Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Soulfly

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Heavy metal
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
gabik
Hifista - pokročilec


Založený: 26 november 2007
Príspevky: 369
Bydlisko: Usti nad Labem/Praha

PríspevokZaslal: Pi august 01, 2008 10:18:20    Predmet: Soulfly Odpovedať s citátom

Cest,

Co Soulfly? Libi se? Je to trochu "jugnle metal" Smile. Byl jsem tak pred 6-7 lety na koncerte. Bylo to fajn, Max je sympatak. Zaznely pecko jako Eye for an eye, Back to the primitiv. Akorat tam sebou mel nejakyho mladase (syna?) ktery obcas zpival misto Maxe. Tak jsem si rikal, ze tohle je hudba, kterou muze zpivat kazdej. Ani jedno CD Soulfly nemam/neznam.

Ted na Amazonu posloucham ukazky z novyho CD Conquer a libi se mi to. Bohuzel ukazky nestaci na to, abych si udelal kompletni obrazek. Ale treba Paranoia (treti pisnicka) se mi dost libi.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
knopi
Hifista - pokročilec


Založený: 29 január 2008
Príspevky: 283
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: So august 02, 2008 17:05:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Většino tyhle drsný zpěváci jsou ve skutečnosti hrozný sympaťáci, ale Soufly, Sepultura a celkově tenhle styl trash nemám rád to se nedá poslouchat Smile každej máme rádi něco jiného díky bohu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: Po august 04, 2008 15:42:42    Predmet: Odpovedať s citátom

No,až si Max uvědomí,že jeho hlas je už pár let dost nudný,tak se mi to bude líbot určitě.Na novém albu Conquer už alespoň hostují zpěváci z HC kapely Throwdown a deathmetalových Morbid Angel...že by konečně první vlaštovka Maxova odchodu od mikrofonu?

Jinak,poslední a nejtvrdší album v jejich historii oceňuji 8 body z 10...Neslyšet Maxe,tak i 9 Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
lubo212
Hifista


Založený: 08 január 2008
Príspevky: 147
Bydlisko: pri Piešťanoch

PríspevokZaslal: Ut jún 23, 2009 18:40:46    Predmet: lubo212 Odpovedať s citátom

Ja som sa k Soufly dostal náhodou cez kolegu. Teraz mám asi 3-4 albumy a patria k mojím top favoritom. Za tých 20 rokov ako vnímam hudbu som prešiel som cez rôzne štýly, od Depeche Mode, Front 242..., Metallicu, aj tak som skončil pri metale, ale môžem povedať, že ma Saoulfly dostali ich rozmanitou zmesou zvukov, zmenami tempa, rytmu, ktorá sa najmä pri skupinách tohto rangu len tak nevidí. A tie dosapmplované pasáže rôzneho etna - no to je sila. Dúfam, že v dohľadnej dobe niečo podobne jedlé ako Conquer vydajú. Guitar
_________________
Aurum Cantus M 102, BV Audio PA 300 SE, P1SE Audio, H/K HD 970, M2Tech Hiface, pasiv Intel NUC
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Heavy metal Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist