Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Nastal už čas změny zdroje zvuku na PC ?
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: So september 20, 2008 12:01:09    Predmet: Nastal už čas změny zdroje zvuku na PC ? Odpovedať s citátom

Při čtení Martinových stránek jsem narazil na vlákno „ PC jako přehrávač,“ už delší dobu uvažují o něčem podobném je zbytečné opisovat argumenty jenž používá Alien CZ ale spíše se mě jedna o vyjádření těch co na toto již přešlí.
Zda je opravdu dle jejích názoru už nyní PC jako zdroj zvuku rovnocenný k CD přehrávači vyšší třídy nebo zda dokonce je srovnatelný k formátu SACD (to platí pro ty co měli možnost toto porovnat na vlastní slechy ne dle technických údajů).
Nebo udělal „přeběhlík“ od CD k PC nějaký zvukový kompromis za cenu jiného „zisku“ .
Takže příspěvky hifi příznivců a zároveň vizionářů vítány. Smile
Mám sice napsáno PC ale mělo by to asi být něco jako mediabox.

_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
manicka
Hifista - pokročilec


Založený: 29 január 2007
Príspevky: 322
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: So september 20, 2008 13:18:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Nenazýval bych to změnou nebo přechodem, ale rozšířením o další zdroj hudby. Proč se zbavovat přehrávače, pokud má člověk sbírku oblíbených CD zvláště originálních? Jejich převod do FLAC kvalitně přes EAC je dost práce a času - to dělám pouze s vyřazenými, které chci prodat jako archiv.

Na druhou stranu nemít PC (+ zvukovka + DAC) ke kvalitní reprodukci znamená přepalovat všechnu jakkoli získanou hudbu v počítačových formátech na CDr, což je opět práce zbytečná.

Proč tedy nemít vedle CD, tuneru, kazetáku a gramofonu ještě další zdroj?

Já hraju z CD transportu i notebooku (+ USB zvukovka) do stejného digi procesoru a DAC, přesto mi přišel vypálený FLAC na CDr o (velmi subjektivní a nejistý) chloupek lepší (tzn. z CD transportu malinko lepší než z notebooku). Externí USB zvukovka možná není ideální a s kvalitní interní zvukovkou může být výsledek z PC ještě lepší. Každopádně poslouchám staženou hudbu z PC (nepřepaluji) a pokud by mě něco hodně vzalo na mnoho poslechů, koupím si asi místo přepalování originál.

_________________
Audio Alchemy DDS+DTI+DDE+DLC, Thorens145+Dynavector19a+RiAudio, Audio Research D400, B&W Matrix801
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
ciba
Hifista - pokročilec


Založený: 03 december 2006
Príspevky: 356

PríspevokZaslal: So september 20, 2008 13:55:17    Predmet: Odpovedať s citátom

manicka napísal:
Nenazýval bych to změnou nebo přechodem, ale rozšířením o další zdroj hudby. Proč se zbavovat přehrávače, pokud má člověk sbírku oblíbených CD zvláště originálních? Jejich převod do FLAC kvalitně přes EAC je dost práce a času - to dělám pouze s vyřazenými, které chci prodat jako archiv.

Na druhou stranu nemít PC (+ zvukovka + DAC) ke kvalitní reprodukci znamená přepalovat všechnu jakkoli získanou hudbu v počítačových formátech na CDr, což je opět práce zbytečná.

Proč tedy nemít vedle CD, tuneru, kazetáku a gramofonu ještě další zdroj?

Já hraju z CD transportu i notebooku (+ USB zvukovka) do stejného digi procesoru a DAC, přesto mi přišel vypálený FLAC na CDr o (velmi subjektivní a nejistý) chloupek lepší (tzn. z CD transportu malinko lepší než z notebooku). Externí USB zvukovka možná není ideální a s kvalitní interní zvukovkou může být výsledek z PC ještě lepší. Každopádně poslouchám staženou hudbu z PC (nepřepaluji) a pokud by mě něco hodně vzalo na mnoho poslechů, koupím si asi místo přepalování originál.

Nazdar Manicko , stejnou myslenkou se zabyvam i ja , koupil jsem si tez notebook , ale nejak tapu jakou zvukovku k tomu poridit ,objednal jsem si esi u24xl , ale nedavno jsem zjistil , ze podporuje pouze 48 khz sample rate na vystupu , tak si myslim , ze to nebude to prave orechove , kdyby jsi mel nejaky tip byl bych ti vdecny . Prakticky mi jde jen o kvalitni spdif vystup s podporou 96-192 khz .

_________________
Vždy je lepší hovořit s rozumným člověkem o něčem hloupém, než s hlupákem o něčem rozumném . Paul-Louis Courier
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: So september 20, 2008 14:09:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Chlape, mas to z ostravy ke mne co by kamenem dohodil, co se takhle stavit a vyzkouset si to sam -))))
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ciba
Hifista - pokročilec


Založený: 03 december 2006
Príspevky: 356

PríspevokZaslal: So september 20, 2008 14:14:07    Predmet: Odpovedať s citátom

TomasT napísal:
Chlape, mas to z ostravy ke mne co by kamenem dohodil, co se takhle stavit a vyzkouset si to sam -))))

Ahoj Tomasi , tak me to hned nenapadlo .. ty mas vlastne externi kartu hotovou , myslis , ze by sla koupit ? A ma vystup alespon s 96 khz ? (jsem z Mlade Boleslavi)

_________________
Vždy je lepší hovořit s rozumným člověkem o něčem hloupém, než s hlupákem o něčem rozumném . Paul-Louis Courier
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: So september 20, 2008 14:14:57    Predmet: Odpovedať s citátom

CIBA - EMU1212M za malo penez hodne muziky. Pokud chces investovat vic, tak Lynx AES16-SRC, dostanes v ni 8 stereo aes/ebu dovnitr s moznosti 4 vstupu upsamplovat a 8 stereo ven. Ve foobaru nastavis i na multikanal, je ale potreba samo ze 3 x DA prevodniky na 5.1 zvuk. Nebo das z 5.1 do stereo a mas ten multak zmixovany do dvou stop. Dalsi alternativa je RME AES32 coz je obdoba toho lynxu. Lynx se da poridit levneji. Toto uz je da se rict studiove reseni.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: So september 20, 2008 14:22:28    Predmet: Odpovedať s citátom

CIBOVI - my jsme od sebe hrozne daleko, a priznam se, tebe bych si nedovolil oslovit chlape -)))))))))))))))))))) Ale ostravaka, i kdyz ho neznam zase jo -)))) Od externiho reseni jsem upustil - duvod jsou prachy, kvalitni externi reseni je hodne penez a pro mne zbytecne, protoze ma povetsinou jak AD, tak DA na sobe... Mel jsem kartu za cca 45k od digidesign, jsem proste se svyma bastlama dal. Nicmene existuje adapter z PCI, jmenuje se MAGMA a je na mne ukrutne drahy a navic ho nepotrebuju. Nicmene i takova M-Audio Audiophile USB nehraje zle, cca 3000Kč. Samozrejme jen digital out, jinak je to tragedie.

EMU je oproti julii lip mechanicky resena, jsou to dve karty, julia ma spdif debilne na takovem malem kabliku. Pri caste manipulaci se polame.

Jsem z opavy, kazdopadne kdykoliv budes pobliz, jsi zvanym hostem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: So september 20, 2008 14:32:23    Predmet: Odpovedať s citátom

manicka Jasně i toto je cesta mít více druhů zdroje zvuku, a je to jen o osobních preferencích.
Ale každý nemá potřebu mít všechny zdroje zvuku co existují a tím spojené množství přístrojů, vodičů udržovat to v perfektním stavu atd.
Tak jako vždy budou fajnšmekři kteří budou chtít mít „vše“ a bude jím dělat nevýslovnou radost obřadně pustit LP, tak bude i určitá skupina posluchačů kterým bude stačit mít jen těch svých několik maximálně stovek „CD“ připravené k poslechu ve „slušné“ kvalitě a to hned.
Osobně bych preferoval a myslím že i tudy v budoucnu půjde jedna z cest „kombajn“ pro uložení hudby (včetně připojení na net pro stahování např. placené muziky) a současně zesilovač jenž bude mít schopnost korekce akustiky místnosti.
Takže by to byla jedná krabice. No a pak už jen bedny.

No ale než takovýto výrobek někdo hodí na trh tak přečkám na mezi stupni. No a momentálně uvažují zda na tento mezi stupen nadešel čas.

_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: So september 20, 2008 14:38:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Tomáš T : Tož jestli to chlape patřilo mě tak, Já to teda beru šéfe. Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
manicka
Hifista - pokročilec


Založený: 29 január 2007
Príspevky: 322
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: So september 20, 2008 14:47:22    Predmet: Odpovedať s citátom

ciba napísal:
Nazdar Manicko , stejnou myslenkou se zabyvam i ja , koupil jsem si tez notebook , ale nejak tapu jakou zvukovku k tomu poridit ,objednal jsem si esi u24xl , ale nedavno jsem zjistil , ze podporuje pouze 48 khz sample rate na vystupu , tak si myslim , ze to nebude to prave orechove , kdyby jsi mel nejaky tip byl bych ti vdecny . Prakticky mi jde jen o kvalitni spdif vystup s podporou 96-192 khz .


Už ti odpověděl Tomáš tím M-Audio a vyvést zvuk digitálně (SPDIF) do externího DAC. Já mám starší než Audiophile a to Theater. Nemám v PC hudbu s vyšší frekvencí než 44.1kHz, takže nevím, to si musíš nastudovat ve specifikacích těch karet. Hlavně M-Audio nedělá automatický převod 44.1kHz na 48kHz, což je standardní frekvence, se kterou pracují čipy v počítači (a taky DVD video). Tím nekvalitním automatickým přepočítáváním frekvence trpí (aspoň starší) karty od Creative a mnohé další, M-Audio prý ne.

_________________
Audio Alchemy DDS+DTI+DDE+DLC, Thorens145+Dynavector19a+RiAudio, Audio Research D400, B&W Matrix801
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
manicka
Hifista - pokročilec


Založený: 29 január 2007
Príspevky: 322
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: So september 20, 2008 14:51:37    Predmet: Odpovedať s citátom

danek15 napísal:

Tak jako vždy budou fajnšmekři kteří budou chtít mít „vše“ a bude jím dělat nevýslovnou radost obřadně pustit LP

Ten gramofon byl příklad, prostě jsem vyjmenoval běžné druhy zdrojů. Mít vedle sebe CD a PC není přece problém a člověk si bez velké námahy pustí jak placku, tak FLAC stažený z netu...

_________________
Audio Alchemy DDS+DTI+DDE+DLC, Thorens145+Dynavector19a+RiAudio, Audio Research D400, B&W Matrix801
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
ciba
Hifista - pokročilec


Založený: 03 december 2006
Príspevky: 356

PríspevokZaslal: So september 20, 2008 14:54:20    Predmet: Odpovedať s citátom

manicka
I tak diky za info , ja zkusim tu EMU , obcas si koupim na LINN records studio master desku ve flacu (24|88khz) a to je vlastne hlavni duvod proc hledam zvukovku , ktera to pusti z notebooku ven do prevodniku .

_________________
Vždy je lepší hovořit s rozumným člověkem o něčem hloupém, než s hlupákem o něčem rozumném . Paul-Louis Courier
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: So september 20, 2008 15:03:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Manicka Vím že to bylo jako příklad a vůbec jsem to o tom LP nemyslel hanlivě je to každého věc co a jak si zařídí, a v jakémkoliv množství, pro mě za mě. Ale já osobně to k životu nepotřebují .
_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: So september 20, 2008 15:13:34    Predmet: Odpovedať s citátom

danek15 napísal:
... a současně zesilovač jenž bude mít schopnost korekce akustiky místnosti.
Takže by to byla jedná krabice. No a pak už jen bedny.

No ale než takovýto výrobek někdo hodí na trh tak přečkám na mezi stupni. ...



Jenže to nezeplatíš, až se něco takovýho pořádnýho uvede na trh.

_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
manicka
Hifista - pokročilec


Založený: 29 január 2007
Príspevky: 322
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: So september 20, 2008 15:37:09    Predmet: Odpovedať s citátom

ciba napísal:
manicka
I tak diky za info , ja zkusim tu EMU , obcas si koupim na LINN records studio master desku ve flacu (24|88khz) a to je vlastne hlavni duvod proc hledam zvukovku , ktera to pusti z notebooku ven do prevodniku .


Tomáš v 14:14 uváděl jen interní zvukovky EMU1212M a Lynx AES16-SRC, které k notebooku nepřipojíš. V 14:22 už psal o externích (k notebooku) tedy M-Audio Audiophile USB.
Podle toho, co si čtu na stránkách M-Audio, podporuje jak Audiophile USB tak moje stará Sonica Theater 1 stereo výstup až 24Bit / 96kHz, takže s hi-res není problém.

_________________
Audio Alchemy DDS+DTI+DDE+DLC, Thorens145+Dynavector19a+RiAudio, Audio Research D400, B&W Matrix801
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: So september 20, 2008 15:42:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Frantrax A to jsi myslíš proč ? Proto že například LYNGDORF má cenu jakou má ?.
Když můžou být PC dnes už tuším ze čtyř jádrovými procesory které zvládají špičkovou grafiku, stahování, přehrávání atd. současně tak nevidím důvod proč by nějaká škatule nezvládla to co píšu a přitom byla za rozumnou cenu. Jasně že ti co hodí na trh škatuli podobného určení jako první tak půjdou v ceně nahoru ale za několik málo let konkurence cenu srazí na rozumnou míru.
Dle mého téměř vše kolem hifi je předražené . No ale to neznamená že tento cirkus vydrží do nekonečna.
Jsem si jistý že když ne přímo současní etablování výrobci hifi , tak například výrobci PC začnou něco podobného dělat je to jen otázka času. Apple také neděla jen do počítačů.

_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Roman St
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 1411

PríspevokZaslal: So september 20, 2008 15:50:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Emu je nutné trochu doladit, pak hraje výborně. Doporučuji vždy externí verzi, k noťasu zvláště Laughing .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Roman St
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 1411

PríspevokZaslal: So september 20, 2008 15:52:37    Predmet: Odpovedať s citátom

danek15 napísal:
Frantrax A to jsi myslíš proč ? Proto že například LYNGDORF má cenu jakou má ?.
Když můžou být PC dnes už tuším ze čtyř jádrovými procesory které zvládají špičkovou grafiku, stahování, přehrávání atd. současně tak nevidím důvod proč by nějaká škatule nezvládla to co píšu a přitom byla za rozumnou cenu. Jasně že ti co hodí na trh škatuli podobného určení jako první tak půjdou v ceně nahoru ale za několik málo let konkurence cenu srazí na rozumnou míru.
Dle mého téměř vše kolem hifi je předražené . No ale to neznamená že tento cirkus vydrží do nekonečna.
Jsem si jistý že když ne přímo současní etablování výrobci hifi , tak například výrobci PC začnou něco podobného dělat je to jen otázka času. Apple také neděla jen do počítačů.


PC nezvládá z audia nic, je to jen zasílatel nul a jedniček do zvukovky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dustin
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 4857
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: So september 20, 2008 16:00:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Specializovaná zařízení - postupně se začne objevovat více takových jako http://www.diyaudio.com/forums/showthread.php?s=&threadid=128177 za zajímavé ceny.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: So september 20, 2008 16:05:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Roman St To zda současné PC zvládá nebo nezvládá po zvukové stránce to nebo ono je úplně fuk.
Duchovní otec Mercedesu Smart je Švýcarský hodinář a měl vizi že našel díru na trhu a byl schopen přesvědčit šéfy Mercedesu o svém. Výrobci PC mají prostředky a finance dělat i do dalších jím příbuzných oborů . Ale to bylo jen jako příklad netvrdím že to bude zrovna takhle.

_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Paco
Volný radikál


Založený: 15 september 2007
Príspevky: 171

PríspevokZaslal: So september 20, 2008 20:04:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Roman St napísal:
Emu je nutné trochu doladit...
Můžeš být konkrétnější?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: Ne september 21, 2008 13:24:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak jsem dostal nápad vyhledat zda se něco podobného už nepřipravuje a hle …
http://www.pcnews.cz/tiskovky.php?id=426&p=steinway-&-sons-a-peter-lyngdorf-spoji-sily-aby-vytvorily-nejdokonalejsi-audiovizualni-system-na-svete

Cena zatím odpovídá . No a až přijde nějaký audio „Henry F“ tak půjde dolů.


No a takhle jako tady bych si představoval ovládač http://www.sonoscz.cz/products/how_sonos_works.php

PS Komentovat repro. je zbytečné proto to tady není .
Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: Ne september 21, 2008 14:01:45    Predmet: Odpovedať s citátom

dustin napísal:
Specializovaná zařízení - postupně se začne objevovat více takových jako http://www.diyaudio.com/forums/showthread.php?s=&threadid=128177 za zajímavé ceny.

Mi ty odkazy z fóra skoro nefungujou, nedá se na to kouknout Crying or Very sad

danek15 napísal:
No a takhle jako tady bych si představoval ovládač http://www.sonoscz.cz/products/how_sonos_works.php

Ja safra, za 15 litrů?? Vždyť za to už je nějaké tablet PC, kterým můžu přes vzdálenou plochu ovládat "přehrávací PC" a ještě si na tom můžu číst elektronické knížky/časopisy, či brouzdat po webu ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ne september 21, 2008 14:15:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Lepší mobilní telefony mají už vestavěné rozhraní WiFi. Nešlo by to ovládat z mobilu?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: Ne september 21, 2008 14:22:01    Predmet: Odpovedať s citátom

T by určitě nějak šlo, ovšem problém vidím v SW výbavě - přes co nebo jak to ovládat? Samotné WiFi mi v tom moc nepomůže.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: Ne september 21, 2008 14:25:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Hlava Jasan cena je zatím Crying or Very sad ele také bude Very Happy Ono už vlastně výrobcům nic jiného nezbude než inovovat. Very Happy Svoje fádní krámy které jsou na každém rohů. Very Happy Very Happy
_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Ne september 21, 2008 14:28:19    Predmet: Odpovedať s citátom

tablet - porad velke a drahe. Ale tezce mne laka squeezbox a pajka -)))) Verim ze na to brzo dojde.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: Ne september 21, 2008 14:32:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Tablet je myšlen jen na ovládání, ne aby se z něj hrálo ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Ne september 21, 2008 14:35:13    Predmet: Odpovedať s citátom

to mi je jasne -))
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ne september 21, 2008 14:36:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Hlava napísal:
T by určitě nějak šlo, ovšem problém vidím v SW výbavě - přes co nebo jak to ovládat? Samotné WiFi mi v tom moc nepomůže.

Samotné WiFi jistě nestačí, ale když je internetový prohlížeč, dalo by se něco napsat třeba v HTML ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
Strana 1 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist