Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

50 palcova plazma HD alebo FULL HD

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Video
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Valdes
Hifi obsluha


Založený: 27 apríl 2008
Príspevky: 4

PríspevokZaslal: Ne apríl 27, 2008 15:56:50    Predmet: 50 palcova plazma HD alebo FULL HD Odpovedať s citátom

Samsung ps50a456p alebo Panasonic th-50px8e obe su iba hd ready nie je to male rozlisenie na tuto velkost. pozerat to budem zo vzdialenosti 3-3.5m. Hlavne dvd-cka ale v buducnosti aj blueray. Co si myslite o tychto plazmach alebo ma niekto nieco ine za tie prachy??
_________________
hifista begineer
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vivi
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1054

PríspevokZaslal: Po apríl 28, 2008 00:28:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Nevidel som ani samsung ani panasonic, ale pokial sa budem drzat teorie, tak na 50" (teda 127cm) TV z troch metrov rozdiel medzi full HD a HD ready rozlisenim budes jasne vidiet (samozrejme, ak berieme 1080i/p zdroj signalu).

Co sa tyka negativ plazmy tak tie su jasne zname:

- plazma blika! (ano, kazda - len nie kazdemu to vadi)
- plazma sa casom vypaluje.
- o hooodne ti poskoci mesacna platba za elektriku Smile (btw, vyrobcovia velmi neradi spristupnuju na internete v specifikaciach spotrebu pri plazmach, zeby nahodou?)

pozitiva zrejme vies, kedze si si vybral plazmu, tak sa nebudem opakovat.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Po apríl 28, 2008 01:23:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Výrazně nejlepší plasmy na trhu jsou Pioneer - ovšem cena je až 2x vyšší, než u dtto. uhlopříčky konkurence - ovšem kdo chce při nočních scénách černou a ne šedou, tak nemá v současnosti jinou volbu.

Přesto bych plasmu ani lcd nekupoval, dokud nemusím - na filmy projektor, na to co leze z programů je pořád nejlepší vakuovka.

Jedině snad kdo má kvalitní satelidní digi příjem v hdtv.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Pijonier
Hifi obsluha


Založený: 17 apríl 2008
Príspevky: 13

PríspevokZaslal: Po apríl 28, 2008 12:18:06    Predmet: Odpovedať s citátom

1.No ja som si nevsimol ze by plazma blikala.

2. Spotreba pri tej istej uhlopriecke ked si zoberrem LCD a Plazmu bude ta ista iba pri LCD bude konstantna cize ako ked zaskrutkujem 100W ziarovku a a stale bude mat spotrebu 100W a pri plazme bude tato spotreba kolisat podla toho ake jasne budu farby na displey ale v priemere bude ta spotreba rovnaka.Dokonca kebyze pozeram horor tak budem mat lepsiu spotrebu s Plazmov Laughing

3.Najlepsie plazmy su na trhu Pioneer aj ked su drahsie ale ta cena je umerna ich kvalite.Ostatne plazmy maju akurat tak sedu farbu.Strasny marketingovy tah je ze vzdy je TV ci plazma alebo LCD vystavene na predajnach kde je silno osvetleny kazdy meter stvorcovy.Ale ked si takyto TV kupite a donesete domov a v noci zapojite.Pustite si dnes velmi oblubeny Holywoodsky format 21:9 tak este na sirokouhlej obrazovke vybehnu pasy a potom zistite aku super sedo,modro,hnedo,fialovu - "ciernu" ma vas TV.V tomto je nedostihnutelny Pioneer ktory ma ciernu bezkukurencnu na trhu.
P.S :Cierna ovplyvnuje kazdu farbu. Exclamation

4.Otazka je aj rozlisenie :
Rozlisenie nie je dane len dislpleyom ale aj procesingom,U lacneho LCD ci plazmy je strasne nevyhoda to ze pri statickom obraze Poskytuju vyrobcom dane rozlisenie -Lenze kto pozera Staticky obraz Wink
Pri pohybe na Full HD LCD alebo plazme s lacnymi procesormi "ktore nestihaju" spracovavat taky vysoky tok, uroven rozlisenia klesa az pod uroven 1024 riadkov.Takze suma sumarum Kupili ste si super staticky Full HD TV v akcii ,ale v skutocnosti pozerate HD Ready TV.

Byt tebou tak idem asi Do toho PANASONICU - Inak sory za odbocenie od temy Embarassed ale nedalo my to. Rolling Eyes

_________________
Cabasse MT360 Tobago, NAD C340, MonsterCable Z series,
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vivi
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1054

PríspevokZaslal: Po apríl 28, 2008 12:39:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Pijonier napísal:
1.No ja som si nevsimol ze by plazma blikala.

Bud rad - si z tych stastnejsich.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
Bedro
Hifi obsluha


Založený: 31 marec 2008
Príspevky: 43
Bydlisko: BA

PríspevokZaslal: Po apríl 28, 2008 13:38:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Pijonier, ciernu ma krasnu aj samsung a pokial viem maju dost dlhu ak nie najdlhsiu tradiciu v LCD a plazmach v ostatnych funkciach sa tiez drzia minimalne pri spici ja som konkretne isiel po samsungu jak pes po udenom kvoli pomeru cena kvalita. Este aj chudatka zo sony pouzili alebo pouzivaju panely od samsungu. Proti pajacu nic nemam su super ale podla mna nie az tak aby to bolo take jednoznacne. Ano zase sme pri klasickom ja nevidim rozdiel ja nepocujem rozdiel... len pre porovnanie s tymto som dost spokojny 42Q9HD . Zena si kupila do spalne sony braviu, tak tu si neberte ani zadara.
_________________
Najhorsie je nieco ocakavat.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
QMarvin
Hifi obsluha


Založený: 31 január 2008
Príspevky: 3

PríspevokZaslal: Po apríl 28, 2008 14:56:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Souhlas s tím, že Sony Bravia nee. Alespoň ty levnější typy. Dražší nevím. Přešel jsem na koukání filmů z CRT 21" monitoru na LCD Sony a nejdříve jsem si myslel, že mám tu TV špatně nastavenou a skoušel a zkoušel... Pak mi došlo, že špatně je LCD TV (min. v této cenové realci). Na prodejnách je opravdu prdlajs vidět. Až doma poznáš, jakej to je průser.

BTW, překvapilo mě, že i u plazem není černá černá. To je opravdu takový rozdíl mezi Pioneer, Panasonic...?

Jak to vypadá, tak černá je v oblasti video globálním problémem. Včetně projektorů.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
suK
Hifista - pokročilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 259
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Po apríl 28, 2008 16:31:27    Predmet: Obrazový opravník obecně oblíbených omylů Odpovedať s citátom

Pokaždé, když se někde objeví téma LCD v. Plasma, vyrojí se kopa nepravd, lží ale i třeba jen polopravd a pololží. Většina z nich pramení ze všeobecného zevšeobecňování. Viz např.

citácia:
- plazma blika! (ano, kazda - len nie kazdemu to vadi)


Ano, stejně tak lze napsat LCD bliká - u některých typů je to jistě pravda. Pro zvýšení gamutu u LCD se například používá blikajících podsvětlujících trubic. Opět, někomu to vadí, někomu ne.

citácia:
- plazma sa casom vypaluje.


Ano, u starých plazem to jistě platilo. Dnes je trvalé vypálení obrazu na plazmě u seriozních výrobců prakticky nemožné.

citácia:
- o hooodne ti poskoci mesacna platba za elektriku Smile (btw, vyrobcovia velmi neradi spristupnuju na internete v specifikaciach spotrebu pri plazmach, zeby nahodou?)


Jak už správně napsal Pijonier, spotřeba plazmy kolísá podle obrazu. U LCD je spotřeba konstantní (už také není úplně pravda, začíná nastupovat řízené podsvětlování čili i spotřeba LCD kolísá.) Při stejné uhlopříčce je spotřeba podobná (ne stejná. Je pravda, že FullHD plazmy žerou o dost víc než jen HD Ready, z důvodu většího počtu aktivních bodů. U LCD rozdíl mezi Full HD a HD Ready není tak markantní.)

Jinak je to asi jako se vším. Za málo peněz hodně muziky jen těžko pořídíte. Opět zobecnění, že Sony Bravia ani zadara. Sony Bravia v cenách kolem 70t Kč už je vcelku koukatelná.

Další zobecnění, že nejlepší plasma je od Pioneeru je do jisté míry pravda, vyšší cena je také vykoupena množstvím vyrobených/prodaných panelů. Od příští sezony bude Pioneer kupovat panely od Panasonicu (ne všechny - abych také neznevšeobecňoval).

Ale abych se vrátil k původnímu dotazu. Za za tie prachy bych si ze 3-3.5 metru na dvd-cka ale v buducnosti aj blueray raději koupil o řadu vyšší typ s uhlopříčkou 42 palců. U Panasonicu tím získáš o jeden HDMI vstup a PC vstup navíc. Je to jen můj, okolím ovlivněný, subjektivní názor.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Pijonier
Hifi obsluha


Založený: 17 apríl 2008
Príspevky: 13

PríspevokZaslal: Po apríl 28, 2008 17:04:11    Predmet: Odpovedať s citátom

"Jinak je to asi jako se vším. Za málo peněz hodně muziky jen těžko pořídíte"

-presne tak plati to o vsetkom.To je ako ked chcete 3kovy bavorak za cenu Fabie.No proste ked chcete nieco kvalitne tak sa to ukaze na vyssej cene.

Pioneer bude mat aj dalsiu generaciu svoju (Teraz je osma bude deviata)
az desiata genaracia bude robena s panasonicom a to tiez iba nejaka cast vyroby.

Ked si kupite Sony LCD kupili ste v podstate az na par drobnosti Samsung v inom obale.

P.S: Na 9 generacii bude cierna ako ram televizoru. Wink

_________________
Cabasse MT360 Tobago, NAD C340, MonsterCable Z series,
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vivi
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1054

PríspevokZaslal: Po apríl 28, 2008 17:31:34    Predmet: Re: Obrazový opravník obecně oblíbených omylů Odpovedať s citátom

suK napísal:
Pokaždé, když se někde objeví téma LCD v. Plasma, vyrojí se kopa nepravd, lží ale i třeba jen polopravd a pololží. Většina z nich pramení ze všeobecného zevšeobecňování. Viz např.

citácia:
- plazma blika! (ano, kazda - len nie kazdemu to vadi)


Hmm, to ci to niekomu inemu vadi neriesim. MNE TO VADI!
Na vystave HighEnd som z dialky bez toho aby som videl ci jeto LCD alebo plazma rozoznaval plazmy a LCD - iba na zaklade blikania (nie obrazu).

citácia:
Ano, stejně tak lze napsat LCD bliká - u některých typů je to jistě pravda. Pro zvýšení gamutu u LCD se například používá blikajících podsvětlujících trubic. Opět, někomu to vadí, někomu ne.


Nebudem rozoberat najnovsie technologicke novinky, mozno sa dozijem o par rokov plazmy, ktora neblika.
Ked vsak vedla seba postavim standardnu plazmu a standardny (kvalitne spraveny) LCD, tak PLAZMA BLIKA

Pokial to niekomu nevadi - jeho stastie (ako som uz pisal vyssie).

Vsetci sme si tiez odsledovali roky na 55cm 50hz CRT TV, ktora neprijemne piskala a este neprijemnejsie blikala. Zvyknut sa da va vsetko Smile ....vsak oci a usi mame kazdy ine.

(Ale ja osobne radsej bez piskania a blikania)


suK napísal:

citácia:
- plazma sa casom vypaluje.


Ano, u starých plazem to jistě platilo. Dnes je trvalé vypálení obrazu na plazmě u seriozních výrobců prakticky nemožné.


S tym by som si tak 100% ny nebol. Staci sa pozrient na skusenosti majitelov NOVYCH plaziem na fore http://avforum.zive.cz/ a uvidis.
Aby "po hodinke sledovania" a prepnutia kanalu ostalo vypalene logo a bolo ho vidiet na druhom kanale, nepovazujem za celkom OK. A to uz nehovoriac o ciernych pasoch pri pozerani 4:3.
Jasne, ze sa to da odstranit, spustenim bielej farby. Teda zmeny nie su trvale - na to by bol potrebny podstatne dlhsi cas.

Ale opat - niekomu to prekaza, niekomu nie. Niekto ozelie zobrazovanie ciernej a radsej sa pozera na sivu. A niekto ma rad bielu (ozajstnu bielu) a nie sivobielu. .... a takto sa da pokracovat donekonecna......
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
Bedro
Hifi obsluha


Založený: 31 marec 2008
Príspevky: 43
Bydlisko: BA

PríspevokZaslal: Po apríl 28, 2008 18:33:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Zlate usi to je jasna vec ale zlate oci ...
S tym logom sa mi to uz stalo ale kedze som si vynimocne precital manual tak som zapol ten gumovaci rezim a na moje prekvapenie to zmizlo po cca 20 sekundach. O zrati elektriky atd sa nebudem ani rozpisovat kto v tom nema jasno nech si zbehne na AV forum nejake a uvidi ze vacsina fam su len bludy ako v hifi ako v motorizme a vsade.
Nehovoriac o tom ze mnoho ludi nevie ani ako funguje plazma a ze velmi zjednodusene sa da povedat ze CRT LCD a PDP funguju na rovnakom principe.

_________________
Najhorsie je nieco ocakavat.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
frakan
Hifista


Založený: 16 máj 2007
Príspevky: 158
Bydlisko: Nové Mesto n/V

PríspevokZaslal: Po apríl 28, 2008 20:02:04    Predmet: Re: Obrazový opravník obecně oblíbených omylů Odpovedať s citátom

VIVI napísal: Na vystave HighEnd som z dialky bez toho aby som videl ci jeto LCD alebo plazma rozoznaval plazmy a LCD - iba na zaklade blikania (nie obrazu).
-----------------------------------------------------------------------------------

Ty si buď Superman človeče, alebo sa na tie panely pozeráš
zo vzdialenosti 20cm, alebo si dealer LCD panelov.

Mám doma aj plazmu aj LCD a musím povedať, že obe technológie
majú k dokonalosti ešte ozaj ďaleko a keďže najčastejšie sledujem na TV športové prenosy, viac ako problém "čierna - nečierna" ma serie problém
"rozmazaný míč". Sledovať napr. tenis na LCD-čku je skorej utrpenie ako
zážitok, v tom je plazma jednoznačne lepšia.

Top Full HD plazma od Pioneeru stojí okolo 200 000 SKK, je super, asi najlepšia na trhu, ale podľa mňa nie je hodná tých peňazí. Asi sa oplatí ešte nejaký čas počkať. LCD ako TV môže stačiť nenáročnému divákovi,
ale inak iba ako monitor / TV k počítaču.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vivi
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1054

PríspevokZaslal: Po apríl 28, 2008 21:59:29    Predmet: Re: Obrazový opravník obecně oblíbených omylů Odpovedať s citátom

frakan napísal:

Ty si buď Superman človeče, alebo sa na tie panely pozeráš
zo vzdialenosti 20cm, alebo si dealer LCD panelov.


Praveze z dialky - bezne. Cim svetlejsia je zobrazovana scena (napr. svetle jasne farby) tym lepsie sa to da pozorovat.
Pre mna je to skor negativum, ako pozitivum.

Podla mna to bude vadit aj tym ludim, ktorym vadi 75Hz (a menej) na CRT monitoroch. Su taki, ktorym to nevadi (neregistruju to) - podla mojich odhadov takych 70-80%. Ale poznam cloveka, ktoremu bolo malo dokonca 85Hz, co sa povazuje za obnovovaciu frekvenciu, ktoru uz drviva vacsina ludi povazuje za "neblikajucu" - vratane mna.

Dobre to vystihol merhaut - ak clovek nemusi - este par rokov treba pockat, kedze sa tieto technlogie kazdorocne podstatne zlepsuju.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: Po apríl 28, 2008 23:07:18    Predmet: Odpovedať s citátom

OT

Zkuste se zeptat v obchodě na dobrou 100hz crt Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: Ne jún 28, 2009 19:19:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Pánové průser... odešlo mi v TV vn trafo a nechce se mi to už nechat opravovat...

Tak jsem zvedl prdel a zajel do několika elektroprodejen omrknout situaci na trhu 32" LCD a Plazem. Chyba byla, že jsem pytlík na zvratky nechal doma...musel jsem to držet. Ať je to plazma, nebo LCD, jakákoliv značka, tak na analogové vysílání rozmázlá (99% času pojede DVB-S gital) srrrr.... Bylo jedno, jestli je rozlišení 720p nebo 1080p... šlecht. Bohužel, ani přehrávání DVD mi nijak výběr nezůžilo. BlueRay ve fullHD ano, ale to neplánuji.
Velmi efektě na analogu i DVD se mi jevily LCD od LG, které zářily nejvíc ze všech, ale při podrobnějším zkoumání bych řekl, že v černé a bílé se hodně ztrácí detaily, barvy krapet splývají a je to nějaké přeostřené např. proti Sony Bravia KDL-32W5500, která se mi naopak zdála krapet mázlejší a za mlíkem, zato detaily se neztrácí ani v bílé, ani v černé (imho je proto Sony lepší-váš názor?) Pleťové barvy u obou celkem OK. Hloubku černé v prodejně nezjistím.
Plazmy mají pod osvětlením špatný obraz, těžko vybírat... Jediná, která mě zaujala byla krapet dražší Pioneer Kuro.

Prostě potřebuji 32" TV na zprávy, počasí a na večerníčka z DVB-S, kde se dá taková koupit? Na tu sonku jsem četl celkem pozitivní recenze, ale v obchodě mi to furt rozmlouvají, že je to předražené a málo vybavené a má to samsung obrazovku a kdesi cosi a že LG je lepšejší ,protože to kostruoval ten známý vjedec Levinsón. Very Happy Věnoval jsem tomu celý víkend a nic jsem si nevybral... chjo.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
JFI
Nádejný hifista


Založený: 23 marec 2009
Príspevky: 72

PríspevokZaslal: Ne jún 28, 2009 20:12:22    Predmet: Odpovedať s citátom

na zprávy, počasí a večerníčka nech opravit svoji starou Smile, nebo kup jinou starou
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: Ne jún 28, 2009 21:05:55    Predmet: Odpovedať s citátom

No, chtěl jsem jít s dobou a ta stará je fakt už stará (Nokia) a oprava by stála cca 2000,-
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
vivi
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1054

PríspevokZaslal: Ne jún 28, 2009 21:34:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Pokial bude zdroj signalu DVB-S (ako pises - Gital) tak sa LCD nemusis bat. Pokial viem, tak hlavne kanaly vyslieaju spolocne so skylinkom a lepsi signal nezozenies (prave teraz mi to ide CT2 6-8mbit vbr video mpeg2, 256kbit audio mp2). Pozeram z 2.8 metra na LCD 40" a nemam ziadne vyhrady k obrazu (samozrejme, Nova HD je ina kava).

Uz som to tu na fore pisal. Vyber si TV ktory vies nakalibrovat. Dynamicky preset v predajniach je shit! s realnym podanim farieb nema nic spolocneho. Ten model Sony patri medzi najlepsie tohtorocne modely na trhu, urcite neprehlupis kupou (sam som sa rozhodoval medi nim a samom B650). samsung ma zas podstatne lepsi pomer cena vykon (teda za menej penzi dostanes viac a ma o chlp lepsiu ciernu a ine vychytavky). Sony ma ale zasa polomatny display, pokial mas za sebou zdroj svetla, tak leskly display nie je ziadna vyhra.

Pripominam, ze samsung ma bezkonkurencny deinterlacing, takze pokial to budes krmit 50i signalom, skus na to prihliadnut.

na hdtvtest.co.uk mas test oboch z nich
http://www.hdtvtest.co.uk/Samsung-LE40B650/
http://www.hdtvtest.co.uk/Sony-KDL40W5500/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: Po jún 29, 2009 08:29:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Díky za radu!
Nakalibrovat neumím, lebrž nemám sondu, ale "by oko" s počítačem jako zdrojem a CRT monitorem vedle bych to snad zvládnul. Otázkou je, jestli ty modely Sony a Sam umožňují nějakou pokročilou kalibraci či co v uživatelském menu, nebo je potřeba nějak vyvolat servisní menu...
Musím na to ještě mrknout. Každopádně dík.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
vivi
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1054

PríspevokZaslal: Po jún 29, 2009 08:35:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Netreba vstupovat do servisneho menu. (i ked aj to je k dispozicii, samozrejme, tam som menil zatial iba SPDIF delay koli input lagu)

Tu su spominane nastavenia. Do pozornosti davam hlavne white balance a custom color space.

http://www.hdtvtest.co.uk/Samsung-LE40B650/Settings.htm
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Video Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist