Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

I Mistři se mýlí, aneb 50 let slepé testy....
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 70, 71, 72  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5953
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po jún 18, 2012 06:14:54    Predmet: Odpovedať s citátom

2danhard
Ale však je tam jasne napísané "geneneric schematic",nie je to stavebný návod, a v tej knihe je aj dosť obrázkov, kde je pridaný ochranný tranzistor snímajúci prúd VAS, aj s vysvetlením , prečo je tam potrebný (pre tých, ktorí to nevedia..). Takže skutočne nechápem, "vo co gou?"
2 kazzatel
Keby si teraz poslal Danharda do ...,, tak by som to celkom pochopil..Takže kľud.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Po jún 18, 2012 07:35:19    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
Nazvat stav, kdy je dioda polarizována v propustném stavu a tudíž jí prochází proud, jako sepnutý stav, není tak velká nepřesnost. Ty Vašku zajisté rozumíš, jak jsem to myslel, ale máš nyní potřebu se mi vysmívat poukazováním na nějaké triaky...Za těchto okolností považuji setrvání zde za osobně neúnosné a žádám proto Trotona, aby mě vyškrtl z evidence a pro jistotu i zabanoval. Již delší dobu tu panuje hnusný stav a tak já nepotřebuju posloucht rady o učesání chování, protože to je jen kravina.Taktéž se svýni dotazy se obracejte na povolaněší, je jich zde dost....

Tak to teda nie, nemienim poskytnut *mannovi taku radost.
Danhard, ty by si tiez nemusel chytat za slovicka, ked vsetkym je jasny ich vyznam (myslel som diody).


Naposledy upravil Troton dňa Po jún 18, 2012 10:58:16, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5938
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: Po jún 18, 2012 07:42:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Že mě pošle kazzatel do prdele je celkem v pořádku, aspoň nějaká přímá reakce, ale to neznamená, že jsou v pořádku nějaké pohádky o příčném proudu, případně o přepínání jednotkového zesílení, či jiná blbost.
A zrovnatak me sere zavádějící omlouvání nějakých kravin od tebe BV.
Tohle je uz trochu méně "generic" ?
A nakolik je v pořádku "finální" verze ?



VAS_kurvidlo.png
 Description:
 Filesize:  41.6 KB
 Viewed:  332 Time(s)

VAS_kurvidlo.png



VAS_kurvitel_do_tretice.png
 Description:
 Filesize:  104 KB
 Viewed:  305 Time(s)

VAS_kurvitel_do_tretice.png



_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5953
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po jún 18, 2012 08:28:02    Predmet: Odpovedať s citátom

2 danhard
Ale však nie sme na akademickej pôde , kde ide o vedecky presnú, exaktnú formuláciu slov. Myslím, že bolo všetkým (aj tebe) jasné, čo Pavel myslel slovami "dioda sepne", však tam nie je tyristor alebo triak, rovnako aj "zesílení 1", že ide o rádové zníženie prúdového zosilnenia VAS, kedy záchytná dioda odvádza prúd báze VAS.
Kraviny neospravedlňujem, ale Selfova kniha nie je "kuchárka", je jasné, že sú tam nutné úpravy. Stačí jeden odpor do kolektora "enhancera" alebo pár diod na správnom mieste, ten ochranný tranzistor je často zdrojom lokálnej nestability.


Naposledy upravil BV dňa Po jún 18, 2012 09:44:40, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5938
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: Po jún 18, 2012 09:35:29    Predmet: Odpovedať s citátom

BV napísal:

Ale však nie sme na akademickej pôde , kde ide o vedecky presnú, exaktnú formuláciu slov.

Neplet do doho vedecky presnou formulaci ! to jsou jenom kecy, pokud se placaji nesmysly, tak nejde o nejakou presnost.
Nakonec jsem jen jemne upozornil, ze se me ten termin nezda a kazzatel misto toho, aby to bez emoci jednoduse vysvetlil, tak se akorat nasral.

Co se tyce Selfa, tak si to lidi ctou prave proto, aby se naucili ty spravny "upravy".

Ale tady na tom foru se o nejakych chybach asi diskutovat neda Sad

BV napísal:
Myslím, že bolo všekým (aj tebe) jasné, čo Pavel myslel slovami "dioda sepne", však tam nie je tyristor alebo triak, rovnako aj "zesílení 1", že ide o rádové zníženie prúdového zosilnenia VAS, kedy záchytná dioda odvádza prúd báze VAS.

ps. BV, to je pekny, jak je to vsem jasny, vcetne tebe Smile
I kdyz tam ta dioda neni, nic neodvadi a tranzistor VAS jde do saturace, tak se to na nizkych frekvencich chova skoro stejne.
Ze by to fungovalo trochu jinak, nez je vsem jasne ?

_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !


Naposledy upravil danhard dňa Po jún 18, 2012 09:49:17, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5953
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po jún 18, 2012 09:43:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Teraz sa zase zbytočne "nasieraš" ty..Nakoniec každý má právo na "blbú náladu. A ak niekto zoberie schému zo Selfovej knihy ako dogmu (ako napr. Carlos na diyaudio..)a nerozmýšľa, tak je to jeho problém ,sám si natlčie hubu. Časom a po pár zhorených koncoch na to (možno) príde.
O chybách sa diskutovať dá (a malo by sa), akurát to nemusí byť hneď ironické, niekto je na to alergický Smile . Asi to bude tým teplom.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5953
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po jún 18, 2012 10:48:28    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
Ze by to fungovalo trochu jinak, nez je vsem jasne ?

Ale no tak, žeby to bolo preto, že komplementárne diferáky vo vstupe DPA majú záťaž R a nie prúdové zrkadlá, etc..? Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20469

PríspevokZaslal: Po jún 18, 2012 11:36:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Nějak moc emocí Razz . Václave, dám Ti jinou potravu na smlsnutí, co se týče saturace a hoření. Chybí tam jen sym. vstup, ten si s dovolením ještě nechám pro sebe.


pa4_simpl.PNG
 Description:
 Filesize:  57.84 KB
 Viewed:  358 Time(s)

pa4_simpl.PNG



_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5938
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: Po jún 18, 2012 11:55:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Tady jde o to, ze u symetrickeho VAS v pripade napetove limitace jedne vetve je aktivni jeste vetev opacne polarity, ktera pracuje do proudove limitace, tedy do uplneho zavreni VAS proudu.
Nema to nic spolecneho ze saturacnim osetrenim VAS a chova se tak zrejme i konec, co sem dal PMA.
Samozrejme, pokud by tam byla proudova zrcadla, ta by se to neprojevovalo, protoze by byla proudova limitace soucasne a taky by to nefungovalo.

Poznamky pro PMA
- pricny proud je dany odporovym odbuzovanim koncu, nasazeni nebude nad 100kHz
- FET ve VAS je bezvadny, ale pri vybuzeni pracuje az do malych napeti Uds, coz je spojeno se znacnou kapacitni nelinearitou Cgd, samozrejme, cim predimenzovanejsi chip, tim je to horsi
- kolik je "rezie" pri vybuzeni do min. zateze vuci napajeni ?
- regulace predpeti se nedava na bezec trimru - preruseni kontaktu bezce s drahou je nejcastejsi chybovy stav trimru.

_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !


Naposledy upravil danhard dňa Po jún 18, 2012 12:12:01, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20469

PríspevokZaslal: Po jún 18, 2012 12:09:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Jestli to nějak pomůže, limitace VAS (bez připojených konců) je tady:

(trimr je desetiotáčkový Vishay, ještě jsem neměl s běžcem za léta používání problém).
Oprava: trimr má 21 otáček (el.)



PA4_V6_VAS.PNG
 Description:
 Filesize:  23.02 KB
 Viewed:  229 Time(s)

PA4_V6_VAS.PNG



_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5953
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po jún 18, 2012 12:21:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Koniec , čo sem dal PMA sa tak ("tedy do uplneho zavreni VAS proudu") chovať nemusí (stačí "pár diod na správnom mieste"), záleží na prahovom napätí mosfetov v rozkmite a napäťových pomeroch na odporovej záťaži vstupných dif. zosilňovačov. Dalo by sa to jednoznačne ošetriť pridaním "vhodných" odporov do kolektorov vpravo umiestnených tranzistorov kaskód a dvoch diod medzi kolektory tranzistorov kaskódy. Ale to len tak "akademicky" Smile .
A ten odpor pred ZD sa mi ani trochu nepáči, je zbytočný a zvyšuje len vplyv nelineárnych (dynamických) kapacít mosfetov vo VAS a tých ZD. Radšej by som(IMO) tam dal normálny "lineárny" kondenzátor ako kompenzáciu, aj keď to potom nie je také tajuplné.. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20469

PríspevokZaslal: Po jún 18, 2012 12:48:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Ta ZD nevytváří kmit. kompenzaci. Dlouho jsem to ověřoval bez ní, ale při uvolnění do prodeje před rokem jsem ji pro jistotu přidal. Na zkreslení ani na odezvě se neprojevila. Kapacita v závěrném směru není až taková. Předřazený odpor je 100R (tudíž rozhodují odpory v drainech kaskod).

To, na co s danhardem narážíte, se projevuje až poblíž plného rozkmitu, tj. na posledních několika voltech. Jelikož zesilovač má slušný rozkmit, jeho provoz poblíž limitace není pravděpodobný. Limitaci do 8 ohm přikládám.

Podle mě se chování v limitaci zbytečně přeceňuje.



8R_clipping_trafo2.PNG
 Description:
 Filesize:  23.05 KB
 Viewed:  245 Time(s)

8R_clipping_trafo2.PNG



_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5953
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po jún 18, 2012 12:57:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Ten sériový odpor pred ZD odpor ide do hradla tranzistoru VAS, spolu s jeho internými kapacitami funguje ako gatestopper a tvorí kmit. kompenzáciu (lokálnu NFB cez Cgd okolo VAS), tá ZD je tam už len ako malý kapacitný "bonus" paralelne k vstupu VAS .. Tá nelinearita sa prejaví aj ďaleko od limitácie, a je zbytočná. Radšej sa spolieham na normálny kondenzátor.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20469

PríspevokZaslal: Po jún 18, 2012 13:06:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Odpor v G se přičte k výstupnímu odporu kaskod. Kaskoda s výstupem v D má výstupní odpor daný téměř výhradně odporem mezi D a +Vs. Paralelně k tomu odporu je zdroj proudu a výstupní admitance, vúči nim hraje roli jen ten kolektorový odpor, ostatní (výstupní adm.) jsou výrazně větší.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5938
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: Po jún 18, 2012 13:14:56    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
Podle mě se chování v limitaci zbytečně přeceňuje.

Pavle, pokud tam hrozi nejake poskozeni, nebo nasazeni oscilaci, tak je duvod chovani v limitaci kontrolovat.
Samozrejme nejake mudrovani nad tim, jak se to v limitaci pekne ohejba, kdyz je to dane vlastnostmi zapojeni a pritom nejsem schopen urcit ani presne cim, tak asi neni na miste.
Ale nasazeni ostrych odtrhu s prekmity svedci o nejakem zahlceni, o saturaci, o male fazove rezerve i o "naladne" oblasti podminene stabilni zpetne vazby a pokud se dostane nahodou zesilovac ve spickach az tam, tak je to slyset mnohem jasneji, nez trochu ucesana limitace.

_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20469

PríspevokZaslal: Po jún 18, 2012 15:31:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Pokud hrozi poskozeni, tak naprosto souhlasim.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
godz
Hifi expert


Založený: 05 máj 2007
Príspevky: 1077
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Po jún 18, 2012 15:59:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Páni, celá táto diskusia opäť dobre poslúži Feďovi a o nejaký čas bude na trotlwebe predstavená neviemkoľká varianta zdokonaleného zošialňovača HQQF...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20469

PríspevokZaslal: Po jún 18, 2012 18:15:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Však to je dobře, ne? Vědomosti se mají šířit Wink
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11183
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po jún 18, 2012 18:47:26    Predmet: Odpovedať s citátom

danhard:
Nesmírně oceňuji (a to bez prdele) Tvoje znalosti a zkušenosti. Věřím, že kritika různých citovaných zapojení je podložená a pravdivá.
Ale když to máš takhle zmáknuté, nechceš dát nějaký příklad, jak by to teda mělo být správně ?
Bez mučení se přiznám, že jenom z těch negativních příkladů to nejsem schopen odvodit.

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5938
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: Ut jún 19, 2012 09:36:31    Predmet: Odpovedať s citátom

BV napísal:
Stačí jeden odpor do kolektora "enhancera" ...

opa, tady je to vysvetleno, je prekracovan kolektorovy proud a vykonova ztrata toho "enhanceru".
Jsi ale jen ukazka, ze ne kazdy hned vidi, co je spatne. A to si myslim, ze jsi kluk sikovna a mnoha vecim prijdes na kloub Very Happy

_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: St jún 20, 2012 21:04:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Protože ve svých posledních příspěvcích k diskusi sebe sama se sebou samým přestoupila sprostota Cimrmana všechny únosné míry, nabízí se jediné možné řešení: Jeden z jeho zesilovačů změřit a pro srovnání změřit i stejnými metodami změřit i zesilovače jiné. Na závěr pak provést nezávislé srovnání poslechem. Protože Cimrman poskytnutí zesilovače k testu odmítl a jelikož prohlašuje, že vývoj je již hotov, navrhuji ZAKOUPIT JÍM ZHOTOVENÝ KUS, ABY SE PAK NEMOHL VYMLOUVAT NA KOHOSI JINÉHO. vYHLAŠUJI PROTO VEŘEJNOU SBÍRKU NA ZÍSKÁNÍ POTŘEBNÉ ČÁSTKY A SÁM DO NÍ PŘISPÍVÁM ČÁSTKOU 1000 kČ A VYBÍZÍM DALŠÍ K NÁSLEDOVÁNÍ. jEN PROSÍM, ABY SE FUNKCE POKLADNÍKA UJAL NĚKDO JINÝ, ABY MI NEBYLA V BUDOUCNU VYČÍTÁNA ZAUJATOST. PO SKONČENÍ ZÁKLADNÍHO KOLA MĚŘENÍ BUDE ZESILOVAČ NĚJAKOU DOBU K DISPOZICI K SOUKROMÍM TESTŮM, K NÍMŽ BUDE POSKYTNUT ZÁJEMCŮM PROTI SLIBU SEPSÁNÍ VLASTNÍHO HODNOCENÍ. NA ZÁVĚR BUDE VŠE STATISTICKY ZHODNOCENO A FOTOGRAFICKY ZDOKUMENTOVÁNO I SPOLU VYJÁDŘENÍM CIMRMANA. OSOBNĚ MÁM JEDINOU PODMÍNKU, TOTIŽ TU, ABYCH JEJ NEMUSEL NIKDY VIDĚT, COŽ JE VZHLEDEM KE STAVU MÉHO ZDRAVÍ DOUFÁM POCHOPITELNÉ. PO SKONČENÍ BUDE ZESILOVAČ PRODÁN A VÝTĚŽEK VĚNOVÁN NA DOBROČINNÉ ÚČELY...DOUFÁM, ŽE SHLEDÁVÁTE MOU NABÍDKU JAKO ČESTNOU A ŽE NEMÁTE NÁMITEK...TEDY MĚ NÁSLEDUJTE...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: St jún 20, 2012 21:30:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Nevím, kdo se přidá, mně už přijde, že nějaký fanatik nikoho nezajímá, mně tedy určitě ne.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20469

PríspevokZaslal: St jún 20, 2012 21:33:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Navíc už to tu bylo, skoro přesně před rokem. Kus, který koupil Renown a proměřil Flyingbird.

Pavle, mám obavu, že i u tebe už jde o úchylku.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: St jún 20, 2012 21:34:59    Predmet: Odpovedať s citátom

OK, čiň jak myslíš, když o nic nejde...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: St jún 20, 2012 21:38:16    Predmet: Odpovedať s citátom

A v tvým případě se zdržím komentáře,,,
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: St jún 20, 2012 22:19:03    Predmet: Odpovedať s citátom

"Cena Hi-Fi zesilovače HQQF již od 1165€....."
To si asi niekto robí srandu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Duwenbleidd
Hifista


Založený: 16 jún 2009
Príspevky: 189

PríspevokZaslal: St jún 20, 2012 22:24:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Kazzateli, jen jestli to dobře chápu – ty navrhuješ dát našemu nejoblíbenějšímu paranoikovi hezkou sumičku peněz a dobrý pocit, že si někdo koupil jeho zázračný zesilovač. Proč? Jeho žádným argumentem nepřesvědčíš. Kromě toho ten křáp při prvním testu na plný – deklarovaný - výkon blafne, takže se nic nezměří. Opravdu se tak nudíš?
Navíc je tu jen pár kompetentních lidí, kteří dokážou všestranně změřit zesilovač – nic proti tobě, ale mám dojem, že zkreslení změřit neumíš. Ostatní mají rozumnější věci na práci – třeba zalévat kytky nebo poslouchat hudbu přes hezky fungující zařízení.

Trotone, zvaž prosím, zda by nebylo lepší tohle šílenství kolem jistého učitele na tomto fóru jednou provždy utnout...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
FILIPAUDIO
Hifista - pokročilec


Založený: 10 február 2007
Príspevky: 395

PríspevokZaslal: Št jún 21, 2012 00:34:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Pane Dudek srdečně Vás zdravím.
Ve vší ůctě tohle přece nemáte zapotřebí, takhle se s tím sráčem špinit, každý ví že Vaše zesilovače i myšlenky patří do elitní kategorie a dle mého nemáte za potřebí před ním cokoliv obhajovat a už vůbec ne ty jeho smyšlený lži a sračky na jeho psycho webu.
Před takovým křivákem a zmrdem se Vy jako rovný a poctivý člověk těžko obhájíte, zítra napíše další svinstvo a tak to půjde pořád do kola.
Pevně věřím, že jeho lži Vás nemohou nijak pošpinit, proto si myslí, že jakákoliv obhajoba je naprosto zbytečná...akorát vám ubírá čas a zdraví.


Navrhněte raději místo toho ten nový zesilovač, jak jste tu někde psal, na to se jistě najde desítky zájemců ve velmi krátké době, podpoří to Vaší radost, vzdělanost mladých a poskytne plno krásných zážitků při poslechu hudby on by prodal maximálně ten, který by jste chtěl na testy koupit...


Vykašlete se na něj, zbytečně Vás vysává a to ho živí.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
xb
Hifista


Založený: 19 december 2007
Príspevky: 106
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št jún 21, 2012 05:55:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Kazzateli: Ten Cimrmannův křáp mne taky nezajímá. Velice rád Vám přispěju na vývoj něčeho nového. Ten ubožák je tady všem rozumným úplně volný. Pochopte už konečně. Jeho nezajímají zesilovače, ani audio. On jenom moc rád rýpe, pomlouvá, ubližuje atd. Jakmile začne prodávat a bude mu to hořet, moc lidí si to nekoupí - zase tak levné to není. Já bych neměl odvahu to ke sým bednám připojit.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5953
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Št jún 21, 2012 06:06:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Ignorovať, nevšímať si ho a nereagovať na tie jeho choré výlevy špiny. Nech sa baví sám so sebou (čo je jasná diagnóza)a so spam robotmi.. Pozornosť je presne to, čo potrebuje pre ukojenie jeho chorého ega..Je to taký "Pepek Vyskoč" zo Švejka, zjavne blb ,ale zákerný..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 70, 71, 72  Ďalšia
Strana 55 z 72

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist