Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Hlasitosť slúchadiel
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Ivan.ps
Hifi obsluha


Založený: 15 máj 2010
Príspevky: 16

PríspevokZaslal: St august 22, 2012 22:17:22    Predmet: Hlasitosť slúchadiel Odpovedať s citátom

Zdravím. Chcel by som sa spýtať, od čoho závisí hlasitosť slúchadiel? Od impedancie, alebo od citlivosti? Totiž mám doma AKG K514 (32 Ohm, 115 dB/V), ktoré používam k digitálnemu piánu. Chcel by som si ale zaobstarať lepšie slúchadlá AKG cca. okolo 200 Eur, ale bojím sa, že budú tiché a s volume na piane budem musieť ísť na maximum a stále to nebude stačiť. Tie K514 mávam tak na 2/3 celkovej hlastitosti. Môžete mi prosím poradiť ako predísť tomu, aby som kúpil niečo, čo mi nebude vyhovovať, nakoľko slúchadlá asi budem kupovať cez net - bez možnosti vyskúšania pripojenia k pianu. Ďakujem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Amarokcz
Nádejný hifista


Založený: 07 december 2011
Príspevky: 89

PríspevokZaslal: Št august 23, 2012 08:15:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Závisí to jen na citlivosti pokud je uvedena v jednotkách [dB/V], nebo na citlivosti a impedanci, pokud je uvedena jako [dB/mW] (což je častější).
Hlasitost se pak spočítá buď jako :
cilivost+20×log(budící napětí); ciltivost v [dB/V], napětí [V]
nebo
citlivost+10×log(budící výkon); citlivost v [dB/mW], výkon v [mW]

K tomu všemu je nutné vzít v úvahu, že citlivost bývá uváděna při 1kHz, takže záleží na frekvenční charakteristice sluchátek. Díky tomu je stejně nejlepší si to vyzkoušet, protože od klávesnice můžeš maximálně vyřadit extrémy.

Tvoje obavy jsou celkem oprávněné: lepší AKG jako třeba K240, K271, K701 jsou citlivé méně než K514...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Št august 23, 2012 08:23:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Určitě si pár sluchátek na piánu vyzkoušej, přece nevyhodíš 200E z okna, musíš přece vědět, co kupuješ, napsat na fóru může každý co chce!

Proč chceš zrovna AKG?
Proč nevyužíváš vrácení zboží, když se při slepém (hluchém) nákupu "cez net" sekneš?
Chceš aby to i dobře hrálo nebo Ti jde jen o hlasitost?

Parametry sluchátek si výrobci stejně vymýšlejí! Pokud chceš vybírat dle parametrů, tak dohledej spíše nezávislé měření. Ale stejně bych dal přednost poslechu, jistě i pohodlí hraje roli. Co se Ti na K514 nezdá?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Amarokcz
Nádejný hifista


Založený: 07 december 2011
Príspevky: 89

PríspevokZaslal: Št august 23, 2012 08:33:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Kuba4 napísal:
Parametry sluchátek si výrobci stejně vymýšlejí!
Ale no tak! Oni "jen" neuvádějí všechno - třeba podmínky měření, takže je to ve výsledku k ničemu. Rolling Eyes

Samozřejmě poslech nic nenahradí, takže udělej jak ti radí Kuba4.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Ivan.ps
Hifi obsluha


Založený: 15 máj 2010
Príspevky: 16

PríspevokZaslal: Št august 23, 2012 08:37:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Ďakujem za odpovede...

Samozrejme chcem aby mi to aj dobre hralo, ale pokiaľ to nebude mať dostatočnú hlasitosť, tak mi je kvalitný zvuk zbytočný.

Prečo AKG? Ani neviem, tá značka mi je sympatická, je to myslím overená kvalita.

A hlavne potrebujem veľké slúchdlá, ktoré budú tesniť okolo uší (nie na ušiach), pretože tie K514-ky sú pre moje uši trochu malé a už po hodine používania cítim nepríjemné tlačenie na uši.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Ivan.ps
Hifi obsluha


Založený: 15 máj 2010
Príspevky: 16

PríspevokZaslal: Št august 23, 2012 08:40:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Kuba4 napísal:
Určitě si pár sluchátek na piánu vyzkoušej,...


To by bolo ideállne, ale ako? Nikto z môjho okolia nemá slúchadlá, ktoré by stálo za to vyskúšať a vláčiť do obchodu 1,4m dlhé a 25kg ťažké piano je dosť nevhodné Very Happy

A okrem toho v kamenných obchodoch bude asi dosť malý výber v porovnaní s internetom, zvlášť v mojom meste a blízkom okolí.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Št august 23, 2012 09:13:34    Predmet: Odpovedať s citátom

do obchodu nic nevláčej, vybírej cez net podle barvy a číselek Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Ivan.ps
Hifi obsluha


Založený: 15 máj 2010
Príspevky: 16

PríspevokZaslal: Št august 23, 2012 10:42:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Kuba4 napísal:
do obchodu nic nevláčej, vybírej cez net podle barvy a číselek Laughing


Fakt díky za iróniu... Len by si mohol pochopiť, že piano nieje mp3 prehrávač, ktorý schováš do vrecka a ideš s ním kde chceš. Piano mám problém vôbec dostať do osobného auta, tak preto som radšej uvažoval o kúpe cez net.

V každom prípade, aj tak ďakujem za ochotu. Nejako si už poradím...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1412

PríspevokZaslal: Št august 23, 2012 12:15:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Kuba4 napísal:
..Parametry sluchátek si výrobci stejně vymýšlejí! Pokud chceš vybírat dle parametrů, tak dohledej spíše nezávislé měření..
Souhlas.. Teď jde již jen o to, kde lze taková měření najít.. Já znám tři weby, a na každém jsou výsledky měření toho kterého modelu odlišné, a to v některých případech značně...Confused
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Št august 23, 2012 12:22:32    Predmet: Odpovedať s citátom

o to nejde

hlavně Ivanovi někdo vysvětlete, že když má vyzkoušet sluchátka ve spojení s piánem, musí dostat sluchátka k piánu a ne opačně Razz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JHradec
Hifista - zaslúžilec


Založený: 29 január 2007
Príspevky: 998

PríspevokZaslal: Št august 23, 2012 12:53:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Co se takhle podívat, co doporučuje (uvádí) výrobce toho Piána.

Taky jsem se bál, že studiové modely (600 ohm) budou hrát potichu - v mém případě (supraaurální K140) to pravda není - a slušně hrajou i z linkového výstupu - připojit jdou snad ke všemu Laughing .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Ivan.ps
Hifi obsluha


Založený: 15 máj 2010
Príspevky: 16

PríspevokZaslal: Št august 23, 2012 15:11:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Výrobca piana má vlastný typ slúchadiel, ktoré sú vyvynuté priamo pre použitie k digitálnym pianam. Lenže ich tvar mi vôbec nesedí, pretože nekryjú celé uši a zdajú sa mi nepohodlné. Tieto som aj mal možnosť skúšať, zvuk piána bol výborný, ale čo sa týka pohodlia, tak mi veľmi nesadli.

Inak čo som čítal fóra o piánach, tak ľudia používajú: Senheiser HD598, HD595, AKG K550, AKG 240 MKII.... takže to asi vidím na niektoré z tých AKG-čiek.

Na youtube som videl, že jedna klavíristka používa presne k môjmu pianu AKG-čka K701, ale nakoľko som čítal, že sú dosť ťažko vybuditeľné, tak by som to už asi neriskoval...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Ne august 26, 2012 19:11:33    Predmet: piano Odpovedať s citátom

Ivan.ps – napiano potrebuješ hlavne neutrálne analytické sluchátka. Tie ktoré sú „zafarbené“ sú ti k ničomu. Záleží aký je sluchátkový výstup z piána, či stojí za niečo alebo nie. Keby si skúsil HD 800 tak ten priestor a precízna tónová interpretácia by bola pre teba úplne famózna, skvostná. Podobne HD 600, DT 880 apod. Ide o to aké kvalitné piáno máš a ako veľa si ochotný investovať do sluchátok. Čo sa týka K 701, sú to skvelé a ich cena je priam neodolateľná. Ovšem majú jeden zásadný háčik. Ak ti nesadnú na hlavu, tak si kúpiš účinné mučidlá. Ten headband fakt tlačí na hlavu a nedá sa s tým nič robiť.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Ivan.ps
Hifi obsluha


Založený: 15 máj 2010
Príspevky: 16

PríspevokZaslal: Po august 27, 2012 21:57:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak piano čo mám je momentálne TOP v digitálnych piánach, takže o kvalitu tých výstupov by som sa nebál. Ide o Roland RD700-NX, cena cc. 2500,00 Eur.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Po august 27, 2012 22:01:10    Predmet: HD800 Odpovedať s citátom

Tak tu niet o čom. Ber HD 800.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Po august 27, 2012 22:08:35    Predmet: sr009 Odpovedať s citátom

Prípadne, keď si to môžeš dovoliť, tak ber STAXy buď SR 007 alebo skôr ten nový skvost SR 009. Potom to bude fakt ôsmy svetadiel audiofilského raja.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Ivan.ps
Hifi obsluha


Založený: 15 máj 2010
Príspevky: 16

PríspevokZaslal: Ut august 28, 2012 19:10:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Vďaka za odpoveď, no ako som písal v prvom príspevku, tak mám limit 200,00 Eur.

Ak by som si mal teda vybrať z nasledovných troch modelov, ktoré by ste mi prosím odporučili???

AKG K 272 HD
AKG K 240 MK II
AKG K 271 Mk II
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Amarokcz
Nádejný hifista


Založený: 07 december 2011
Príspevky: 89

PríspevokZaslal: Ut august 28, 2012 20:39:51    Predmet: Odpovedať s citátom

První a poslední jsou stejné (pouze ty první jsou v jiné barvě, se sametovými náušníky, s kabelem napevno a bez automatického vypínání při sundání z hlavy, zvukově jsou stejné). Z hlediska citlivosti jsou na tom všechny cca stejně (K240 budou asi trochu hlasitější, protože mají víc basu), tudíž na stejnou hlasitost zhruba o 10dB méně než K514.
K271/272 hrají vyrovnaněji než K240 které mají více basu, podle toho se rozhodni.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Ut august 28, 2012 21:04:11    Predmet: info Odpovedať s citátom

Sorry. Videl som číslo 250 000 eur ceny piána, takže tam by HD 800 boli jasné. Ale poďme k veci. Osobne by som AKGčká nevybera

K 271 sú typické pódiovky resp. do štúdia. K 272 sú odvodenina pre hifi. Podobne K 240 MkII a ich analóg pre hifi. Uzavretý model pre hru na klavíri doma ti je v podstate k ničomu, pokiaľ nechceš výslovne uzavreté modely. Ak si rozhodnutý pre AKG, tak bral by som K 272.

Ale skôr by som šiel do Beyerov DT 880. Ak niečo skladné, tak DT 1350.

_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Ivan.ps
Hifi obsluha


Založený: 15 máj 2010
Príspevky: 16

PríspevokZaslal: St august 29, 2012 12:28:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Ďakujem. Ešte sa spýtam - HD 272-ky a HD 240 MkII sú na tom z hľadiska konštrukcie hlavového mosta riešené totožne? Lebo som čítal nejké postrehy, že ten hlavový most na 240-kach nemá dostatočne veľkú vôľu napnutia a na veľkej hlave môže tlačiť. A ja teda nemám hlavu z tých "najmenších"...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Betaron
Hifi obsluha


Založený: 02 február 2009
Príspevky: 15
Bydlisko: Val. Klobouky

PríspevokZaslal: St august 29, 2012 16:37:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Dceři jsem koupil před sedmi lety piano Yamaha Clavinova CLP-220, což je základní model řady. Mohu říci, cvičí denně, popř. ob den, pořízení sluchátek bylo nezbytností. Takže o něco později jsem k pianu doplnil sluchátka Maxell HP-2000 Studio Series, 50mm drivery s velkými náušníky pro bezproblémové nasazení na uši. Sluchátka jsou uzavřeného typu, zvukově slušné i na hifi, hlavová přezka funguje výborně. Tehdy cena asi 600,-Kč…

…tož tak levná, i když se ctí hrající sluchátka - pán asi ke svému klavíru nechce Rolling Eyes

Tak mi to nedalo a právě jsem prověřil i jiná sluchátka, která mám doma;
Suverénně nejvěrnější zvuk mají Beyerdynamic DT-880. Mám však verzi 600 Ohm, Volume musí být na maximu, mně však taková hlasitost celkem stačí.
Další sluchátka jsem prověřil Sennheiser HD-650, 300 Ohm. Zvuk je mohutný od spodních oktáv, hlasitostí bylo potřeba ubrat, zvukový projev není tak přirozený jako u beyerů.
Nakonec jsem zapojil sluchátka Sennheiser HD-595, které jsou zvukově - odhadem tak nějak mezi oběma výše zmíněnými modely. Co se týká hlasitosti u klavíru, tyto sluchátka mají 1.místo pro požadavek na hlasitost od pána. Bylo nutno Volume ubrat na intenzitě.
Všechna tato sluchátka mají velké náušníky, tudíž by nestačila pouze uším zvlášť vyvinutých jedinců Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Št august 30, 2012 06:45:35    Predmet: zober DT 880 Odpovedať s citátom

Betaron – vďaka, vďaka. Ja som Beyery DT 880 odporúčal od začiatku. Sú to naozaj skvelé sluchátka. Až na tú moju chybu s cenou (2500,00 nie je 250 000, no praktická slepota to už tak chodí Smile), kde by naozaj pasovali HD 800, tie Beyery DT 880 sú naozaj to najlepšie čo by mal pisateľ vziať. Uzavreté modely majú zmysel pokiaľ vyložene nechce nikoho rušiť alebo nedostávať nič do sluchátok. Podľa mňa jednoznačne by mal zobrať DT 880.

HD 800 by boli samozrejme ďaleko, ďaleko lepšia voľba, no ovšem ich cena je úplne mimo limit - niekde na mesiaci. Ja bežne k PC tiež používam Beyery DT 990, DT 880 alebo MMX 300 (záleží čo používa priateľka Marika). No ak príde na audiofilský relax, tak tam jasne prichádza na T1 resp. HD 800 Smile Holandov klavír s HD 800 je proste skvostná vec.

_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Št august 30, 2012 06:48:54    Predmet: Kuba4 Odpovedať s citátom

Kuba4 - odporúčil by si aj ty kolegovi DT 880tky? Ja si myslím že pre neho je tento model (250 ohm) ďaleko lepšia voľba ako AKGčká ...
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
xb
Hifista


Založený: 19 december 2007
Príspevky: 106
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št august 30, 2012 08:12:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Betaron: Konečně někdo, kdo to slyší stejně jako já. HD595 jsem neslyšel, ale mají stejné měniče, jako HD600, které znám a taky se mi líbí mnohem víc než HD650. DT880 250 Ohm by měli být nejvíce lineární. Zrovna vybírám nějakého následovníka mých Grado SR225 (budiž jim země lehká) a tohle je můj největší favorit. HD800 nějak nemůžu přijít na chuť. Prostor mají dobrý, ale hrozně moc toho tam chybí. Cháru mají zvlněnou až běda. Za ty neskutečný prachy ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Št august 30, 2012 08:33:43    Predmet: tóny Odpovedať s citátom

Xb – naozaj buď zem ľahká tým Gradám Smile Čo sa týka meničov u sennov, tak HD 600 majú o iný menič ako HD 595. Tá „zhoda“ je skôr medzi 5xx modelmi. HD 650 na lineárny prenos, tón po tóne, sa nehodia. Čo sa týka HD 800, tak tie majú o niečo iné požiadavky na reťazec ako HD 600. Tomu zvlneniu nerozumiem ako vlastne myslíš? Tak aj nerozumiem čo ti chýba u HD 800. Podstata HD 800 je v nekompromisne lineárnom analytickom detailnom precíznom dynamickom prednese. To čo píšeš sa skôr hodí na K 701.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
xb
Hifista


Založený: 19 december 2007
Príspevky: 106
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št august 30, 2012 08:37:27    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
Podstata HD 800 je v nekompromisne lineárnom analytickom detailnom precíznom dynamickom prednese

právě tohle mi u nich chybí.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Št august 30, 2012 08:42:01    Predmet: HD 800 Odpovedať s citátom

Ja toto práve u nich vidím ako veľmi významnú vec. Skôr by som sa opýtal v akom reťazci to počúvaš. HD 800 ukážu svoj potenciál v kvalitnejšom reťazci než keď cez redukciu zapojíš do PC. Ja mám Benchmarka DAC PRE, resp zosík.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
gudong
Cinan
Cinan


Založený: 30 august 2012
Príspevky: 4

PríspevokZaslal: Št august 30, 2012 09:00:09    Predmet: Odpovedať s citátom

oh, môj bože, tu horúce predaj mnohých druhov 5 funkčných tlačidiel Vertikálne optická myš, tak v pohode a vzrušujúce, najnižšia cena, doprava zdarma, nenechajte si ujsť: http://u.x2009.net/my
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
xb
Hifista


Založený: 19 december 2007
Príspevky: 106
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št august 30, 2012 09:01:23    Predmet: Odpovedať s citátom

O kvalitu řetězce neměj obavy. HD800 jsem poslouchal přes to samé a je to veliká bída. Na tom samém jsem zkoušel i HD650 (o trochu lepší) a HD600 (o dost lepší). Moje stařičké Grada (asi 18let) bych přirovnal plus mínus k HD600. Rád bych se posunul někam dál, ale HD800 je cesta hodně dolů. Jak jsem již psal: mají lepší prostor, ale linearitu (aby jsi to pochopil - přirozenost zvuku) je mizerná. Přestaň si číst marketingové kecy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Št august 30, 2012 09:15:20    Predmet: T1 Odpovedať s citátom

Nie, nie. Ten čistý „klinický“ lineárny prejav je často práve to čo niektorí ľudia na nich neznášajú a hovoria že ten celkový prejav je „suchý“. Naozaj v linearite sú HD 800 špička. V detailnosti podobne. S prevahou porážajú K 701 resp. HD 600. Otázka skôr znie ako vnímaš tento aspekt trebars v porovnaní s DT 880, ktoré sú tiež v prirodzenosti zvuku veľmi dobré, ovšem majú trochu iný celkový prejav ako HD 800. Vyskúšal si Beyery T1 na dobrom reťazci? Podľa mňa tebe skôr vyhovuje zvuk ako majú DT 880tky či T1 než čistý sennovský.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
Strana 1 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist