Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

ESI Juli??
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Digitál
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Rob
Hifi expert


Založený: 13 december 2006
Príspevky: 1094
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Ne september 16, 2012 17:55:59    Predmet: Odpovedať s citátom

ten chladič pouze stínil a nebyl spojený s žádnou zemí? vyzkoušet to můžu, ale jsi si jistý, že tvoje výsledky nejsou jen dílem náhody (nebo třeba dílem Win7)? ono totiž Windows 7 jsou v tomto dost nevyzpytatelné, viz moje měření výše Smile díky za info
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11551
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ne september 16, 2012 19:44:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Skus este v BIOSe vypnut vsetky ficury pre setrenie energie. Pripadne si este pusitit nejaky vypocet (napr. Folding@Home) do pozadia, nech je system vytazeny rovnomerne a nekolisa spotreba energie.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
hcrevize
Hifi expert


Založený: 09 júl 2009
Príspevky: 1623
Bydlisko: www.revize-hc.cz

PríspevokZaslal: Št september 20, 2012 13:30:14    Predmet: Re: Znizenie skreslenia na Juli@ ESI Odpovedať s citátom

XL_Maros napísal:
Takze moje odporucanie: treba dat zvukovku co najdalej od CPU (a buck zdrojov), kus hrubeho plechu medzi zvukovku a zvysok elektroniky.

Vyzkoušeno a funguje!! Wink
Položen kus AL chladiče na zvukovce, spektrum je viditelně čistější
Před úpravou:

Po úpravě:

_________________
BW801, SPaudio P1, SPaudio A400, HTPC; SPaudio D1, LC1 repro kabel.
www.revize-hc.cz
www.customworks.cz
www.spaudio.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11188
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št september 20, 2012 17:45:49    Predmet: Odpovedať s citátom

A co by to udělalo, kdyby ten chladič byl kouskem drátu uzemněný na kostru ?
_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
hcrevize
Hifi expert


Založený: 09 júl 2009
Príspevky: 1623
Bydlisko: www.revize-hc.cz

PríspevokZaslal: Št september 20, 2012 17:55:31    Predmet: Odpovedať s citátom

To se dozvím zanedlouho až bude hotový kus plechu který si nechávám dělat na míru...........normálně ho přišroubuju ke krabici tak to snad bude OK.
_________________
BW801, SPaudio P1, SPaudio A400, HTPC; SPaudio D1, LC1 repro kabel.
www.revize-hc.cz
www.customworks.cz
www.spaudio.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
janik1971
Hifi expert


Založený: 12 január 2010
Príspevky: 1480
Bydlisko: Trnava a kusok od..

PríspevokZaslal: Št september 20, 2012 17:57:27    Predmet: Odpovedať s citátom

A ono ten drot dokaze suplovat tienenie? Mne to pride tak,ze prave toto maju za ulohu tie chladice. Nemalo by vyznam oddelit ESI dakym medenym plechom od zvysku skrine?
Mozno sa mylim a mozno nie...
Edit: takze nerozmyslam zle.....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
hcrevize
Hifi expert


Založený: 09 júl 2009
Príspevky: 1623
Bydlisko: www.revize-hc.cz

PríspevokZaslal: Pi september 21, 2012 14:48:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak instalován definitivní plechový kryt na kartě Esi@juli, karta v posledním slotu co nejdále od zdroje a procesoru.
Kryt normálně přichycen ke kostře PC.
Finálový výsledek je zde :
loopback se vřazeným potenciometrem 10kohm generátor nastaven na -6dB, na vstupu nastaveno cca -12dB. Wink
1kHz

10kHz

umístění v PC:

_________________
BW801, SPaudio P1, SPaudio A400, HTPC; SPaudio D1, LC1 repro kabel.
www.revize-hc.cz
www.customworks.cz
www.spaudio.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20485

PríspevokZaslal: Pi september 21, 2012 15:12:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Chvályhodné zlepšení, jenže ten binec, co zůstal, také není pěkný. Číslo THD vypadá úžasně, ale binec se jasně promítá do THD+N, které není nijak oslnivé. Kolik to ukazuje na odstupu (přes celé pásmo)?
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
hcrevize
Hifi expert


Založený: 09 júl 2009
Príspevky: 1623
Bydlisko: www.revize-hc.cz

PríspevokZaslal: Pi september 21, 2012 15:24:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Kde v Atrě zjistím odstup?
Nevím jestli to v Artě vůbec jde............

_________________
BW801, SPaudio P1, SPaudio A400, HTPC; SPaudio D1, LC1 repro kabel.
www.revize-hc.cz
www.customworks.cz
www.spaudio.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Rob
Hifi expert


Založený: 13 december 2006
Príspevky: 1094
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Pi september 21, 2012 17:57:59    Predmet: Odpovedať s citátom

použitím 12cm PCI riseru by se možná dala celá karta přesunout mimo PC do samostatné hliníkové krabičky

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11188
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi september 21, 2012 18:24:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Možná by bylo dobré analyzovat, kde vzniká větší chyba, jestli na vstupu, nebo výstupu zvukovky (loopback).
Podle mé zkušenosti bývá horší výstup. S analogovým zdrojem signálu to pro kartu EMU vypadá takto:
http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=102466#102466

Případně lze použít (pro loopback) dodatečný filtr, viz:
http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=121883#121883

Nechci vám brát iluze, ale když jsem kdysi zkoušel kartu Julia, nedokázal jsem se zbavit smetí ani přehazováním mezi třemi různými počítači. Byl jsem rád, že se jí podařilo vrátit.

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5959
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Pi september 21, 2012 19:34:08    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
Kde v Atrě zjistím odstup?

Arta ukazuje pre THD+N pravdepodobne "hausnumerá". Stačí urobiť to isté meranie s rovnakým nastavením napr. v SL, a zobraziť si THDaj TDH+N. THD je v Arte aj SL prakticky identické, THD+N sa líšilo ,pre THD=0,00014% rovnaké v obidvoch programoch to bolo v Arte 0,0023%, v SL 0,00018% pre fs48kHz.Pritom odstup pozadia aj úrovne spektrálnych zložiek boli v obidvoch meraniach identické.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20485

PríspevokZaslal: Pi september 21, 2012 19:42:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Asi otazka algoritmu ...
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
djrix
Hifi expert


Založený: 15 marec 2010
Príspevky: 1833

PríspevokZaslal: Pi september 21, 2012 20:05:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Dovolím se malinko vetřít,měření mojí stávající karty:

Co vy na to? Je to podle Vás v mezích normy? Podotýkám,že zvukovka je osazena ve slotu hned pod procesorem a hned pod ní sedí v PCIE výkonná grafika AMD 6870 . Very Happy

(na vedlejším fóru byla tato zvukovka místními členy ze slováče označena jako naprosto nepoužitelná pro meření....)

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20485

PríspevokZaslal: Pi september 21, 2012 20:11:33    Predmet: Odpovedať s citátom

hcrevize napísal:
Kde v Atrě zjistím odstup?
Nevím jestli to v Artě vůbec jde............


Je to tam jen zprostředkovaně ...
RMS hodnota bez signálu na vstupu ukáže odstup vstupního kanálu vůči V či co je nastaveno. Nebere ale v úvahu "smetí" vzniklé činností D/A (v loopbacku) ani úroveň vst. signálu, všiml jsem si, že se pohybuješ kolem -10dB i níže.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20485

PríspevokZaslal: Pi september 21, 2012 20:13:41    Predmet: Odpovedať s citátom

djrix napísal:
Dovolím se malinko vetřít,měření mojí stávající karty:

Co vy na to? Je to podle Vás v mezích normy? Podotýkám,že zvukovka je osazena ve slotu hned pod procesorem a hned pod ní sedí v PCIE výkonná grafika AMD 6870 . Very Happy

(na vedlejším fóru byla tato zvukovka místními členy ze slováče označena jako naprosto nepoužitelná pro meření....)



Jsou tam hodně vysoké složky padesátky a násobků, to by ale snad šlo zlepšit konfigurací měření (= je tam smyčka)
Wow, ono je to cca 65Hz, takže ještě nějaká interakce s čímsi.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
djrix
Hifi expert


Založený: 15 marec 2010
Príspevky: 1833

PríspevokZaslal: Pi september 21, 2012 20:16:56    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA,díky. Je to jednak asi rušení od grafické karty,jednak máte samozřejmě pravdu i se smyčkou,je to propojeno tenkým káblíkem jack-jack s propojenou i zemí .

Jedná se o zvukovku Creative X-Fi Platinum do PCIE,na výstupu je osazen OZ LM4562 (LME49720) .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20485

PríspevokZaslal: Pi september 21, 2012 20:28:01    Predmet: Odpovedať s citátom

djrix napísal:
PMA,díky. Je to jednak asi rušení od grafické karty,jednak máte samozřejmě pravdu i se smyčkou,je to propojeno tenkým káblíkem jack-jack s propojenou i zemí .

Jedná se o zvukovku Creative X-Fi Platinum do PCIE,na výstupu je osazen OZ LM4562 (LME49720) .


Já mám Xtreme X-Fi v počítači, a není to až taková hrůza, a to jsem ještě "načal" přepětím vstupní OZ. Je potřeba si stím trochu pohrát (taky s nastavením úrovně vstupu a výstupu, zkreslení je na to zvlášť citlivé. Výstup je horší, než vstup).



XFI THD_s.PNG
 Description:
 Filesize:  95.75 KB
 Viewed:  558 Time(s)

XFI THD_s.PNG



_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
janik1971
Hifi expert


Založený: 12 január 2010
Príspevky: 1480
Bydlisko: Trnava a kusok od..

PríspevokZaslal: Po október 08, 2012 23:04:24    Predmet: Odpovedať s citátom

co poviete na toto moje "chudatko" aj ked ine nie, tak som si overil ,ze satelit mi vnasa do siete zemnou sluckou bordel vyrazne zvlnenie na 50Hz. Jednoznacne to mam potvrdene a viem comu sa mam vyvarovat....


HTPC.jpg
 Description:
 Filesize:  128.52 KB
 Viewed:  497 Time(s)

HTPC.jpg


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mechanik
Hifista


Založený: 01 august 2007
Príspevky: 185
Bydlisko: Revúca

PríspevokZaslal: Št november 29, 2012 12:36:10    Predmet: Odpovedať s citátom

dalšia asus xonar essence ST do zbierky Smile v karte mám už dávnejšie komplet rychliky LM6172, doska je staršia P965 Neo, zdroj je pasivne chladený Gembird 400W CCC-PSU4X-S ULTRA, v PC sú len 2 ventilátory a majú velmi nízke otáčky

http://ulozto.sk/xtfuvSD/st-192khz-tif
http://ulozto.sk/x36Sjts/st-96khz-tif
http://ulozto.sk/xyqgRyM/st-44-1khz-tif


Naposledy upravil mechanik dňa So máj 04, 2013 12:08:05, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
knopi
Hifista - pokročilec


Založený: 29 január 2008
Príspevky: 283
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po január 07, 2013 00:12:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Zdravím, prodávám Julinu a bohužel nemůžu najít jedno ze dvou CD, jedno modré Cubase to mám a to druhé bílé to nemám, už si napamatuju co tam přesně bylo drivery-soft.
Je tady vše/to stejné co bylo na tom CD? http://download.esi-audio.com/?w=esi&p=6&g=1&l=en
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Oscarossa
Hifista - pokročilec


Založený: 01 január 2010
Príspevky: 316
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po január 07, 2013 07:41:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Obsah CD...


ESI.PNG
 Description:
 Filesize:  129.95 KB
 Viewed:  447 Time(s)

ESI.PNG



_________________
Tidal+local->Roon->Dirac DLP standalone mode->RME-ADI-2-DAC->DPA 330 mkIV->Acoustic Energy NEO 3, XLO
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
trunek
Hifista - pokročilec


Založený: 13 november 2009
Príspevky: 286
Bydlisko: ZM

PríspevokZaslal: Št január 31, 2013 16:22:35    Predmet: Odpovedať s citátom

vedeli by ste mi odporučiť aj nejakú externú zvukovku na merania? Klasická sa mi do PC už nezmestí. Inak by som si kúpil aj Julinu
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Tico
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 október 2012
Príspevky: 560

PríspevokZaslal: St október 01, 2014 21:05:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Abych nezasiral vlakno o Extremnich kamnech PMA, tak jenom mala poznamka k Juline. Slo o neciste spektrum v nasobcich 1kHz pri mereni v loopbacku. Mereni jsem mel vychytane, co cistoty spektra uz pred rokem a pul, kdy jsem kartu kupoval.
Tenkrat jsem aplikoval tu upravu, kdy se kryt midi konektoru odizoluje od slotoveho plechu a soucasne jsem jeste pomoci plastove samolepky odizoloval uchyty slotoveho plechu od obou boardu zvukovky. Nasledoval stinici kabatek ze stare pocinovane plechovky a pak to merilo konecne ciste.
Jenze nedavno jsem meril BB-DAC a pri te prilezitosti jsem otacel analogovou desku zvukovky na symetriku a pak zase zpet. A pravdepodobne pri tom se porusila izolace mezi slotovym plechem a jednim z bordu - vznikla zemni smycka. Izolacni podlozky jsem vymenil a najednou je pri mereni v loopbacku s vystupem generatoru do 1V videt jenom 2H a 3H a jinak "cisto". Tak treba to nekomu usetri jedno dopoledne prace Smile

_________________
HTPC/Foobar/Esi Juli@/WaveIO -> BB-DAC -> Customworks HYPA1+Actidamp mk4 -> DPA222Mk3 SE + DPA386SE -> B&W704, Sony ST-SB920QS, Sony CDP-XB930QS, AKG K701mod.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
cestmir
Hifista - zaslúžilec


Založený: 04 august 2011
Príspevky: 650
Bydlisko: BA

PríspevokZaslal: St október 01, 2014 21:27:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Najvtipnejšie je, že celý ten veľmi slušný výsledok sa deje s párcentovými JRC4580 ako bufframi na vstupe aj výstupe (napájanými cez 78/7909 v tom najprimitívnejšom zapojení) a najprachobyčajnejšími 47u elytmi ako väzobákmi. Správny purista musí grcať už len pri pomyslení... Smile

Naposledy upravil cestmir dňa St október 01, 2014 23:36:20, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11551
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St október 01, 2014 21:45:16    Predmet: Odpovedať s citátom

(OT) tento postarší ADC eval kit so 124dB SNR by mal mať celkom slušné ADC - akurát tomu ešte stále dosť chýba a mnoho vecí je tam zbytočných...

http://www.ti.com/tool/pcm4222evm
http://www.ti.com/product/pcm4222

cestmir: a v Juli ide 5V VDD pre DAC ide priamo z PCI :-)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20485

PríspevokZaslal: St október 01, 2014 21:55:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Cestmir: kdyby tam byly kvalitnější OZ, tak to bude fungovat i pro větší amplitudy s malým zkreslením. To je problém JRC.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
cestmir
Hifista - zaslúžilec


Založený: 04 august 2011
Príspevky: 650
Bydlisko: BA

PríspevokZaslal: St október 01, 2014 23:34:04    Predmet: Odpovedať s citátom

To je otázka, čo sa týka tej linearity nad 1Vrms, podozrieval by som trochu aj tie clamp. diódy, čo sú na vstupe aj výstupe. Aj keď tie by teoreticky mali spôsobiť nanajvýš nárast nepárnych harmonických, keďže je to symetrické a reálne myslím rastú aj párne. Chystal som sa to niekedy otestovať ich vyradením z jedného kanála, ešte som sa k tomu ale nikdy nedokopal.

Druhá vec, keď som zbežne vyberal OA na pozíciu nenáročného cable driveru (záťaž bola tuším 10k||150p alebo 4k7||150p, budená z výstupu sledovača cez 47R), vychádzal 4580 pri +6dBV a porovnávaní impulznej odozvy a CCIF 13+14 zo všetkého, čo som mal vtedy po ruke najlepšie. Lepšie ako 5532 aj 49720 (exoty typu OPA627 som k dispozícii nemal). Možno mu ale len viac sedí jednotkový zisk, resp. je menej náchylný na CM skreslenie, bolo to merané bez pokusu vyvažovať inv./neinv. impedancie, alebo inak to optimalizovať.

Máte nejaké konkrétne tipy, čo by tam mohlo byť špeciálne vhodné ako buffer pri tom nízkom 2x9V napájaní?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20485

PríspevokZaslal: Št október 02, 2014 07:33:06    Predmet: Odpovedať s citátom

S tou preferencí 4580 co se týče impulzní odezvy a CCIF nemohu v žádném případě souhlasit, zřejmě šlo o nevhodné zapojení u ostatních OZ, které u pomalého JRC nezpůsobilo problém. Co se týče zkreslení, je to bídný prvek, viz příloha. Doporučuji si tu knihu stáhnout, je volně na webu a udělat srovnání. Zkusím se vrátit k měření OZ a dát něco do příslušného vlákna o měření OZ. U 4580 roste zkreslení rychle s kmitočtem a amplitudou, na vyšších kmitočtech při vyšších amplitudách nepoužitelný. To se na 13+14kHz vůbec nemusí projevit, resp. bylo by to vidět na čarách kolem 26 - 28kHz. Zkuste test 10+11kHz, výsledek harmonického zkreslení zůstane ještě v audio pásmu.

OPA627 není exot, je to s AD797 jeden z několika mála OZ, vyhovujících pro nejvyšší audio nároky.

JRC4580 nemám, ale nějaké jiné "NON-TOP" OZ budou tady, pro zisk = +1

http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=218617#218617



opamp_distortion_4580.pdf
 Description:

Download
 Filename:  opamp_distortion_4580.pdf
 Filesize:  658.39 KB
 Downloaded:  164 Time(s)


_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
cestmir
Hifista - zaslúžilec


Založený: 04 august 2011
Príspevky: 650
Bydlisko: BA

PríspevokZaslal: Št október 02, 2014 08:38:01    Predmet: Odpovedať s citátom

CCIF samozrejme pri 2496 so zobrazeným celým pásmom, takže ešte vidno maximá produktov okolo 2f aj 3f. Aj preto radšej používam 13+14 a nie trebárs 19+20.

Čo sa týka toho Gronera, vďaka za tip. Neštudoval som zatiaľ, za akých podmienok to meral, ale v series feedback režime s malým ziskom, bežných "hifi" linkových úrovniach a do 10k záťaže to evidentne so 4580 tak zlé nie je, veď koniec koncov tá Julia je živý príklad. A pokiaľ ide o SR, s 5V/us pri Av=1 to ešte nejak prenesie aj sin 50kHz pri 15Vp. A pri 3Vp vizuálne krásny obdĺžnik s hranou pod 1us.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Digitál Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia
Strana 5 z 7

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist