Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Discman Panasonic SL-CT820 nebo podobné

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Digitál
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
ZIM
Hifista - pokročilec


Založený: 28 november 2006
Príspevky: 275

PríspevokZaslal: Št október 02, 2008 22:59:35    Predmet: Discman Panasonic SL-CT820 nebo podobné Odpovedať s citátom

Ahoj lidi stala se mi velice nemilá věc. Na mém CT810 se začíná projevovat stáří a věškeré nehody, které za svoji aktivní službu měl. Buhužel před několika týdny, kdy jsem ho vezl v batohu jsem na něj bohužel něak neštastně zatlačil, což vedlo k mírnému prohnutí krytu a následně k nemožnosti načíst CD, kryt jsem srovnal a naštěstí se rozjel. Bohužel, ale od té doby občas přehrávané CD zničeho nic přestane hrát (není to nic hrozného děje se to jen při pohybu a minimálně), discman jakoby shasne ale po sekundě zas začne hrát, ale po projití stránek jsem zjistil že discmany se dnes už vlastně vevyrábý proto se obracím na vás.
Nevíte náhodou, jetli se dá ješte někde sehnat SL-CT820, bohužel Panasonic přestal osobní audio dělat, což je velká škoda a mp3 nechcu. I když starý ještě hraje chtěl, bych pro jistotu koupit náhradní pro všechny případy nejlépe 820 . Nebo něco srovnatelného. pokuď ještě něco existuje Sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
fofo
Hifista - pokročilec


Založený: 30 apríl 2008
Príspevky: 269
Bydlisko: rbk

PríspevokZaslal: So október 04, 2008 11:25:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Mal by som mať nejaké črevá ale na model SL-SX430,konkrétne odpálenú dosku ale zachovalú optiku,neviem či ti to pomôže... musel by som to kuknut v práci.Mám aj SL-SX430 v šupliku nepoužívanú ako novú.Ak by dačo tak
pastierik88@gmail.com Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ZIM
Hifista - pokročilec


Založený: 28 november 2006
Príspevky: 275

PríspevokZaslal: So október 04, 2008 17:36:00    Predmet: Odpovedať s citátom

fofo
dik za ochotu, problém jsem zatím asi vyřešil nejspíš byl problém s tím, že si discman myslel, že jsou otevřená dvířka a proto netočil CD. Každopádně jak hledám jakékoliv discmany na internetu tak nemůžu nic najít a pokud něaký najdu tak je to hrozný šrot.
Paradoxní je že třeba v japonsku a v asii se ještě SL-CT820 prodává ale problém je přelouskat ty jejich stránky, ale našel jsem firmu, která je ho schopna dovézt i do ČR, tak uvidím

Když už jsme v tom máte někdo něakou zkušenost s tímto shopem
http://www.ipmart.com
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ZIM
Hifista - pokročilec


Založený: 28 november 2006
Príspevky: 275

PríspevokZaslal: Št november 06, 2008 19:44:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj opět píši dneska jsem svého discmana už považoval v jednu chvíli za mrtvého. Co se stalo.
Klasicky dělám něco do školy a poslouchám u toho hudbu, vyměním CD a najednou nic, Discman načetl info o CD, ale hudba se nespustila a z discmanu začal vylézat takový divný zvuk jakoby něco do něčeho pořád naraželo a pak se na display ukázala chyba F15, po půl hodině jsem našel že chyba F15 pro discman Panasonic znamená, že sáňky laseru se nemůžou dostat do kontrolní polohy (uplně ve středu), tak začínám tušit co se děje, chvíli jsem přemýšlel jestli ho rozebrat, nebo hodit do servisu.
Pak jsem si řekl, že pokud bude něco spálené tak už ho asi stejně nezachráním (ikdyž kdyby to bylo jen servo od sáněk, tak by ho snad vyměnili za jiné).
Tak jsem odšrouboval šroubky a začal opatrně sundávat vnitřní krit, který se jak na potvoru zasek o něaký pojistný zobáček, tak trošku zaberu a jeto sice jedno tlačítko, a plýšek od baterky který spojuje kontakt s baterkou a tištěným spojem odletěl (naštěstí tam byl jen volně a držel ho jen vnitřní kryt takže se nic neurvalo) tak sem to pozbíral a zahrál si na lego (velice lehké vše tam má svuj specifický rozměr takže hned složené),
no ve vnitř šel jen vidět tištěný spoj takže chvíli jsem byl sklamaný, ale pod černým plastem byl schován celý mechanismus pohonu, tak sem ho opatrně otočil (v tu chíli se bojím nejvíc vše vysí jen na jednom vodícím pásku) a opatrně pustím discman, trošku akrobatický tam pouštím CD, a opravdu sáňky se jakoby o něco zasekávaj.
Tak si pořádně prohlížím servo a sáňky, ale skoro nic nejde vidět až si všimnu u místa, kde je připájený vodící paska je ve výřezu malé gumové ozubené kolečko, tak sním zatočím a sáňky jsou v pohybu, ale najednou se zasekne, takže jsem si řekl, že je problém nejspíš tam, tak točím na druhou stranu a v ozubeném kolečku je mezi zuby zapasovaný drobný kamínek (nebo spíš zrnko) tak ho odstraním trochu to profouknu fotografickým balónkem, a celý mechanismus dám na své místo a následuje minuta pravdy dám tam CD a ono se to rozjelo, tak opatrně vše složím a modlím se podruhé, aby fungovali i baterky, vše jede Very Happy Very Happy Laughing jsu šťastný ani nemůžu popsat jak, discman jede!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
Jen trošku nechápu proč je skoro na všem uvnitř napsané SAMSUNG Very HappyVery Happy

Sorry za tento článek, ale momentálně jsu tak rád, že jsem ho spravil a že jede, že jsem se stím s váma musel podělit Very Happy

P.S mám par fotek jak vypadá zevnitř takže kdyby někdo chtěl tak vám to postnu
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Eric Appla
Hifista - pokročilec


Založený: 02 marec 2007
Príspevky: 406
Bydlisko: Chislehurst, Kent, United Kingdom

PríspevokZaslal: Št november 06, 2008 20:45:15    Predmet: Odpovedať s citátom

gratulace k oprave, neni nad tu radost to opravis sam a bez pomoci. Richard P. Faynman tak taky zacinal a nakonec skoncil s nobelovkou Smile
_________________
Ich meine es Ehrlich
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Digitál Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist