Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Headamp k Denon AH-D7000
Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
stereoman
Hifista


Založený: 08 február 2009
Príspevky: 175

PríspevokZaslal: Ut február 02, 2010 18:18:58    Predmet: Headamp k Denon AH-D7000 Odpovedať s citátom

Má niekto skúsenosť, s nasledujúcimi zosíkmi k Denonom D7000(25 Ohm):
Casea Lyra, Rudistor RP5.3, Vincent KHV-1, Benchmark DAC1, Graham Slee Solo, Lehmann Black Cube Linear, Musical Fidelity X Can V8 ?
Z viacerých možností som zostavil tento zoznam, no nebránim sa ani iným návrhom. Cena by nemala presahovať hranicu 1.000,- EUR.
Player mám Audioresearch CD5 a McIntosh MCD 301. Farba pokiaľ možno v čiernom prevedení.
Minulý týždeň som trochu konzultoval s Kubom4, ten vybral .....(zatiaľ neuvediem, aby som neovplyvnil Vaše názory.
Napriek tomu by som si rád vypočul voľby "headaudiophilov" tohto fóra. Dopredu ďakujem za Vaše názory.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Ut február 02, 2010 18:42:08    Predmet: Moj typ? Odpovedať s citátom

Môj typ? Casea Lyra (s DAC) je výborná voľba z ohľadu cena výkon a nemala by mať veľký problém s D-7000. Bechmarka DAC PRE mám, takže viem o čo ide. DAC je fantastické, zosík, no je to veľmi obmedzené riešenie, Bechmarky nemožno brať za seriózne zosíky, to PRE je dobrý predzosilovač. Lehmann Audio je veľmi zaujímavé riešenie s opäť dobrým pomerom cena výkon, osobne v rukách som nemal, ale je to podobné Bechmarkom s tým, že je tam o trochu lepší zosík. Ale cena je tam veľmi dobrá.

Poriadný lampový kúsok tam máš Rudistora, takže ak do lampového, tak do neho by som šiel.

Vincent KHV-1 bližšie nepoznám, nemám skúsenosti.
Graham Slee Solo, je to viac ako Novo, ale zase, sú lepšie možnosti. Je to kompaktný model. Ak by si chcel niečo k noťasu, MP3 či iPod, tak tam by to bolo skvelé, lebo D-7000 majú nízku impedanciu. Tam by to malo zmysel. Veľký zosík, to je otázne. Osobne som v rukách nemal. Musical Fidelity X Can V8 je dosť exotická vec, v rukách som nemal. Cena vypadá veľmi dobre, ale ono otázka znie, čo je vo vnútri a tam sú riziká že to ono nemusí byť dobré pre špičkové modely ako D-7000. Do toho by som nešiel. Pre lampy, sú však iní výrobcvia, ktorí ponúkajú kvalitné lampové zosíky. Takže ak to zhodnotím, zo solidov by som bral buď Casea Lyra (s DAC) alebo Lehmann audio Linear, z lampových by som bral zo zoznamu Rudistora (ak už priplatiť, tak ten nový model RP-Cool, ale určite by som sa pozrel po Ray Samuels kúskoch. Pesul jeden skvelý model má, tak sa ho opýtaj.

_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
stereoman
Hifista


Založený: 08 február 2009
Príspevky: 175

PríspevokZaslal: Ut február 02, 2010 18:56:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Emmeline HR-2 ? Prečo nie, môže to byť ďalší kusok v zozname.
K Lyre: prečo s dac, keď AR CD5 má dac v poriadku....?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bína
Hifista - pokročilec


Založený: 24 marec 2009
Príspevky: 284

PríspevokZaslal: Ut február 02, 2010 18:57:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak proč tam máš uvedeny Benchmark, když dac nepotřebuješ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
stereoman
Hifista


Založený: 08 február 2009
Príspevky: 175

PríspevokZaslal: Ut február 02, 2010 19:13:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Má dobrý ohlas ako sluchátkový predzosík, a pokiaľ sa nemýlim, Benchmark bez dac-u ( čistý headamp ) nie je.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bína
Hifista - pokročilec


Založený: 24 marec 2009
Príspevky: 284

PríspevokZaslal: Ut február 02, 2010 19:21:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak zesík v benchmarku je docela dobrý jako řešení dva v jednom, s těma ostatníma se to moc srovnávat nedá.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kocmeister
Hifista - pokročilec


Založený: 09 október 2008
Príspevky: 344

PríspevokZaslal: Ut február 02, 2010 19:25:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Sluchátkáč z Benchmarku se možná samostatně dá sehnat, ale jen opravdu ten modul: http://www.benchmarkmedia.com/hpa-2/ Popravdě asi bych Benchmarka taky vypustil, je to hlavně slušnej DAC a ty máš už pokročilý přehrávače. Tipuju, žu Kuba4 doporučil Lyru Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
stereoman
Hifista


Založený: 08 február 2009
Príspevky: 175

PríspevokZaslal: Ut február 02, 2010 19:26:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
stereoman
Hifista


Založený: 08 február 2009
Príspevky: 175

PríspevokZaslal: Ut február 02, 2010 19:36:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Benchmark je z kola von....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Ut február 02, 2010 21:42:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Laughing
hlavne to nevidim na ty Denony
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
stereoman
Hifista


Založený: 08 február 2009
Príspevky: 175

PríspevokZaslal: Ut február 02, 2010 22:33:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Denony preto, lebo ako jedinú značku som si vedel " uhradiť " zápočtom ( firma - firma )- takže ma prakticky nestáli nič. Inak ak by som musel vyťiahnuť cash z vlastného vrecka, určite by som šiel do Edition....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
stereoman
Hifista


Založený: 08 február 2009
Príspevky: 175

PríspevokZaslal: Ut február 02, 2010 22:53:41    Predmet: Odpovedať s citátom

alebo ATH-AD900/AD1000.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mancubus
Nádejný hifista


Založený: 15 august 2007
Príspevky: 76

PríspevokZaslal: Ut február 02, 2010 23:20:21    Predmet: Re: Moj typ? Odpovedať s citátom

zahoransky napísal:
Bechmarka DAC PRE mám, takže viem o čo ide. DAC je fantastické, zosík, no je to veľmi obmedzené riešenie, Bechmarky nemožno brať za seriózne zosíky, to PRE je dobrý predzosilovač.


Jak můžeš hodnotit jestli je Benchmark seriozný zesík, když nevidíš a evidentně ani neslyšíš? Podle mě nerozeznáš činely od čivavy. Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: St február 03, 2010 04:18:59    Predmet: odpovede Odpovedať s citátom

stereoman – ta Lýra bola aj s prípadne DAC, je na zváženie či to riešenie je aj k PC alebo notasu alebo LEN k prehdávačom. Ak iba k hifi, DAC odpadá. Osobne by som však uvažoval stratégickejšie, či budeš niekedy v budúcnosti kupovať ďalšie seriózne sluchátka alebo nie. Ak uvažuješ povedzme o T1 alebo HD 800, potom treba myslieť na to, že sú vyššej impedancie. Ak kúpiš zosík, ktorý perfektne sadne na nízku impedanciu, potom budeš musieť kupovať nanovo ďalší zosík, aby to rozumne hralo s vysoko impedančnými. Preto treba veľmi rozumne uvážiť do čoho ísť. V zásade, sú dve typy zosíkov, ktoré dávajú rôzny zvukový prejav, solidy (polovodičové) a lampové. Tvrdí audiofily majú obe. Obe majú svoje klady i zápory, na niečo sa hodí jeden na čosi iné druhý. Tretia možnosť je hybryd, ovšem, to môže byť mačkopes. Ak však uvažuješ o serióznom zosíku, prichádza ti na potrebu sluchátka rekablovať, lebo stock káble k high endu či super high endu sú proste veľmi tvrde kompromisnej kvality. Ak chceš ísť do symetrického zapojenia, potom o rekablácii niet o čom, treba ísť s kvalitou kábla podstatne vyššie. Ak solid k Denonu, ale aj k ďalším, tak by nestálo za zle pouvažovať o RPX-300 od Rudistora, čo je univerzálny zosík, ktorý skvele vybudí aj T1 či K-1000. Ovšem na začiatok by som radšej volil skvostný lampový model Rudistor RP8, ktorý je pomerne univerzálny a veľmi serióznej kvality. Pri lampách treba myslieť na jednu vec. Tak ako žiarovka sa vypáli, podobne je to aj s lampami. Každá vydrží iba určitú dobu a potom ich treba vymeniť. Špičkové lampy (veľké) nie sú vôbec lacné. Ale tie malé, OTLká, tie vydržia kľudne 3-5 rokov a ich cena je v pohode. Tie veľké čo sú na kúskoch ako ZANA, Rudistor Coriolan 2, tie sú oveľa citlivejšie a ich cena (teflonované, s wolframovým vláknom …), na cenu radšej nepozerať, jedna kľudne aj 500 eur … Smile

Kocmeister – sko som vravel, je to veľmi jednoduchý modul, za seriózny zosík nemožno pokladať. Ovšem k noťasu je to skvelá vec. Kompaktné zariadenie, do dvoch kíl ...

Mancubus – ja Bechmarka DAC PRE vlastním a viem o čom hovorím na rozdiel od teba.

_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Pasul
Hifi expert


Založený: 20 november 2006
Príspevky: 1273

PríspevokZaslal: St február 03, 2010 08:41:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak teď jsem z toho trochu mimo. Takže pokud uvažuje o nějakých super highendoch jako t1 nebo HD800, tak musí mít zesilovač pro takovou impedanci. A tedy pokud hraje zesilovač s nějakými 32ohm sluchátky, tak s 600ohm ne. A samozřejmě naopak. No ale potom jsou špičkové zesilovače Rudistor, které prostě jsou univerzální a hrajou se všemi možnými sluchátky a impedancemi.

Aha. No ale to je hodně mimo. Jak se pozná zesilovač, který "sedne" na určitou impedanci? A Casea Lyra HD800 zvládně bez nejmenších problémů.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: St február 03, 2010 09:04:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Zákopčanskej, přestaň poučovat o zesilovačích - tyhle kecy ukazujou jen jak tomu hovno rozumíš....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
gabik
Hifista - pokročilec


Založený: 26 november 2007
Príspevky: 369
Bydlisko: Usti nad Labem/Praha

PríspevokZaslal: St február 03, 2010 09:18:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Panove, vy nemate serious knowledge, pac nemate phd!!! Jedinej Mgr. Zahoransky, phd, ccs, srpš tomu rozumi.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
jogobella
Hifista


Založený: 05 január 2010
Príspevky: 107
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St február 03, 2010 09:24:40    Predmet: Odpovedať s citátom

a dalsie vlakno zrejme padlo za obet sialencovi, ktory docura dalej nez my vsetci. Pee
stereoman, este ze nemas nejake grado, to by bolo ohna a siry. Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
stereoman
Hifista


Založený: 08 február 2009
Príspevky: 175

PríspevokZaslal: St február 03, 2010 11:24:21    Predmet: Odpovedať s citátom

chlapi, vážne uvažujem, či sa na to nevys... a kúpim, rovno Lyru. Dúfal som, že niekoho napadne nejaký pre naše územie "exotický" zosík, ktorý by bol minimálne na zvukovej úrovni Lyry a v týchto končinách ho zatiaľ ešte nemá nik. Nemal by som problém ho zapožičať na test " serióznym " užívateľom tohto fóra, ktorí majú doma iné sluchátka ako ja ( nespomenul som zatiaľ, že mám ešte DT990 od Bayera, ktoré su však otvorené a moju " drahú polovičku dosť irituje ten zvuk, ktorý je počuť pri ich počúvaní....tak pre "pokoj v dome".....). Preto som bol ochotný risknúť aj kúpu " na slepo ", aby sme sa dostali k ďalšej značke......
Doteraz som bayer-i počúval len cez head výstup priamo na prehrávači MCD 301, ale ten nemám v spálni, ale v obývaku.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
stereoman
Hifista


Založený: 08 február 2009
Príspevky: 175

PríspevokZaslal: St február 03, 2010 11:28:15    Predmet: Odpovedať s citátom

To p. Záhoranský: vďaka za Vaše postrehy, no bol by som rád, keby sa k nim pridalo súhlasne viacero užívateľov, čo sa bohužiaľ na tomto fóre nestalo už veľmi dávno....
Inak Rudi s Black Cube boli po Lyre moje najvážnejšie alternatívy, ale potreboval by som " kopnúť do zadku " k ich kúpe od viacerých expertov...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
stereoman
Hifista


Založený: 08 február 2009
Príspevky: 175

PríspevokZaslal: St február 03, 2010 11:36:08    Predmet: Odpovedať s citátom

zostavy: spálňa a hala
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
nema.dj
Hifista


Založený: 24 máj 2009
Príspevky: 192

PríspevokZaslal: St február 03, 2010 14:49:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Jmenuju se Vterka a chci u Vas bydlet. Zubni kartacek u rucnik si vemu sebou svuj Laughing . Wow, pekne to mas, ale asi aj tolerantnu manzelku, mna by moja asi s tym vyhodila.
_________________
ked čítam niektorých príspevky, tak som len obycajny poslucháč ..... či?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Bína
Hifista - pokročilec


Založený: 24 marec 2009
Príspevky: 284

PríspevokZaslal: St február 03, 2010 16:29:32    Predmet: Odpovedať s citátom

stereoman napísal:
chlapi, vážne uvažujem, či sa na to nevys... a kúpim, rovno Lyru. Dúfal som, že niekoho napadne nejaký pre naše územie "exotický" zosík, ktorý by bol minimálne na zvukovej úrovni Lyry a v týchto končinách ho zatiaľ ešte nemá nik. Nemal by som problém ho zapožičať na test " serióznym " užívateľom tohto fóra, ktorí majú doma iné sluchátka ako ja ( nespomenul som zatiaľ, že mám ešte DT990 od Bayera, ktoré su však otvorené a moju " drahú polovičku dosť irituje ten zvuk, ktorý je počuť pri ich počúvaní....tak pre "pokoj v dome".....). Preto som bol ochotný risknúť aj kúpu " na slepo ", aby sme sa dostali k ďalšej značke......
Doteraz som bayer-i počúval len cez head výstup priamo na prehrávači MCD 301, ale ten nemám v spálni, ale v obývaku.


Tak máš spoustu exotických zesilovačů který tady snad nikdo neslyšel, Pěkný jsou od headampu, DNA, Audio GD.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
stereoman
Hifista


Založený: 08 február 2009
Príspevky: 175

PríspevokZaslal: St február 03, 2010 17:33:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Audio-GD ROC a Headamp GS1 vyzerajú ( technicky ) sľubne.... Ceny s dopravou 900, resp. 1100 USD sú akceptovateľné. Pozriem ešte nejaké reviews....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: St február 03, 2010 21:49:46    Predmet: odpo Odpovedať s citátom

stereoman – vždy niekto len niečo. Nie je to také jednoduché ako by sa to mohlo zdať, lebo obe krajiny sme pomerne malé a možnosti kúpy drahých audio vecí sú obmedzené. Každý kto má svoje si svoje aj chváli, čo je pochopiteľné. Tak isto nemáme „mega“ obchod kde by boli zastúpené mnohé firmy, celé spektrum, kde sa dá naozaj odskúšať. Väčšinou je to na objednávku a tak je to vždy s dávkou odvahy a mačka vo vreci. Najlepšie spravíš, ak skočíš na high end Praha 2010, kde to bude tohto roku veľmi nadupané kvalitnými kúskami. Tam si vyskúšaš. V rámci možností, bude možné ich zapojiť do predzosilovačov a vypočuť. Osobne Rudistory som počul a viem čo od nich očakávať. Ako vravím, musíš sa rozhodnúť čo od veci očakávaš a či budeš v budúcnosti dokupovať ďalšie elitné sluchátka. Špunty problém nie sú, to pôjde v pohode, ale keď kúpiš T1 a budeš mať zosík na nízko impedančky, tak to dopadne zle, bude treba ďalší zosík. Ten lampový kúsok od Rudistora je kvalitný za rozumné peniaze.

„Exotické“ modely môžu byť veľmi dobré, lenže tak aj zlé. U amerických modelov si treba dať pozor čo vlastne kupoješ. Woo audio je známe, že základná cena vypadá skvele, ale súčiastky sú tam „základné“, aby to hralo. Seriózne to bude hrať až keď kúpiš upgrade, ktorý lacný nie je. Potom cena vypadá už inak. Podobne, či treba ešte niečo prikúpiť alebo nie. Pesul má skvelého Ray Samuelsa, takže vec na vyskúšanie.

PS: Do fóra píšu seriózny hifisti ale aj idioti. Tí seriózny píšu k veci a téme, viac menej vecne, aby niečo povedali a pomohli a tí idioti zabíjajú svoj nadbytok voľného času, odreagúvajú sa písaním blbostí mimo misu. Takže idiotov si nevšímaj. Sú proste koloritom trápnosti v tomto fóre, nikto ich neberie vážne.

_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: St február 03, 2010 22:00:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Mgister, ten "idiot" čo napísal, že tomu nerozumieš a preto nemáš poučovať - nick kazzatel, je človek, ktorý postavil desiatky zosilňovačov..... O jeho výrobky je veľký záujem, možno aj preto, lebo slušne hrajú...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: St február 03, 2010 22:05:51    Predmet: odpo Odpovedať s citátom

Slimak – ja som nikoho nemenoval (obecné tvrdenie, pozri si vlákno o HD 800), tak najprv pouvažuj ak je to možné ...
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Sendy
Hifi expert


Založený: 29 november 2008
Príspevky: 1540
Bydlisko: Severný Moravistan

PríspevokZaslal: St február 03, 2010 22:45:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Má pravdu ten Vladko, ale nepíše tu moc idiotů, ale převážně jeden, ale o to větší. A chlubí se titulem, který u nás má kdejaká holčina, co podává acyplyrin v lékárně.

Magoranský připomíná sójovou mouku a emulgátory - je to cosi hnusného, nechutného a je toho hodně, a cpe se to do masných výrobků. Pak z toho vzniká takový podivný blitek, kdy se mouka vydává za něco lepšího.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
stereoman
Hifista


Založený: 08 február 2009
Príspevky: 175

PríspevokZaslal: St február 03, 2010 22:48:25    Predmet: Odpovedať s citátom

To Záhoranský: prečo mi stále pripadá ( po Tvojich príspevkoch na rôznych vláknach), že jediný seriózny hifista je Záhoranský. Vôbec nemám pocit, že vlákna sa plné "Idiotov", len tých, ktorí začínajú- a snívajú svoje sny o lepších kúskoch hifi u seba doma, tých, ktorí sa k nim dopracovali po menšom či väčšom úsilí a sebaodriekaní, a tých ktorí mali to šťastie a viac , či menej ich už vlastnia. No na prvom mieste u mňa sú chlapi, ktorí si vedia skonštruovať hifi komponenty na veľmi slušnej úrovni . Mne osobne je veľmi ľúto, že ja to nadanie nemám. Všetkými týmito skupinami, až na tú poslednú som si sám prešiel a venoval som tomu pekných dvadsať rokov. Problém je, že vtedy som nemal možnosť konzultovať svoje pocity z hifi štúdií a high end výstav cez takéto fóra, možno by som ušetril pár rokov... Lenže ja som hľadal best stereo, pre moje uši a sluchátkam a ich zosíkom, som sa vôbec nevenoval. Toto vlákno malo byť len o tom, kto z užívateľov ako zareaguje na tému, a aký nápad pre zosík k denonom by odporučil, či úž z vlastného počutia, alebo zo surfu po iných fórach. Nič viac, nič menej.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Št február 04, 2010 00:22:36    Predmet: audio technika Odpovedať s citátom

Ja som to myslel inak. Osobne k veci píšem v rámci možností stále a dokázal som urobiť pre hifistov ďaleko viacej ako ti, ktorí na mňa tak radi štekajú. Ak niekto napíše 40 príspevkov a z toho 39 je štekot na mňa, žiadna review, žiadne seriózne porovnanie, žiadne seriózne linky z netu, žiadne zaujímavé obrázky, tak takého človeka nemožno zaradiť do prvej skupiny. Ale ak niekto zabezpečí, aby bola možnosť vyskúšať rôzne typy sluchátkových káblov na výstave, aby ste mali široký rozsah skúseností, podobne zosilovačov, tak potom je to o inom. Podobne to platí keď som napísal zoznam linkov na reviews k modelu T1. Koľko z toho urobili tí, čo po mne toľko štekajú? O plánovanej návšteve dr. Rudi Stora so všetkým jeho arzenálom ani nehovoriac. A to isté platí aj o tomto vlákne o Denonoch. V rámci možností som napísal čo som vedel a čo je vhodné, možné. Na výstave bude k odskúšaniu veľmi široký výber. Koľkí z tých čo pľuli na zosíky Rudistor ich v skutočnosti aj počuli? Nadávajú na ne len preto že ich nemajú? O tom ale audio (hifi) technika nie je.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalšia
Strana 1 z 4

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist