Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

ubytovani v praze. zn. LEVNE !!!

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: St september 24, 2008 20:33:35    Predmet: ubytovani v praze. zn. LEVNE !!! Odpovedať s citátom

mohl bych poprosit prazaky, potreboval bych asi z patku na sobotu nekde prespat v praze. Muzete mi neco doporucit ???
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: Ne september 28, 2008 19:16:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Sice nejsem Pražák ale většinou tam přespávam v mini pensionu tel 220960405 Nebušice rodinné prostředí cena rozumná klid možnost „chrápat“ kolik vydržíš když to tam nebude volné tak kousek dále je penzion Otto na ten číslo nemám ale na mini by ho měli mít .Ten je v Přednchích Kopaninach ještě menší cena Very Happy
_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Ne september 28, 2008 20:41:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Prespal jsem v ubytovne ATLAS v pocernicich, doporucuju vsem kteri toto obcas potrebuji zahrnout do vyberu. Noc stala cca 500Kč, naprosta cistota, WC, sprcha na pokoji, moc opravdu krasny pokoj, na tu cenu a na to ze je to Praha je to nebyvaly luxus. Jiz jednou jsem spal v nejake ubytovne s kolegou muzikantem, cena podobna ale oproti atlasu humus, fuj..

Atlas opravdu vsem doporucuju, bohuzel je nutna rezervace predem, maji neustale vyprodano a ja se tam dostal jen velkou nahodou. Pan na recepci mi rekl ze takoveto ubytovani bezne v praze vyjde na 1500 za noc. Podotykam ze jsem mel jeste dvouluzkovy pokoj, jednoluzkovy uz na mne nevysel nebo ja nevim, mozna ani nemaji.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist