Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Amazon a jiné CD shopy
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Štúdiá , e-shopy, časopisy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Pasul
Hifi expert


Založený: 20 november 2006
Príspevky: 1273

PríspevokZaslal: Pi apríl 18, 2008 18:03:03    Predmet: Amazon a jiné CD shopy Odpovedať s citátom

Mám otázečku lidi.Nakupuje tam někdo hudbu zde?

Kolega ano a tvrdí mi ,že abych neplatil clo atd. musím být do 41 dolarů s poštovným.Takže si po dvou maximálně třech nosičích objednává.Má někdo takovou zkušenost?Podle mně je to divné-kdo určil zrovna takovou hranici?

Moje zkušenost je ,že jsem si objednal zboží v hodnotě 200 dolarů i s poštou a žádné clo jsem neplatil.Tak jsem z toho blázen.

Já jsem si teda objednal první dvě SACD a jsem na 35 a cosi dolarů i s poštou.Což je cenově naprosto perfektní vzhledem ke kurzu 16,10-dolar(dnes ověřeno v mé bance). Nakupovat budu už jen tam.

Nějaké tipy na další shopy?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Merk
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 november 2006
Príspevky: 754
Bydlisko: Praha (ne od narození! ;-))

PríspevokZaslal: Pi apríl 18, 2008 19:28:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Taky mě to zajímalo a zjistil jsem jen to, že je v tom strašlivý mr*ník a záleží na tom, jak zásilka vypadá, jak je deklarovaná (druh zboží, hodnota) a jak se který celník vyspí. Před pár měsíci mi přišel balík z USA s cenou s poštovným 90 USD (e-bay). Neplatil jsem clo ani DPH. Ani se do něho nikdo nedíval. Ale slyšel/četl jsem o lidech, kteří platili clo i DPH z balíku s poloviční cenou...

Z těchto důvodů nakupuju z USA jen výjimečně. Radši nakupuju v EU a mám jistotu, kolik nakonec zaplatím. Ceny v EU jsou jen trochu vyšší, ale zase je nižší poštovné, takže je to nakonec šul-nul. To je alespoň moje zkušenost s drobnějším zbožím (CD/DVD nosiče, PC komponenty).

Tipy na evropské CD/DVD shopy: www.cdwow.com (i když tam poslední dobou docela zdražili, výhodou zůstává poštovné do ČR zdarma) www.blahdvd.com www.amazon.co.uk A samozřejmě www.ebay.co.uk (v nosičích většinou výrazně lepší než ebay.de i kvůli nižšímu poštovnému).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
gabik
Hifista - pokročilec


Založený: 26 november 2007
Príspevky: 369
Bydlisko: Usti nad Labem/Praha

PríspevokZaslal: Pi apríl 18, 2008 23:15:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Pasul
Na americkym amazonu jsem hodne nakupoval a je to, jak pise Merk. Blby je, ze se do cla nebo DPH (nevim presne) pocita i postovny. Poslednich par zasilek mi vymhatli. Musel jsem doplacet. Ze zacatku v pohode. Nicmene existuje amazon.co.uk, amazon.de. Ja jsem spokojen s jpc.de. Postovny 10ti CD 5.99 ecek, nadhera. US amazon ma myslim drazsi postovny. Na americkym amazonu uz nakupovat nebudu. Zajimalo by me, jeslti me celnici maji uz v databazi, nebo jak to vlastne funguje. Dalsi vtip je v tom, ze evidentne nemaji jasne nastavena pravidla - jednou jsem musel zaplatit predem, jednou mi to celnici poslali na dobirku, jednou u toho byla faktura od celniku s dodatkem, ze musim zaplatit do x dni. Malem jsem ji samozrejme vyhodil Smile.


Naposledy upravil gabik dňa So apríl 19, 2008 12:07:40, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Pasul
Hifi expert


Založený: 20 november 2006
Príspevky: 1273

PríspevokZaslal: So apríl 19, 2008 05:50:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak to jsem přesně čekal.Bordel a chaos-nikdo neví na čem je.Tak doufám ,že ta první věc projde bez problémů.Uvidíme.Díky za tipy na jiné obchody.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vlado.ba
Hifi expert


Založený: 16 január 2007
Príspevky: 2097
Bydlisko: Poprad

PríspevokZaslal: So apríl 19, 2008 11:04:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Predajcovia novych CD a DVD z USA maju vacsinou pobocky v U.K. - kupujem tam cez www.ebay.co.uk ...pride to skor ako z USA,casto je to aj lacnejsie /najlacnejsie je pochopitelne platba cez PayPal/ a ziadne clo...nema to chybu. Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kryton
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1022
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: So apríl 19, 2008 16:55:10    Predmet: Ověřené e-shopy s CD Odpovedať s citátom

Pasul napísal:
Tak to jsem přesně čekal.Bordel a chaos-nikdo neví na čem je.Tak doufám ,že ta první věc projde bez problémů.Uvidíme.Díky za tipy na jiné obchody.


CD nakupuji téměř výhradně přes Internet z ciziny, ale vždy z EU, nejčastěji z Anglie. Třeba tady:

http://www.hmv.co.uk
http://www.amazon.co.uk/
http://www.prestoclassical.co.uk/
http://www.mdt.co.uk
http://www.crotchet.co.uk/

Z Německa (vyplatí se pro více než 2 kusy CD v jedné zásilce):
http://www.jpc.de/

Z Polska:
http://www.merlin.com.pl/

Vše odzkoušené na vlastní kůži. Zcela bez problémů. 95% CD dorazilo do týdne.

_________________
Roon server (DRC) - Roon Bridge (Allo USBBridge Signature, Shanti LPS) -> Topping E70 (XLR) -> Topping Pre90 (XLR) - BVAudio PA300SSE (XLR) -> Revel Performa F208, Supra USB, Supra EFF I XLR, QED Genesis Silver Spiral. DRC via Rephase/REW.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Pasul
Hifi expert


Založený: 20 november 2006
Príspevky: 1273

PríspevokZaslal: So apríl 19, 2008 17:47:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Ještě question-Kolik to vlastně dělá to clo a DPH?

Jsem teď v komunikaci s člověkem z Virtual Dynamics.Nemají zastoupení v Evropě.Ten mně vysloveně nutí ať mu pošlu paypalem peníze a že musím vyzkoušet jejich kabely-I hate to see your system go with-out VD cables...

I amík musí být vlezlý aby prodal. Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: So apríl 19, 2008 17:58:52    Predmet: Odpovedať s citátom

USA vs EU se nedá paušalizovat, někdy jsou rozdíly až neskutečné, například skvělý Rhino box Black Sabbath stojí u amerického amazonu 70USD a anglického 100£! To jsou násobky! Obecně všechno od Rhino (zvukově v naprosté většině případů nejlepší verze dtto. reedičních titulů) je nejlepší kupovat na us amazonu.

Lennon - Imagine (2000 verze) : US amaz 15USD, GB 10£, ČR 400,-Kč - USA vítězí o fous.

Gentle Giant - Three Friends - USA 29USD, GB 10£, u Repertoire přímo 14E, v Česku 400,-Kč - Česko vítězí! Repertoire, který má taky zvukově skvělé reedice je nejlepší nakupovat v Česku, před časem byla akce, kdy jsem byl schopen kámošům dodat (per nejmenovaného distributora) CD za 350,-Kč!

Atakdále, atakdále. Je to doslova kus od kusu. Aspoň je to zábavnější Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Merk
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 november 2006
Príspevky: 754
Bydlisko: Praha (ne od narození! ;-))

PríspevokZaslal: So apríl 19, 2008 18:10:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Pasul napísal:
Ještě question-Kolik to vlastně dělá to clo a DPH?


DPH je 19%. Clo je podle celního sazebníku, tlustého několik cm, jehož četbu rád přenechám někomu jinému Laughing

Něco ke clu z webu celní správy: http://www.cs.mfcr.cz/CmsGrc/Cestovani-a-nakupy/Nakupovani-na-Internetu/
Takže je sice jakási hranice 22 EUR pro osvobození od cla, ale ani ta neplatí vždy Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Pasul
Hifi expert


Založený: 20 november 2006
Príspevky: 1273

PríspevokZaslal: St máj 07, 2008 18:35:09    Predmet: Odpovedať s citátom

První zásilka je doma.Trvalo to přesně 17 dní.Nechal jsem si poslat normální formou-tedy bez nějakého příplatku za rychlost.Bylo to 35,95$ za jedno SACD a jedno CD.Vše prošlo hladce-bez cla atd.Nedával jsem ani gift.Tak až mi zatrhnou tipec dám vědět.Ale i s clem a DPH se to stejně oplatí.Akorát pošťačka neví co ji čeká.Bude teď muset co dva,tři dny lítat až ke mně nahoru do 3 patra po svých s balíčkama po dvou CD. Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
peter.tesar
Hifi obsluha


Založený: 08 apríl 2008
Príspevky: 11

PríspevokZaslal: So máj 10, 2008 16:11:52    Predmet: cerstva skusenost Odpovedať s citátom

Zdravim,
tento tyzden som si cez isty kamenny obchod v Bratislave kupil CD DG 447 400-2 Beethoven: Symphonies 5 & 7, C. Kleiber, Vienna Philharmonic Orchestra.

Cena bola 330,- Sk.
Tu su ceny e-shopov:
amazon.com 12 USD 250,- Sk
amazon.co.uk 13.50 GBP 550,- Sk
amazon.de 11 EUR 350,- Sk
hmv.co.uk 8 GBP 325,- Sk
jpc.de 10 EUR 320,- Sk

Zaver: Vyrazne nizsia cena by bola len pri objednani z USA, ale tam mozu byt vsetky patalie vyplyvajuce z objednavania mimo EU. Z Nemecka by to kvoli postovnemu neoplatilo a anglicky amazon to ma strasne drahe.
Sam som prekvapny, doteraz som si myslel, ze na Slovensku su najdrahsie CDcka na svete (je pravda, ze doteraz som aj v tom obchode v BA daval za CDcka z DG okolo 400 Sk, mozno je toto nejaka nova cenova politika).
Peter Tesar.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vlado.ba
Hifi expert


Založený: 16 január 2007
Príspevky: 2097
Bydlisko: Poprad

PríspevokZaslal: So máj 10, 2008 21:41:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Co je to za obchod v BA ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
peter.tesar
Hifi obsluha


Založený: 08 apríl 2008
Príspevky: 11

PríspevokZaslal: Ne máj 11, 2008 14:59:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Divyd (Hummel Music) na Klobucnickej.
Ale inak mam dobre skusenosti aj s konkurenciou Music Forum pri Redute.
PT.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
gabik
Hifista - pokročilec


Založený: 26 november 2007
Príspevky: 369
Bydlisko: Usti nad Labem/Praha

PríspevokZaslal: St august 27, 2008 11:31:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Prisli mi z US amazonu 2 CD, cena postovnheo a manipulacni poplatek 8.97$. Cena postovneho jednoho CDcka okolo 4$. Objednano standartni cestou 14.8., predpokladane datum doruceni 17.9. Takze to trvalo cca. 13 dni, coz je rychlejsi nez z Vltavy, pokud nemaji na sklade. Cena o cca. o 200 Kc min nez z JPC v tomto pripade. Jelikoz cena byla okolo petikila, tak jsem neplatil clo.

Edit: Cena jednoho ze dvou objednanych CD na strankach bontonlandu je zhruba stejna, co staly 2CD i s postovnym z amazonu. Ale vzdy to zalezi kus od kusu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Jester
Hifista


Založený: 28 november 2006
Príspevky: 192
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Št november 05, 2009 11:02:17    Predmet: CDWOW a nedoručení Odpovedať s citátom

Stalo se někomu z Vás, že Vám Česká pošta nedoručila objednané a zaplacené CD z CDWOW? Jestli jo, jak jste případně postupovali? Díky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: Št november 05, 2009 16:54:58    Predmet: Odpovedať s citátom

mas zpravu
_________________
Nasral se a šel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MartinAQ
Hifista


Založený: 17 január 2007
Príspevky: 138

PríspevokZaslal: Št november 19, 2009 20:37:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Mám za sebou první zkušenost s objednáním z UK Amazonu. Nedobrou, bohužel:-(. Objednal jsem si 3 CD Petera Gabriela, koncert Dava Brubecka a jubilejní edici Joshua tree. Bylot ot do 6 dnů, ale: Kartonový přebal byl ořezanou verzí toho, co mi chodívalo z Vltavy, bez jakékoli lepící pásky. Pošta mi hlásila poškozenou zásilku. Odesláno Royal Mail, doručila Česká pošta. Ovšem kdo je viníkem, nevím. Každopádně byl zázrak, že cédéčka byla v oboustranně otevřeném kartonovém přebalu všechna, a jedinou závadou na nich jsou popraskané krabičky...Tož tak, napsal jsem soudruhům na ostrov, uvidíme..
http://img25.imageshack.us/i/img0060et.jpg/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pasul
Hifi expert


Založený: 20 november 2006
Príspevky: 1273

PríspevokZaslal: Št november 19, 2009 20:56:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Z US amazonu se mě nikdy nic takvého nestalo. Je fakt, že jsem tam již dlouho nic nebral. MA recordings je taky naprosto bez problémů. Momentálně beru všechno z Japonska a ti jsou v balení nejlepší.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Št november 19, 2009 20:59:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Asi je to individuální, dnes jsem dostal zásilku z Elsevier přes UPS a něco tak vzorně zabaleného (to by snad přežilo přejetí tankem) jsem už dlouho neviděl.

Pokud jde o CD, vzorně balí Crotchet.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Skipy
stepná kengura


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 1290
Bydlisko: Zsolna

PríspevokZaslal: Pi marec 05, 2010 00:14:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Merk napísal:
... je v tom strašlivý mrdník a záleží na tom, jak zásilka vypadá, jak je deklarovaná (druh zboží, hodnota) a jak se který celník vyspí. Před pár měsíci mi přišel balík z USA s cenou s poštovným 90 USD (e-bay). Neplatil jsem clo ani DPH. Ani se do něho nikdo nedíval. Ale slyšel/četl jsem o lidech, kteří platili clo i DPH z balíku s poloviční cenou...



áno - s týmto sa naprosto stotožňujem

balíky z amazonu usa ale doručené do SR sú na hranici možností aj pre tolerantného slovanského mäkkýša, a v reále to vyzerá tak, že Bryndzaland pošta má dcérske firmy asi po celom svete... otrasné sú napr. opakovane (akoby kladivom) rozmlátené krabice (pritom obálka je ok) z cduniverse (i keď preposielka cez švédov čistí clo)
guitarnine po dohode formálne rozráta cenu (napr. 100cd máte á 22centov) jožku černého ani senzus tam ale nekúpite...
Elsevier aj Springer a pod... balí skutočne príkladne v tom s PMA súhlasím (inak v ničom Cool ) a ani to nie sú cd shopy ale nevadí...

Pašul - kde konkrétne v japonsku nakupuješ??

odkazy http://www.guitarnine.com/
http://www.cduniverse.com/
http://www.abstractlogix.com/

v prílohe je akoby metodický clo/dph pokyn pre EU
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kompresory
Hifi obsluha


Založený: 17 máj 2010
Príspevky: 1

PríspevokZaslal: Po máj 17, 2010 21:28:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Podˇˇla mňa je Amazon naozaj jednička
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Stano
Hifista


Založený: 08 február 2010
Príspevky: 129
Bydlisko: Galanta

PríspevokZaslal: Št júl 29, 2010 09:32:33    Predmet: Odpovedať s citátom

peter.tesar napísal:
Ale inak mam dobre skusenosti aj s konkurenciou Music Forum pri Redute.
PT.
podarilo sa mi vygooglovať iba http://www.kotta.info/sk/ , to sú oni? lebo na stránkach nedokážem nájsť ponuku CD Sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Merk
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 november 2006
Príspevky: 754
Bydlisko: Praha (ne od narození! ;-))

PríspevokZaslal: St august 04, 2010 12:44:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Rád bych upozornil na aktuální zkušenost se zvláštní cenovou politikou e-shopu www.cdwow.com. Cena téhož zboží se může v průběhu několika dnů dramaticky měnit, a to oběma směry. V konkrétním případě (The Cure - Disintegration 3CD) se mi stalo, že CD stálo na začátku prodeje 13.29 GBP, později 14.99 GBP a hned den nato už 39.99 GBP. Na této ceně to vydrželo několik dnů, pak cena klesla na 15.99 GBP a po několika dnech šla zase nahoru na aktuálních 29.99 GBP. Rozumím jednorázové slevové akci, doprodeji, zdražení po příchodu nové dodávky zboží i lecčemu dalšímu. Ale průběžnému pohybu cen CD přesahujícím 100% oběma směry nerozumím a při nejlepší vůli to na mne působí dojmem neserióznosti. Takže pokud chcete něco kupovat na cdwow.com, dejte si na to majzla.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: St august 04, 2010 13:19:11    Predmet: Odpovedať s citátom

cdwow jsem chtěl vyzkoušet, pokud se cena nehýbne po odkliknutí objednávky, tak ty pohyby nevadí. Jak je to u nich s poštovným? Díky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Merk
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 november 2006
Príspevky: 754
Bydlisko: Praha (ne od narození! ;-))

PríspevokZaslal: St august 04, 2010 14:02:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Poštovné kamkoliv zdarma. Tedy včetně ČR.

Upozorněním jsem směřoval k tomu, že pokud se někomu zdá cena vysoká, ať počká pár dnů, a pokud se někomu cena zdá dobrá, tak ať hned koupí. Jinak by se mu mohlo stát, že přijde za týden a stejné zboží bude stát 3x tolik. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: St august 04, 2010 14:39:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak to je OK. Ba dokonce zábava navíc :-)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Jester
Hifista


Založený: 28 november 2006
Príspevky: 192
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Št august 05, 2010 06:19:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Ad CDWOW
Mně spíš vadí to, že když si dáš CD do wishlistu, tak v něm pořád zůstává s cenou platnou v den, kdy jsi ho do wishlistu zařadil. Jakmile ale klikneš někdy později na koupit, teprve potom zjistíš, že cena je vlastně jiná (většinou vyšší, že Wink).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Št august 05, 2010 07:27:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Ještě bych se chtěl zeptat praktiků na balení z CDWOW, plánuju objednat některé spec. boxy (například Beatles) a u těch by samozřejmě poškození vadilo násobně víc, než u běžné plastové krabičky za tři kačky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Merk
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 november 2006
Príspevky: 754
Bydlisko: Praha (ne od narození! ;-))

PríspevokZaslal: Št august 05, 2010 07:53:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Balení průměrné - jedna vrstva bublinkové fólie, jedna vrstva tenčího kartónu. Myslím, že to nebyla forma obálky, ale krabičky. CD v tom i trochu jezdilo a jednou se mi stalo, že přišla klasická plastová krabička prasklá. Ale objednával jsem si zatím vždy jen CD v klasické plastové krabičce, případně 2CD papírový digipack (který je nakonec odolnější, než ta plastová krabička). Ale poslední objednávku mám někdy z roku 2007, pak tam došlo k výrazným změnám, možná se změnilo i balení.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Št august 05, 2010 10:41:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Díky, raději otestuju na běžných věcech.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Štúdiá , e-shopy, časopisy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
Strana 1 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist