Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

palipol VS ferenc na temu cinske konektory ...
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
ja-kub
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 december 2007
Príspevky: 506
Bydlisko: Dolný Kubín

PríspevokZaslal: St december 24, 2008 12:45:03    Predmet: Odpovedať s citátom

tie reproduktorové terminály sú určite okopčené wbt ale na druhú stranu vypadajú celkom dobre Very Happy a možno sú lepšie ako originály Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: St december 24, 2008 20:10:05    Predmet: Odpovedať s citátom

ja-kub napísal:
tie reproduktorové terminály sú určite okopčené wbt ale na druhú stranu vypadajú celkom dobre Very Happy a možno sú lepšie ako originály Laughing


Priznam se, ze toto mne dokaze nadzvednout ze zidle. Vis vubec jaky je zasadni rozdil mezi tim posranym wbt a tema kopiema ??? Vypadaji podobne, to ano, ale jen zdalky. Ve chvili kdy to chytnes do ruky, tak prumerne technicky erudovana opice pozna ze to je rozdil velky. Jedny se geglaji, viklaji, jsou v nich vule pomalu v pulmilimetrech, druhe jsou precizni, s plynulym chodem a slusnym pozlacenim, odolne nasemu zivotnimu prostredi a bude toho jeste vic. Je to vykoupeno desetkrat vyssi cenou, ale ver, ze pokud je to do vyrobku ktery ma mit uzitnou hodnotu velmi dlouhou, je lepsi tam dat wbt nebo jinou adekvatni znacku misto tech napodobenin. Ale lepsie ako originaly ani za kokot -)))))) LOL
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
iggi
Hifista


Založený: 05 január 2008
Príspevky: 126

PríspevokZaslal: St december 24, 2008 20:32:02    Predmet: Odpovedať s citátom

bohuzial tomas, velakrat sa stava, ze napodobeniny su lepsie ako originaly...Smile
netreba robit unahlene zavery.

inak kraaasne vianoce prajem vsetkym hifistom Smile

_________________
Jediné, čo je na obmedzenosti skutočne veľké, je jej masové rozšírenie.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St december 24, 2008 21:02:48    Predmet: Odpovedať s citátom

presne tie iste terminaly som kupil na ebayi od cinana a mam ich na DPA222
podla mna su uplne v pohode - ci su lepsie alebo horsie ako original neriesim, kvalita tychto je pre mna postacujuca ..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: St december 24, 2008 21:23:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Panove, "podobne" jsem daval i na nejake zesilovace, mam pro sebe pripravene origo WBT a mam moznost srovnani... Fakt je to znat a citit z toho provedeni. Nerikam ze je to spatne, to ani nahodou, ale stojim si tvrde a nekompromisne za tim, ze srovnatelne nejsou. Je to jako srovnavat favorita a petkove bmw .

iggi dej mi priklad kdy napodobenina z ciny je lepsi nez origos z DE Embarassed
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St december 24, 2008 21:26:20    Predmet: Odpovedať s citátom

ale ja ti verim ze 10x drahsie wbt su podstatne lepsie ..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
roberto
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 2632
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: St december 24, 2008 23:48:12    Predmet: Odpovedať s citátom

vzhledem k ceně jsou ty kopie hodně dobré, zvlášt pro někoho kdo to jen připojí a nevrtá do toho...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
jmd
Hifi inventar


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 3896
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St december 24, 2008 23:51:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Timerobber
Prepáč, ja som si zas nevšimol názov vlákna, tak som potom zle pochopil slovnú hru...
V prvom momente som si myslel, že v tomto vlákne o nejakom zosilňovači nezmyselne prirovnávaš Rómov a Číňanov...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
palipol
Hifista - zaslúžilec


Založený: 19 február 2007
Príspevky: 589

PríspevokZaslal: Št december 25, 2008 00:49:00    Predmet: Odpovedať s citátom

ferenc napísal:
ale ja ti verim ze 10x drahsie wbt su podstatne lepsie ..


Ak aj ten zosík Audio Romy (Timerobber ak ma vystrie od smiechu, tak ma máš na svedomí) má s 10x lacnejšími konektormi 10x horší zvuk ako napr. Octave, tak sa ani nečudujem, že stojí nový 10x menej.

Číňania majú jednu výhodu - dokážu napodobniť dokonale čokoľvek tak, že umelecky nasvietené a odfotené je to "k sežrání"

Čítal som na nejakom záhradkárskom fóre, kópiu reťazovky od Husqvarny (predanej firmou RomaRez na parkovisku zo Žigulíka za 3000) mal aj servis problém zvonka rozoznať od originálu. Že črevá sa celkom nepodarili, zistil majiteľ, keď mu po 10 hodinách prevádzky definitívne doslúžila.

Každý je strojcom svojho šťastia sám.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Št december 25, 2008 10:10:04    Predmet: Odpovedať s citátom

samozrejme ak by som moje dpa vybavil wbt konektormi tak by to hralo 10x lepsie - o tom nepochybujem ..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
palipol
Hifista - zaslúžilec


Založený: 19 február 2007
Príspevky: 589

PríspevokZaslal: Št december 25, 2008 10:16:19    Predmet: Odpovedať s citátom

ferenc napísal:
samozrejme ak by som moje dpa vybavil wbt konektormi tak by to hralo 10x lepsie - o tom nepochybujem ..


Len 2x lepšie, tá desiatka sa mi páčila do textu.
Najlepší konektor je žiadny konektor. Nerobí problémy a hlavne - je zadara.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Št december 25, 2008 10:39:51    Predmet: Odpovedať s citátom

palipol napísal:
Len 2x lepšie, tá desiatka sa mi páčila do textu.
Najlepší konektor je žiadny konektor. Nerobí problémy a hlavne - je zadara.


hm, takych co pocuju hrat konektory zopar poznam ..
by ma zaujimalo ci sluchom rozpoznas ci je na doske WAGO alebo skrutkovacie konektory, ci je na vstupnom zosaku zlaty molex alebo obycajny ..

uz si videl v reale tie konektory ked o nich tolko trepes ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
palipol
Hifista - zaslúžilec


Založený: 19 február 2007
Príspevky: 589

PríspevokZaslal: Št december 25, 2008 11:08:18    Predmet: Odpovedať s citátom

ferenc napísal:
palipol napísal:
Len 2x lepšie, tá desiatka sa mi páčila do textu.
Najlepší konektor je žiadny konektor. Nerobí problémy a hlavne - je zadara.


hm, takych co pocuju hrat konektory zopar poznam ..
by ma zaujimalo ci sluchom rozpoznas ci je na doske WAGO alebo skrutkovacie konektory, ci je na vstupnom zosaku zlaty molex alebo obycajny ..

uz si videl v reale tie konektory ked o nich tolko trepes ?


Neviem, kto začal trepať o konektoroch prvý - pozri hore. Predpokladám, že meraním by sa rozdiely dokázali (sme na fóre odborníkov a meraní), uchom by som si identifikáciu typu a kvality konektoru netrúfol...to ženieš zámerne do extrému - nakoniec skoro vždy, keď niečo napíšem. Čo už.

Napriek tomu Ti urobím radosť. Nikdy som žiaden konektor nevidel, ale čítal som o nich na jednom HiFi fóre.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Št december 25, 2008 11:16:08    Predmet: Odpovedať s citátom

ocakaval som takuto bla-bla odpoved. este raz otazka:

videl si tie konektory v reale ?

pretoze pises: "Číňania majú jednu výhodu - dokážu napodobniť dokonale čokoľvek tak, že umelecky nasvietené a odfotené je to "k sežrání"

tak som predpokladal ze vies, ze v reale vypadaju inak...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ja-kub
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 december 2007
Príspevky: 506
Bydlisko: Dolný Kubín

PríspevokZaslal: Št december 25, 2008 11:44:13    Predmet: Odpovedať s citátom

moj nazor je taky ze co sa tyka tych konektorov tak si radsej kupim pajcnute WBT v cene porovnatelnej ako neznačkove konektory, ktore maju vlastnu konstrukciu na hovno. Radsej pajcnuty cinan s okukanou konstrukciou ale horsim prevedemim ako WBT Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
frakan
Hifista


Založený: 16 máj 2007
Príspevky: 158
Bydlisko: Nové Mesto n/V

PríspevokZaslal: Št december 25, 2008 19:40:29    Predmet: Odpovedať s citátom

...a to ešte nie je ani isté, či sa jedná o horšie prevedenie
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JC
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1174
Bydlisko: Úpätie Malých Karpát

PríspevokZaslal: Št december 25, 2008 21:47:41    Predmet: Odpovedať s citátom

palipol napísal:

Neviem, kto začal trepať o konektoroch prvý - pozri hore.

Chlapi, už dávno predsa platí nepísaný zákon, že aspoň cez Vianoce sa "skladajú" zbrane... Crying or Very sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
palipol
Hifista - zaslúžilec


Založený: 19 február 2007
Príspevky: 589

PríspevokZaslal: Št december 25, 2008 22:23:19    Predmet: Odpovedať s citátom

JC napísal:
palipol napísal:

Neviem, kto začal trepať o konektoroch prvý - pozri hore.

Chlapi, už dávno predsa platí nepísaný zákon, že aspoň cez Vianoce sa "skladajú" zbrane... Crying or Very sad


Ja súhlasím, ale ferenc ma má bohužiaľ v zuboch aj cez Vianoce. Nechápe na prvý, ani druhý raz, čo a ako píšem, naváža sa, robí zo mňa vopred vola, pozná vopred moje odpovede. Ako darček mu pod stromček urobím radosť tým, že sa mu pri ďalších diskusiách z opatrnosti radšej vyhnem. Bude to síce už po Ježiškovi, ale on to s radosťou príjme aj dodatočne.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Št december 25, 2008 22:58:11    Predmet: Odpovedať s citátom

v zuboch nie, mam ta v inom otvore ..

bavili sme sa o konkretnych konektoroch ktore som pouzil (zaobstaral som si viacero alternativ a tato sa mi zdala najlepsia) a ty si prisiel s primitvnymi historkami jak si od ciganov kupoval haraburdy .. nechapem co si tym chcel naznacit..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
palipol
Hifista - zaslúžilec


Založený: 19 február 2007
Príspevky: 589

PríspevokZaslal: Pi december 26, 2008 00:42:18    Predmet: Odpovedať s citátom

ferenc napísal:
v zuboch nie, mam ta v inom otvore ..

bavili sme sa o konkretnych konektoroch ktore som pouzil (zaobstaral som si viacero alternativ a tato sa mi zdala najlepsia) a ty si prisiel s primitvnymi historkami jak si od ciganov kupoval haraburdy .. nechapem co si tym chcel naznacit..


Ty si mi ale pekný zákerák. Keby si všetko a poriadne čítal, bolo by ti jasné, že som reagoval na viacero príspevkov naraz, vrátane historky od timerobbera, ktorá mi prišla vtipná. Pridal som tú svoju (ale nie vlastnú - nájdi si to na zahrada.cz). Chcel som ňou v kontexte vyjadriť, že šetriť sa neoplatí nielen na konektoroch a v konečnom dôsledku prerobíš. Akú alternatívu si na tú svoju re(ferenciu) nainštaluješ a ako si to zdôvodníš je tvoja vec.
Faktom zostáva, že niekto niekde si dal tú robotu, aby ten konektor navrhol, vyrobil a dotiahol jeho vlastnosti čo možno najďalej. A niekto niekde nerobí nič, len ho okopčí (keby aspoň poriadne) a šup s tým za pár centov do sveta. Potom sa nečudujme, že tieto "produkty" sú mimo všetky normy a tolerancie, materiál ,povrchová úprava, funkčnosť - detto. Všetky tieto pokusy som absolvoval (tentokrát vlastné - bohužiaľ) a zodpovedne môžem prehlásiť, že kvalita má svoju cenu aj v tomto prípade.
Ked pre niekoho je cena vysoká, alebo žiadnu kvalitu nepotrebuje a stačí, keď je len napodobnená...nech sa páči.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Pi december 26, 2008 01:01:42    Predmet: Odpovedať s citátom

opat sa pytam - mas konkretne skusenosti s tymito konektormi ?

mimo akej normy su ? ake maju problemy s funkcnostou, materialom a povrchovou upravou ? konkretne prosim

alebo je to len tradicne bla-bla lebo ta cigani pred teskom ojebali ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
aleska
Hifista - pokročilec


Založený: 27 júl 2007
Príspevky: 330
Bydlisko: Neratovice

PríspevokZaslal: Pi december 26, 2008 02:45:22    Predmet: Audio Romy Odpovedať s citátom

Myslím si, že k tomuto zesilovači většina z Vás přistupuje s despektem jenom proto, že je vyroben v Číně. Ta dnes prožívá obrovskou expanzi ve všech druzích výroby a nelze všechno co se tam vyrábí házet do jednoho pytle s nápisem "Čínský šmejd". Prostě výrobní náklady zlomkové oproti Evropě a USA, lidí mnoho (a hlavně lidí s minimálními nároky), snaha proniknout na trhy obrovská. Tak to je a musíme se s tím smířit. Že to položí na lopatky naše i podniky z jiných států Evropy a celého světa ? Když se tato otázka neřeší v globální úrovni, pak jak ji chcete řešit ?
Osobně patřím mezi ty, kteří doma mají několik čínských výrobků a nelituji toho. Po dlouhé době neležím v posteli z dřevotřísky, ale pravého dubu a to za 1/2 našich běžných cen. Své oblíbené CD si přehrávám na Sound Lusteru, čili podobném elektronkovém zesilovači a jsem naprosto spokojen a to jak zvukem, tak u zhotovením. A jen tak mimochodem, přečtěte si tuto recenzi: http://www.alza.cz/ImgGalery/Recenze/pdf/ND10_Manta.pdf a všimněte si kdo ji psal a hlavně jak ji napsal. Má pravdu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
palipol
Hifista - zaslúžilec


Založený: 19 február 2007
Príspevky: 589

PríspevokZaslal: Pi december 26, 2008 10:11:26    Predmet: Odpovedať s citátom

ferenc napísal:
opat sa pytam - mas konkretne skusenosti s tymito konektormi ?

mimo akej normy su ? ake maju problemy s funkcnostou, materialom a povrchovou upravou ? konkretne prosim

alebo je to len tradicne bla-bla lebo ta cigani pred teskom ojebali ?


Mám konkrétne skúsenosti, ale nie KONKRÉTNE s TVOJIMI konektormi.
S neodolnou a nekvalitnou povrchovou úpravou, otvormi z ktorých ďalšie konektory vypadávajú, alebo sa do nich nedá nič zasunúť bez násilia, ktoré má za následok ich deformáciie a poškodenia, kvalita závitu nezabezpečuje potrebné sily pri fixácii, inbus 2 nie je inbus 2 etc....u originálu sa s týmto jednoducho nestretneš. A tie žiadne konektory som myslel tiež vážne. kamarát celú cestu jednoducho preletoval bez konektorov a funguje mu to k veľkej spokojnosti - i keď osobne to považujem za neestetický a svojim spôsobom riskantný extrém.
Poslednú vetu si si mohol odpustiť, nie som síce nejaká padavka, ale ak toto je vlna, na ktorej máme vecne komunikovať, jednoducho nie. Nechcem byť ďalej terčom nástrelu Tvojich obľúbených vulgarizmov.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Pi december 26, 2008 10:18:59    Predmet: Odpovedať s citátom

palipol napísal:
Mám konkrétne skúsenosti, ale nie KONKRÉTNE s TVOJIMI konektormi.
S neodolnou a nekvalitnou povrchovou úpravou, otvormi z ktorých ďalšie konektory vypadávajú, alebo sa do nich nedá nič zasunúť bez násilia, ktoré má za následok ich deformáciie a poškodenia, kvalita závitu nezabezpečuje potrebné sily pri fixácii, inbus 2 nie je inbus 2 etc....u originálu sa s týmto jednoducho nestretneš. A tie žiadne konektory som myslel tiež vážne. kamarát celú cestu jednoducho preletoval bez konektorov a funguje mu to k veľkej spokojnosti - i keď osobne to považujem za neestetický a svojim spôsobom riskantný extrém.


Ta posledna veta bola rovnako vecna ako tvoje prispevky - nevies ani o com hovoris - ani jeden z tebou popisovanych javov sa na tych mojich nevyskytli - najprv som tam chcel dat cliffy ale tieto cinske su masivnejsie a lepsie.

Rad ta u mna privitam a ukazes mi ako na dosku DPA rovno naspajkovat reprokabel - len to by si zase musel vediet o com hovoris ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
palipol
Hifista - zaslúžilec


Založený: 19 február 2007
Príspevky: 589

PríspevokZaslal: Pi december 26, 2008 10:42:15    Predmet: Re: Audio Romy Odpovedať s citátom

aleska napísal:
Myslím si, že k tomuto zesilovači většina z Vás přistupuje s despektem jenom proto, že je vyroben v Číně...


Nie nie, žiadne nálepkovanie, čo Čína, to šmejd. V Číne vyrába väčšina najznámejších svetových výrobcov - čo na tom, že doma sa prepúšťa....zisk je zisk. Drvivá väčšina si kvalitu a renomé stráži.
Mal som na mysli plagiáty, kópie, ukradnuté know-how a finálny výrobok tváriaci sa ako originál. Bez rozdielu, či ide o zosilňovač, reproduktorový terminál, alebo lacné mliečko pre detičky s melanínom.
Je pravda, že nie každý sa otrávi, ale tí, čo nemali to šťastie, žalujú.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
palipol
Hifista - zaslúžilec


Založený: 19 február 2007
Príspevky: 589

PríspevokZaslal: Pi december 26, 2008 10:53:52    Predmet: Odpovedať s citátom

ferenc napísal:
Ta posledna veta bola rovnako vecna ako tvoje prispevky - nevies ani o com hovoris - ani jeden z tebou popisovanych javov sa na tych mojich nevyskytli - najprv som tam chcel dat cliffy ale tieto cinske su masivnejsie a lepsie.

Rad ta u mna privitam a ukazes mi ako na dosku DPA rovno naspajkovat reprokabel - len to by si zase musel vediet o com hovoris ...


Neviem, čo mi tu stále podsúvaš, aký som hlupák, nič som nevidel, neskúsil..To ako keď som nevidel tie Tvoje konektory, tak som nežil? Vytrhávaš veci z kontextu a zase spájaš, ako sa ti hodia, ja ich dávam ako príklad a Ty to okamžite zosobňuješ. Nechcel som sa dotknúť Tvojich konektorov, ani prerábať Tvoj silič na bezkonektorový.
Proste mám ZLÉ skúsenosti s plagiátmi a to, čo som o nich písal, je moja skúsenosť.
Môžme sa o tom kľudne konkrétne pobaviť v samostatnom vlákne.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Pi december 26, 2008 12:41:56    Predmet: Re: Audio Romy Odpovedať s citátom

palipol napísal:
Nie nie, žiadne nálepkovanie, čo Čína, to šmejd. V Číne vyrába väčšina najznámejších svetových výrobcov - čo na tom, že doma sa prepúšťa....zisk je zisk. Drvivá väčšina si kvalitu a renomé stráži.
Mal som na mysli plagiáty, kópie, ukradnuté know-how a finálny výrobok tváriaci sa ako originál. Bez rozdielu, či ide o zosilňovač, reproduktorový terminál, alebo lacné mliečko pre detičky s melanínom.
Je pravda, že nie každý sa otrávi, ale tí, čo nemali to šťastie, žalujú.


No uz tu mame melamin, globalnu financnu krizu, este nam prosim vysvetli aky maju tie konektory dopad na globalne oteplovanie ..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
palipol
Hifista - zaslúžilec


Založený: 19 február 2007
Príspevky: 589

PríspevokZaslal: Pi december 26, 2008 15:19:51    Predmet: Re: Audio Romy Odpovedať s citátom

ferenc napísal:
No uz tu mame melamin, globalnu financnu krizu, este nam prosim vysvetli aky maju tie konektory dopad na globalne oteplovanie ..


Melamín, priateľu, melamín. Ťažko niečo zložito vysvetľovať jednoduchému človeku. Ostatní nič vysvetliť nepotrebujú. Je im to jasné.


Naposledy upravil palipol dňa Ne apríl 19, 2009 17:48:02, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: So december 27, 2008 15:05:14    Predmet: Odpovedať s citátom

pani neda mi aby som sa s vami nepodelil o cerstvu skusenost:

do tych nechutnych cinskych konektorov mam zapichnute drahe originalne ne-cinske reprokable znacky kimber .. aka nahoda ze prave dnes mi prestal hrat lavy reproduktor ..

tak som zacal patrat co sa deje - vsetko som premeral cinskym meracim pristrojom znacky UNI-T ...

zistil som ze jedna z zil reprokabla je prerusena, tak som odstranil zmrstovacku.. to co som videl ma sokovalo - takto naspajkovane kable sa nepredavaju ani v tesku - je tam taka matna gulicka cinu, jednoznacne zle prehriaty cin, ktoreho je tam navyse nedostatok ...

toz tak je to s originalmi ...

UPDATE:
dal som dole zmrstovacky z ostatnych zil a tam je to presne to iste ..
totalny smejd ..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: So december 27, 2008 15:44:19    Predmet: palipol VS ferenc na temu cinske konektory ... Odpovedať s citátom

Presunute z http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=4364
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
Strana 1 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist