Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

40 nejhorších skupin Rock'n'Rollu
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Jester
Hifista


Založený: 28 november 2006
Príspevky: 192
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Št august 14, 2008 12:21:51    Predmet: 40 nejhorších skupin Rock'n'Rollu Odpovedať s citátom

Pro zábavu doporučuji přečíst:
Díl I
Díl II
Díl III
Kde souhlasíte a kde Vám autor šlápl na bolístku?
Very Happy
Za sebe: souhlas s Queen, Kiss, Scorpions, Van Halen (tady jsem se nad textem málem smíchy umlátil), Simple Minds, Dire Straits, Chicago, Tears For Fears.
Nejvíc mě mrzí asi zařazení Midnight Oil.
Jinak odkaz jsem našel na http://www.progboard.com/.
Dobře se bavte.
P.S. Vzhledem k zaměření fóra doporučuji všem přečíst komentář aspoň k Pink Floyd. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
hertz
Hifista


Založený: 25 február 2008
Príspevky: 182

PríspevokZaslal: Št august 14, 2008 13:19:08    Predmet: nazor Odpovedať s citátom

podľa mňa je škoda garbage,aj ked autor má pravdu,škoda, že sa vrhli do komercie,, potešilo ma že som tam nenašiel system of a down
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: Št august 14, 2008 13:20:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Mizerný překlad povrchního textu postaveného na laciném nápadu. Navíc píše pravdu. Zkrátka zoufalost. Wink
_________________
Nasral se a šel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Št august 14, 2008 13:55:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Zabavne komentare Smile
Presne chapem, kam tym mieri, ale s niecim nesuhlasim.

PF,Dire Straits : jednoznacne suhlas.

Queen, U2 suhlas iba ciastocne, vidi to moc ciernobielo.
Judas Priest/Rob Halford - trochu suhlas s JP, nesuhlas s RH, je to pan spevak a imidz bol sucast doby...

Duran Duran, Pearl Jam(!) - nesuhlas.

Van Halen, Scorpions - smiesny popik Smile

Garbage povazujem za velmi prijemnu vec. Najma starsie albumy.
Marillion nie su az taki zli a gycoviti , ako sa mu zda.

Status Quo
Králové kreténského boogie. Raz, dva, tři, roztáhneme nohy a zkřížíme kytary! Účesy na fotbalistu, špatně vybrané jeany a strašidelné hity (You´re In The Army Now). Jsou přímo esencí buranského rocku.
Tak to je parada, presne vystihnute Puke

Supertramp
Archetyp kapely pro čtyřicetileté bankéře. Supertramp je zcela jistě jedna ze tří nejhorších kapel minulého století. Smile

Eurythmics - jednoznacne svetly zjav na scene, nmie som si isty, ci vobec patria do "rockoveho" rebricka
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
aleska
Hifista - pokročilec


Založený: 27 júl 2007
Príspevky: 330
Bydlisko: Neratovice

PríspevokZaslal: Št august 14, 2008 14:35:14    Predmet: nejhorší kapely... Odpovedať s citátom

Od francouzského spisovatele a hudebního publicisty Nicolase Ungemuth jsem neslyšel ani jednu, jedinou nahrávku. Až ji uslyším, budu s vámi všemi možná souhlasit. Do té doby klidně nemusím být IN a s každou ptákovinou souhlasit nemusím, i když některé skupiny také neposlouchám.
Bylo by ale zajímavé, aby dotyčný napsal pravý opak, tj. 40 nejlepších skupin - z toho co kritizuje se jeho vkus poznat nedá. Jinak mi to připadá jako opajcnuté z Blesku, prostě bulvár...
Za pár dní tento blábol upadne v zapomnění, ale ty skupiny a jejich tvorba bude žít dál.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Hasňa
Hifista - pokročilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 465

PríspevokZaslal: Št august 14, 2008 14:52:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Jednoznacny souhlas nemuzu vyjadrit s nicim, co tento clovek napsal. Ani nejednoznacny. Vlastne ani zadny jiny.

Smesny popik? To se vyznacuje jak? Zij a nech zit. Nekdo do toho dal vetsi, ci mensi praci a vydelava si tak na chleba. Nic neukradl, nezije ze socialnich davek, mozna odvadi i dane a Tebe to nikdo nenuti kupovat.

A s pravdou to pak nema spolecneho uz vubec nic. U kejkliru, komediantu a muzinaktu zadna jedna pravda neexistuje. Pokud se ta produkce libi aspon jednomu, pak ma smysl, aby existovala. O smyslu existence hudebnich kritiku se da naopak s uspechem pochybovat. Temer komicke pak je, kdyz je panum kritikum tak tricet a ridi se cimrmanovskym:"Svou pravdu nebudeme skryvat!" Takovi pisou presne tuhle clanky. Cerneho by takovy blabol nikdy nenapadlo napsat.

Jediny duvod ktery autor k napsani toho clanku mel bylo dostat sve jmeno do obehu. To mi jako motivace pripada hloupe. "..Mizerný překlad povrchního textu postaveného na laciném nápadu.." Ano, s tim souhlasim. Nestoji to vlastne za jakoukoliv debatu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Yradak
Hifista


Založený: 17 január 2007
Príspevky: 134
Bydlisko: Olomouc

PríspevokZaslal: Št august 14, 2008 15:02:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Aleska to je najhoršia z logík. Prosím teda, aby si sa na fóre k bedniam začal vyjadrovať až potom, čo sám postáviš bedňu adekvátnu. Nehovoriac o televízore, tvojej sedačke, omietke na stenách a asfalte, po ktorom sem tam vonku šliapeš. Všetko musíš opustiť a vynájsť si to sám. Začni tým, že sa zoblečieš donaha, a poďho bývať do najbližšieho lesíka.
K publicistike - Yradak nechce čítať žiadne vyvážené recenzie. Chcem subjektivitu najostrejšieho zrna, preto považujem tento rebríček za skvostný. Objektívny má byť iba toaletný papier a zlaté stránky.

_________________
ALC883 toslink out - Sony TA-F650ESD - Mission 771E
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Št august 14, 2008 15:12:35    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
Smesny popik? To se vyznacuje jak? Zij a nech zit. Nekdo do toho dal vetsi, ci mensi praci a vydelava si tak na chleba. Nic neukradl, nezije ze socialnich davek, mozna odvadi i dane a Tebe to nikdo nenuti kupovat.


Preco to brat tak vazne ? Smile

Je to oznacenie toho, ked sa niekto tvari strasne "brutalne" a imidzovo a v skutocnosti hra lacnu a jednoduchu hudbu (zeby bol spravny pojem "prvoplanova" ? Ale to su skor tie dnesne "hity"). Nieco do tej skatulky spadne na prve pocutie a s kompletnou tvorbou a niektori maju pre zmenu len viac, ci menej podobnych uletov.
Samozrejme, vo vtedajsej dobe to mozno tak nevyznelo, ale ked sa na to pozriem spatne, javi sa mi to tak.

To vobec nesuvisi s tym, kolko kto do toho kto dal snahy, ci niekto nieco kupi, alebo nie, o uspechu, ci daniach. Kazda vec ma svojich fanusikov a ja to nikomu neberiem. Je to len moj subjektivny nazor.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
aleska
Hifista - pokročilec


Založený: 27 júl 2007
Príspevky: 330
Bydlisko: Neratovice

PríspevokZaslal: Št august 14, 2008 16:16:37    Predmet: Yradrak Odpovedať s citátom

Yradak napísal:
Aleska to je najhoršia z logík. Prosím teda, aby si sa na fóre k bedniam začal vyjadrovať až potom, čo sám postáviš bedňu adekvátnu. Nehovoriac o televízore, tvojej sedačke, omietke na stenách a asfalte, po ktorom sem tam vonku šliapeš. Všetko musíš opustiť a vynájsť si to sám. Začni tým, že sa zoblečieš donaha, a poďho bývať do najbližšieho lesíka.
K publicistike - Yradak nechce čítať žiadne vyvážené recenzie. Chcem subjektivitu najostrejšieho zrna, preto považujem tento rebríček za skvostný. Objektívny má byť iba toaletný papier a zlaté stránky.


Nezlob se, ale nyní nevím o co ti jde. Řekl jsem vlastní názor na ten blábol a za ním si stojím. nevím co s tím má společného fórum o bednách, mém televizoru (který nemám) a nerad bych se v tom lese sešel s tebou, protože nemám ani tušení proč mne zde napadáš.

Jestliže nechceš číst žádné vyvážené recenze, chceš subjektivitu toho nejostřejšího zrna a považuješ ten žebříček za skvostný, proč se nestaneš rovnou redaktorem hudební rubriky Blesku ? Jeho hodnota se vyrovná těm tvým objektivním Zlatým stránkám a tvému objektivnímu toaletnímu papíru

Jsi li ale přesvědčen, že máš pravdu a nikdo jiný, budu tvůj názor hájit do posledního dechu, spokojen ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Hasňa
Hifista - pokročilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 465

PríspevokZaslal: Št august 14, 2008 16:44:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Yaradak: Michas objektivne posouditelnou, technickou kvalitu a abstraktni umelecky dojem. Tresne a hrusky.

Troton: Nemyslel jsem to nejak vazne. Jen tak nahlas uvazuju. Kejkliri hrajou role, nekdy lip, nekdu hur a nekomu se to libi, nekomu ne. Nijak mi to nevadi. Nikdy bych si treba Kiss nekoupil, ale pokud si to kupuji jini, pohoda. Konec koncu vetsi, ci mensi divadlo u toho hrajou vsichni. Nesmi se to brat tak vazne. Ano, pri zpetnem pohledu pusobi nektere klipy konce minuleho stoleti usmevne. Mozartovy paruky taky. Takova byla doba. Ten zlucovity clanek se mi vsak libil pramalo a myslim, ze je to jen falesna stylizace. Hlavne, ze se o me mluvi. Moc by me neprekvapilo, kdyby se ukazalo, ze doma ma CD prave tech skupin, na ktere tak plive.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: Št august 14, 2008 18:18:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Autor má dle mého po muzikální stránce u všech skupin které znám (většina)v mnohých skladbách pravdu , a co ? Tak krátké kritické šlehy nemohou posoudit celou tvorbu zmiňovaných kapel. Například u Status Quo bych byl klidně i ostřejší no a ? Přesto si jejích výběrové cd pustím a je tam několik pro mě oblíbených písniček.
U Kiss které jsem za mládi „žral“ i se všemi nesmysly co kolem nich byli, bych byl ještě k jejích muzikálním schopnostem více kritický. A přesto je poměrně často pro svou potěchu pouštím . A komu tím škodím když poslouchám divadlo pro infantilní (v případě když není volume příliš do +) ? Mě jejich muzika udělá radost už jen proto že když já jsem je poslouchal, tak mojí spolužáci byli na schůzi v pionýru. Very Happy
No a dalo by se pokračovat ………

Spíše mě udivují jeho poznámky plešatý tlusťoch (Phil Collins)) , sexuální maniaci (Kiss) atd. atd.
Tady nechápu co je na tom kritického muže vybraného vkusu . Spíše to ve mně evokuje představu zakomplexovaného pisálka jenž plive jedovaté sliny na všechny strany, a bradu má od slin celou mokrou. (Jelikož ani plivat neumí).

_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
palipol
Hifista - zaslúžilec


Založený: 19 február 2007
Príspevky: 589

PríspevokZaslal: Št august 14, 2008 21:02:10    Predmet: 40 nejhorších skupin Rock n Rollu Odpovedať s citátom

Jester vďaka. "Recenzent" je povedzme vtipný, šablónovito si libuje v kvetnatej mluve, bolo by ale vhodné, aby sa podobne šťavnato vyjadril o 40 najlepších skupínách Rock n Rollu - nech vieme, čo má vlastne za problém. Od pravdivej objektivity má podľa mňa ďaleko.
Napadá ma humpfova myšlienka : Nasral a šel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Timerobber
Banned


Založený: 21 jún 2007
Príspevky: 460

PríspevokZaslal: Št august 14, 2008 23:37:41    Predmet: Odpovedať s citátom

--

Naposledy upravil Timerobber dňa So marec 28, 2009 21:13:29, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
aleska
Hifista - pokročilec


Založený: 27 júl 2007
Príspevky: 330
Bydlisko: Neratovice

PríspevokZaslal: Pi august 15, 2008 03:18:34    Predmet: nejhorší skupiny... Odpovedať s citátom

To Timerobber: Metal sice není moje "krevní skupina", ale často s z něj něco rád poslechnu. Ten blog píše někdo, kdo tomu rozumí a přiznám se, že jsem jej prolistoval a přečetl celý.
Díky za pěkné čtení.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Pi august 15, 2008 07:40:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Mj. se mi líbí hodnocení Pink Floyd Smile . Jsem z generace, která je zažila přímo, nikoliv jako "legendu" Laughing . Přesně to vystihuje to, co jsem si vždycky o nich, s výjimkou prvních pár alb, myslel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Pi august 15, 2008 08:01:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Uz som sa davno tak nenasmial . Rotfl
Dokonale to trafil(a). Pricezn a drak boli vybrani velmi vhodne Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Coques
Hifista - zaslúžilec


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 762
Bydlisko: CZ

PríspevokZaslal: Pi august 15, 2008 08:26:44    Predmet: Re: 40 nejhorších skupin Rock n Rollu Odpovedať s citátom

palipol napísal:
Jester vďaka. "Recenzent" je povedzme vtipný, šablónovito si libuje v kvetnatej mluve, bolo by ale vhodné, aby sa podobne šťavnato vyjadril o 40 najlepších skupínách Rock n Rollu - nech vieme, čo má vlastne za problém. Od pravdivej objektivity má podľa mňa ďaleko.
Napadá ma humpfova myšlienka : Nasral a šel.


Asi to posledne co chlapik chcel je byt objektivny. Da sa to pri hudbe vobec?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Acon
Hifista - pokročilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 441
Bydlisko: Nitra SK

PríspevokZaslal: Pi august 15, 2008 13:50:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Ako provokácia to od toho chlapíka nebolo zlé Very Happy Myslím, že to splnilo účel o ktorý mu šlo Very Happy
Na Pink Floyd nech mi ale nesiaha Twisted Evil

Very Happy

_________________
moje civilné meno je Oleg. Ak sa s niekym stretnem, nechcem byť nejaký anonym
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
vivi
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1054

PríspevokZaslal: Pi august 15, 2008 15:38:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Ak by ten isty autor pisal opacny clanok "40 nejlepsich skupin Rock'n'Rollu" , objavili by sa tam tie iste mena. Len popisy by boli ine.

Ako sa vravi - pokial chce niekto spravit "objektivne" porovnanie, nie je problem - treba len dopredu napisat kto ma vyhrat a tie dovody sa vzdy najdu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: So august 16, 2008 03:07:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Blábol, i jako "humor" to je slabé, chybí tomu lehkost, nadsázka, je to ukoptěné, zasoptěné ... pátá bé.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
aleska
Hifista - pokročilec


Založený: 27 júl 2007
Príspevky: 330
Bydlisko: Neratovice

PríspevokZaslal: So august 16, 2008 03:14:58    Predmet: Odpovedať s citátom

merhaut napísal:
Blábol, i jako "humor" to je slabé, chybí tomu lehkost, nadsázka, je to ukoptěné, zasoptěné ... pátá bé.


Ale ze speciální školy, na normální škole by se do té páté bé nedostal.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: So august 16, 2008 03:22:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Ještě dodatek: komu se tohle líbí, tak nechápu, proč vlastně poslouchá muziku ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
aleska
Hifista - pokročilec


Založený: 27 júl 2007
Príspevky: 330
Bydlisko: Neratovice

PríspevokZaslal: So august 16, 2008 06:12:16    Predmet: Odpovedať s citátom

merhaut napísal:
Ještě dodatek: komu se tohle líbí, tak nechápu, proč vlastně poslouchá muziku ...


Ale no tak, přece aby se mohl předvádět..., když již jej "celý svět nechápe".
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mongol
Hifista


Založený: 13 február 2007
Príspevky: 196

PríspevokZaslal: Ne august 17, 2008 06:57:03    Predmet: Odpovedať s citátom

bez jakékoli zaťatosti sem rád, že sem se díky náhodě nenarodil jako autor ve francii a mohl tak při poslechu hudby 40-ti, nebo spíš čtyřseti nejhorších skupin prožít ty nejkrášnější chvilky mého ubohého života
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Ne august 17, 2008 08:35:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Díkybohu takovéhle problémy se svojí láskou k irským dudám a Celtic Woman nemám ... A že se někomu nelíbí Knopfler ? Mně zase Wágner (ten co psal opery) a taky žiju.
_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jester
Hifista


Založený: 28 november 2006
Príspevky: 192
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Ne august 17, 2008 17:55:14    Predmet: Odpovedať s citátom

No původně jsem to chtěl nechat bez odezvy, protože je tady žabomyších válek až až, ale ...
Ten článek je psán s velkou nadsázkou a chápu, že se ten humor někomu nemusí líbit. Nicméně bláboly p. Ungemutha blednou ve srovnání s dvěma bláboly, na které jsem tady narazil:
Blábol č. 1
citácia:
Od francouzského spisovatele a hudebního publicisty Nicolase Ungemuth jsem neslyšel ani jednu, jedinou nahrávku. Až ji uslyším, budu s vámi všemi možná souhlasit.

Blábol č. 2
citácia:
Ještě dodatek: komu se tohle líbí, tak nechápu, proč vlastně poslouchá muziku ...

Mému názoru nejbližší je názor, který napsal danek15. Tak nějak to cítím i já.
P.S. Co se p. Ungemuthovi líbí se dá vyčíst z textu: Eno, King Crimson, Van Der Graaf Generator, ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jersey
Hifista


Založený: 14 december 2006
Príspevky: 157

PríspevokZaslal: Ne august 17, 2008 18:13:14    Predmet: Odpovedať s citátom

http://www.youtube.com/watch?v=1j_fxs8mUcQ
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Ne august 17, 2008 19:12:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Technická: Jester evidentně nepochopil, na co jsem v "komu se tohle líbí" narážel ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Jester
Hifista


Založený: 28 november 2006
Príspevky: 192
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Ne august 17, 2008 19:26:08    Predmet: Odpovedať s citátom

merhaut napísal:
Technická: Jester evidentně nepochopil, na co jsem v "komu se tohle líbí" narážel ...

Prosím tedy o vysvětlení ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
aleska
Hifista - pokročilec


Založený: 27 júl 2007
Príspevky: 330
Bydlisko: Neratovice

PríspevokZaslal: Ne august 17, 2008 19:45:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Jester napísal:
No původně jsem to chtěl nechat bez odezvy, protože je tady žabomyších válek až až, ale ...
Ten článek je psán s velkou nadsázkou a chápu, že se ten humor někomu nemusí líbit. Nicméně bláboly p. Ungemutha blednou ve srovnání s dvěma bláboly, na které jsem tady narazil:
Blábol č. 1
citácia:
Od francouzského spisovatele a hudebního publicisty Nicolase Ungemuth jsem neslyšel ani jednu, jedinou nahrávku. Až ji uslyším, budu s vámi všemi možná souhlasit.

Blábol č. 2
citácia:
Ještě dodatek: komu se tohle líbí, tak nechápu, proč vlastně poslouchá muziku ...

Mému názoru nejbližší je názor, který napsal danek15. Tak nějak to cítím i já.
P.S. Co se p. Ungemuthovi líbí se dá vyčíst z textu: Eno, King Crimson, Van Der Graaf Generator, ...


Tento druh "humoru" a "velké nadsázky" ti nezávidím. S tím se skutečně těžko může žít. Až jednou někdo tento druh "humoru a nadsázky" použije proti tobě, nezapoměň se smát od ucha k uchu. No, alespoň z tebe vypadlo, že jsou to skutečně bláboly, co pan Nicolas Ungemuth sepsal...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
Strana 1 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist