Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Onkyo DV-SP504E alebo DENON DVD-1930

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Digitál
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
MJ
Hifi obsluha


Založený: 26 júl 2008
Príspevky: 43

PríspevokZaslal: St september 03, 2008 17:50:39    Predmet: Onkyo DV-SP504E alebo DENON DVD-1930 Odpovedať s citátom

Zdravim Vas.
Neviem sa rozhodnúť medzi Onkyo DV-SP504E alebo DENON DVD-1930.
Bude to hrať so zosíkom Denon PMA 1500 AE. Využitie 80% hudba a zvyšok filmy. Má niekto skúsenosti? Ktorý je lepší na zvuk?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
milraz
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 február 2008
Príspevky: 753
Bydlisko: bratislava

PríspevokZaslal: St september 03, 2008 20:19:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Urcite by som to vyriesil tak ze by som kupil seriozny cd player a niaky lacny dvd player ten pma 1500ae si zasluzi kvalitny cd player je to velmi slusny zosik.Ale ako docasne riesenie by som ti doporucil niaky pioneer a po case dosetri na cd player.Alebo toho denona aby ti to ladilo to uz je na tebe.Len aby to zozralo vsetko co potrebujes.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
matus_pigy
Hifista - pokročilec


Založený: 07 január 2009
Príspevky: 340
Bydlisko: Stupava

PríspevokZaslal: St január 07, 2009 23:15:39    Predmet: cd prehrávač Odpovedať s citátom

Mohol by som sa spýtať...mám zosilňovač Onkyo A-9155, schopná mašinka za tú cenu, reproduktory SAL Silversound - stĺpy, vymenia sa za klipsch ale časom a chcel by som kúpiť cd prehrávač, najskor od Onkya c-390 - menič na 6 diskov. Hudbu počúvam cez pc a ide mi o nastavenie zvuku pomocou ekvalizéru. Budem potrebovať ekvalizér? Myslím že regulácia basov a výšok na zosiku je +-6db a mám rád basy...Budem si ich mocť nastaviť také aj pri posluchu z cd prehrávača? Lebo nikde som nenašiel cd prehrávač, ktorý by mal ekvalizér.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
calvus
Nádejný hifista


Založený: 12 január 2008
Príspevky: 73
Bydlisko: Ostrava

PríspevokZaslal: Št január 08, 2009 19:52:15    Predmet: Re: Onkyo DV-SP504E alebo DENON DVD-1930 Odpovedať s citátom

Tak ten denon 1930 jsem měl doma půjčený celý víkend asi před rokem něco a psal jsem o tom malou recenzi mým pohledem, to DVD je skvělé na filmy, obraz jsem bohužel porovnával ještě na 100HZ CRT TV, bohužel ne v HD ready a HDMI ale analogem(scart) když pohledáš tak ten článek najdeš, tušim na hifi bb forum. Každopádně ke tvé otázce, rozhodně na stereo bych ho nebral !!! Taky se tam o tom zmíňuji a zrovna jsem to tehdy porovnával s mým CD playerem NAD C542 HDCD, naprosto neměl šanci. Ten player stál nový 14400,-kč a možná ho asi za 14 dnů budu prodávat za 7000,-kč. Stříbrná barva, bude na hifi forech. Tím se podepisuji pro verzi zakouepní cd playeru, zrovinka já čekám každým dnem DVD OPPO 983H, už je na cestě, právě tohle DVD budu testit i do sterea proti tomu mému CD NAD542HDCD, když bude zvuk minimálně srovnatelný(má hodně dobré reference), budu to cd pak prodávat, zatím jsem doma měl jediné DVD které ho přehrálo a sice ROTEL RDV 1060, jinak všechno zatím vyhořelo, nyní mu třeba nestačí DVD MARANTZ DV4600(můj současný DVD player), ten rotel ale stojí nový 30 tisíc, jen pro srovnání.
P.S. To onkyo bohužel nemůžu soudit, neznám ho.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Digitál Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist