Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

HIGH END 2009 Mnichov

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20455

PríspevokZaslal: Št máj 21, 2009 16:33:38    Predmet: HIGH END 2009 Mnichov Odpovedať s citátom

Pár foto z 1. dne výstavy High End 2009, Mnichov, 21.5.2009 :

http://web.telecom.cz/macura/munich/highend2009.htm
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11177
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št máj 21, 2009 19:20:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Díky za velmi aktuální a rychlé zpravodajství. Pěkné fotky. Thumbs up
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20455

PríspevokZaslal: Po máj 25, 2009 12:25:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Byly k vidění i nějaké vnitřky:
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
dzyan
Hifista - pokročilec


Založený: 05 marec 2008
Príspevky: 407
Bydlisko: Pardubicko

PríspevokZaslal: Ut máj 26, 2009 22:23:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Tady tedy jaksi o marketingové triky tu není zájem?Jsem z toho v šoku,nenajde se tu několik jedinců co by chtělo navštívit Mnichov?Podívejte se na spřátelené forum, tam jel snad každý druhý. Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1226
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: Ut máj 26, 2009 23:08:12    Predmet: Odpovedať s citátom

To víš, ne každý se chce trmácet kus světa, utratit za cestu a vstupné nezanedbatelný peníz a odvést si odtamtud v uchu referenční zvuk ze sestavy za sumu kterou ani za celý život nevydělá. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20455

PríspevokZaslal: St máj 27, 2009 07:19:42    Predmet: Odpovedať s citátom

dzyan napísal:
Tady tedy jaksi o marketingové triky tu není zájem?Jsem z toho v šoku,nenajde se tu několik jedinců co by chtělo navštívit Mnichov?Podívejte se na spřátelené forum, tam jel snad každý druhý. Rolling Eyes


Možná jiná "množina" lidí, co se týče zájmů. Pokud někdo chce vidět, co v hifi dnes existuje, je v Evropě výstava v Mnichově nejlepší možnost, nic rozsáhlejšího tu neexistuje. Akce, jako je High End Praha v Corinthia Towers, je čistě lokálního významu.

Ad N.A. a "trmácet se" - cesta do Mnichova trvá z Prahy pod 4 hodiny, a je určitě příjemnější, než třeba cesta do Ostravy.


_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11177
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St máj 27, 2009 08:34:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Cituji z jiného vlákna...

PMA napísal:
GTH-1 jsem navrhoval já a Lubor/Renown jej vyrobil v malé ověřovací sérii na svou firmu. Obvodové řešení GTH-1 bylo použité v analogové části v novém předzesilovači Pro-Ject, který měl premiéru letos na High End v Mnichově.


Nesouvisí to nějak s Tvým výletem do Mnichova ? Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20455

PríspevokZaslal: St máj 27, 2009 08:48:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Částečně. Akce mě zajímala, a toto mi umožnilo se dostat na první den, který není pro veřejnost, a je tam málo lidí a klid na prohlédnutí si toho, co Tě zajímá. Na druhou stranu expozice se ještě dokončují, a pro ty, kdo jedou hlavně za poslechem, to není optimální den, jelikož řada sestav ještě není v provozu.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Krecek
Hifi školka


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 833
Bydlisko: ČB

PríspevokZaslal: St máj 27, 2009 09:03:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Pro-Ject v Mnichově zřejmě prezentoval i nový preamp, ideově vycházející z GTH-1, viz výše. Nemáte ho někdo vyfocený (nejen přední panel...), popř. nezaregistrovali jste základní parametry (vstupy, výstupy, sluchátkový výstup, atd)?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20455

PríspevokZaslal: St máj 27, 2009 09:12:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Měla by to být ta první fotka v linku v 1. příspěvku vlákna.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
agustini
Hifista - pokročilec


Založený: 08 apríl 2007
Príspevky: 382
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St máj 27, 2009 09:21:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Tohtorocny HEM2009 bola vydarena akcia. Cestovali sme hopp, cough, ja a palipol. Musim priznat ze ocakavania niektorych zucasnenych boli na akciu ktora je najvacsia v Europe o nieco vyssie, ale vidiet ze hospodarska kriza zasiahla aj tento segment a tak vacsina vyrobcov neprezentovala svoje "top" modely a ak ano, tak boli iba vystavene a nebolo ich mozne pocut.. Za to na zazitok v podobe posluchu MBL po ktorom mi Wilson Audio pripadalo ako obycajna bedna ktora sem tam v tej akustike zadunela nikdy nezabudnem..tak isto na skvelu prezentaciu spolocnosti SH na ktoru som nas prihlasil. Tam nam sam konstrukter HD800 prezentoval tento novy zazrak spolu s vnutornostami a moznostou priamo ich porovnat s niekdajsou vlajkovou lodou, elektrostatmi Orpheus, ktore sa uz nevyrabaju. Kedze nemam cas na dlhe prispevky a napisat o vystave a zazitkoch by sa dal kludne aj "clanocek na titulku", posielam zopar vybranych fotografii pre ilustraciu...

Team


Najlepsi zvuk vystavy: MBL!!


Najkrajsie zatisie vystavy


Pre zmenu skutocna reprodukcia na vystave (hrali Pink Panther, prechadzali sa pomedzi nas a bolo to dost cool..)


Prezentacia SH (mat moznost v uzkom kruhu pozvanych 5 ludi dozvediet sa viac o konstrukcii ich vlajkovej lodi a porozpravat sa s niekym kto pracoval na vyvoji HD800, HD650, HD600.. bolo nieco co clovek kazdy den nezazije..)


HD800


Menic HD 800 (naujvacsi aky sa kedy dal do dynamickych sluchatok.. to v strede je len dierka so mriezkou a teda aj samotna konstrukcia menica je dost zaujimava a nezvycajna..)


Orpheus (najlepsie sluchadka ake som kedy pocul..)


Orpheus zosilovac (elegancia sama o sebe...)


Orpheus..nemal som ich pocut pred HD800..napriek tomu ze som sa tesil prave na 800-vky tak toto ma fakt dostalo! Neviem ako hraju STAX, lebo som ich nikdy nepocul, ale ak by som mal na zaklade tohto porovnania povedat ci dynamicke sluchatka HD800 uz hraju na urovni elektrostatov, tak neviem..ale som si isty ze jednoznacne nie tychto. Kazdopadne HD800 su zaujimave sluchatka ktore pri porovnani s Orpheus hraju dost vela detajlov a maju tiez velmi slusny priestor a pri porovnani ceny a toho co zahraju je to urcite lepsia kupa.. avsak Orpheus je o kategoriu vyssia liga..tazko sa mi to s niecim porovnava kedze som este nic tak dobre medzi sluchatkami hrat nepocul.. Na sluchatka som prestal pocuvat kvoli problemom s tym suvisiacich, ale toto by som si vedel popri bedniach predstavit velmi hravo..zial je to pre bezneho smrtelnika nedostupne Crying or Very sad


Naposledy upravil agustini dňa Št máj 28, 2009 15:45:12, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Krecek
Hifi školka


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 833
Bydlisko: ČB

PríspevokZaslal: St máj 27, 2009 09:29:34    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA
Děkuji, tu fotky jsem samozřejmě registroval, z údaje -33dB i odvodil, že je to ON. Jde mi ale o technickou část - vstupy, výstupy, sluchátka, atd.. Nevěřím, že duchovní otec (resp. dědeček) se spokojit jen s průzkumem čelního střibrného pozlátka Smile .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
jaro.v
Hifi obsluha


Založený: 18 máj 2009
Príspevky: 4
Bydlisko: PE

PríspevokZaslal: Ne máj 31, 2009 13:07:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Niektorí boli prvý krát, niektorí snáď nie posledný, ale nostalgia na Hotel Kempinski vo Frankfurte, hlavne z konca minulého storočia stále neutícha.
Mníchov som už nezažil v dobrom svetle.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
agustini
Hifista - pokročilec


Založený: 08 apríl 2007
Príspevky: 382
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po jún 01, 2009 11:46:35    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
Niektorí boli prvý krát, niektorí snáď nie posledný,


co sa mna tyka tak prvy a zrejme asi aj posledny.. Bolo to zaujimave vidiet a pocut (aj ked bola moznost nepomerne viac vidiet ako pocut..) a ked si vezmem kolko casu to stalo a prejazdil som tolko kilometrov.. nabuduce by som siel maximalne tak, ze by som to mal popri niecom inom ako spestrenie na jeden den ak by mi to tak vyslo..

Inymi slovami su veci ktore je zaujimave a dobre aspon raz vidiet a nenechat is ujst, ale raz niekedy naozaj staci...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist