Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

QEM S3 - vlastní někdo ?

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1406

PríspevokZaslal: Ut február 13, 2007 13:08:49    Predmet: QEM S3 - vlastní někdo ? Odpovedať s citátom

Už jsem to sem jednou dával, ale opakování jest matkou moudrosti..Wink
Jedná se o toto http://quis.cz/QEM_S3.htm ...
Velice bych ocenil, pokud bych si je u nějaké dobré duše mohl poslechnout....Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Ut február 13, 2007 17:47:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Pokud je bude mit vyrobce a po vazne dohode mi je treba pripadne zapujcil,muzu ti nabidnout otestovani u mne,srovnani s tema udajne nehrajicima E530.Ale mozna by bylo dobre privezt si i vlastni cd a zesilovac pripadne ostatni hracky co mas a zkusit si co to bude delat s nema,pripadne co to udela na mem retezci.

Jsem z opavy,u mne si ale udelas relativne pohled navic kdyz pouzijes treba cast reseni ktere mam ja.

A jako bonus muzes srovnat s uliboudama -))))

PS:Casove nejspis v pristim tydnu.Pokud bys mel chut prijet,vem si prosim i plnou tasku oblibene muziky,rad se necham poucit.Spoustu dobrych veci mi uniklo a rad bych to napravil.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1406

PríspevokZaslal: Ut február 13, 2007 18:40:39    Predmet: Porovnání..:-) Odpovedať s citátom

Milý Tomáši,
děkuji ti za nabídku, ale tuto opakovanou výzvu jsem sem psal proto, neb výrobce žádný předváděcí kus nemá..Laughing Jedná se o model určený pouze pro zakázkovou výrobu.. Mám k dispozici celkem zevrubné informace o těch budkách (osazení, tolerance součástek..), tedy kromě měření. To se mi bohužel vydolovat nepovedlo.
Nicméně toto vše nic nevypovídá o tom, jaké ty bedny generují zvuk, že..Smile A o to se přece jedná až na prvním místě, nicht wahr ?Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Ut február 13, 2007 18:46:32    Predmet: Odpovedať s citátom

To jsem nevedel, psal jsem to ve snaze pomoct a udelat si predstavu co bys mohl ziskat.Ano,o zvuk nam jde asi vsem predevsim,nicmene i dalsi aspekty jsou nemene dulezite,treba cena -)))Nebudu to uz zasirat,treba se nekdo najde.Preju stastnou ruku -) Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pavel_P
Hifista


Založený: 07 február 2007
Príspevky: 178
Bydlisko: Liberec

PríspevokZaslal: Ut február 13, 2007 18:49:18    Predmet: Odpovedať s citátom

sekal jukni do inzerce, jsou tam bedny za stejný prachy, hrát budou líp Thumbs up
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1406

PríspevokZaslal: Ut február 13, 2007 19:22:09    Predmet: .. Odpovedať s citátom

Pavel_P

Nezlob se, ale cca 20 let staré bedny, byť po GO a údajně ve 100 % stavu mít netoužím, neb kromě jiného už jedny o trochu mladší mám.. Smile
A jak ostatně jistě víš, i oblast reproduktorů se vyvíjí (Eton, Accuton..), takže není sebemenší důvod kupovat nějaké archaické, téměř muzeální kusy.. Wink Takže děkuji, ale nechci... Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pavel_P
Hifista


Založený: 07 február 2007
Príspevky: 178
Bydlisko: Liberec

PríspevokZaslal: Ut február 13, 2007 19:40:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Tvoje volba...
Nicméně, těm tvejm by stejně nařezaly na prdel, ty jedna technologie Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1406

PríspevokZaslal: Ut február 13, 2007 19:44:52    Predmet: .. Odpovedať s citátom

Jinak pro doplnění uvádím informaci, že moji poslechovou doménu tvoří převážně klasická hudba a z toho tedy vyplývají moje požadavky na reprodukci. Tedy pokud možno neutrální, koherentní, detailní, nikoli však agresivní přednes..

Rovněž bych rád uvedl, že 30.000,- Kč rozhodně není limitujícím prvkem investice do beden.. Nicméně více než 100 kKč do toho rozhodně investovat nehodlám, to by už hraničilo s nesvéprávností... Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pavel_P
Hifista


Založený: 07 február 2007
Príspevky: 178
Bydlisko: Liberec

PríspevokZaslal: Ut február 13, 2007 20:05:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Slyšel jsi ty Symboly někdy? Neslyšel, protože jinak by jsi nepsal takový blbosti o agresivitě, neutrálnosti a nedej bože koherentnosti...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: Ut február 13, 2007 23:08:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Pokud chceš bedny na klasiku, tak tě šméčka za 25 nový asi jen těžko uspokojí, i kdyby používaly technologii jakoukoli.

Za sto tisíc se nicméně dá koupit už velmi slušná bedna, která zvládne nejen klasiku, a v současné chvíli vím o dvou bednách, který se prodávají a který by v tomhle směru uspokojily. Oboje aktivní. Levnější varianta moje Agora, dražší varianta Syčákův Titan. O nějakých technologiích Accuton a Eton nemůže být řeč, to zas dneska opakuje každej jako mantru, aby si pak domů pořídil nějakou českou samohonku za pár švestek, která akorát barví a nehraje. Plus těch řečí o těch měničích... no... kéž by to všechno byla pravda.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
simon
Hifista


Založený: 29 január 2007
Príspevky: 222
Bydlisko: Dolni Kounice

PríspevokZaslal: Ut február 13, 2007 23:16:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Machalik napísal:
Pokud chceš bedny na klasiku, tak tě šméčka za 25 nový asi jen těžko uspokojí, i kdyby používaly technologii jakoukoli.

Za sto tisíc se nicméně dá koupit už velmi slušná bedna, která zvládne nejen klasiku, a v současné chvíli vím o dvou bednách, který se prodávají a který by v tomhle směru uspokojily. Oboje aktivní. Levnější varianta moje Agora, dražší varianta Syčákův Titan. O nějakých technologiích Accuton a Eton nemůže být řeč, to zas dneska opakuje každej jako mantru, aby si pak domů pořídil nějakou českou samohonku za pár švestek, která akorát barví a nehraje. Plus těch řečí o těch měničích... no... kéž by to všechno byla pravda.


titany na klasiku? IMO jim svedci spis jina hudba
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20456

PríspevokZaslal: Ut február 13, 2007 23:22:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Symboly se na klasiku nehodí. Má to dobrý basový základ, ale jinak je to na středech a výškách "sound of the seventies" se všemi zápory. Připomínka zvuku v době střední školy. Ale někteří chlapci to dnes mají rádi - Some like it hot.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: Ut február 13, 2007 23:47:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Simon: Samozřejmě, Titany na klasiku jakož i na cokoli jinýho, mnohem lépe než bednu QUIS za dvacku, ať už je to cokoli.

PMA: Prosimtě, kdyžs slyšel Symboly, taks vykládal, že to je druhá nejlepší bedna po Wilson MAXX, jakou jsi kdy v životě slyšel. Moc dobře si všichni pamatujeme, jak ses tehdy z ní po vyladění zbytku řetězce úplně rozpadl na kousky, málem sis ji chtěl koupit, kdyby ti to žena dovolila. To bylo řečí o nejlepším poměru cena/výkon, jakej znáš, a o zcela tristním srovnání proti Shanům, a další a další... Nějak ti od té doby odlehlo. I tak bys nemusel dělat kazišuka, tohle privilegium bys mohl přenechat Dudkovi, ten je v tom dobrej. Ale možná se učíš, pak nic proti.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
simon
Hifista


Založený: 29 január 2007
Príspevky: 222
Bydlisko: Dolni Kounice

PríspevokZaslal: Ut február 13, 2007 23:51:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Machalik napísal:
Simon: Samozřejmě, Titany na klasiku jakož i na cokoli jinýho, mnohem lépe než bednu QUIS za dvacku, ať už je to cokoli.

PMA: Prosimtě, kdyžs slyšel Symboly, taks vykládal, že to je druhá nejlepší bedna po Wilson MAXX, jakou jsi kdy v životě slyšel. Moc dobře si všichni pamatujeme, jak ses tehdy z ní po vyladění zbytku řetězce úplně rozpadl na kousky, málem sis ji chtěl koupit, kdyby ti to žena dovolila. To bylo řečí o nejlepším poměru cena/výkon, jakej znáš, a o zcela tristním srovnání proti Shanům, a další a další... Nějak ti od té doby odlehlo. I tak bys nemusel dělat kazišuka, tohle privilegium bys mohl přenechat Dudkovi, ten je v tom dobrej. Ale možná se učíš, pak nic proti.


je neco co podle tebe titany nezahrajou ve sve cenove skupine nejlip? Smile

a mala poznamka na tema kazisuk - podivej se, jak se jmenuje tenhle thread Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: Ut február 13, 2007 23:58:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Simon: Tady snad někdo prodává bedny QUIS, že mu kazím kšeft? Óó, tak to pardón, to jsem si fakt nevšiml. Příště mě upozorni znovu.

Jinak ne, nemyslím si, že v cenové relaci aktivních Titanů se najde cokoli konkurenceschopnýho. Konkurovat jim dokážou Matrix 800 krmený nějakýma brutálníma koncama, ale to jsme cenově trochu jinde. Charakter je pak jinej, otázka vkusu každýho, co si vybere. Za sebe neumím rozsoudit lepší horší. Ovšem v cenové hladině Titanů neznám nic, co by takhle hrálo. A pod ní už vůbec ne. Kdesi v závěsu se krčí taktéž aktivní Agora. Horší zvuk, nižší cena.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist