Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

rychlost a radary , antiradary , trestne body a podobne ...
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 17:36:49    Predmet: Odpovedať s citátom

No proto! Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 17:52:55    Predmet: Odpovedať s citátom

hahahahaha pažout -)))) A vsadim ze kdyby ta pani jela v nove A8 ze by se to nestalo -))))) Jen proto ze dokud by se nenaucila jezdit tak by ji to do ruk asi nikdo nedal -))))

Myslim si ze nejvetsi pruser jsou golfy, cerne koktavky, stari rychli japonci a jakekoliv starsi BMW s kridlem a odrbanym naraznikem -)Dalsi hrozba je velka nalepka na zadnim skle, tmave folie se spoustou bublin, zavarena zadni klika na patych dverich, hoodne velkyyyy a tlustyyy wyfuk, celkove nevzhledny stav... Potom nejista jizda, kodrcani se od kraje ke kraji a podezrele nizka rychlost.

V tu chvili sleduju co se deje pred nema a predvidam...

A dal jsem si vsimnul ze snad vsechny vetsi korejske SUV jezdi se zapnutyma mlhovkama i kdyz neni mlha -))))))))))))))))))))))) U nas je to ted ohromna moda.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 17:57:01    Predmet: Odpovedať s citátom

...

Naposledy upravil Slimak dňa St júl 25, 2012 09:24:12, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ciba
Hifista - pokročilec


Založený: 03 december 2006
Príspevky: 356

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 18:02:12    Predmet: Odpovedať s citátom

TomasT napísal:
hahahahaha pažout -)))) A vsadim ze kdyby ta pani jela v nove A8 ze by se to nestalo -))))) Jen proto ze dokud by se nenaucila jezdit tak by ji to do ruk asi nikdo nedal -))))

Myslim si ze nejvetsi pruser jsou golfy, cerne koktavky, stari rychli japonci a jakekoliv starsi BMW s kridlem a odrbanym naraznikem -)Dalsi hrozba je velka nalepka na zadnim skle, tmave folie se spoustou bublin, zavarena zadni klika na patych dverich, hoodne velkyyyy a tlustyyy wyfuk, celkove nevzhledny stav... Potom nejista jizda, kodrcani se od kraje ke kraji a podezrele nizka rychlost.

V tu chvili sleduju co se deje pred nema a predvidam...

A dal jsem si vsimnul ze snad vsechny vetsi korejske SUV jezdi se zapnutyma mlhovkama i kdyz neni mlha -))))))))))))))))))))))) U nas je to ted ohromna moda.

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy to nema chybu

_________________
Vždy je lepší hovořit s rozumným člověkem o něčem hloupém, než s hlupákem o něčem rozumném . Paul-Louis Courier
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pasul
Hifi expert


Založený: 20 november 2006
Príspevky: 1273

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 19:39:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Merk napísal:
Pasul napísal:
Tento antiradar je zcela legální.Má patřičné atesty.A je opravdu nejlepší.


Legálnost antiradaru a atesty jsou dvě spolu přímo nesouvisející záležitosti. Když zákon zakazuje (zakáže) antiradary, může mít antiradar klidně milion atestů a stejně zůstane nelegální.

Pasul napísal:
Co se týká 16 tisíc za antiradar-překročení rychlosti o víc než 40km/hod v obci.Jde na některých úsecích velice snadno.Kdo víc jezdí tak určitě zná.Policisté samozřejmě tyto úseky vyhledávají!Trest při změření-max.25 tisíc a 1 rok papíry v úschovně.Po následném odvolání to jde zkrátit na 6 měsíců.Zkuste říct v práci ,že teď máte od ježdění půl roku voraz...


Tomuhle neoruzmím. Překročit v obci rychlost o 40 a víc km/h znamená, že na padesátce mám na tachometru 95. A nebo na nesmyslné třicítce (ano, tu můžu přehlídnout) 75. Tohle se nedopatřením nikomu nestane. Kdo překročí rychlost v obci o 40 a více km/h je dle mého názoru prase. Že za to neumí nést odpovědnost je jen další důkaz o tom, že prase skutečně je. Evil or Very Mad Jinak pokuta za tento přestupek je bohužel maximálně jen 10 tisíc. Zákaz řízení na 6 měsíců až 1 rok naštěstí platí. Thumbs up

Pasul napísal:
Rychlá jízda-já celkem souhlasím-nic se nesmí přehánět!!Když už člověk jezdí často na adrenalin ,tak se musí něco přisrat.


Na adrenalin ať si jezdí na uzavřeném okruhu, ne na silnici. A už vůbec ne v obci.

Pasul napísal:
Spíš se ptám proč neřvete po takových jako-mám protaktory na autě už osm let a mám na nich najeto 70 tisíc heč.


Řveme. Jsou to úplně stejný prasata. Evil or Very Mad


OK.Teď ten antiradar může být.Nikdo mi na to nemůže nic říct.Ověřeno kontaktem s policií.Ptal se na to kašpárek jeden co to je ,ale to je tak asi vše.

Nikde jsem nepsal že se mi stává nedopatřením ,že jedu městem 95Km/hod!!!Jedu tak vědomě a naprosto vědomě porušuju pravidla silničního provozu a s vědomím ,že mi hrozí následé sankce a pokuty atd. Evil or Very Mad

Jak jsem psal nepřekračuju víc než o třicet-když spěchám.Tipuju ,že jsi právník-takže co mi hrozí mi určitě rád sdělíš...

Adrenalin za volantem-ano na okruhu.To souhlasím.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Merk
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 november 2006
Príspevky: 754
Bydlisko: Praha (ne od narození! ;-))

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 19:51:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Pasul napísal:

OK.Teď ten antiradar může být.Nikdo mi na to nemůže nic říct.Ověřeno kontaktem s policií.Ptal se na to kašpárek jeden co to je ,ale to je tak asi vše.

Nikde jsem nepsal že se mi stává nedopatřením ,že jedu městem 95Km/hod!!!Jedu tak vědomě a naprosto vědomě porušuju pravidla silničního provozu a s vědomím ,že mi hrozí následé sankce a pokuty atd. Evil or Very Mad

Jak jsem psal nepřekračuju víc než o třicet-když spěchám.Tipuju ,že jsi právník-takže co mi hrozí mi určitě rád sdělíš...

Adrenalin za volantem-ano na okruhu.To souhlasím.


Já jen pevně doufám, že antiradary budou co nejdříve jednoznačně postavené mimo zákon a jejich přítomnost v autě bude tvrdě postihována. Existence privilegované vrsty silničních pirátů, kteří úmyslně překračují rychlost a mají techniku bránící (resp. ztěžující) jejich postih považuji za naprosto nepřijatelné a odpovídající tuzemskému b*rdelu, kde je za největšího vola ten, kdo dodržuje zákony. Zvlášť v případě zákonů, u nichž ani rozumně nejde diskutovat o jejich "nesmyslnosti". Twisted Evil Wink

Jinak k tomu spěchání... Spěchej pomalu Wink Málo co spěchá tak, aby sis zničil život = záznam v trestním rejstříku, byť je to podmínka, a k tomu do konce života špatné svědomí, že jsi někomu zničil zdraví. Taky jsem se na to dřív díval "trochu" jinak. Teď prostě z mobilu zavolám, že přijedu o 10 minut později. Svět se nezboří a já si nemusím zbytečně vytvářet nadbytečné stresové situace. Thumbs up
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 20:24:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Hrube nesouhlasim s tim antiradary zakazovat, ackoliv zadny nevlastnim a ani neplanuju. Jenze co delaji benga je SILNE UCELOVE a neni to v zadnem pripade o bezpecnosti, ale o vybirani desatku. Navic je mi jich nekdy az lito, jelikoz ti co meri a kasirujou to dostanou prikazem a lokalitu si vybrat nemohou. Misto tech zasranych represi a umistovani radaru na prejezd bez vystrazneho zarizeni by melo byt policajty videt v ulicich. Pro vsechny auta nad 3,5t povinne digitalni tachografy. Ten bordel se nezlepsi dokud se nespravi silnice na uroven jakou maji v jinych vyspelych statech. Misto toho tady jezdi vraky a to hlavne male nakladni.

A stat na ty silnice s odpustenim sere, protoze v nasi bananove republice to nikomu neprijde divne. velmi mnoho nehod je kvuli neprizpusobeni rychlosti stavu a povaze vozovky, jenze my uz nemame vozovky, ale tankodromy.

Ani se nedivim takove popularite SUV a terennich aut. Pro toho kdo si to muze dovolit je to asi dobre reseni.

A co mne nejvic udivilo, nevim jak to dopadlo, ale nejvyssi soud uznal vinnym ridice ktery jel po hlavni ale rychleji namisto zenske ktera mela cerstvy ridicak a nedala prednost, vlitla mu tam a byli tam mrtvi. Toto je uz na emigraci, protoze jestli ma neco opravdu platit, tak to je pravo jizdy na hlavni za kazdych okolnosti, toto je pro mne svate. Nedani prednosti by nemelo byt nicim zlehceno !!! Kdyz uz toto neplati, je s nama amen.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 20:24:47    Predmet: Odpovedať s citátom

...

Naposledy upravil Slimak dňa St júl 25, 2012 09:24:28, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dokken
Hifista - pokročilec


Založený: 24 máj 2007
Príspevky: 325
Bydlisko: Louny

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 20:31:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Diskuze veřejnosti o smysluplnosti značky jsou nejen přístupné ale i žádoucí...viz x míst v Praze,kde to zvedli nahoru když lidi řvali,asi tak.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Merk
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 november 2006
Príspevky: 754
Bydlisko: Praha (ne od narození! ;-))

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 20:33:32    Predmet: Odpovedať s citátom

TomasT napísal:
Hrube nesouhlasim s tim antiradary zakazovat, ackoliv zadny nevlastnim a ani neplanuju.


Nesouhlasit můžeš, ale najdi si k tomu nějaké rozumné důvody. To, cos napsal, s tím vůbec nesouvisí, je to jen výmluva a to ještě poměrně směšná.

TomasT napísal:
A co mne nejvic udivilo, nevim jak to dopadlo, ale nejvyssi soud uznal vinnym ridice ktery jel po hlavni ale rychleji namisto zenske ktera mela cerstvy ridicak a nedala prednost, vlitla mu tam a byli tam mrtvi. Toto je uz na emigraci, protoze jestli ma neco opravdu platit, tak to je pravo jizdy na hlavni za kazdych okolnosti, toto je pro mne svate. Nedani prednosti by nemelo byt nicim zlehceno !!! Kdyz uz toto neplati, je s nama amen.


Zamysli se nad tím, jestli můžeš dát přednost něčemu, co nevidíš a vidět nemůžeš, protože se to řítí nedovolenou rychlostí. Možná ti pak dojde, proč je rozhodnutí Nejvyššího soudu velice správné. A dává velice správné posleství všem neohroženým prasatům, kteří si neuvědomují, že nejsou na silnici sami. Pokud chceš z tohoto důvodu emigrovat, jen do toho. Hned si budu na silnici připadat bezpečněji. Thumbs up
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 20:40:23    Predmet: Odpovedať s citátom

A vina je jen na tom ridici ??? o kolk jel rychleji ? I kdyby tam jel stovkou, to ho ta matka nevidela, nerozhledla se a nevyhodnotila situaci ??? Nechci to nijak zlehcovat ani se ho zastavat, ale nevidim to tak jak to vidis ty. Ja se kurva pozorne rozhlednu kdyz prechazim a nevstoupim do cesty pokud nevim ze bezpecne projdu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
xposp15
Hifi obsluha


Založený: 27 január 2008
Príspevky: 1

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 20:45:28    Predmet: antiradar Odpovedať s citátom

Zaujala mě debata o antiradarech. Nejezdím jako pirát a stejně pro jistotu antiradar používám, stačí chvilka nepozornosti a jste bez papírů Laughing , to bohužel znám. Je to sice drahý, ale mně to za to stojí, navíc jsem kupoval taky na www.valentine-one.net a ukecal jsem to na 15 000,-Kč, kupovali jsme teda 2 kousky. Ale chápu, že je to pro někoho zbytečný, když moc nejezdíš, tak to nepotřebuješ
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 20:46:22    Predmet: Odpovedať s citátom

...

Naposledy upravil Slimak dňa St júl 25, 2012 09:24:45, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 20:46:44    Predmet: Odpovedať s citátom

aha, tak jestlize jede auto o dvacet vic tak je neviditelne... Jo, na to jsem zapomnel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 20:54:10    Predmet: Odpovedať s citátom

...

Naposledy upravil Slimak dňa St júl 25, 2012 09:25:02, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Merk
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 november 2006
Príspevky: 754
Bydlisko: Praha (ne od narození! ;-))

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 21:02:16    Predmet: Odpovedať s citátom

TomasT napísal:
aha, tak jestlize jede auto o dvacet vic tak je neviditelne... Jo, na to jsem zapomnel.


V daném případě jelo auto v obci minimálně 89 kmh... Jinak velice rozumně o tomto rozsudku píše D-FENS na http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2007112703 Má tam i odkaz na celý text rozhodnutí. Doporučuji. Thumbs up
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 21:04:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Jasne, bezmozek... Ale stejne si myslim ze takoveho cloveka neodradi ani kdyby tam byla tricitka... U nas neco podbneho, frajer v noci to po te ctyrproudovce rozpalil a ve 160 sestrelil pani. Dalsi masakr kdy frajer vzal do koktavky sest lidi z diskoteky, letel na mokru taky 150, dostal smyk a vzal to bocne o strom...Jenze takove lidi ten stavajici system nepostihne, to je podle mne zkratovite jednani. A dopusti se ho mlady smrad i stary fotr.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 21:05:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Merku, to jsem nevedel. prectu si to. Dik.

Je mi lito, nemuzu si pomoct, drtivou vinu vidim na te zenske. Ona auto videla, ale neodhadla rychlost - jeji chyba. Ne ze auto kvuli vysoke rychlosti nevidela, nebo bylo schovane, videlal jej, ale spatne zareagovala.


Naposledy upravil TomasT dňa Ne január 27, 2008 21:22:43, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mrazik
Hifista - pokročilec


Založený: 09 október 2006
Príspevky: 394
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 21:20:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Bydlim v Plzni, ale delam ve Frydku-Mistku. Tzn. cestovani po nasi uzasne D1 mam za cca 10 let dost a dost. Posledni dobou jezdim casto do D, NL, B a F. Rozhodne bych uz tak pausalne netvrdil, ze v Cechach jsou nejvetsi prasata. To co se deje v nekterych zapadnich metropolich je v porovnani se situaci u nas take radne kongo. Za poslednich 6 mesicu pokud mi do cesty pri predjizdeni vjel kamion, byl to v 80% Nemec a bylo to v Nemecku. Pokud mi problizne za stejnou dobu kamion blokoval cestu na zuzeni, byl to opet German a bylo to v Nemecku. Pred 14 dny mi z parkoviste kdesi ve Francii vyletel duchodce bez jakehokoliv naznaku dani mi prednosti. A mam i mnoho dalsich podobnych pripadu ze zemi EU. Co se tyce rychlosti, tak neznam v Evrope jedinou zemi ( z tech kde jsem byl ), kde by domorodci rychlost dodrzovali a to se nejedna o jednotlivce, ale je to masova zalezitost. Jediny rozdil, ktery je ocividny je stari a technicky stav vozoveho parku. Ten je u nas prirozene nekde uplne jinde.
Daslim fenomenem, kterym trpi nase zemicka je nebyvaly pocet sluzebnich aut a to samozrejme povetsinou Octavii. Z toho primo prameni i fakt, ze cerna ci stribrna Octavie je nejvykonejsi vuz na nasich silnicich s trvalym pravem prednosti v jizde. A pratele ruku na srdce, sluzebni auto vzdy vydrzi vic nez vlastni.
Hlaska typu rychla jizda = automaticky prasacka jizda je naprosto stupidni blabol. Ridicak mam od 18, najezdeno budu mit k milionu a zatim jsem nikdy nezpusobil zadnou vaznou dopravni nehodu a to nekdy skutecne jedu kvapik. Jednou za deste jsem na semaforu nedobrzdil, protoze ridic prede mnou zastavil cca 15 m pred semaforem, aby lepe videl a ja jsem s tim nepocital = moje blbost, ale nektere veci lze predpokladat pouze s tezi => skoda cca 25tis. Neni to jen o rychle jizde, ale o soudnosti kdy a kde, o aute a jeho technickem stavu, obuti a zkusenostech.
Co se tyce ohleduplnosti, zacinam mam mit pocit, ze u nas dochazi trosku ke zlepseni. Nicmene dle meho jsou mistri v ohleduplnosti Anglicani. Mam uz neco nalitano i po UK a vzhledem k nezkusenosti s jizdou na druhe strane jsem prirozene zapricinil radu zmatku. Nikdy a nikdo na mne netroubil a vetsinou se na me ( ci me ) smali. A to neplati jen o rizeni. Obecne si myslim, ze v UK jsou lide k sobe daleko lidstejsi a vnimavejsi, nez tady ci jinde v Evrope. Coz muze byt prave pricina i pro chovani na silnici.
Antiradar je uzitecna zalezitost, protoze plnit statni kasu a platit tak vylety a pozitky nasi slechty je nezadouci. Navic kdyby prislusnici SNB provadeli skutecne mereni na rizikovych mistech ( skoly, obytne zony, ... ), ale to oni ne. To je lepsi postavit se na dalnici, protoze to jsou rychly prachy. A velkou otazkou je kolik se skutecne z takto sebranych prispevku dostane do statni kasy. Nedavno jsem byl po cca 12 letech lapen za rychlost, ale protoze Mondea plnila patrne zvlastni ukoly, byl jsem nahanen Octavii. Muj vuz mel ponekud vetsi vykon a tudiz mi chvilenku trvalo, nez jsem prislusniky zaznamenal a zpomalil jim ve snaze umoznit jim mne potrestat. Chvilku mi bylo vysvetlovano, ze jsem jel velmi rychle a ze musim byt resen. Po cca 5 minutach mi mladsi ze soudruhu polozil ferovou otazku kolik, ze mam u sebe penez. Ma odpoved je uspokojila, protoze mohlo dojit k rozdeleni mezi osadku policejniho stihace 1,6MPi. Co z toho plyne? Jsem presvedcen, ze jak stat, tak i SNB je vdecne za kazdeho rychleho ridice. Kde je tedy prevence a bezpecnost? Jako vzdy a u vseho jde jen a jen o prachy.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 21:36:23    Predmet: Odpovedať s citátom

...

Naposledy upravil Slimak dňa St júl 25, 2012 09:25:22, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mrazik
Hifista - pokročilec


Založený: 09 október 2006
Príspevky: 394
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 21:46:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Slimak napísal:
Mraziku aj ty vedome porusujes? Sad Kto este?


Ano limit rychlosti na dalnicich a nekdy mimo obec porusuji. Ne casto, ne parvidelne, ale nekdy si to situace vyzaduje.

Chces mi rict, ze ty si nikdy zadny predpis ci zakonou normu neporusil? Se vsim respektem to bys nebyl clovek.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Pasul
Hifi expert


Založený: 20 november 2006
Príspevky: 1273

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 21:51:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Halóóóó Slimáku.Můžeš mi říct co máš za auto???A kolik asi tak najezdíš???

Nikde jsem nepsal ,že jezdím bezohledně.To sis vymyslel ty!!!Jezdím tak abych nikoho neohrozil.Přesně jak zní zákon.Vím co si můžu dovolit s mým vozem.Proto jsem si ho kupoval...

A ve městě max 80Km/hod.95 je už mimo moji povolenou hranici.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 21:53:36    Predmet: Odpovedať s citátom

...

Naposledy upravil Slimak dňa St júl 25, 2012 09:25:36, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pasul
Hifi expert


Založený: 20 november 2006
Príspevky: 1273

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 21:56:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Slimáku ty jsi vůbec nepochopil o co nám jde...Co dodat.

Mám 3 měsíčního kluka a 4 letou holku.S nima jsem sakra opatrný a stejně ti to může být hovno platné tak nehraj na city ano?!?!?!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dokken
Hifista - pokročilec


Založený: 24 máj 2007
Príspevky: 325
Bydlisko: Louny

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 21:57:49    Predmet: Odpovedať s citátom

2 Slimak...já o pravidlech co poruším pak s policajtama diskutuju,kolikrát sem je ukecal na míň,magická věta:"myslíte si pane příslušníku,že by se šlo nějak dohoudnout? Very Happy

Naposledy upravil dokken dňa Ne január 27, 2008 22:01:44, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mrazik
Hifista - pokročilec


Založený: 09 október 2006
Príspevky: 394
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 22:01:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Proboha co to je? To jako na nas ted svolas mor a sarancata? To jako rychla jizda je univerzalni duvod vseho bordelu na silnici? A co seniori bez lekarskeho potvrzeni, ktery to klepne behem jizdy ( 10 km pod limit ) a oni v bezvedomi najedou do davu na chodniku? Co armada slepic, ktere vyleti z parkoviste u supermarketu a nedaji prednost autu na hlavni, protoze by se musely znovu rozjizdet a treba by jim to chciplo? Co banda svatecnich jezdcu, ktery to snerujou na 90ce 56 pres celou sirku silnice a kdyz na ne bliknes tak ti nadaji do kokotu? Atd. Ti jsou dle tvych meritek OK?
Mimochodem pred cca 2 mesici jsem bykl sluzebne v Kosicich. To co jsem zazil po ceste bych klidne prirovnal k Chrovatsku. Tam se clovek taky muze nadat auta v protismeru kdekoliv. A nemusi jet rychle.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 22:04:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Slimáku, kdo jezdí mimo obec 90 a ani o fous ne víc?
_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mrazik
Hifista - pokročilec


Založený: 09 október 2006
Príspevky: 394
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 22:04:52    Predmet: Odpovedať s citátom

A k tem porusovatelum zakona. Proste neverim, ze jsi nikdy za zadnych okolnosti ani ty neporusil zadne pravidlo. A to zakone, dopravni ci jen moralni. To by sis mohl u holeni svitit svatozari. Pokud ano, mas muj hluboky obdiv a uctu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 22:08:51    Predmet: Odpovedať s citátom

mrazik napísal:
Proboha co to je? To jako na nas ted svolas mor a sarancata? To jako rychla jizda je univerzalni duvod vseho bordelu na silnici? A co seniori bez lekarskeho potvrzeni, ktery to klepne behem jizdy ( 10 km pod limit ) a oni v bezvedomi najedou do davu na chodniku? Co armada slepic, ktere vyleti z parkoviste u supermarketu a nedaji prednost autu na hlavni, protoze by se musely znovu rozjizdet a treba by jim to chciplo? Co banda svatecnich jezdcu, ktery to snerujou na 90ce 56 pres celou sirku silnice a kdyz na ne bliknes tak ti nadaji do kokotu? Atd. Ti jsou dle tvych meritek OK?


Souhlasim, do puntiku. To jsou problemy ktere je treba resit.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: Ne január 27, 2008 22:12:33    Predmet: Odpovedať s citátom

...

Naposledy upravil Slimak dňa St júl 25, 2012 09:25:56, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Strana 2 z 5

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist