirigent: Jiří Kout
sólisté: Gábor Boldoczki (trubka)
17. a 18.6.2008, Obecní dům

Svou oblíbenou devítku nemohu nikdy vynechat. Opět jsem byl přítomen po oba dva dny, i když tentokrát ne plánovitě. Vstupenky na první koncert jsem totiž vyhrál v soutěži (neuvěřitelné Smile ). Devítku vystřihli velmi pěkně, provedení nijak nevybočovalo z běžných zvyklostí. Bylo až na detaily velmi podobné tomu co znám z nahrávek Soltiho, Chaillyho nebo Bernsteina. Žádnou snahu o "nové" vyznění jsem nezaznamenal, což je asi i dobře. Dopad devítky na posluchače má být zdrcující a tady takový opravdu byl. Co však byla opravdu úleva, bylo sledovat souznění hráčů s dirigentem. Žádné otrávené pohledy a ignorance. Naopak spontání ocenění dirigenta při závěrečné děkovačce. Jaký to rozdíl.

Co se týče Haydnova koncertu, nemám co bych dodal. Bylo to hezké. Ale jak poznamenal jeden spoludivák - vedle Mahlera to znělo jako pop.

Neodolám a přidám dva odkazy na YouTube:
Bernstein-4. věta-první polovina
Bernstein-4. věta-konec

_________________
Roon server (DRC) - Roon Bridge (Allo USBBridge Signature, Shanti LPS) -> Topping E70 (XLR) -> Topping Pre90 (XLR) - BVAudio PA300SSE (XLR) -> Revel Performa F208, Supra USB, Supra EFF I XLR, QED Genesis Silver Spiral. DRC via Rephase/REW.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Št jún 26, 2008 01:26:56    Predmet: Re: Symfonie č. 9, Gustav Mahler Odpovedať s citátom

kryton napísal:

Co se týče Haydnova koncertu, nemám co bych dodal. Bylo to hezké. Ale jak poznamenal jeden spoludivák - vedle Mahlera to znělo jako pop.


A co bys chtěl? Haydn taky napsal pro Eszterházyho sto nebo kolik symfonií k žranicím - to byl pro svou dobu něco jako Karel Svoboda.

_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
cough
Hifi obsluha


Založený: 16 december 2006
Príspevky: 1221

PríspevokZaslal: Št jún 26, 2008 08:37:04    Predmet: Odpovedať s citátom

GRRRRRRRRRRRR Twisted Evil

neplivejte mi tady na papá Haydna... To, že většina mainstreamových s/hráčů, kteří si bůhvíproč říkají umnjelci naprosto nechápou o čem je Haydnova hudba tak przní jeho obraz v očích posluchačů mně sere... pak to celé může někomu vyznívat jako Svoboda.... Crying or Very sad

_________________
No matter what measurements tell us, a loudspeaker isn't good until it sounds good. Dr. Floyd Toole
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Št jún 26, 2008 13:04:05    Predmet: Odpovedať s citátom

cough napísal:
GRRRRRRRRRRRR Twisted Evil

neplivejte mi tady na papá Haydna... To, že většina mainstreamových s/hráčů, kteří si bůhvíproč říkají umnjelci naprosto nechápou o čem je Haydnova hudba tak przní jeho obraz v očích posluchačů mně sere... pak to celé může někomu vyznívat jako Svoboda.... Crying or Very sad


Já netvrdím, že Haydn vyznívá jako Svoboda. V Haydnově době něco jako pop-music nebylo diferencováno - skladatelé nerozlišovali, zdali píší vážně nebo nevážně - samozřejmě s výjimkou sakrální hudby. Proto taky spousta muziky z předromantického období se odkazuje na různé taneční formy. (A největší popař z pozdější doby je Strauss (nikoli Richard).)

Ostatně troufnu si tvrdit, že třebas takový Vivaldi byl ve své době něco jako Ian Anderson nebo Freddie Mercury - a nebyl sám.

_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
cough
Hifi obsluha


Založený: 16 december 2006
Príspevky: 1221

PríspevokZaslal: St júl 16, 2008 10:07:01    Predmet: Gardiner - Bach: Braniboráci, Vánoční oratorium, Moteta Odpovedať s citátom

Ó sám Ó Velký Ó John Eliot připravil na letošní vánoce a január příštího roku hudební hodokvas Smile Komplet Bachových Braniborských koncertů, Motet, a Vánočního oratoria.

Lístky se ještě neprodávají tak je šance. Kde se to koná? Londýn. Vzhledem k cenám letenek při advance booking docela zajímavá záležitost, teda pokud máte někoho v Londýně, u koho přespíte...

Více info na http://www.monteverdi.co.uk/whats_on/performances.cfm v poslední části stránky ("Špitálfestival")

Já plánuju jet na úplně všechny koncerty... Rolling Eyes

_________________
No matter what measurements tell us, a loudspeaker isn't good until it sounds good. Dr. Floyd Toole
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Hasňa
Hifista - pokročilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 465

PríspevokZaslal: St júl 16, 2008 10:26:19    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
Já plánuju jet na úplně všechny koncerty...


No tak to me teda vubec neprekvapuje. Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: St júl 16, 2008 15:53:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Nekryj se repertoire v míře větší než malé s bachovským Septemeberfestem v DDR?
_________________
Nasral se a šel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
cough
Hifi obsluha


Založený: 16 december 2006
Príspevky: 1221

PríspevokZaslal: St júl 16, 2008 19:18:40    Predmet: Odpovedať s citátom

akorát Braniboráci. V DDR dává Janovky místo Vánočního oratoria. Navíc jsou v Londýně moteta. Takže nakonec lepčí volba.
_________________
No matter what measurements tell us, a loudspeaker isn't good until it sounds good. Dr. Floyd Toole
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: St júl 16, 2008 21:13:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Hmm, když připočteme povánoční slevy, vypadá to na krásný rodinný výlet. Smile
_________________
Nasral se a šel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ShanDo
Hifista


Založený: 20 apríl 2007
Príspevky: 248
Bydlisko: Banská Bystrica

PríspevokZaslal: Pi august 08, 2008 12:12:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Rozmyslam ze si 5.9. urobim vylet do Prahy na Mahlerovu 2 symfoniu, co myslite, oplati sa?
_________________
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Ruby
Hifista - pokročilec


Založený: 11 december 2006
Príspevky: 399
Bydlisko: 50°1,1'SŠ, 15°46,1'VD

PríspevokZaslal: Pi august 08, 2008 12:15:38    Predmet: Odpovedať s citátom

záleží na tom, jestli z Blavy nebo z Medzilaborců Very Happy Až někam po Poprad se to vyplatí, dál už ne. Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ShanDo
Hifista


Založený: 20 apríl 2007
Príspevky: 248
Bydlisko: Banská Bystrica

PríspevokZaslal: Pi august 08, 2008 12:28:11    Predmet: Odpovedať s citátom

ok dik, takze sa oplati, uz sa tesim.
_________________
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kryton
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1022
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi august 08, 2008 12:53:00    Predmet: Odpovedať s citátom

ShanDo napísal:
Rozmyslam ze si 5.9. urobim vylet do Prahy na Mahlerovu 2 symfoniu, co myslite, oplati sa?


Hádej, co ti asi poradím. Smile Byl jsem v květnu dvakrát na tomtéž s Mácalem, takže si teď rád poslechnu, jestli to Honeck udělá jinak. Nicméně jsem skeptický, že se to přiblíží tomu nejlepšímu, co existuje na deskách. I tak to určitě stojí za to. Smile

_________________
Roon server (DRC) - Roon Bridge (Allo USBBridge Signature, Shanti LPS) -> Topping E70 (XLR) -> Topping Pre90 (XLR) - BVAudio PA300SSE (XLR) -> Revel Performa F208, Supra USB, Supra EFF I XLR, QED Genesis Silver Spiral. DRC via Rephase/REW.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
ShanDo
Hifista


Založený: 20 apríl 2007
Príspevky: 248
Bydlisko: Banská Bystrica

PríspevokZaslal: Pi august 22, 2008 08:51:38    Predmet: Odpovedať s citátom

takze listky na Mahlera mam, kohoze tam 5.9 stretnem? Kryton vyzera ze ide, este niekto?
_________________
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ALEX
Hifista - pokročilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 386

PríspevokZaslal: Pi august 22, 2008 11:36:47    Predmet: kopiruju, dvorakova praha byl jste nekdo? pujdete? Odpovedať s citátom

ja se tesim na Bártu... jen dopoledne mám práci doufám ze stihnu vcas skoncit listky jsou dost pálka na závěrečný koncert




Zatím jsem byl na dvou koncertech festivalu, úvodním

Program
Antonín Dvořák:Karneval, předehra op. 92
Robert Schumann:Koncert a moll pro klavír a orchestr op. 54
Antonín Dvořák:Symfonie č. 9 e moll op. 95 "Novosvětská"

a včera, s hlavní lahůdkou houslovým koncertem.

Nejsem schopen referovat muzikologickými řečmi- boule ani frázování rozebírat nebudu..

Kloudný dojem jsem schopen popsat až po druhém koncertě - ke své škodě chodím na koncerty málo tak mám málo naposloucháno v reálu.
Po druhém koncertě, s Pražskou komorní filharmonií a Isabelle Faust musím říct že ten druhý se povedl famózně...Isabelle byla opravdová diva, ovládla celý koncertní sál, a ji zcela ovládlo interpretované dílo.
Přišlo mi že jim to šlo lépe než České filharmonii v sobotu - tam mi u Novosvětské přišlo že něco nesedí v tom jak dechová sekce/klarinety apod/ souzní se zbytkem. Zdálo se mi že jsou smyčce lepší než zbytek.
Jedná se jen o laické dojmy nic více napsat nemohu.
Přitom, klarinet, flétna Novosvětské jsou pro mně velmi důležité - hrají radostné, klíčové momenty, když na nich něco nesedí, tak to vadí...

nevím, zda je chyba v tom, že poslouchám příliš mnoho reprodukovaných studiově masterovaných nahrávek, kde lze spoustu chyb asi napravit, čekám až se někdo ozve kdo tam byl se svými dojmy

- Pražská komorní filharmonie s Isabelle Faust mi přišla úžasná..jako kdyby se celému orchestru víc povedlo být jedním kompaktním tělěsem. Souhra mezi sólistkou a orchestrem mi přišla výborná...jsem rád že se mi tam povedlo dostat.
- pokud jste tam někdo byli, nevíte co hrála Faust jako přídavek? dík nepoznal jsem to
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hasňa
Hifista - pokročilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 465

PríspevokZaslal: Po august 25, 2008 07:53:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Posloucham ted v praci pres iTunes http://www.kdfc.com/ . Hodne casto hrajou Haydna. HODNE casto. To byla takova superstar, nebo je to maderatorova uchylka? Nektere veci jsou pekne.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: Po august 25, 2008 11:24:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Některá "classic" rádia fungují spíš jako kulisa, která má vypadat "ynteligentně". Možná právě tady bude zakopaný Haydn. Smile Vaše tipy na dobrá rádia s klasikou? Vltava je prima, ale občas asi moc mluví a někdy můžou být ty "moudré" kecy k nepřežití. Smile
_________________
Nasral se a šel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Hasňa
Hifista - pokročilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 465

PríspevokZaslal: Po august 25, 2008 12:05:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Zase Haydn. Je to asi nejaka sifra, neco chteji ric. Jen nevim co. No na iTunes je klasiky kupa, ale maximalni tok je 128.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: Po august 25, 2008 12:24:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Hasňa napísal:
Zase Haydn. Je to asi nejaka sifra, neco chteji ric. Jen nevim co.


Možná potřebují, aby jm někdo řekl, aby šli s tím Haydnem k šípku. Smile

Nic proti Haydnovi samozřejmě. Když jsem na tu stránku kliknul, byl tam jednou Schubert (Třetí?) a jednou Vivaldi (nějaký koncert). Asi to bude míněno jako kulisa pro lidi, kteří se chtějí cítit důstojně. Cool

_________________
Nasral se a šel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Klasická Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Strana 2 z 5

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist