Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Philips mikrosystémy

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Kompletné zostavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: So august 02, 2008 07:37:28    Predmet: Philips mikrosystémy Odpovedať s citátom

Všimli jste si, že Philips do svých lkevných, ale povedených mikrosystémů dává reprobedny s páskovým výškáčem? Do děckého nebo do ložnice se to dá, za 7 tisíc.

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
phexsys
Hifista


Založený: 20 apríl 2007
Príspevky: 123
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut november 18, 2008 15:33:33    Predmet: Odpovedať s citátom

kuba, tiez ma zaujali tieto reprobedne, mal som kacirsku myslienku napojit ich na amp., dokonca som sa prehnal do predajne Philips kupit ich ako servisny diel. Avsak cena najvyssej 3-pasmovky bola rovnaka ako cena kompletneho mikrosystemu s repro. Aspon som si ich vypocul v predajni, ale nebola prilis velka ochota zo strany predajcu testovat. Tipek vypeckoval mp3 skladbu - basy a vysky na max, chopil sa volume .....bolo mi jasne, ze akakolvek debata o zvuku uz nema zmysel. Tie repra hraju, nic viac o nich napisat neviem. Ktohovie akoby dopadli v domacom prostredi, pripadne vykuchane pásky osadene v inych regalovkach.
_________________
Pioneer a Philips 900 rada - pre moje uši ideál
v aute Rockford Fosgate
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
gabik
Hifista - pokročilec


Založený: 26 november 2007
Príspevky: 369
Bydlisko: Usti nad Labem/Praha

PríspevokZaslal: Ut november 18, 2008 15:39:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Ciste teoreticky, myslis, ze tento (a jiny) Philips prehraje micro systemy Denon, Yamaha a jine v cene 15-20 tisic? Zajimalo by me, jak by dopadlo srovnani takovejch micro systemu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
phexsys
Hifista


Založený: 20 apríl 2007
Príspevky: 123
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut november 18, 2008 16:03:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Moj nazor je, ze v tejto kategorii mikrosystemov cena nezobrazuje skutocnu hodnotu a nekvalitu produktu. To co sa predava v retazcoch su vacsinou produkty modneho trendu. Za špičku v tomto považujem TEAC a ONKYO.
Ci by bol Philips schopny konkurovat mikrosystemom DENON alebo YAMAHA, pravdepodobne iba cenou. Pamätam si ako v minulosti JVC prevalcovalo mikro-konkurentov zvukom svojich bedniciek osadených jedným, iba 8 cm sirokopasmovym menicom v malej BR bednicke.
Odvtedy sa v tejto triede nic zvlastne neudialo. Dizajn, povrchova uprava a efektna praca mechatronikov je prednejsia ako prezentacia kvalitnejsieho zvuku.

_________________
Pioneer a Philips 900 rada - pre moje uši ideál
v aute Rockford Fosgate
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vadik
Hifista


Založený: 08 máj 2007
Príspevky: 146

PríspevokZaslal: Ut november 18, 2008 16:21:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Tento Philips jsem slysel hrat v sobotu v Datartu. Hruza a des!
Mel jsem mikro system TEAC Reference 500. Naprosta spicka!
V detskem pokoji jsem mel dlouhou dobu JVC UX-T55. Vymenil jsem jej za stejnou znacku - JVC EX-A1. Bohuzel musim rict, ze UX-T55 byl lepsi. Jina rec je kdyz EX-A1 pouziju jen jako zesilovac a pres AUX pripojim svuj dospely CD prehravac Myryad MCD-600. Pak to hraje az neskutecne dobre. Zesilovaci cast a bedynky s drevenymi membranami tohoto mikrosystemu jsou velmi dobre, bohuzel system jako celek docela slabota.

Takze moje zkusenost - dobre mikrosystemy: JVC kolem roku 2000 nebo TEAC jakykoliv model, snazi se uderzet kvalitu coz se odrazi i na cene.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
hertz
Hifista


Založený: 25 február 2008
Príspevky: 182

PríspevokZaslal: Ut november 18, 2008 19:01:35    Predmet: Odpovedať s citátom

vadik napísal:
bedynky s drevenymi membranami

?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
vadik
Hifista


Založený: 08 máj 2007
Príspevky: 146

PríspevokZaslal: Ut november 18, 2008 19:24:11    Predmet: Odpovedať s citátom

http://74.125.77.132/search?q=cache:_ZhUnXRllxsJ:www.jvc.cz/product.php%3Fid%3DEX-A1E+jvc+ex-a1&hl=cs&ct=clnk&cd=2&gl=cz&lr=lang_cs
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Kompletné zostavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist