Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Výstava HIGH END Slovakia 2009 už onedlho...
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
High End
Nádejný hifista


Založený: 29 apríl 2008
Príspevky: 57

PríspevokZaslal: St september 02, 2009 11:00:02    Predmet: Výstava HIGH END Slovakia 2009 už onedlho... Odpovedať s citátom

26. - 27.9.2009 v hoteli Crowne Plaza Bratislava

Všetkých vás pozývame na 4.ročník výstavy HES2009,
info na www.highendslovakia.sk

_________________
AVDK Team
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Ne september 13, 2009 18:57:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Kto sa chystá? Nečakám že to bude niekoho zaujímať ale mne to tohto roku vydá iba v Nedeľu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
juro750i
Hifista


Založený: 14 september 2008
Príspevky: 104
Bydlisko: Svit

PríspevokZaslal: Ne september 20, 2009 10:41:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja sa chystám v sobotu . No kedže idem prvý krát tak by som sa rád spýtal že kedy ráno sa to začína a do ktorej večer je táto výstava. A ako je to zo vstupenkami či to treba dopredu zarezervovať alebo to stačí namieste kúpiť?
_________________
Accuphase E560
Bowers Wilkins Matrix 801 seria 2
Denon DVD-3930-S
Sansui TU-9900 tuner
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
587sk
Hifista


Založený: 19 december 2006
Príspevky: 161

PríspevokZaslal: Ne september 20, 2009 11:30:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Výstava HIGH END Slovakia 2009 sa bude konať
26.9. - 27.9.2009, od 10.00 do 18.00hod, v hoteli
Crowne Plaza Bratislava.
Vstupné 5€ platíš na mieste, vstupenky budú
ako vždy zlosovatelné.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Andrej
Hifi obsluha


Založený: 11 jún 2009
Príspevky: 35

PríspevokZaslal: Ne september 20, 2009 12:57:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Minulý rok to za veľa nestálo, snáď to tento rok bude lepšie len ma mrzí že tam nebude AQ.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
juro750i
Hifista


Založený: 14 september 2008
Príspevky: 104
Bydlisko: Svit

PríspevokZaslal: Ne september 20, 2009 14:59:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Dufam ze to za nieco bude stat ked sa us as zo Svitu dotrepem.
_________________
Accuphase E560
Bowers Wilkins Matrix 801 seria 2
Denon DVD-3930-S
Sansui TU-9900 tuner
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Robelles
Hifista - pokročilec


Založený: 08 august 2007
Príspevky: 453
Bydlisko: Tlmače

PríspevokZaslal: St september 23, 2009 11:37:45    Predmet: výstava Odpovedať s citátom

Idem aj ja v sobotu, bo minulý rok som nebol.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ja-kub
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 december 2007
Príspevky: 506
Bydlisko: Dolný Kubín

PríspevokZaslal: Št september 24, 2009 23:15:33    Predmet: Odpovedať s citátom

idem aj ja v sobotu, tak sa uvidí
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
juro750i
Hifista


Založený: 14 september 2008
Príspevky: 104
Bydlisko: Svit

PríspevokZaslal: Pi september 25, 2009 11:00:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Neviete mi povedat koľko bude stať parkovné v Crown Plaza??
_________________
Accuphase E560
Bowers Wilkins Matrix 801 seria 2
Denon DVD-3930-S
Sansui TU-9900 tuner
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Robelles
Hifista - pokročilec


Založený: 08 august 2007
Príspevky: 453
Bydlisko: Tlmače

PríspevokZaslal: Ne september 27, 2009 08:35:45    Predmet: Bol som Odpovedať s citátom

Tak som sa bol na výstavu pozrieť. Zážitky mám rôzne pretože značky od ktorých som niečo viac očakával ma sklamali a od značiek čo som čakal štandard ma milo prekvapili. Neviem ako začať tak začnem ako som vstupoval po miestnosťiach. DSI a HK , bol som milo prekvapený ten zvuksa mi velmi páčil čo som nečakal, pretože harmany som počul prvý krát, ale viac ma zaujal stánok vedľa a to fy. FLOYDCOM tam boli repro magnat a ich všetky produkty. Do toho stánku som sa vrátil viackrát. A najviac nás to spolu s partnerkou zaujalo. žiadne bum cink sa nekonalo ako sa tu píše o nemeckých repro. Hrala tam najvyššia rada 1009 a to čo sme počuli bolo vynikajúce lepšie ako vedľa v stánku PLAY. Onkyo bolo super ale prišiel som na to že JAMO produkty nie sú to pravé orechové pre moje uši.Stánok PLATANu mal svoj štandart ale že by ma bavilo počúvať ,ako niekto fuká do trubky a rozoberať to tam to nie.Inak super stánok.Velké sklamanie som mal u British audio, kde som sa tešil na značku Cambridge audio. Ostal som sklamaný, pretože túto značku mi doporučoval excelia-hifi k mojim Missionom. Plochý nezáživný zvuk bez spodného pásma. A to som počúval PINK FLOYD THE VALL. Velké sklamanie som mal. Moja zostava to zahrá omnoho omnoho lepšie.Zrejme sa pod to podpísali nerozohrane reproduktory.Bis audio mal viac stánkov no všetky boli zaujímavé či už depeche mode z platne, Mark Levinson alebo Marantz vo vedlajšom stánku. Všetko sa velmi dobre počúvalo aj atmosféra bola výborná.A že hrala Katka Koščová som sa dozvedel až keď som sa opýtal. Very Happy . Inter audio + Hanzel super čo liezlo z tých bedničiek Phonar sa mi velmi rátalo a keď mi povedali kolko stoja tak ešte viac.U Niselu sme si tiež posedeli. Tie tenké stlpy nemali chybu. PCM fact-8. Tak hlboké a pevné basy. No super zvuk. Stále som mal pocit že hrajú tie obrovské bedne vedla nich. Paráda. Ostatné sme len prešli aby sme vedeli čo tam ešte bolo.To sú moje malé postrehy z výstavy. Chýbalo mi niekolko značiek ,ako Vincent ktoré by som rád tiež počul no stálo to za to. No kedže nie som z Blavy cesta tam bola pre mna utrpenie.Hlavne sa dostať na parkovisko hotela. No zvládol som to. Thumbs up A to som chcel kúpiť regálové bedne ale po tomto ostávam opäť pri stĺpoch predsa len mi viac sedelo to čo z nich išlo. Very Happy

Naposledy upravil Robelles dňa Po september 28, 2009 07:50:27, celkom upravené 4 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Ne september 27, 2009 13:00:13    Predmet: Re: Bol som Odpovedať s citátom

bobik napísal:
... Plochý nezáživný zvuk bez spodného pásma. A to som počúval PINK FLOYD THE VALL. Velké sklamanie som mal. Moja zostava to zahrá omnoho omnoho lepšie.... Very Happy


Nebolo to náhodou nahrávkou?

Výstava bola menšia ako minulý rok, ale aj tak sa mi páčilo. Škoda prebasovaných izieb V BIS audiu a Platane. Martin Logan hral stále za podpory subwoofra, tak isto Avalon, alebo Audio Physic. Vraj ľuďom sa to tak páči.... Páčil sa mi zvuk u Hanzela, veľké PMC spolu s elektronikou Bryston a pre mňa absolútna bomba bol Ketos. Nové Dynaudio na elektronike AR hrali ozaj famózne. Vydržal som u nich tri hodiny Smile Len škoda, že na Weinbergerovu Polku a fúgu nedošlo, lebo spolupočúvači sa dožadovali rocku vraj "aby sme počuli akú to má dynamiku"....
Tak isto chlebíky aj dievčatá boli chutné Smile

Po výstave patrí veľká vďaka coughovi s priateľkou (nemá nick, preto nepíčem meno) za pohostenie a skvelú spoločnosť zúčastnených.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Robelles
Hifista - pokročilec


Založený: 08 august 2007
Príspevky: 453
Bydlisko: Tlmače

PríspevokZaslal: Ne september 27, 2009 13:56:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Nie nahravkou to nebolo, kedže som mal vlastné CD a to isté som pustil v inom stánku tak bolo všetko inak. Very Happy Tak neviem,ale rozoberať to nebudem,každý sme iný a máme rôzne chute.To boli moje postrehy. Tak ma zato neukameňujte.Čakám tu vaše postrehy z výstavy.

Naposledy upravil Robelles dňa Pi október 02, 2009 14:14:02, celkom upravené 6 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
marek_K
Nádejný hifista


Založený: 18 máj 2008
Príspevky: 70
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ne september 27, 2009 17:38:55    Predmet: Odpovedať s citátom

bobik napísal:
Nie nahravkou to nebolo, ked som to isté pustil v inom stánku tak bolo všetko ok. Very Happy Tak neviem,ale rozoberat to nebudem,každý sme iný a máme rozne chute.


A myslis 550ku co bola na boku alebo tu 800ku v predu?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Robelles
Hifista - pokročilec


Založený: 08 august 2007
Príspevky: 453
Bydlisko: Tlmače

PríspevokZaslal: Ne september 27, 2009 18:06:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslím 550ku.Pozeral som sa po výrobkoch, ktoré znesie moja peňaženka a čo by som si mohol v budúcnosti kúpiť z našich platov. Very Happy Tie ostatné veci potešili moju malčkosť a o to predsa ide je to výstava.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
britishaudio
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2009
Príspevky: 778
Bydlisko: Dunajská Streda

PríspevokZaslal: Ne september 27, 2009 21:09:33    Predmet: RE: ...tešil na značku Cambridge audio. Ostal som sklamaný Odpovedať s citátom

nechcel som reagovať ...len pár poznámok na margo recenzie, keď už bola spomínaná naša divízia

ad 1) mám rád Pink Floyd, ale my sme ich nehrali
ad 2) sériu 800 a 550 sme mali vypožičanú pre inú spoločnosť, ktorá dováža nemecké reproduktory
ad 3) za výsledok sú zodpovedné aj reproduktory resp kombinácia komponentov

Výstava bola dobrá, nám sa páčili aj konkurenčné značky.

T. Lelkes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
J
Hifi expert


Založený: 24 september 2007
Príspevky: 1328
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po september 28, 2009 11:25:05    Predmet: Odpovedať s citátom

V sobotu pred obedom hral v salóne British Audio (z platne) a o niečo neskôr u susedov z Platanu (tuším z CD?) nejaký skvelý africký jazz. Nepodarilo sa mi zapamätať si názov. Neviete mi niekto povedať čo to bolo? Tuším sa tam spievalo niečo o vlaku.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
malevil
Hifi obsluha


Založený: 02 apríl 2008
Príspevky: 14
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po september 28, 2009 13:44:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Bol to pravdepodobne Hugh Masekela.

http://www.hifinazory.cz/forum/viewtopic.php?f=19&t=371
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Stug
Nádejný hifista


Založený: 21 júl 2009
Príspevky: 71

PríspevokZaslal: Po september 28, 2009 14:26:40    Predmet: Bis Audio Canton Reference 3.2 DC Odpovedať s citátom

Počúval niekto tieto stĺpi??????? Canton Reference 3.2 DC
Počul niekto na výstave lepšie stredy a výšky od tohto Cantonu???
Basy to síce vôbec nemá ale to nieje tu a teraz vôbec podstatné!
Čo sa vám na nich páčilo alebo nepáčilo Canton Reference 3.2 DC????
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
agustini
Hifista - pokročilec


Založený: 08 apríl 2007
Príspevky: 382
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po september 28, 2009 15:06:17    Predmet: Odpovedať s citátom

..vystava ako tradicne bola takmer uplne o vsetkom, ale v skutocnosti o nicom.. kto bol uz v Prahe alebo skor v Mnichove uz nikdy na chut takymto mini projektom nepride. Zial trh na SLovensku je taky, aky je a tomu zodpovedala aj vystava spolu s poctom vystavovatelov a toho co sa dalo pocut. Tak do pol hodinky som to mal cele obehnute a uz som sa viac menej nudil. Mal som taky pocit ze aj vacsina hostesiek oproti minulym rokom hodne zostarla a zoskaredela.. Krizu bolo citit aj v tejto oblasti.. Skoda 5 Eur.

Zaverom som zasiel do predvadzacky Ketosu, ktory vlastne na vystave bol aj nebol a tam to bolo uz o niecom inom. Velmi prijemny zvuk spickovej aparatury v dobrom, ciastocne akusticky upravenom priestore. Na druhy den po tom, co som mal v uchu cough-ove betony sa mi zdalo akosi menej dynamiky a bezprostrednosti prednesu. Dalo by sa polemizovat o vplyve zapojenych komponentov (lampy).. Kazdopadne to bol v ramci sirsieho chapania vystavy jendoznacne najlepsi zvuk.

Velmi rad som sa znovu stretol ludmi z diskusnych for osobne. Grilovacka u cough-a dopadla uplne fantasticky a teda aj napriek ocakavanemu sklamaniu z vystavy ako takej som odchadzal domov s dobrym zvukovym zazitkom a pocitom prijemne straveneho dna.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
fero111
Hifi obsluha


Založený: 23 február 2009
Príspevky: 43

PríspevokZaslal: Po september 28, 2009 17:49:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Ako to bolo s Ketosom? Ja som tam z Ketosu videl len nejaky plagat a nejaky ujko z Ketosu tam vysvetlovalô, kde Ketos sidli. Za 30 min. som to tiez cele obehol.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
marek_K
Nádejný hifista


Založený: 18 máj 2008
Príspevky: 70
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po september 28, 2009 19:14:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Teda vy tu rozpravate ako keby ste boli na vystave obrazov, ze ste to obehli za pol hodiny. Ja neviem ako iny ale ja som bol pocuvat a vsade kde aspon "nieco" mali som si sadol a popocuval aspon pol hodinu, ved o tom to je, nie?

Urcite bol tohtorocny HES lepsi ako ten minulorocny v tych mini izbickach. Podla mna najlepsie hrali tie velke PMCka u Niselu. Tiez som sa bol pozriet na to CA lebo sa mi paci, zvuk sa mi nezdal az taky zly, co 550/650 zabija je cena ktora je o 200€ vyssia ko napriklad u nadu 326/355. A v tejto cenovej kategorii je 200€ dost. A jeden zazitok co ma pobavil na pmc-kach, niekto podal CD ze chce zahrat , spustilo sa, cakam co bude... a ide signal 20Hz-20kHz, tomu hovorim hudba Cool , kazdy podla svojho. Co mi vadilo ze som vlastne nepocul ako hraju niektore repro normalnu hudbu, kdeze sa z nich celu dobu linulo len brnkanie, trubky a ine icoviny, ale kazdy ma iny vkus. Buduci rok uz zoberiem svoje CD.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
J
Hifi expert


Založený: 24 september 2007
Príspevky: 1328
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut september 29, 2009 07:01:26    Predmet: Odpovedať s citátom

malevil - áno, bolo to toto. Vďaka.
Inak ja mám z výstavy a z tejto následnej diskusie potvrdené že čo človek to iný vkus. Jediné čo sa asi všetci zhodneme je že v Ketose to bolo OK.
Napríklad Stug sa tu kúsok vyššie vytešuje s Cantonov, nme pre zmenu tie bedne pripadajú nevýrazné až nudné a to som ich počul už druhý krát (raz som v BisAudio na nich púšťal moje CD). Viacerím sa páčili skôr PMC ako Ushery, mne skôr naopak (ale nepočul som tú istú nahrávku, takže ťažko objektívne súdiť). Tiež ma prekvapilo aké nahrávky (kvalita) si niektorí ludia nosia. A na záver musím povedať že ma štve že to väčšina vystavovatelov púšťa tak hlasno - ešte teraz mi piští v ušiach.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
juro750i
Hifista


Založený: 14 september 2008
Príspevky: 104
Bydlisko: Svit

PríspevokZaslal: Ut september 29, 2009 07:37:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Mňa na výsteve prekvapilo PMC spoločne z Bristonom hralo to pekne no favorit premna bol Luxman a Usher (mozno preto že Usher-y mám napočúvané doma . Naopak sklamaním premňa boli Quadral Titan7 (či ako sa to píše) hlavne na basoch. Možno že by to spravil lepší zosilňovač ťažko povedať.
_________________
Accuphase E560
Bowers Wilkins Matrix 801 seria 2
Denon DVD-3930-S
Sansui TU-9900 tuner
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
agustini
Hifista - pokročilec


Založený: 08 apríl 2007
Príspevky: 382
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut september 29, 2009 08:49:36    Predmet: Odpovedať s citátom

to Fero111:

Ketos na vystave aj bol aj nebol.. mal prezentaciu vo vlastnych priestoroch a na vystave bol len stanok kde usmernili zaujemcov kde sa nachadzaju a zabezpecili bezplatny prevoz neakym autobusom priamo do ich firmy. Z pohladu navstevnika vystavy a zaujemcu to bolo urcite zaujimave, lebo posluch v upravenych priestoroch a domacich podmienkach predajne bez rusenia inych expozicii a inych vplyvov bol jednoznacne lepsi zazitok, avsak myslim si ze voci ostatnym vystavovatelom to bolo dost nefer..

to Marek_K:

myslim ze tu pol hodinu by som vo vacsine expozicii asi nevydrzal. Toto je hlavne o osobnych skusenostiach a narokoch. Kedysi som po mojej prvej vystave HighEnd techniky po vypocuti niektorych referencnych bedni nemohol pocuvat moj vlastny aparat aspon tyzden.. potom prisla vymena a doladenie aparatu, doriesenie akustiky na prijatelnu komromisnu mieru ... a dnes ked sa vratim domov z takejto vystavy tak som rad ze si zapnem to co mam a som s tym velmi spokojny. Nielen tie akusticky nevhodne priestory spravia aj s velmi dobrou aparaturou svoje..

Normalna hudba je vecou vkusu. Co povazuje za normalne jeden, inemu moze vadit. Na vystavach hraju vacsinou takuto hudbu, lebo reproduktor nieje dokonaly vyrobok a ked to ma naraz zahrat iba jeden nastroj tak ho zahra lepsie a je to k realite daleko blizsie, ako ked ma zahrat cely orchester. To je jeden z dovodov preco povacsinou vystavovatelia pustaju takuto hudbu. Tak isto vacsina audiofilov, co je cielovy trh vyrobcov HiFi pocuva prave takuho hudbu..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
man.earth
Hifista - pokročilec


Založený: 02 február 2009
Príspevky: 277
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut september 29, 2009 10:54:45    Predmet: HE 2009 Odpovedať s citátom

Takze, co sa vystavy tyka, ucast bola naozaj mala a dala sa obehat mozno za pol hodiny, ako tu niekto napisal, no nakoniec som sa tam zdrzal cca 6 hodin a ubehli vcelku rychlo... Nechcem tym povedat, ze by som bol uplne uchvateny, tento rok sa hralo naozaj nahlas a niektorym expoziciam toto najviac ubralo na celkovom dojme. Napriklad u Hanzel audio to hralo na tu miestnost vskutku moc nahlas a zazitok bol vcelku maly, i ked tymto bedniam som daval najvacsiu sancu na najlepsi zvuk a taktiez ma zaujimal zvuk pouzitych seasov so scanspeakom. Nakoniec ma vsak tento zvuk vobec nezaujal a nebol ani dost koherentny, bolo tam dost agresivity a vdaka piatim stredakom miera lokalizacie zvuku bola nizka, mozno pri vaznej hudbe by to bolo lepsie, vzhladom na zvacsenu plochu stredobasov.
Prekvapenim v dobrom slova zmysle boli PMC-cka, hlavne mensie FACT, tie vacsie boli hodne prevyskovane na vrchnej oktave - na ohurenie zakaznika je to mozno OK ale tak to hrat nema. I ked uznavam, ze tie vysky neboli obtazujuce ale krystalovo ciste. Osobne male FACTY pre mna hrali lepsie.
Klipsch audio nie je podla mojho gusta, i ked niektore modely su zaujimave.
Velke TITANY som pocul iba chvilu ale na basoch to bolo dost cudne, a to nehovorim o designe-zamrezovany recidivista alebo turbina???
Tiger audio ak dotiahne vyhybky a popracuje na zapojeni, potencial ma v dobrych menicoch.
Genelec som pocuval iba chvilu na ich koncertnom dvd, bolo to vynikajuce, svoju hudbu som tam nemal zaujem davat, nie je to riesenie, s ktorym by som bol zhodnuty.
Usher nebol zly, ale nieco mi tam chybalo. Pri zdvihnuti sa zo stolicky vysky zrazu "prisli", vdaka zaklonu sustav, takze toto mi tiez dost vadilo...
Bis audio-vyborna ukazka vaznej hudby a nasledne sklamanie pri "popiku" kde mi chybali stredy a lokalizacia, darmo, velka plocha-velke telesa hraju lepsie, pri popiku bola nemozna lokalizacia.
Este spomeniem Cantony 3.2DC, ktore som najprv zavrhol ale potom som sa k nim vratil. Tie bedne hraju pramalo hlbokych basov ale cca od 200 kde je zrejme mierny zdvih po koniec pasma sa mi to proste pocuvalo dost dobre, niektore skladby boli sice nudnejsie ale tie repro su dobre sfazovane a nevnimate pasma ani repraky, i ked priestorovost je tam zvlastna, skor zuzena, no prave pri rozfazovanych reprach je umelo priestorovost zvacsena. Rozhodne vysky boli neagresivne a stredy bez ozveny, ktora sa mi v Avalonoch nepacila, na stredoch mi tam stale nieco vadilo, hralo sa dost nahlas a samozrejme, vyber nahravok vsade bol z tych basovejsich, takze ked som poprosil o pustenie svojho CD, spodky vacsinou nikde nehrali, co bolo dane nevhodnou akustikou a umiestnenim reprakov...
JBL u Harmana-product of the year, o ktorych som cital take pochvaly, ma osobne vobec nebrali, tvrde stredobasy, vysky tiez tvrde...
Za mna, naj z vystavy bol bryston+PMC FACT...

_________________
SCAN SPEAK 26W+SEAS W18NX+SCAN SPEAK 2904/9800 DIY 3 WAY
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
JX
Hifi obsluha


Založený: 16 január 2009
Príspevky: 49

PríspevokZaslal: Ut september 29, 2009 11:45:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Boli aj vyrobcovia zo Slovenska? (Acon, BV audio ...)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
587sk
Hifista


Založený: 19 december 2006
Príspevky: 161

PríspevokZaslal: Ut september 29, 2009 12:30:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Acon, BVA nie, ale bol tam Marián Roman - RM Design
http://www.penta-rm.sk/tigersound/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Vlasto
Hifista


Založený: 25 január 2007
Príspevky: 210
Bydlisko: Žilina

PríspevokZaslal: St september 30, 2009 13:27:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Na vystave som nebol.

Citam, ze tie Quadraly nehrali moc dobre, mohli by ste napisat viac k tomu ako hrali?

Tiez by ma zaujimala reprodukcia Infinity Prelude.

man.earth, vdaka za postrehy ohladne Cantonov.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
juro750i
Hifista


Založený: 14 september 2008
Príspevky: 104
Bydlisko: Svit

PríspevokZaslal: St september 30, 2009 13:41:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Quadraly podla mojho názoru hrali dobre len výskové pásmo potom smerom dolu to us holo horšie a hlavne čo ma sklamalo boli basy proste vevyrazné hĺbkou a tvrdé. Možno to bolo spôsobené podlamňa slabím zosilňovačom (Cambridge audio) mozno s takými Bristonmi ako boli o dve poschodia vyššie by to bolo o niečom inom. Tolko môj názor.
_________________
Accuphase E560
Bowers Wilkins Matrix 801 seria 2
Denon DVD-3930-S
Sansui TU-9900 tuner
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
man.earth
Hifista - pokročilec


Založený: 02 február 2009
Príspevky: 277
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St september 30, 2009 15:24:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Tu tvrdost tych titanov potvrdzujem, bolo to zrejme po prvom hlbokom tone..nieco ako prebasovane dvojpasmo s velkym zvukom...
_________________
SCAN SPEAK 26W+SEAS W18NX+SCAN SPEAK 2904/9800 DIY 3 WAY
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
Strana 1 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist