Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

HIGH-END SLOVAKIA 2009

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
iggi
Hifista


Založený: 05 január 2008
Príspevky: 126

PríspevokZaslal: Ne september 27, 2009 11:47:05    Predmet: HIGH-END SLOVAKIA 2009 Odpovedať s citátom

Tak vystava v plnom prude...
Ako sa vam paci? Ktore produkty vas prekvapili, ktore naopak sklamali??
tu zopar foto neskor aj postrehy....

Fotogaleria 1.cast:
http://www.facebook.com/album.php?aid=38653&id=1302765802&l=8c3f9c7ce7

Fotogaleria 2.cast





iggi

_________________
Jediné, čo je na obmedzenosti skutočne veľké, je jej masové rozšírenie.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
fero111
Hifi obsluha


Založený: 23 február 2009
Príspevky: 43

PríspevokZaslal: Ne september 27, 2009 13:01:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Pozitívom bola účasť PMC. Negatívom to, že tam hrali brnkajúcu gitaru alebo človeka čo fúkal do trúbky. Ja som šiel za normálnou hudbou a to z čoho to hralo bolo druhoradé. Nebudem predsa počúvať na zostave za 2,5 mil.SK (platan) fúkajúcu trúbku 5 minút...Najlepšie bolo pre mňa to, kde hrali normálne pekné pesničky v daný moment.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
man.earth
Hifista - pokročilec


Založený: 02 február 2009
Príspevky: 277
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut september 29, 2009 20:17:15    Predmet: Odpovedať s citátom

no, ja musim povedat, ze kde som mal zaujem, mi moje CD pustili, vacsinou mali vzdy problem s tym, ze bolo napalovane, ale kazda skladba bola ina a brat 16 cd urcite nebudem. Nakoniec ale vsade pustili a hralo sa. Taktiez som nikde nenatrafil na fukajucu trubku, mal som asi stastie. Dalej chcem vsetkym zaujemcom o vystavu povedat, aby si nosili svoje nahravky. Toto je moc dolezite, pretoze vystavovatel si nahravky vybera tak, aby mu to dobre zahralo, zatial vsetky veci, ktore tam vybrali boli s velkym basovym zakladom. Potvrdilo sa mi to uz druhy rok. Pochvala patri snad Bis audiu, kde hrali i popik, ako tento rok tak aj minuly, tigersound hral prakticky vsetko co kto doniesol bez frflania, este sa aj zaujimali, co som na CD mal... V tomto bol TIGERSOUND jednotka, keby po jeho vzore isli vsetcia velkovystavovatelia bez tych svojich poctivo vyberanych nahravok, zrejme by tam nakoniec moc ludi nesedelo.
Popisem situaciu, ktora sa stala viac rokov po sebe... Plnsia sala vystavovatela, hraju nahravky vystavovatela a potom ja alebo kolega poda svoje CD s kazdemu znamou hudbou, vystavovatel ju zapne a zrazu ludia odchadzaju... Preto, nosme si svoje nahravky a pustajme ich tam, nech vieme, co hra dobre a s cim si dal vystavovatel pri instalacii aj zalezat, ved predsa chceme zazit rozdiel a pocut ako to ma hrat!
Oproti minulym rokom ale pochvala vsetkym vystavovatelom, coraz viac pustaju CD ktore si ludia priniesli so sebou. Uz sa tesim na buduci rok a nase nahravky...

_________________
SCAN SPEAK 26W+SEAS W18NX+SCAN SPEAK 2904/9800 DIY 3 WAY
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist