Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Spravodajstvo z *.FFFfff___.cz ...
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ne november 22, 2009 12:49:13    Predmet: Spravodajstvo z *.FFFfff___.cz ... Odpovedať s citátom

Spravil som radsej zvlast vlakno, aby sa nespinilo x dalsich vlakien, ak by mal niekto obcas potrebu sa k niecomu vyjadrit, co sa tyka subj. Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ne november 22, 2009 12:54:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Uzasne Thumbs up
"Je vidět, že vlákno je dokonale sledované." napise clovek, ktory uz dlhodobo monitoruje CZ/SK internet, aby stihol "zadokumentovat (=screenshot, ci mozna priloha do policajneho spisu...)", vzdy ked sa o nom niekto zmieni.
A ktory si po tom,co tu dostal ban evidentne spravil nove (nebol by az taky problem s vyskokou presnostou vytipovat ktore, ale nestoji mi to za namahu), aby mohol lepsie "dokumentovat" aj obrazky v prilohach.
Pripadne, aby mohol aj nadalej sledovat tie "slepe cesty mistru".
Ale budiz ...

Avsak jeho naivita, ze vsetci okrem neho si sedia na kabli je fakt dokonala:

citácia:
Po několika dlouhých letech se začíná komunita blíže zabývat zemními smyčkami! Téma opravdu zajímavé a snad se některým podaří po velmi dlouhé době konečně pochopit, co nedokázali pochopit v souvislosti s QQF-55 KS 500W, proč musí být co nejkratší přívody a proč musí být zátěž, reproduktor připojen druhým koncem přímo do zdroje, nikoliv zpět na PS atd.
.....
Komunitě sice již začíná svítat a objevuje to co já téměř 40let znám a důsledně dodržuji, ale není to ani tak o pronikání síťových zbytků, jak o vyzařování vlastního výstupního výkonu do okolí a následné přijímání takto vyzářené energie celou topologii, nejvíce vstupními obvody a vstupním přívodem.


Zdroj: http://www.forum.FFFfff___.cz/viewtopic.php?f=11&t=85
To je priam Cimrmanovska bohorovnost.

Musim povedat, ze este som asi v zivote nestretol cloveka, co je schopny takto manipulovat s faktami, spajat nesuvisiace temy, nevyhovujuce temy a snazit sa ich prekrutit za kazdu cenu vo svoj prospech (nehovoriac o tom, ze nesikovne a ocividne), pripadne selektivne ignorovat vlastnym zamerom nevyhovujuce reakcie ...
Nevraviac o tych paranoidnych predstavach o internetovych sprisahaniach voci nemu.
Rodeny politik...
Niekedy si pripadam, ze sme sucastou nejakeho psychologicko-socialneho experimentu, ze toto by v reale nebolo mozne Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: Ne november 22, 2009 12:59:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Já na to přišel. On ho má prostě malýho. Strašnýho zakrslíka. A má z toho děěěsný komplexy.
_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ne november 22, 2009 13:02:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Frantrax napísal:
Já na to přišel. On ho má prostě malýho. Strašnýho zakrslíka. A má z toho děěěsný komplexy.


To samozrejme nevylucujem Mr. Green , ale tu ide hlavne o e-peen http://www.urbandictionary.com/define.php?term=e-peen .

Skusme ale bez osobnych urazok Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Ne november 22, 2009 21:47:03    Predmet: Odpovedať s citátom

kód:
http://www.forum.FFFfff___.cz/viewtopic.php?f=12&t=115


Konečne s vami môžem súhlasiť. Ten posledný odstavec (príspevok sob 21. lis 2009 21:04:11) ste napísal úplne presne. „Mystři“ tie zásady poznajú a podľa nich konštruujú. Nie je to o tom, že diskutujú o novom zapojení a preberajú rôzne problémy, je to o tom že daný problém ste si všimol. A bohužiaľ opäť neskoro. História sa opakuje, aj Jára Cimrman prišiel na patentový úrad vždy neskoro. Stále ho niekto predbehol.
Doporučujem začať s nejakou jednoduchšou literatúrou a po dokonalom pochopení základov prejsť napr. na
http://www.elsevier.com/wps/find/bookdescription.cws_home/708367/description
Potom vás to „Veď ja som vám to vravel už pred 40timi rokmi“ prejde.

Ad diyaudio.com: To vy sa pýtate hlúpe otázky a chcete ťahať z druhých rozumy. Oháňate sa simuláciami a „opozícia“ chce po vás výsledky a slepé posluchové testy ktoré by dokázali vaše tvrdenia. A už na začiatku diskusie vám bolo vytknuté prečo simulujete s MAA741, pretože je to veľmi pomalý šváb (užívateľ Moly, Veľká Británia: „What has a 741 got to do with all this, configured with a gain of +10 and a low input impedance Use a faster opamp and the problem will diminish.“) Takže nie len „Česko-Slovenská všudy a v mém případě všemu-přítomná opozice“
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Ne november 22, 2009 22:45:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Nevšiml sis Luboši, že už tě smazal, má rád jen dialog sám se sebou, což je mimo jiné ovšem známka rozštěpu osobnosti....
Doporučuji všem přečíst si tento odkaz http://cs.wikipedia.org/wiki/Paranoia ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: Ne november 22, 2009 22:49:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Já doporučuju spíš toto: http://cs.wikipedia.org/wiki/Paranoid ... Smile
_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Ne november 22, 2009 23:12:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Dal mi trvalý BAN. Takých učiteľov poznám, jedného som mu spomenul do mailu. Profesor na VŠ vravieval "Mňa predsa nebude poučovať nejaký inžinierik". Pána F. by mohli (a majú o čom) poučiť taký ako D. Self. Hlavne keď chce konštruovať funkčné zosilňovače. Ale D. Self by sa ním nebavil, asi nemá čas niekomu vysvetľovať základy. Možno si pán F. stále myslí že Slnko obieha okolo Zeme...

Ale na pokec tam má ďalšieho. John Hidden, ten ho žerie zdá sa Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: Ne november 22, 2009 23:22:16    Predmet: Odpovedať s citátom

A kade inde by Slnko obiehalo?? Ten jeho fanúšik bude určitě anonym skrývající se za jménem Ing. B.F... Mimochodem se o ozval někdo nejmenovanej na ICQ, to byla bžunda Laughing
_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Ne november 22, 2009 23:43:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja mám skôr pocit, že admin fóra (dwander) je pán F.
A kade obieha Slnko? Skúsim Wiki....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ne november 22, 2009 23:50:50    Predmet: Odpovedať s citátom

bubuxin napísal:

Ale na pokec tam má ďalšieho. John Hidden, ten ho žerie zdá sa Cool

Ten si IMHO robi prdel Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5843
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: Po november 23, 2009 00:17:56    Predmet: Odpovedať s citátom

"U diskrétní topologie, kterou nelze použít jako diferenční zesilovač kvůli nízkému CMRR (děliče + degenerační odpory pro napájení emitorů místo zdrojů proudu), nemá V diff žádný význam. Může být dokonce téměř v protifázi už od nejnižších kmitočtů, neplatí totiž výpočet zisku pomocí poměru zpětnovazebních odporů + 1. Nemluví se o obvodu, splňujícím podmínky při odvozování Bodeho zpětnovazebních rovnic."

Takovouhle myšlenku by Tatrmann neuplácal Very Happy

"Já chci měřit fázi mezi vstupem a výstupem, nejlépe na 1 či 10kHz abych nemusel odpojovat vstupní a výstupní filtr, pokud bude použit."
http://www.forum.FFFfff___.cz/viewtopic.php?f=12&t=115&start=15

Tady je pro změnu ukázka ryzí Tatrmanské blbosti, na 1kHz tam zřejmě ten vstupní a výstupní filtr není a ten "ošklivý zesilovač " jo?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Po november 23, 2009 07:55:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Počkáme si, jaký fázový posuv bude viditelný na osciloskopu při měření výstup vs. vstup na 1kHz a 10kHz Wink
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5843
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: Po november 23, 2009 09:48:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Asi musíš mít hóóódně tenkou stopu Very Happy

A že si to nenasimuloval třeba s NE531, ta je taky skoro 40.let stará, to by mohl pamatovat, když je takovej znalec.
A "fázově" se bude chovat stejně jako uA741, jde taky jen do 1MHz při jednotkovém zesílení, ovšem na výstupu bude něco úplně jiného Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Po november 23, 2009 10:07:36    Predmet: Odpovedať s citátom

danhard napísal:
Asi musíš mít hóóódně tenkou stopu Very Happy


Vééélmi tenkou, viz reálný příklad zpoždění 400ns, které je trochu odečitatelné až na 100kHz:



fazovy_posuv.JPG
 Description:
 Filesize:  29.01 KB
 Viewed:  480 Time(s)

fazovy_posuv.JPG



_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Po november 23, 2009 10:11:03    Predmet: Odpovedať s citátom

danhard napísal:

A že si to nenasimuloval třeba s NE531, ta je taky skoro 40.let stará, to by mohl pamatovat, když je takovej znalec.
A "fázově" se bude chovat stejně jako uA741, jde taky jen do 1MHz při jednotkovém zesílení, ovšem na výstupu bude něco úplně jiného Smile


Vy to ale zlehčujete, pane Danharde. Uvědomte si, prosím, že fázový posuv je velmi důležitý!

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
richard_majer
Hifista - pokročilec


Založený: 28 február 2007
Príspevky: 365

PríspevokZaslal: Po november 23, 2009 10:43:20    Predmet: Odpovedať s citátom

kdyz to budete cist a reagovat, je to jen voda na jeho mlyn Sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Po november 23, 2009 10:52:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Je to takové naše hobby.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5843
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: Po november 23, 2009 18:19:06    Predmet: Odpovedať s citátom

John Hidden je dobrej provokatér, 2SJ118 se už hodně dlouho nevyrábí, snaživej číňan ale dodá všechno Very Happy
http://www.forum.FFFfff___.cz/viewtopic.php?f=12&t=115&start=20
Nebo si myslí, jako ta naivka Tatrmann, že mu dodá GES za 23 kaček originály BDV67D i s garantovanými katalogovými vlastnostmi ???
http://www.FFFfff___.cz/images/stories/Postupy/Zes/Soucastky_Tranzistory.JPG
Co na tom, že je pouzdro jiný, hlavně že potisk je v pořádku Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Po november 23, 2009 18:23:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Nebo je to 16 let stará zásoba ..... Very Happy
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Po november 23, 2009 18:50:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Uvidíme čo má John v pláne oživovať. Až to bude zapojenie alá pán F. tak 16 rokov starú zásobu bude rovnako škoda ako archívne víno u bezdomovcov.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Po november 23, 2009 19:09:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Troton napísal:
....A ktory si po tom,co tu dostal ban evidentne spravil nove (nebol by az taky problem s vyskokou presnostou vytipovat ktore, ale nestoji mi to za namahu), aby mohol lepsie "dokumentovat" aj obrazky v prilohach....


Z dlhej chvíle pri PC (skenujem 80 strán) som si pozrel zoznam užívateľov. Je tu nejaký Zdenek z Rožnova p. R. Ale to by bolo ľahké, však. Moje dedukčné schopnosti sú však geniálne!!! 9. novembra 2009 zaregistrovaný....DWANDER zlezte z toho lustru, vidím vás!!! Twisted Evil
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Sendy
Hifi expert


Založený: 29 november 2008
Príspevky: 1540
Bydlisko: Severný Moravistan

PríspevokZaslal: Po november 23, 2009 19:49:28    Predmet: Odpovedať s citátom

danhard napísal:
Nebo si myslí, jako ta naivka Tatrmann, že mu dodá GES za 23 kaček originály BDV67D i s garantovanými katalogovými vlastnostmi ???
http://www.FFFfff___.cz/images/stories/Postupy/Zes/Soucastky_Tranzistory.JPG
Co na tom, že je pouzdro jiný, hlavně že potisk je v pořádku Smile


Originální BDV66/67D jsem měl obrovský problém sehnat i v roce 1996, C byly, ale šly kupodivu sehnat jen 66D a 67 ne. V ceníku je měl kdekdo, ale nakonec byly jenom teoreticky Sad.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Po november 23, 2009 19:50:51    Predmet: Odpovedať s citátom

bubuxin napísal:
...DWANDER zlezte z toho lustru, vidím vás!!! Twisted Evil


"Globální moderátor" F-fóra Laughing

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Sendy
Hifi expert


Založený: 29 november 2008
Príspevky: 1540
Bydlisko: Severný Moravistan

PríspevokZaslal: Po november 23, 2009 20:24:57    Predmet: Odpovedať s citátom

http://blog.dwander.cz/index.php?autor-info=1

Jen se smějte, víte jak se musí na takovém fóru moderátor ohánět ? Já bych tohle nemohl dělat, dal bych si ban taky Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dwander
Banned


Založený: 09 november 2009
Príspevky: 18

PríspevokZaslal: Po november 23, 2009 20:28:27    Predmet: My name is DwAnDeR Odpovedať s citátom

Zdravím pánové, mé jméno je DwAnDeR a začínám VÁŽNĚ pochybovat o vašem zdravém rozumu ... Viděl bych to na nemoc typu Federomania, kdy už vidíte pana Federmanna za každým rohem. Máte opravdu důvod se ho tak bát ?

Já jsem globální moderátor na jeho fóru z jednoho důvodu, jsem jeho bývalý student a pomáhal jsem mu rozjet tu novou podobu webu, forum i joomlu. jelikož s panem Federmannem chovám kamarádské vztahy, bylo celkem jasné že se stanu GMOD na jeho foru.

Pro ty, kteří by nevěřili kdo jsem, mohou mne kontaktovat. Viz. webové stránky:
http://www.dwander.cz
http://forum.dwander.cz
http://blog.dwander.cz

Kdo by opravdu něvěřil, na prvním z uvedených webů najdete ICQ, Email i Telefon, na kterých mne můžete kontaktovat (Telefony bych prosil po sedmé hodině večerní, kdy už nemám školu).

Co se týče moderátorských činností na http://forum.FFFfff___.cz/ Jsem vám k službám.

PS: To jste si, pánové, při vaší inteligenci nedokázali zajít na můj web, který mám uveden v profilu ? Nebo dát moje jméno do Google ?

PPS: Nedivil bych se kdyby tu tento příspěvek během pár hodin nebyl, neboť podle toho co jsem se dočetl je to uvás běžná praktika.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Merk
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 november 2006
Príspevky: 754
Bydlisko: Praha (ne od narození! ;-))

PríspevokZaslal: Po november 23, 2009 20:32:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Drž laskavě pysk, tady se diskuse selektivním promazávaním nemanipulují. Thumb down Chceš-li nadále tvrdit opak, dej důkaz.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
dwander
Banned


Založený: 09 november 2009
Príspevky: 18

PríspevokZaslal: Po november 23, 2009 20:33:23    Predmet: Odpovedať s citátom

omlouvám se za double post, ještě prosba na závěr: Nezatahujte mne prosím do vašich osobních válek ... cítím se neutrální a rád bych tak zůstal.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
dwander
Banned


Založený: 09 november 2009
Príspevky: 18

PríspevokZaslal: Po november 23, 2009 20:34:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Merk napísal:
Drž laskavě pysk, tady se diskuse selektivním promazávaním nemanipulují. Thumb down Chceš-li nadále tvrdit opak, dej důkaz.


Já pouze mluvím o tom co jsem četl, neřekl jsem že se to dějě, řekl jsem pouze že podle toho co bylo napsáno bych se tomu nedivil.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Sendy
Hifi expert


Založený: 29 november 2008
Príspevky: 1540
Bydlisko: Severný Moravistan

PríspevokZaslal: Po november 23, 2009 20:36:31    Predmet: Odpovedať s citátom

DwAnDeRe, kolik že zmizelo příspěvků zde (prosím důkaz) a kolik jich zmizelo na fóru, které je ti tak blízké ?
Nejsi nakažen podobnou chorobou, jako jeden všeobecně známý trolík z Rožnovské střední ?

A mezi náma, manipulace s příspěvky - je zajímavé, co všechno si po sobě jeden prolhaný šmejd stačil promazat na audiowebu, jenže citace ho usvědčují. Na tvém místě bych zatraceně vážil slova, která použiješ o tom, co jsi kde kdy četl.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia
Strana 1 z 7

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist