Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

upravy Marantz CD-43/53/63 - vymena zdroja?

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Tuning
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
BE3
Hifi obsluha


Založený: 24 október 2007
Príspevky: 28

PríspevokZaslal: So január 19, 2008 09:40:21    Predmet: upravy Marantz CD-43/53/63 - vymena zdroja? Odpovedať s citátom

Zdravim

Na nete nie su tieto prehravace nejako moc chvalene Wink , bola to v podstate zakladna rada CD playerov, ale udajne sa da dost vyrazne vylepsit vymenou zdroja.
Je to realne? Ako sa prejavi vo zvuku pripadna vymena zdroja za kvalitnejsi?
Este sa pise o nejakej vymene/odpojeni HDAM, co je to HDAM? Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mato
Hifista


Založený: 06 júl 2007
Príspevky: 132

PríspevokZaslal: So január 19, 2008 12:10:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Sam som robil "63" jasne ze to pomoze.HDAM-to je prave to co robi Marantza Marantzom.Specifice zapojenie a este specifickejsi zvuk.Ked som ho vypustil hral daleko "normalnejsie".
Nerobil som tam len zdroje ale viac menej vsetko,ukludnil sa,detialy,priestor,basa...
Tak ako pri kazdom CD... :lol:
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
BE3
Hifi obsluha


Založený: 24 október 2007
Príspevky: 28

PríspevokZaslal: So január 19, 2008 12:55:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Ten rozdiel v kvalite bol vyrazne pocutelny? Da sa takto povedzme zlepsit napr. o triedu?
Hm. a ten zdroj samotny ma vplyv na nejake rusenie alebo nieco pod.?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mato
Hifista


Založený: 06 júl 2007
Príspevky: 132

PríspevokZaslal: So január 19, 2008 19:24:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Inak by som to nikdy nerobil...Co su to triedy?? Bud mi to hra blizko toho co je na CD nahrate alebo nie.CD Marantz su skor prikraslovace, proti gustu vsak ziaden disputat, je to len moj subjektivny nazor.Alebo potom treba fuknut do cesty PASSA ten to potom iste spasi...
Co robia zdroje? Treba si nastudovat...Je to na dlhsie.Nechce sa mi o tom rozpisovat.Fajn ze mas zaujem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
voxar
Nádejný hifista


Založený: 13 jún 2008
Príspevky: 59
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: St júl 15, 2009 09:03:54    Predmet: ak mas zaujem sa ozvi Odpovedať s citátom

robil som 2 tieto playery .... ak bu si mal zaujem daco prekonzultovat sa ozvi... s trafom vela toho nenarobis, ak nechces dost investovat... skor par suciastok ... ale oplati sa to.. tak do 50 € sa zmestis a skok bude dost pocutelny ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Tuning Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist