Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

plosaky
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Iné
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Po júl 21, 2008 06:27:56    Predmet: Odpovedať s citátom

paco: Áno skúšal som. Výsledok žalostný. Keď som použil papier podľa tej stránky, tak sa neodmočil za celý deň. Taký hrubý papier a ešte aj mastný. Osobne tiež doporučujem pbspoj, jednanie rýchle a spravili mi plošáky aj s predlohy v pdf.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5843
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: Po júl 21, 2008 09:55:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Barevny lepici papiry s medvedem jsou nejlepsi Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MaBUa
Hifista


Založený: 24 október 2007
Príspevky: 133
Bydlisko: Praha 5

PríspevokZaslal: Št júl 24, 2008 20:25:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Pokud uz delat plosnaky doma tak jedine nejaky nenarocny v nizky tride presnosti.
Po zkusenostech s tiskem na laserovce se klonim rozhodne k inkoustovce. Prodavaji se specialni folie pro inkoustovky... cena/ks ~25,-kc Zalezi na jaky to tisknete inkoustovce, a na jejim stavu a tak. Na laseru se mi nikdy nepovedlo mit 100% cerny jakykoliv plochy. Kdyz laser tak jedina na pauzak a pak postrikat tim sprejem jak jsem uz jednou psal... super predloha. Je ale dobry to tisknout zrcadlove aby jste natisteny motiv prikladali primo na fotocitlivej plosnak. Jo, s nastrikanim ty vrstvy nemam moc dobry zkusenosti. Lepsi si koupit uz nastrikanej.
Lepsi si zaplatit a nechat z el. podkladu nechat plosnak udelat.. zalezi na vyrobci, jaky pouziva predlohy.. to muze drasticky zvednout cenu. Vyrobci jako PSK Korunni, Pragoboard, Printed.. pouzivaji ofssetovy tisk na tenky folie - teplotne pracujou (nestaly). Jine firmy (PCB Benesov, Cube...) pouzivaji kvalitni mnohem silnejsi predlohy.. ceny se pohybujou kolem 440,-/dm2 bez dane. Zalezi pak jestli chcete jen jednovrstvej, s maskou, potiskem.... blany jsou pak nejdrazsi polozkou....tot vse.. nebudu tady prednaset... tak vsem zacinajicim preju hodne zdaru.
Jo a to trubickovy pero... klidne pouzijte mikrotuzku.. taky jsem to kdysi delaval Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po jún 01, 2009 21:57:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Taky začínám na stará kolena zkoušet fotocestu. Vzhledem k ceně a kvalitě počítám s výrobou filmů na osvitce. Nicméně kdybych se o víkendu zbláznil a chtěl to mít hned, jak je to s tou inkoustovkou ? Opravdu dokáže udělat dostatečně neprůsvitnou vrstvu na fólii ? Můžu se zeptat na konkrétní typ inkoustovky a použitou fólii ? Na fotky mi to funguje výborně, ale průsvit světla (navíc UV) bude asi něco jiného?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jirik
Hifista - pokročilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 258
Bydlisko: Ostrava

PríspevokZaslal: Ut jún 02, 2009 07:27:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Já používám laserovku, je to naprosto v pohodě, ale je nutné vytisknout dvakrát stejnou předlouhu a tu dát přesně na sebe a zafixovat lepící páskou. Pak je to černé jak uhel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
bobcat
Hifi obsluha


Založený: 01 december 2008
Príspevky: 22
Bydlisko: Praha - Radotin

PríspevokZaslal: Ut jún 02, 2009 07:54:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Já používám ještě jeden trik, není z mé hlavy: po tisku na folii z laserovky ještě celý obrázek začerním fixou na bílé tabule, inkoust je za sucha stíratelný. , (je to ta co se dá z tabule dobře smazat, ne lihová) a ihned setřu flanelem. Částečky barviva zaplní vytištěné plochy a výsledek je o 100% lepší než bez této úpravy.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut jún 02, 2009 08:31:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Díky. A co "slití" toneru v acetonových párách? Někdo to chválí, další tvrdí, že to nefunguje.
Ale pořád mě zajímá ta inkoustovka. Obávám se malého krytí, na druhou stranu bude přesnější a tisk nepotrhaný (nezávisí na tloušťce čáry - velikosti pokryté plochy) jako u Laseru. Určitě to chci zkusit, teď jenom pátrám, jestli nemá někdo vyzkoušený vhodný typ fólie. Bude na ní záležet mnohem víc, než u laseru. Na nosné fóĺii musí být vrstcva, do které se vsákne inkoust. Teď mě ještě napadá, možná budou vhodnější inkoustovky používající pigmentové inkousty (což bohužel není můj případ)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
roberto
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 2632
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Ut jún 02, 2009 08:33:10    Predmet: Odpovedať s citátom

to dvojí vytištění používá i kamarád..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
MiSt
Hifista


Založený: 14 december 2007
Príspevky: 159
Bydlisko: Žilina

PríspevokZaslal: Ut jún 02, 2009 12:55:19    Predmet: Odpovedať s citátom

tu sa opäť rieši tlačiareň a fólie do nej, myslím že sa jedná ale o laser, ten používam aj ja
http://list.hw.cz/pipermail/hw-list/2009-May/thread.html#143356
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBUa
Hifista


Založený: 24 október 2007
Príspevky: 133
Bydlisko: Praha 5

PríspevokZaslal: Ut jún 02, 2009 20:51:18    Predmet: Odpovedať s citátom

opa napísal:
Díky. A co "slití" toneru v acetonových párách? Někdo to chválí, další tvrdí, že to nefunguje.
Ale pořád mě zajímá ta inkoustovka. Obávám se malého krytí, na druhou stranu bude přesnější a tisk nepotrhaný (nezávisí na tloušťce čáry - velikosti pokryté plochy) jako u Laseru. Určitě to chci zkusit, teď jenom pátrám, jestli nemá někdo vyzkoušený vhodný typ fólie. Bude na ní záležet mnohem víc, než u laseru. Na nosné fóĺii musí být vrstcva, do které se vsákne inkoust. Teď mě ještě napadá, možná budou vhodnější inkoustovky používající pigmentové inkousty (což bohužel není můj případ)


Zitra ti reknu presny typ folie.. mam je v praci.. i presny typ inkoustovky Smile
MaBUa
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut jún 02, 2009 22:08:19    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBUa napísal:
opa napísal:
Díky. A co "slití" toneru v acetonových párách? Někdo to chválí, další tvrdí, že to nefunguje....


Zitra ti reknu presny typ folie.. mam je v praci.. i presny typ inkoustovky Smile
MaBUa


Díky!

Zachytil jsem zajímavou stopu. Na té diskusi kdosi píše, že s acetonem to nefunguje, ale s ředidlem C6000 ano. To by mohlo být, je v něm totiž také toluen. Vyzkoušíme,uvidíme. Já musím ještě trochu přebudovat UV světýlko, aby se vešly větší desky a osvětlení bylo rovnoměrné. Původně to sloužilo k vytvrzování laku na nehty. To těm babám nikdo neřekne, co se může stát, když budou strkat pazoury centimetr od UV zářivky ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St jún 03, 2009 08:16:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Omlouvám se všem profesionálům i osvíceným bastlířům, kteří dobře vědí, že vyrábět plošné spoje doma je zhovadilost. Mohou tohle vlákno s klidem ignorovat.

Pro nás, pár zoufalců, kteří to stále ještě nepochopili, sem občas dám nějakou poznámku nebo dotaz. Přeci jen není nutné, aby každý vyzkoušel všechno, když to před ním testovalo mnoho jiných. Takže teď jenom drobnost.

Za cenu jednoho litru "vývojky" se dá koupit půl kila NaOH a vyrobit si těch litrů padesát prostým nasypáním do vody. Je nutná opatrnost, louh je svinstvo, ale ta úspora je významná, nehledě na to, že dostatečná zásoba nezabere žádné místo.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBUa
Hifista


Založený: 24 október 2007
Príspevky: 133
Bydlisko: Praha 5

PríspevokZaslal: St jún 03, 2009 08:54:39    Predmet: foto Odpovedať s citátom

Ahoj,
tak ta tiskarna je HP Desk Jet 710 a tiskli jsme na tuto folii:
http://hewlettpackard.mironet.cz/hp-transparentni-film-a4-50-listu-c3835a+dp32013/
kolega musel nastavit nesmyslne nastaveni pro vyber papiru aby jsme dosahli 100% cerne predlohy.
Ale jak jsem jiz rikal, radeji pouzivam pauzak, kterej stoji par kacek a laserovou tiskarnu. Predloha se po vytisteni postrika sprejem Black covering... vysledek je perfektni!!! Smile
Pak uz jen mezi dve skla a sup s tim pod vybojku Smile

MaBUa
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St jún 03, 2009 10:40:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Díky za info. Vypadá to, že ta HP inkoustovka používá černý pigmentový inkoust. To by možná vysvětlovalo vyšší krytí. Já mám Epsonku bez pigmentu, ale i tak to zkusím.
Pauzák plus Laser by byl v pohodě. Ale co je to ten spray Black Covering? Respektive co s tím výtiskem provede ? To má taky způsobit slití toneru do souvislé plochy jako aceton (C600), nebo to dělá jetě něco jiného ?
Případně, kde se dá sehnat ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5843
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: St jún 03, 2009 11:07:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Black Covering Spray:
83% C7H16
12% C7H8
5% C10H14
Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St jún 03, 2009 11:13:49    Predmet: Odpovedať s citátom

danhard napísal:
Black Covering Spray:
83% C7H16
12% C7H8
5% C10H14
Very Happy

Ty bídáku! Byl jsi rychlejší. Taky prohledáváš Bezpečnostní listy, co ? Tam se nic neutají. Idea
Takže překlad do slovního popisu:
83% Heptan
12% Toluen
5% Solventní nafta lehká.

Teda tohle svinstvo stříkat ze spraye, to vyžaduje trochu odvahy. Shocked
Nicméně je to jasné, jde o to naleptání a slití toneru. A opět se objevuje ten toluen. Ony se ty nitky pomalu sbíhají...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5843
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: St jún 03, 2009 11:22:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Vzhledem k tomu, že ten Heptan je tam jako hnací plyn, tak zbývá Toluen a ten Petrův olej Smile
Myslím že když dám do rozprašovače trochu ředidla s toluenem, tak na tom budu stejně, jako se sprejem za 300Kč, jen mě to nesmí ten rozprašovač sežrat Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St jún 03, 2009 11:43:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Heptan není plyn, ale rozpouštědlo (teplota varu 98° C)
Já bych se držel klasiky a zkusím nejprve páry ředidla C6000. Asi to bude chtít dobře uzavřenou krabičku, aby se dosáhla potřebná koncentrace.

Nicméně pokud není spěch, nejlepší je normální osvit na film. Přesnost jinak těžko dosažitelná, vysoká denzita tmavých ploch a cena cca 60 kč za A4 je snesitelná.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5843
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: St jún 03, 2009 12:01:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Nechal jsem se zblbnout Googlem Smile
http://209.85.129.132/search?q=cache:ZZrQba0-lW8J:wapedia.mobi/cs/Heptan+heptan+teplota+varu&cd=13&hl=cs&ct=clnk&gl=cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MiSt
Hifista


Založený: 14 december 2007
Príspevky: 159
Bydlisko: Žilina

PríspevokZaslal: St jún 03, 2009 13:04:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Riedidlo C6000 používam, naozaj poznať rozdiel.
Mám nato plastikovú krabicu na potraviny kde na dno položím plechový vrhnák zo 7 dc pohára do ktorého nalejem riedidlo , na vrchný diel krabice prilepím obojstrannou páskou predlohu vytlačenú na laserovke tonerom smerom k riedidlu. Skúsim nafotiť rozdiel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St jún 03, 2009 14:09:56    Predmet: Odpovedať s citátom

MiSt napísal:
Riedidlo C6000 používam...
... Skúsim nafotiť rozdiel.

To by bylo super! Nafoť.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MiSt
Hifista


Založený: 14 december 2007
Príspevky: 159
Bydlisko: Žilina

PríspevokZaslal: St jún 03, 2009 17:52:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Folie nejaké mám , ale teraz neviem presne určiť ktorá je ktorá , na potvoru som doma nenašiel ani riedidlo ale cez week sa s tým pohrám spravím rôzne vzorky aj s repas aj s originálnym tonerom aj medzi tým je obrovský rozdiel.

Najtenšiu cestu čo som spravil je zatiaľ 0.254mm (10 mil) ,v triede presnosti V. čo sa týka izolačných medzier. Problém mám ale so zkreslením tvaru DPS, čo pri jednostrannej doske nevadí pri obojstrannej to už začína byť problém. Zrejme to spôsobuje vodiaca cesta ktorá vedie médium cez tlačiareň, každá strana je posúvaná inou rýchlosťou. Rozdieli sú minimálne ale pri DPS je to poznať.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St jún 03, 2009 19:42:28    Predmet: Odpovedať s citátom

MiSt napísal:
Problém mám ale so zkreslením tvaru DPS, čo pri jednostrannej doske nevadí pri obojstrannej to už začína byť problém. Zrejme to spôsobuje vodiaca cesta ktorá vedie médium cez tlačiareň, každá strana je posúvaná inou rýchlosťou. Rozdieli sú minimálne ale pri DPS je to poznať.


Nahráváš mi na smeč. Chtěl jsem se zmínit o tom, že je možné (vhodné) technologii výroby DPS zohlednit už ve fázi návrhu spojů. Pro audio obvody považuji za optimální, když je horní strana vyhrazena pro rozlitou zem a všechny spoje jsou zespodu. A to paradoxně i za cenu, že by na dvoustranném spoji bylo pár drátových spojek. Jde totiž o to, aby ta rozlitá zem nebyla "potrhaná" - rozuměj rozdělená procházejícími spoji na ostrůvky, které jsou spojeny jenom krátkými spoji někde na okraji desky.
No a když se to takhle udělá, nejsou na vrchní straně žádné pady, ale pouze vykrojená kolečka v té rozlité mědi, kterými procházejí vývody součástek a ta kolečka lze nadefinovat tak velká, aby malý posun nevadil.
A znovu opakuji, pro náročnější věci jedině osvit na film!

Malá ilustrace, jak jsem to myslel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBUa
Hifista


Založený: 24 október 2007
Príspevky: 133
Bydlisko: Praha 5

PríspevokZaslal: St jún 03, 2009 20:03:43    Predmet: Odpovedať s citátom

danhard napísal:
Vzhledem k tomu, že ten Heptan je tam jako hnací plyn, tak zbývá Toluen a ten Petrův olej Smile
Myslím že když dám do rozprašovače trochu ředidla s toluenem, tak na tom budu stejně, jako se sprejem za 300Kč, jen mě to nesmí ten rozprašovač sežrat Very Happy


Muzu ten spray prives s sebou na Sazavu a muzete sicuchnout.. pekne voni Smile myslim to vazne, zadny toulen z toho neni citit...
Ten toner to asi nejak rozlepta a NABOBTNA... takze je tam pak skutecne hezka 100% kryci vrstva

MaBUa
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St jún 03, 2009 20:24:34    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBUa napísal:
danhard napísal:
Vzhledem k tomu, že ten Heptan je tam jako hnací plyn, tak zbývá Toluen a ten Petrův olej Smile
Myslím že když dám do rozprašovače trochu ředidla s toluenem, tak na tom budu stejně, jako se sprejem za 300Kč, jen mě to nesmí ten rozprašovač sežrat Very Happy


Muzu ten spray prives s sebou na Sazavu a muzete sicuchnout.. pekne voni Smile myslim to vazne, zadny toulen z toho neni citit...
Ten toner to asi nejak rozlepta a NABOBTNA... takze je tam pak skutecne hezka 100% kryci vrstva

MaBUa


To by bylo skvělé, vezmi to sebou, rád to porovnám s ředidlem.
Jenom čuchat to s dovolením nebudu. Bezpečnostní listy jsou dost vážné dokumenty a není pravděpodobné, že by v nich byla chyba.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MiSt
Hifista


Založený: 14 december 2007
Príspevky: 159
Bydlisko: Žilina

PríspevokZaslal: St jún 03, 2009 20:42:37    Predmet: Odpovedať s citátom

opa napísal:


Malá ilustrace, jak jsem to myslel.


Ja už robím všetky DPS obojstranne ,aj keď je na druhej strane len pár súčiastiek , väčšinou je to ale digitálna technika, druhou stranou DPS nahrádzam vnútornú zemniacu vrstvu , a ďalší dôvod je ten že mám veľa obojstranného FR-4 Smile

Ten spray Black Covering som chcel vyskúšať ale keď som to zhánal bolo to dostupné len v CZ a dávať na skúšanie 300CZk za sprej + poštovné a prevod do zahraničia ak to vôbec daná firma poskytovala sa mi nechcelo. Pokiaľ teda má niekto typ kde sa to dá zohnať na slovensku budem rád.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBUa
Hifista


Založený: 24 október 2007
Príspevky: 133
Bydlisko: Praha 5

PríspevokZaslal: Št jún 04, 2009 05:06:13    Predmet: Odpovedať s citátom

danhard napísal:
Vzhledem k tomu, že ten Heptan je tam jako hnací plyn, tak zbývá Toluen a ten Petrův olej Smile
Myslím že když dám do rozprašovače trochu ředidla s toluenem, tak na tom budu stejně, jako se sprejem za 300Kč, jen mě to nesmí ten rozprašovač sežrat Very Happy


Jenze jsem toho s tim sprejem nastrikal uz tolik... a jeste urcite nastrikam Smile
Potrebuje se toho malo na nastrikani jednoho plosnaku... rozhodne min, ze si strikaji zensky laku na vlasy Laughing

Ja ho koupil na www.perforace.cz
MabUa
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št jún 04, 2009 08:34:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak jsem vyzkoušel pár věcí, zatím bez velkého úspěchu.
Takže prosím, kdyby bylo možné na Sázavě vyzkoušet ten spray, bylo by to skvělé. Jestli to funguje i pro toner z mojí tiskárny, tak tři stovky přeci není taková suma, aby se to nedalo zaplatit.
---------------------------------------------------
EDIT:
No dobře, 357,- kč
Ale je toho skoro půl litru, to by fakt mělo nějakou dobu vydržet.
http://www.dtpobchod.cz/abezeta-black-covering-spray-450ml-pro-laser-tisk-pro-zvyrazneni-laseroveho-tisku-na-filmu_d23115.html
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBUa
Hifista


Založený: 24 október 2007
Príspevky: 133
Bydlisko: Praha 5

PríspevokZaslal: Št jún 04, 2009 10:53:18    Predmet: Odpovedať s citátom

opa napísal:
Tak jsem vyzkoušel pár věcí, zatím bez velkého úspěchu.
Takže prosím, kdyby bylo možné na Sázavě vyzkoušet ten spray, bylo by to skvělé. Jestli to funguje i pro toner z mojí tiskárny, tak tři stovky přeci není taková suma, aby se to nedalo zaplatit.
---------------------------------------------------
EDIT:
No dobře, 357,- kč
Ale je toho skoro půl litru, to by fakt mělo nějakou dobu vydržet.
http://www.dtpobchod.cz/abezeta-black-covering-spray-450ml-pro-laser-tisk-pro-zvyrazneni-laseroveho-tisku-na-filmu_d23115.html


OPA: privez klidne nejakou predlohu na pauzaku na Sazavu a zkusime to striknout... samozrejme, ze taky zalezi v jakym stavu je toner.... jestli nedochazi.....
357,- je podle me super cena... ja to mel za 395,- i s postovnym (110,-) s DPH.
A neboj, do respiratoru investovat nemusis Laughing

MaBUa
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MiSt
Hifista


Založený: 14 december 2007
Príspevky: 159
Bydlisko: Žilina

PríspevokZaslal: Po jún 08, 2009 07:40:20    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBUa napísal:
Tak jsem vyzkoušel pár věcí, zatím bez

OPA: privez klidne nejakou predlohu na pauzaku na Sazavu a zkusime to striknout... samozrejme, ze taky zalezi v jakym stavu je toner.... jestli nedochazi.....

MaBUa


Tak poreferujte ako ste dopadli s tým Black Covering, som zvedavý.
Ako som sľúbil nafotil som tie predlohy, tu som o tom napísal čo to , nech to nemusím furt opakovať na fórach http://www.midkemia.sk/?p=22
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Iné Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Ďalšia
Strana 2 z 14

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist