Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

plosaky
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Iné
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
MiSt
Hifista


Založený: 14 december 2007
Príspevky: 159
Bydlisko: Žilina

PríspevokZaslal: Ut júl 07, 2009 16:37:13    Predmet: Odpovedať s citátom

danhard napísal:
Persiran sodný je průhledný, bleděmodrý a nesmrdí Very Happy


Asi myslíš toto : Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11182
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut júl 07, 2009 17:47:07    Predmet: Odpovedať s citátom

danhard napísal:
Persiran sodný je průhledný, bleděmodrý a nesmrdí Very Happy

Dobrá, ale jak je to s tou teplotou? Při 25°C to neleptá vůbec, nebo pomalu?
A nakonec to nejdůležitější - kde se to dá sehnat a za kolik ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11182
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut júl 07, 2009 17:56:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Aha, tak už asi tuším, proč to nebude snadno k sehnání. Je to silné okysličovadlo, podporuje hoření, při styku s hořlavými látkami....
No co, chlorid je taky svinstvo, ale aspoň nezbourá barák. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Ut júl 07, 2009 18:01:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Jenom to zelezo zhnije -))))))))))))))))))))))
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JC
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1174
Bydlisko: Úpätie Malých Karpát

PríspevokZaslal: Ut júl 07, 2009 20:14:34    Predmet: Odpovedať s citátom

OPA: vidím, že ten môj plošák si ohodnotil ako pekný hnus. Strašne ma to mrzí, vtedy som ešte nepoznal metódu škopíček - akvárko. Embarassed Nevadí, hlavne že pekne hrá Laughing
Ale vážne, to je aspoň jasný dôkaz, že som tú dokumentáciu nezneužil.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11182
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut júl 07, 2009 21:46:25    Predmet: Odpovedať s citátom

JC - nemám s Tvým plošňákem sebemenší problém. Použil jsi takovou metodu, která Ti v dané chvíli přišla nejlepší a dosáhl jsi žádaného výsledku. Objektivně kvalita ani vzhled nejsou nic moc, ale danému účelu postačují.

Překvapilo mě jenom to, že PMA toto nijak nekomentoval přesto, že v tomto vlákně velmi vehementně odsuzuje DPS vyrobené fotocestou (když se neurazíš, podstatně kvalitnější) v domácích podmínkách, jakoby se jednalo o kdovíjaký zločin.

Ale už tomu začínám trochu rozumět. K cíli může vést celá řada paralelních cestiček a jedna ze známek dokonalosti spočívá v tom, ani tu nejmenší z nich nevynechat. Dělá mi to potíže, ale musím se snažit vidět věci v širších souvislostech, než jsou na první pohled patrné. Klíčem k pochopení mnohého pak může být staletími prověřená moudrost ukrytá do dvou slovíček " cui bono ? "
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MiSt
Hifista


Založený: 14 december 2007
Príspevky: 159
Bydlisko: Žilina

PríspevokZaslal: Ut júl 07, 2009 22:49:56    Predmet: Odpovedať s citátom

opa napísal:
danhard napísal:
Persiran sodný je průhledný, bleděmodrý a nesmrdí Very Happy

Dobrá, ale jak je to s tou teplotou? Při 25°C to neleptá vůbec, nebo pomalu?
A nakonec to nejdůležitější - kde se to dá sehnat a za kolik ?



Pri 25°C to neleptá, máš pravdu , mám tam preto to akvaristické výhrevné teleso , je to ale len 100W a to je veľmi málo a strašne dlho sa to zohrieva, snaď hodinu , leptanie v akvárku ešte nemám dotiahnuté dokonca.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JC
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1174
Bydlisko: Úpätie Malých Karpát

PríspevokZaslal: St júl 08, 2009 07:41:39    Predmet: Odpovedať s citátom

opa napísal:
JC - nemám s Tvým plošňákem sebemenší problém. Použil jsi takovou metodu, která Ti v dané chvíli přišla nejlepší a dosáhl jsi žádaného výsledku. Objektivně kvalita ani vzhled nejsou nic moc, ale danému účelu postačují.

Překvapilo mě jenom to, že PMA toto nijak nekomentoval přesto, že v tomto vlákně velmi vehementně odsuzuje DPS vyrobené fotocestou (když se neurazíš, podstatně kvalitnější) v domácích podmínkách, jakoby se jednalo o kdovíjaký zločin.

Ale už tomu začínám trochu rozumět. K cíli může vést celá řada paralelních cestiček a jedna ze známek dokonalosti spočívá v tom, ani tu nejmenší z nich nevynechat. Dělá mi to potíže, ale musím se snažit vidět věci v širších souvislostech, než jsou na první pohled patrné. Klíčem k pochopení mnohého pak může být staletími prověřená moudrost ukrytá do dvou slovíček " cui bono ? "

Všetko je v pohode, ja som porozumel aj PMA aj Tebe, nemám s tým žiaden problém a vôbec som sa neurazil. Chcel som iba trošku "odľahčiť" debatu. A budem úprimný, možno by som to bol tiež robil fotocestou (zasa iba pre vlastnú potrebu), ale v tomto prípade bolo oveľa jednoduchšie nakresliť ten plošák ručne ako v dákom grafickom programe odstraňovať z vrchnej strany popis a potom to tlačiť na fóliu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20464

PríspevokZaslal: St júl 08, 2009 07:50:06    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
Bastlvzorek se dá postavit na univerzálu, nebo se dá deska namalovat trubičkovým perem. Což je taky hned. V amatérských podmínkách se stejně kvalitní a přesný PCB nevyrobí (podlepty, nejsou prokovy, atd. atd. Pokud my, kdo děláme desky celý život, říkáme, že domácí výroba není cesta ke kvalitnímu spolehlivému plošnému spoji, víme, co říkáme!


Toto je speciálně pro OPA Smile .
Vláďo, zkus trochu nadhledu a nebýt tak vztahovačný, ničemu to nepřispívá. Tvé podezírání je opravdu zbytečné, a mohu Tě ujistit, že jsi toho mnoho nepochopil, i když se domníváš, že ano. Nerad píšu tyto čistě osobně zaměřené příspěvky, ale z jakého důvodu mám stále tolerovat jednostranné útoky?!

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5912
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: St júl 08, 2009 07:52:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Inspirace Very Happy
http://spisy.upv.cz/Patents/FullDocuments/259/259694.pdf
www.jlelektronik.sk/pdf-novinky/Elektrochemie/Fotoemulzia.pdf
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11182
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St júl 08, 2009 09:41:04    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
PMA napísal:
Bastlvzorek se dá postavit na univerzálu, nebo se dá deska namalovat trubičkovým perem. Což je taky hned. V amatérských podmínkách se stejně kvalitní a přesný PCB nevyrobí (podlepty, nejsou prokovy, atd. atd. Pokud my, kdo děláme desky celý život, říkáme, že domácí výroba není cesta ke kvalitnímu spolehlivému plošnému spoji, víme, co říkáme!


Toto je speciálně pro OPA Smile .
Vláďo, zkus trochu nadhledu a nebýt tak vztahovačný, ničemu to nepřispívá. Tvé podezírání je opravdu zbytečné, a mohu Tě ujistit, že jsi toho mnoho nepochopil, i když se domníváš, že ano. Nerad píšu tyto čistě osobně zaměřené příspěvky, ale z jakého důvodu mám stále tolerovat jednostranné útoky?!


Dobrá, když osobní, tak osobní. Taky nemám rád fušeřinu a když vidím perfektní profiplošňák, tak slintám jak malé štěně. Pár jich mám na CLC1, ve zlatě vyvedené, s bílou maskou, černým popisem...
Naučil jsem se dělat docela slušné desky s modrou fólií. Ale už mi to nestačí, chci lepší. Proto jsem se pustil do fotocesty. Léta jsem dělal černobílé fotky kompletně sám. Pečlivost mi taky nedělá problémy, tak proč to nezkusit? A ve chvíli, kdy se mi začne dařit, první výsledky jsou opravdu dobré (možná lepší, než si myslíš) tak přijdeš Ty a jedním šmahem všechnu tu práci shodíš ze stolu razantním odsouzením, že plošňák dělaný doma je prasárna, nesmysl a zmetek.
Také jsi mnohé nepochopil, když na domácí pokusný bastl (v nejlepším slova smyslu) kladeš nároky zafixované, ze své profesionální praxe.
Jako amatér si můžu dovolit jednu z pěti desek zkazit.
Jako amatér můžu destičku prohlédnout pod lupou a zkontrolovat každý spoj.
Jako amatér můžu prokovené otvory nahradit promyšlenějším návrhem (jednoduché) desky a sem tam nějakým drátkem v roli propojky. Atd. Atd...
To všechno je pro profesionální použití (a do toho zahrnuji i desky na prodej v rámci DIY) naprosto nemyslitelné. Ale pro pokusné vzorky je to tisíckrát lepší, než trubičkové pero v třesoucí se ruce (hovořím o sobě). Nehledě na to, že když by se něco náhodou povedlo, dá se ze stejných dat vyrobit destička se vší parádou.

Tohle všechno jsem zopakoval už mockrát a nepochybně jsi schopen to pochopit. Když to ostentativně ignoruješ a pořád meleš svou, tak se ptám proč. Nic jiného v tom nehledej.
A když už mám být opravdu osobní, tak bychom měli někdy zajít do hospody a tyhle internetové tahanice hodit za hlavu. Nemáme to zapotřebí a k ničemu to nevede. Cheers
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5912
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: St júl 08, 2009 10:05:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Vlado neres to, PMA ti zavidi, ze takovy desky neumi Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20464

PríspevokZaslal: St júl 08, 2009 10:10:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Přesně!
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
frakan
Hifista


Založený: 16 máj 2007
Príspevky: 158
Bydlisko: Nové Mesto n/V

PríspevokZaslal: St júl 08, 2009 11:59:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Na domáce bastlenie používam na predlohy Corel Draw, obrázok vytlačím na laserovke na fóliu určenú do atramentových tlačiarní, to nažehlím na dosku a vyleptám v chloride. Ak je hotová predloha, ostatné je otázka 1 hodiny. Dajú sa tak robiť aj pomerne zložité DPS. Výsledok je z pohľadu domáceho kutila veľmi dobrý, samozrejme to nemôže konkurovať Kazzatelovým bielym prekoveným DPA222, ale to už sú umelecké diela. Trochu býva niekedy problém s väčšími súvislými plochami, ktoré je dobré pred leptaním pretrieť liehovou fixkou a nechať zaschnúť.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11182
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St júl 08, 2009 12:12:51    Predmet: Odpovedať s citátom

frakan napísal:
Na domáce bastlenie používam na predlohy Corel Draw, obrázok vytlačím na laserovke na fóliu určenú do atramentových tlačiarní...

Ano, je to jedna z alternativ zde probíraných technologií. Jenom chci upozornit na důležitý detail. Fólie určené do laserové tiskárny mají zaručenou odolnost proti teplotě zapékání toneru. Fólie do inkoustové tiskárny toto nepotřebují, takže některé typy mohou v laserovce fungovat bez problémů, ale jiné se mohou teplem zkroutit a způsobit vážné problémy tiskárně.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
frakan
Hifista


Založený: 16 máj 2007
Príspevky: 158
Bydlisko: Nové Mesto n/V

PríspevokZaslal: St júl 08, 2009 12:44:19    Predmet: Odpovedať s citátom

áno sám som mal z toho trochu obavy, keď som to prvý krát išiel tlačiť, ale našťastie zatiaľ žiadny problém
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
roberto
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 2637
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Št júl 23, 2009 19:12:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Měl by někdo tip jak by šel takto zoxidivaný tišták vyčistit?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
MiSt
Hifista


Založený: 14 december 2007
Príspevky: 159
Bydlisko: Žilina

PríspevokZaslal: Št júl 23, 2009 19:39:51    Predmet: Odpovedať s citátom

roberto napísal:
Měl by někdo tip jak by šel takto zoxidivaný tišták vyčistit?


Skús oceľovú vlnu , tým bežne čistím DPS, vzhľadom k cinovaniu na DPS sa lepšie dostaneš k spojom s tou vlnou ako brúsnym papierom.

http://www.rozmaring.sk/data/rakso/katalog.htm
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JC
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1174
Bydlisko: Úpätie Malých Karpát

PríspevokZaslal: Št júl 23, 2009 20:23:34    Predmet: Odpovedať s citátom

roberto napísal:
Měl by někdo tip jak by šel takto zoxidivaný tišták vyčistit?

Obyčajnou jemnou oceľovou kefkou.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dokken
Hifista - pokročilec


Založený: 24 máj 2007
Príspevky: 325
Bydlisko: Louny

PríspevokZaslal: Št júl 23, 2009 20:39:37    Predmet: Odpovedať s citátom

http://www.gme.cz/cz/index.php?product=744-004
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
durii
Nádejný hifista


Založený: 28 máj 2009
Príspevky: 76

PríspevokZaslal: Po august 03, 2009 09:42:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Nedavno prisiel za mnou jeden chlapik, ze potrebuje plosak s fotovrstvou, ze si ide robit nejaky zosik s LM3886 , nejake korekcie s LM1036 najprv stereo a casom to chce rozsirit na 5.1
Nejake skusenosti zrejme mal, lebo po cca. 2tyzdnoch mi doniesol ukazat plosak, z ktoreho som spadol na riť. Fotocestou, nasvietene na slnku, pocinovane cele komplet (nie chemicky, ale klasika) Miestami medzi vyvodmi 1036 dalsie 2 cesty (tenke, presne)
Odfotil som to (telefonom) kvalita foto je ale tak na prd ze to ani sem nedam.
Tym som chcel asi tolko, ze fotocestou sa da urobit pomerne kvalitny plosak za malo penazi.

OPA - co sa tyka masky, este som nemal cas sa venovat tomu a najst ten letak kde bol navod na "divociny" s fotolakom. Sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JC
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1174
Bydlisko: Úpätie Malých Karpát

PríspevokZaslal: Po august 03, 2009 15:31:17    Predmet: Odpovedať s citátom

durii napísal:
Fotocestou, nasvietene na slnku:(

Keď som robil plošáky negatívnou emulziou tak som to, pokiaľ sa dalo, exponoval radšej na slnku ako lampou, pretože to bolo rýchlejšie a rovnomernejšie (nepodsvietené šikmo). Pri ocvetľovaní lampou je totiž problém pri väčšej doske nasvietiť rovnako intenzívne stred a kraje. Pokiaľ sa lampa zdvihne, tak intezita žiarenia neúmerne klesá. Expozícia lampou mi vychádzala napr. 6min. a na slnku 2min.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jirik
Hifista - pokročilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 258
Bydlisko: Ostrava

PríspevokZaslal: Ut august 04, 2009 07:02:49    Predmet: Odpovedať s citátom

U osvitu sluncem je ale veliká nevýhoda jeho omezená dostupnost Smile Ideální jsou podle mě LEDky...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
durii
Nádejný hifista


Založený: 28 máj 2009
Príspevky: 76

PríspevokZaslal: Ut august 04, 2009 09:35:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Tu dnes nastastie po dlhej dobe slnko nieje, uz nevladzem zavlazovat zahradu, dosla voda v 2 studniach, vyschyna vsetko. Hlavne ze sa da fotocesta, aj ked zelenina nebude Very HappyVery Happy
Ale vazne na slnku je to O.K.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11182
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut august 04, 2009 09:44:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Nezlobte se, ale to jsou opravdu nesmysly. Mluvíme o tom, jak výrobu DPS urychlit a když bude špatné počasí, tak budu čekat týden, než vysvitne sluníčko? Nehledě na to, že přes den jsem v práci a v zimním období bych musel čekat do víkendu. Proberte se. Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JC
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1174
Bydlisko: Úpätie Malých Karpát

PríspevokZaslal: Ut august 04, 2009 17:09:10    Predmet: Odpovedať s citátom

opa napísal:
a v zimním období bych musel čekat do JARA. Proberte se. Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11182
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut august 04, 2009 18:01:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Do víkendu, protože v sobotu a neděli jsem doma přes poledne, kdy nějaké to sluníčko může být vidět.
Ale nechme toho, je to opravdu hloupost...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
durii
Nádejný hifista


Založený: 28 máj 2009
Príspevky: 76

PríspevokZaslal: St august 05, 2009 09:06:25    Predmet: Odpovedať s citátom

opa napísal:
Do víkendu, protože v sobotu a neděli jsem doma přes poledne, kdy nějaké to sluníčko může být vidět.
Ale nechme toho, je to opravdu hloupost...

Ale nechme toho, je to opravdu hloupost... Evil or Very Mad
Exclamation To bol navod (tip) pre tych, co nemaju lampu, Exclamation a chcu vyskusat DPS fotocestou.
co sa tyka: "Keď som robil plošáky negatívnou emulziou tak som to, pokiaľ sa dalo, exponoval radšej na slnku ako lampou, pretože to bolo rýchlejšie a rovnomernejšie (nepodsvietené šikmo)."
Takze to hlupost az taka nieje, tiez som robil na zaciatku na slnku a da sa.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
trunek
Hifista - pokročilec


Založený: 13 november 2009
Príspevky: 286
Bydlisko: ZM

PríspevokZaslal: Ne apríl 10, 2011 15:49:10    Predmet: Odpovedať s citátom

podla datumu sem uz nikto dlho nepisal nove poznatky. Osobne som zacal toto forum aktivnejsie sledovat az nejaky mesiac dozadu. Uz mam v praci pristup na net a tak si postupne citam takmer vsetko od zaciatku, ked je na nocnej klud. Musim sa priznat, ze patrim medzi amaterov a skor sa priklanam k nazoru OPA, co sa tyka fotocesty.

Musim vsak povedat, ze uz davnejsie som si chcel urobit fotocestu pre seba, Kedze plosaky zatial iba kresli mixkou (na profi proste nie su peniaze a este par rokov dozadu som bol student), tak som si zacal nieco pozerat na nete. Nakoniec som sa aj dopracoval k par pozitivnym vysledkom. Na zaklade tychto vysledkov som sa rozhodol vsetko dat do krabice a skompletizovat si to. Nechcem vsak prezdadzat dopredu co a ako, chcem len podotknut, ze zatial to tu bolo spomenute iba velmi okrajovo. Ja som s tim dosiahol dobre vysledky (samozrejme co sa tyka fotocety). Potrva este aspon dva mesiace (kym to vsetko dokoncim - momentalne na buduci tyzden zhadzujeme strechu a tak bude doma frmol a nebude tolko casu) a potom to sem samozrejme dam a podelim sa s vami o moje vysledky a pre porovnanie potom ukazem aj par hotovych vyleptanych plosakov pre porovnanie (nejake foto uz mam) a potom vyskusam vyleptat aj ten OPAov skusobny plosak, ktory sem hodil na forum. Nekamenujte ma za to, ze otvaram toto vlakno po takom case, ale kazdym rokom sa najdu novy a novy ludia, ktorych chyti elektronika a tym to mozno pomoze a mozno nie.

Zastavam skor nazor, ze fotocesta je dobra na prvotne prototyp, obycajne jednoduhsie plosaky (zdroje, blikac, ..... proste takmer 90% Aradia) a po doladeni je mozne dat potom velmi jednoducho urobit kvalitny profi plosak.

Chcel som iba naznacit, ze sa nieco chystam dokocit, co suvisy s timto vlaknom, ale nechcem este predbiehat udalosti a davat sem poloobrazky. Snad sa to niekomu bude hodit. No a zaujimave bude minimaln porovnanie vysledku
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
JC
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1174
Bydlisko: Úpätie Malých Karpát

PríspevokZaslal: Ne apríl 10, 2011 16:50:03    Predmet: Odpovedať s citátom

trunek napísal:

Chcel som iba naznacit, ze sa nieco chystam dokocit, co suvisy s timto vlaknom, ale nechcem este predbiehat udalosti a davat sem poloobrazky. Snad sa to niekomu bude hodit. No a zaujimave bude minimaln porovnanie vysledku

Ale už si predbehol...myslel som to v dobrom, budeme netrpezlivo čakať Smile .
Na prvotný prototyp sa to skutočne hodí.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Iné Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Ďalšia
Strana 10 z 14

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist