Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

kam umiestnit subwofer???

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Kompletné zostavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
andrew25
Nádejný hifista


Založený: 15 január 2008
Príspevky: 55

PríspevokZaslal: St január 23, 2008 08:49:19    Predmet: kam umiestnit subwofer??? Odpovedať s citátom

poradte mi prosim kam mam umiestnit subwofer aby hral resp. basoval co najlepsie?izbu mam cca. 6x3,5m...skusal som ho dat medzi predne repro vedla sedacky za sedacku...a neviem uz kam by som ho dal a ako najlepsie nastavit..bass reflex je na spodku 20cm....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
coffee
Hifi expert


Založený: 04 október 2006
Príspevky: 2324
Bydlisko: různě

PríspevokZaslal: St január 23, 2008 08:54:17    Predmet: Odpovedať s citátom

...
_________________
“And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.” ― Friedrich Nietzsche


Naposledy upravil coffee dňa Št jún 03, 2010 14:05:54, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
andrew25
Nádejný hifista


Založený: 15 január 2008
Príspevky: 55

PríspevokZaslal: So apríl 12, 2008 20:58:12    Predmet: wofer Odpovedať s citátom

skusal som uz vsetko resp. skoro vsetko, neviem ci sedim v basovej nule ale ked je napr. wofer medzi pred.repro kde mam umiestneny stolik pod TV tak tie basy sa sustreduju v ramci pred.repro a okrem toho to tam strasne duni a kde sedim nepocujem skoroé nic...potom som to skusal dat aj do rohu v predu v zadu vedla sedacky no neviem ... jedno miesto bolo ok a to medzi dverami kde vsak byt nemoze...ked som to poculo v obchode hralo to ok takze podla mna by to malo aj u mna hrat ok...nemate nejake finty alebo nieco podobne co by mi pomohlo spravne umiestnit wofer ....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ramdee.net
Hifi obsluha


Založený: 20 október 2008
Príspevky: 20

PríspevokZaslal: Po október 20, 2008 18:34:34    Predmet: Re: wofer Odpovedať s citátom

Podla tvojho popisu mas problem s akustikou miestnosti. Ak sa ti to pacilo hrat v predajni pokus sa vytvorit rovnake prostredie ako tam. Typ stien - podlaha/strop/nabytok ala bocne steny, rohy stien, vzdialenost repro, kabel. Len samotna kupa aparatury nie je zarukou adekvatneho zvukoveho zazitku.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Kompletné zostavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist