Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Něco na rock a metal do 20 tis.

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Kompletné zostavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
treponema1
Hifi obsluha


Založený: 11 júl 2008
Príspevky: 34

PríspevokZaslal: Ut jún 09, 2009 05:32:56    Predmet: Něco na rock a metal do 20 tis. Odpovedať s citátom

Byl jsem požádán kolegou o radu při výběru reprostoustav a zesilovače pro poslech převážně rocku a metalu. O hifi se zajímám léta, ale jaksi jde tato kategorie mimo mně a stratil jsem úplně přehled v entry level ozvučení. Navíc já metal a rock neposlouchám. Uvažoval jsem o nějakem třípásmu, ale v této ceně to by mohlo být značné riziko, dá-li se vůbec co rozumného sehnat. Je možnost nákupu z ebay. Jde o to aby to nebyl průser a raději nějaká ověřená kombinace. Zdroj signálu bude PC, uroveň ESI Juli bez úprav, kvalita nahrávek spíše horší, proto mně napadá, že by to mohly být i bedny decentnější ve středech ...

Uvažoval jsem o JBL L880 jedině z druhé ruky, Mission M34i, Tangent Clarity 8 ... ???
Čas na to je objet poslechnout nemám, tak si v tomto nechám poradit.

Zesilovače: zde jde požadavek na A+B možnost přepnutí (nevím proč to žádá).
Zde snad HK 970 II z druhé ruky, NAD 370 z druhé ruky (s nižšími NADy nemám přílš dobré zkušenosti.)

Prosím, vyjádřete svou zkušenost.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vincent
Hifista


Založený: 10 september 2008
Príspevky: 162

PríspevokZaslal: Št júl 16, 2009 22:40:50    Predmet: na metal Odpovedať s citátom

missiony na metal nie, asi potom skor InfinytyBeta
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Kompletné zostavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist