Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Bojisko?

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
dzyan
Hifista - pokročilec


Založený: 05 marec 2008
Príspevky: 407
Bydlisko: Pardubicko

PríspevokZaslal: Št september 18, 2008 22:04:34    Predmet: Bojisko? Odpovedať s citátom

Zacina se ochlazovat a tak se poohlizim po foru kde budu travit dlouhe chvile po dobu zimy.Opet se ve mne probouzi chut si virtualne podiskutovat o hudbe a treba i hifi.Dneska jsem se octl i zde po dlouhe dobe ale kdyz si procitam temata a prispevky tak mam strach se tady na neco zeptat.Proc? Ne kazdy je totiz mistr slova tudiz nema sanci proti nekterym velmi sikovnym pisatelum zde na foru kteri vse dokazi znehodnotita zpochybnit a kdyz uz chybi slova tak prijdou na rady urazky,dlouhe dohady a tahanice.Tezky zivot na ceskych a slovenskych forech.Podle Cecha je to lidske,podle cizince na zapad od nas je to primitivni a barbarske.Co tim vsim chci rict?Vlastne nic,jen muj okamzity pocit ze cteni tohoto na tomto foru.
Myslite si ze je na tomto foru vse v poradku hlavne co se tyka tolerance tzn.byt slusny i kdyz nesouhlasim s nazorem jinych?Nebo tolerance nepatri na fora?Jde opravdu o to pouze prosadit svoje EGO,SVOJI PRAVDU?



30.10.07 097.jpg
 Description:
Zdravi vas kacir,drzitel pristroju Naim a Tannoy
 Filesize:  98.35 KB
 Viewed:  489 Time(s)

30.10.07 097.jpg


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
dzyan
Hifista - pokročilec


Založený: 05 marec 2008
Príspevky: 407
Bydlisko: Pardubicko

PríspevokZaslal: Št september 18, 2008 22:10:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Samozrejme ne vsechno je spatny ale jsou chvile kdy je tu opravdu dusno.Zbytecne.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Timerobber
Banned


Založený: 21 jún 2007
Príspevky: 460

PríspevokZaslal: Št september 18, 2008 23:34:08    Predmet: Odpovedať s citátom

--

Naposledy upravil Timerobber dňa So marec 28, 2009 21:16:14, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
dzyan
Hifista - pokročilec


Založený: 05 marec 2008
Príspevky: 407
Bydlisko: Pardubicko

PríspevokZaslal: Pi september 19, 2008 07:30:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Timerobber napísal:
Když napíšeš tučně, že vedle DPA si neprdne nic na světě, NAIM je nehorázná sračka a dáš si pár facek za to, žes ho položil na polici hi-fi stojanu, budu se s tebou trochu kamarádit, taky mi občas musíš pochválit moudré řeči a mladistvý vzhled, na můj věk..


Laughing Laughing Laughing Laughing

Hele, a nebereš si to trochu moc osobně?
Když mi řekneš, že jsem píča, vezmu to jako úplně normální názor a neřeším, jestli jsi slušně vychovanej, nebo ne, to se z klávesnice nepozná, Dudek mi tak třeba říká pořád Laughing
A pořád zvoním na jeho dveře a chválím mu sekanou Laughing

Přestaň vymejšlet teorie a jdi si poslechnout nějakou novou muziku.

Tebe ja nemyslel,tohle jsme si uz vyrikali.Myslim to tak jak jsem to tu vysledoval ze to tu nekdy chodi.Spise se mi zda ze to tu Dudkovci vedou prilis vazne a vedecky.Je treba se naucit trochu pokory a bude hned na svete lepe.Muziku posloucham pri psani tehle zvastu. Razz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Timerobber
Banned


Založený: 21 jún 2007
Príspevky: 460

PríspevokZaslal: Pi september 19, 2008 07:45:06    Predmet: Odpovedať s citátom

--

Naposledy upravil Timerobber dňa So marec 28, 2009 21:16:34, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
dzyan
Hifista - pokročilec


Založený: 05 marec 2008
Príspevky: 407
Bydlisko: Pardubicko

PríspevokZaslal: Pi september 19, 2008 08:13:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Nemyslel jsi Ubu Pere?ale to ti asi nic nerika,nebo se mylim?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
cough
Hifi obsluha


Založený: 16 december 2006
Príspevky: 1221

PríspevokZaslal: Pi september 19, 2008 08:20:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak, tak, pusť si z Naimu Pinkflojdy, postaví se ti péro... Wink Laughing
_________________
No matter what measurements tell us, a loudspeaker isn't good until it sounds good. Dr. Floyd Toole
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
dzyan
Hifista - pokročilec


Založený: 05 marec 2008
Príspevky: 407
Bydlisko: Pardubicko

PríspevokZaslal: Pi september 19, 2008 08:48:02    Predmet: Odpovedať s citátom

cough napísal:
Tak, tak, pusť si z Naimu Pinkflojdy, postaví se ti péro... Wink Laughing

Melo by?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Pi september 19, 2008 09:35:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Jak pravil klasik, člověk je někdy na všechno povídání hluchej... Někteří z nás se ti snažili vysvětlit, proč Naima nebrat, což mělo v tvým případě jen ten efekt, že si ze sebe udělal mučedníka od Al Aksá... Vysvětlení leží pravděpodobně za obzorem tvýho chápání, takže je to marný, protože vysvětlení před obzorem není možný... Confused
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hasňa
Hifista - pokročilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 465

PríspevokZaslal: Pi september 19, 2008 09:42:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Super vlakno. I jsem se nahlas zasmal. Dneska uz podruhe. Vyjimecne podareny den. Casozrout a Kasel na hrad!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dzyan
Hifista - pokročilec


Založený: 05 marec 2008
Príspevky: 407
Bydlisko: Pardubicko

PríspevokZaslal: Pi september 19, 2008 11:47:58    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
Jak pravil klasik, člověk je někdy na všechno povídání hluchej... Někteří z nás se ti snažili vysvětlit, proč Naima nebrat, což mělo v tvým případě jen ten efekt, že si ze sebe udělal mučedníka od Al Aksá... Vysvětlení leží pravděpodobně za obzorem tvýho chápání, takže je to marný, protože vysvětlení před obzorem není možný... Confused

Je to tak protoze se tady tvaris ze jsi buh audio sveta.Mozna jses,ale ne muj.Muzes byt skvely designer ale to je vsechno.Trochu o tobe napovida jak reagujes na firmy ktere delaji majitele svych produktu velmi spokojenymi,proc ?Vzdycky se mi navezes do vlakna..nemluvil jsem tu o Naimu ale o nekterycg lidech na tomto foru a o netoleranci a pokore.ty bohuzel patris asi mezi ne.Pokud mas skvele produkty tak bud rad ale nekaz jinym radost jenom proto ze poslouchaji hudbu na necem jinem nez DPA!!!To je fakt nad moje chapani.Nevim proc nade mnou porad stracis svuj drahoceny cas. Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
dzyan
Hifista - pokročilec


Založený: 05 marec 2008
Príspevky: 407
Bydlisko: Pardubicko

PríspevokZaslal: Pi september 19, 2008 11:50:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Timerobber napísal:
Pouštěj méně ABBU a dej si více bigbítu, zbytky melancholie přejdou a odpověď na otázky se dostaví Very Happy

Ja mam melancholii rad a tak si pustim Epitaph od Crimsnu.Co ty vlastne posluchas za muziku?Bigbeat?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Pi september 19, 2008 12:31:53    Predmet: Odpovedať s citátom

No, řekl bych, že pokora není synonymum pro blbost...pokud se pamatuju, ptal ses na názor na Naima, tož jsi jich pár dostal ... nemůžu za to, že se z něho tady nikdo neposírá, to je problém pro tvý ego, nicméně ti tu radost z něj upřímně přeju...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dzyan
Hifista - pokročilec


Založený: 05 marec 2008
Príspevky: 407
Bydlisko: Pardubicko

PríspevokZaslal: Pi september 19, 2008 13:11:29    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
No, řekl bych, že pokora není synonymum pro blbost...pokud se pamatuju, ptal ses na názor na Naima, tož jsi jich pár dostal ... nemůžu za to, že se z něho tady nikdo neposírá, to je problém pro tvý ego, nicméně ti tu radost z něj upřímně přeju...

Prosim te precti si zadani meho vlakna,neni tam nic o Naimu.Nebo se mylim? Question Ty ve vsech mych prispevcich vidis Naim.Nejses tim trochu posedli Question
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi september 19, 2008 13:38:43    Predmet: Odpovedať s citátom

dzyan napísal:
Prosim te precti si zadani meho vlakna,neni tam nic o Naimu.Nebo se mylim? Question Ty ve vsech mych prispevcich vidis Naim.Nejses tim trochu posedli Question


Podívej se lépe:

hrisnik - drzitel kacirskeho pristroje NAIM

Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dzyan
Hifista - pokročilec


Založený: 05 marec 2008
Príspevky: 407
Bydlisko: Pardubicko

PríspevokZaslal: Pi september 19, 2008 13:43:53    Predmet: Odpovedať s citátom

opa napísal:
dzyan napísal:
Prosim te precti si zadani meho vlakna,neni tam nic o Naimu.Nebo se mylim? Question Ty ve vsech mych prispevcich vidis Naim.Nejses tim trochu posedli Question


Podívej se lépe:

hrisnik - drzitel kacirskeho pristroje NAIM

Very Happy

O tom neni tema Twisted Evil To je jen muj podpis a na nic takoveho jsem v tematu neodlazoval.Ty aby si se nepridal
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
dzyan
Hifista - pokročilec


Založený: 05 marec 2008
Príspevky: 407
Bydlisko: Pardubicko

PríspevokZaslal: Pi september 19, 2008 13:46:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Navic Naim jsme uz resili v diskuzich minuly rok a tady na tomto foru uz to nebudu resit protoze jsem dostal rozum.To je jako bych resil treba uspechy Slavie se Spartany na jejich stadionu.Asi bych dostal na hubu ze?Uz vim kdo je tady doma
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
gabik
Hifista - pokročilec


Založený: 26 november 2007
Príspevky: 369
Bydlisko: Usti nad Labem/Praha

PríspevokZaslal: Pi september 19, 2008 17:40:07    Predmet: Odpovedať s citátom

dzyan

Kdo chce, pochopi, co tim chces rict, kdo nechce, bude prudit dal.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Pi september 19, 2008 18:58:39    Predmet: Odpovedať s citátom

V tom pripade mi unika cos nam tim chtel sdelit -))))))
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: Pi september 19, 2008 23:45:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Co tu ještě chceš?
_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dzyan
Hifista - pokročilec


Založený: 05 marec 2008
Príspevky: 407
Bydlisko: Pardubicko

PríspevokZaslal: Pi december 19, 2008 13:14:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Po dlouhy prestavce jsem si to tu zase precetl.Ty jo to je sila.Uz jsem skoro zapomnel.Vzdy kdyz si budu chtit pripomenout co to znamena netolerance tak prijdu na Slovanet. Huh Hammer
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: Pi december 19, 2008 13:35:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Je fakt, že trocha tolerancie by občas všetkým nezaškodilo. A tiež je fakt (aspoň ja to tak robím), že pokiaľ sa mi niekde nepáči alebo nie som s niečím spokojný, tak tam nechodím. A pokiaľ mi vadí prispievajúci na fóre, tak s ním nediskutujem.

"kdyz si budu chtit pripomenout co to znamena netolerance tak prijdu na Slovanet"

Dosť provokatívny príspevok, ktorý vyvolá vlnu ďalších provokatívnych príspevkov ako lavína.

Ak niekto chce od druhých toleranciu, musí byť tolerantný v prvom rade on sám.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dzyan
Hifista - pokročilec


Založený: 05 marec 2008
Príspevky: 407
Bydlisko: Pardubicko

PríspevokZaslal: Pi december 19, 2008 14:17:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Jasne.Tady jde aby se lide trosku zamysleli.A proto ty provokativni prispevky. Thumb up
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: Pi december 19, 2008 19:09:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Naim naim naim naim si dám,
kvazi mrdku doma mám,
Ubu pere poslouchám
a jsem pyča velikáááaaááá...

Melodii si k tomu dejte napůl Špešpešpešpeeešpeešpenát a na půl Ukážu ti cestu ráááaajem a zazpívejte si netolerantnní song na protest proti dzyanovi.


Dneska mám prudící náladu Laughing

_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dzyan
Hifista - pokročilec


Založený: 05 marec 2008
Príspevky: 407
Bydlisko: Pardubicko

PríspevokZaslal: St december 24, 2008 13:50:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Ackoliv nemame uplne totozne nazory chci Vam vsem poprat mnoho uspechu,krasnych zazitku pri poslechu at to poslouchate na cimkoliv,hodne novych hudebnich prirustku a nejake to uspesne zakonceni nejakeho vaseho projektu Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: St december 24, 2008 14:21:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Dzyan a všetci :

Veselé Vianoce, bohatého Ježiška, veľa zdravia, lásky, kľudu, pohody a radosti z dobrej hudby Vám želá
Slimák.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: Ut január 20, 2009 14:02:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Nevěděl jsem, kam ten odkaz vrazit a přišel mi zajímavý.

http://domaci.ihned.cz/c1-33084600-soud-udelil-trest-za-nadavky-na-blogu

_________________
Nasral se a šel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist