Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Zdroj 115 V

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zdroje, filtre, ochrany ...
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
jaro.r
Hifi obsluha


Založený: 08 január 2009
Príspevky: 45

PríspevokZaslal: Št marec 05, 2009 16:23:30    Predmet: Zdroj 115 V Odpovedať s citátom

potrebujem kupit zdroj pre subwofer, k domacemu kinu BOSE Acousticmass 10. Je kupene v USA a ma napajacie napatie tusim 115 V. Kde by sa dalo nieco take zohnat. Trafo z 240 na 115 V. Alebo sa oplati vymenit transformator priamo v Subwofery ?
_________________
jaroslavrohal(zavinac)hotmail(bodka)com
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
matus_pigy
Hifista - pokročilec


Založený: 07 január 2009
Príspevky: 340
Bydlisko: Stupava

PríspevokZaslal: Št marec 05, 2009 16:46:17    Predmet: Odpovedať s citátom

ak ti je jedno, že stratíš záruku na tie reproduktory, tak vymeň trafák priamo vo woofri, myslím, že by nebolo rozumné napájať to z dvoch za sebou idúcich trafákov. Lenže neviem aké trafáky s akými špecifickými vlastnosťami robí Bose, teda nepočítam napätie a prúd... Uvidíme čo povedia ostatní. Alebo kúp napäťový menič, bežne ho dostaneš kúpiť v lepšom elektre. Ja by som ale menil trafák.
_________________
Hlavné stereo: (Auralic Aries mini + SP audio power supply -> SP audio D1 -> Ayre K5Xe -> Ayre V5Xe -> Dynaudio Contour 20i)+GIK Acoustics
Slúchadlá: Hifiman Ananda+Chord Mojo2
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zdroje, filtre, ochrany ... Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist