Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

BVaudio P1se+PA300se
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: Pi apríl 06, 2007 10:27:21    Predmet: BVaudio P1se+PA300se Odpovedať s citátom

Tak jsem se stal majitelem tohoto komba...
Co myslíte... jak to hraje ? Twisted Evil
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Coques
Hifista - zaslúžilec


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 762
Bydlisko: CZ

PríspevokZaslal: Pi apríl 06, 2007 10:30:59    Predmet: Odpovedať s citátom

hruza des? Wink

PS: fotecky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: Pi apríl 06, 2007 10:37:12    Predmet: Odpovedať s citátom

To se ptáš nás co jej nemáme? Laughing
Napiš sám jak to hraje ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: Pi apríl 06, 2007 13:07:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Večer něco sesmolím a postnu to sem.
Pozitivní vlaštovka je,že nebrumí trafa Cool
Po těch peripetiích co jsem si vystál než jsem se dostal k těm zesům si připadám jako majitel zakázkového Aston Martin Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
zdeno1
Hifista


Založený: 01 november 2006
Príspevky: 152
Bydlisko: český těšín

PríspevokZaslal: Pi apríl 06, 2007 15:05:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Jak to hraje??Já myslím že to hraje,aspoň to tuším.Myslím,že by to mohlo hrát.Ted jenom,jestli by to nechtělo ještě jeden konec?Pak by to mohlo hrát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: Pi apríl 06, 2007 23:01:56    Predmet: Odpovedať s citátom

A furt Ti to zahučává? Smile Až to vyřešíš, tak si přijedu poslechnout Smile
_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: So apríl 07, 2007 09:39:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Neser, už nic nehučí Laughing Teda pokud myslíš ty přefázovany káble na basech jaks byl u mě Embarassed
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: So apríl 07, 2007 09:43:27    Predmet: Odpovedať s citátom

No, tak to je nemilé... Tak to se těšim až budu mít cestu kolem. Ale stejně valná většina BR bučí a já nevěřim, že jsou totémy vyjímky Very Happy Ale budečky to jsou krásný.

Máš ještě ten NAD C162 nebos ho střelil? Já bych si ho rád prohlíd zevnitř...

_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: So apríl 07, 2007 10:00:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak k těm zesům... 1
2
Inu vložil jsem první CD (Sorrel Quartet/Chandos)-Všechny nástroje přesně umístěné,ani náznak po slévání,perfektní detaily(je perfektně slyšet dech interpretů a dozvuk sálu),čelo je přesné-žádné basové podbarvení a měkost.Možná to postrádá onu mnou vyzdvihovanou "barvu" nástrojů(zkreslení?) na kterou jsem byl u tohoto CD zvyklý z Primare A30.2.Další CD(Carmina Burana/Telarc)- tak nevím,ale podle komba BVaudio je tahle nahrávka částečný zmetek(když opomenu limitaci na cd) jediné co se dá poslouchat jsou sbory(mimo O Fortuna,to je taky děs) a sólisté.U těch sólistů přišlo první překvapení-stěžoval jsem si dávno na KSČhifiF-fóru na agresivně mečícího zpěváka při Ego Sum Abbas...tak to je minulost.Najednou je jemný,čistý a detailní,hladký,pevný mnohem blíž reálnému hlasu,na Primare to byl uječený Miroslav Sládek s tlampačem...Další CD (Holst-Planets/Telarc)-Opět perfektní,Mars mě přejel jak tank Wermachtu a přitom ani při velmi vysoké hlasitosti si zesilovač ani "nepeaknul" a udržel přehledně i složité pasáže...Celkově ubylo basu,ale otevřel se prostor a dozvuky sálu-opět famózní detailnost.Pustil jsem si taky nějaký ten rock/metal a musím konstatovat,že takový hnus jsem fakt nečekal.Hrálo to jak špatná MP3 ze sluchátek...dynamicky placatě,nervózně a jakoby za mlíkem bez detailů,jako by polovina hudby chyběla...Dovedu si představit xichty jedinců co si takové nahrávky donesou na testování BVaudia a nelíbí se jim to Smile
U většiny nahrávek,kvalitních i špatných,jsem si ale všiml(tady asi budu asfaltovat...) určitého stejného nádechu...takového šedivého sterilna(Primare zase hrál všechno až moc barevně a měkce a bez detailů).Když si vzpomenu na Bryston bp25+4bsst(bohužel už není možné to porovnat přímo),tak tam jsem si právě naopak všiml,že každé CD má jiné zabarvení...U BVa prostě slyším určitý "footprint",možná to dělá zdroj signálu...nevím musím vyzkoušet.Porovnávat dynamiku Bryston vs. BVa je taky blbost vzhledem k jejich výkonu.Od BVa čekejte opravdu hladké,čisté,průzračné výšky a středy,pevné a přesné basy bez "Frantraxovského- bassreflexového" hučení Smile a slušnou dynamiku.
Závěrem bych rád řekl,že pokud máte kvalitní nahrávky,tak si určitě BVa poslechněte.Pokud máte nekvalitní nahrávky a trpíte jistou formou masochismu,tak taky Smile Za ty peníze asi nic lepšího neseženete.U mě zůstane kombo BVaudio nějaký ten pátek než vyjde "Veliký"...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: So apríl 07, 2007 10:02:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Nemám.
NAD neber...Spousta highendových dílů,ale zvuk agresivní,nafouknuty basy eee...NAD eee
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: So apríl 07, 2007 11:44:24    Predmet: Odpovedať s citátom

pocul som bv integrac v kombinacii so slusnym zdrojom zvuku (rotel v BV) a je to parada ..
ako by dopadol duel bv integrac vs bv kombo ?
porovnaval to uz niekto ?

k tomu nadovi - ja som cely vo farbach nad-u, hodonotenie zvuku podla dhfoola - suhlas ... len tie highendove diely tam nejako nemozem najst .. Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: So apríl 07, 2007 11:59:55    Predmet: Odpovedať s citátom

NAD Všechy relé jsou Takamisawa,poťák je Modrý Alps...atd...

To v P1se je taky relé Takamisawa,ale jen jedno,další jsou už Siemens... Crying or Very sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: So apríl 07, 2007 16:55:01    Predmet: Odpovedať s citátom

UPDATE
Tak jsem odpoledne zapojil místo signalového Profigoldu(já vím... Ashamed ) DPA SRII a světe div se...už je i ta barva a přestalo to mít ten footprint! Thumbs up
Doprčic,hraje to jak z praku Frightened Exclamation
Basy! Nářez.... Začalo to hrát i ten blbej metal! 2 thumbs up
Jsem nadšený!!! Pan Bunta odvedl vynikajicí práci Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
seas
Hifi expert


Založený: 25 október 2006
Príspevky: 1236

PríspevokZaslal: So apríl 07, 2007 20:12:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Pfizer Spolu UA forum

Naposledy upravil seas dňa Pi december 23, 2022 23:28:56, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: So apríl 07, 2007 21:34:18    Predmet: Odpovedať s citátom

seas napísal:
FUJITSU TAKAMISAWA
což je tak trochu Siemens

Jinak gratuluju ke zvuku

Siemens made in Czech republic...
Ale je mi to fuk...hlavně že to cvaká Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Hasňa
Hifista - pokročilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 465

PríspevokZaslal: Ut apríl 10, 2007 13:41:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Pokud tolik pomohly SR, tak to vypadá na brzkou změnu zdroje.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zdeno1
Hifista


Založený: 01 november 2006
Príspevky: 152
Bydlisko: český těšín

PríspevokZaslal: St apríl 11, 2007 07:53:45    Predmet: Odpovedať s citátom

No to je také otázka Very Happy Na čem hraješ ty BV?Má zkušenost je taková,že pokud připojíš špičkový zdroj ,nebudeš se stačit divit co z těchto zesilovačů leze.Fakt mě to překvapilo.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20469

PríspevokZaslal: St apríl 11, 2007 08:04:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Hasňa napísal:
Pokud tolik pomohly SR, tak to vypadá na brzkou změnu zdroje.


S touto úvahou bych byl opatrný, přínos byl i na XA-7ES, SCD-777ES, CDP-10 a mnoha dalších drahých a kvalitních přehravačích.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5953
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St apríl 11, 2007 08:15:32    Predmet: Odpovedať s citátom

zdeno 1
Používam starší Rotel RCD971 s úpravou zdroja, výst. obvodov a s modulom stabilných hodín tesne pri DACe, už som to tu niekde uviedol. Ešte to čaká na výmenu DA prevodníkov..
Tiež to vidím skorej na upgrade súčasného zdroja signálu, než na jeho výmenu, tá nemusí priniesť zlepšenie (ako píše PMA).


Naposledy upravil BV dňa St apríl 11, 2007 08:24:13, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5953
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St apríl 11, 2007 08:23:16    Predmet: Odpovedať s citátom

dhfool
takamisawa, siemens- tie relé sú vlastnosťami naprosto identické,signálové hermetické relé s dusíkovou náplňou a dvojitými zlatými kontaktami, takže bez obáv o kvalitu.
Som rád, že zvuk vyhovuje.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zdeno1
Hifista


Založený: 01 november 2006
Príspevky: 152
Bydlisko: český těšín

PríspevokZaslal: St apríl 11, 2007 08:32:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Pane Bunta,já vím na čem hrajete a omlouvám se za špatně položenou otázku.Pochopil jste to asi tak,že se Vás ptám ,jaký mate zdroj.
Otázka byla na dhfool s čím provozuje"na čem hraje"ten svůj nový BV Pa 300.
Třeba takový můj Sony SCD555ES ani zdaleka není důstojným partnerem těmto zesilovačům.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20469

PríspevokZaslal: St apríl 11, 2007 09:11:58    Predmet: Odpovedať s citátom

BV napísal:
dhfool
takamisawa, siemens- tie relé sú vlastnosťami naprosto identické,signálové hermetické relé s dusíkovou náplňou a dvojitými zlatými kontaktami, takže bez obáv o kvalitu.
Som rád, že zvuk vyhovuje.


Z jakýchsi mně neznámých důvodů je Takamisawa ve světě hifi pojem, i když existuje řada zcela rovnocenných výrobků, kromě vzpomenutého i od firem Omron, Finder, Meder atd.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Hasňa
Hifista - pokročilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 465

PríspevokZaslal: St apríl 11, 2007 09:13:19    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA: Vidíš, to jsem nevěděl. Je fakt, že jsem snad ještě neslyšel, že by někde SR uškodil.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: St apríl 11, 2007 21:45:38    Predmet: Odpovedať s citátom

A seš si jistej, že to chceš slyšet?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hasňa
Hifista - pokročilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 465

PríspevokZaslal: Št apríl 12, 2007 08:45:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Na tohle neumím reagovat. Nevím, jestli si ze mě děláš srandu, myslíš to ironicky, nebo snad vážně, nebo vlastně co? Jestli tady chceš začít pindat o patolízalství a věřících, jako na Lopuchu, tak radši ani nezačínej. Jestli máš v kapse případ, kdy SR zhoršil kvalitu zvuku, sem s ním.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: Št apríl 12, 2007 23:37:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Já jen že když se něco takového napíše, tak to strhne lavinu bojovníku za ten správný zvuk.

Ano, znám x sestav, kde SR2 (jakož i jiné druhy bufferů) buď pouze nepomohl anebo i uškodil. Jeho vřazení do aparatury přináší jistý druh změny zvuku, který se ovšem může nebo nemusí líbit. Dobře to popisuje termín "ztopořené středy". U nás už to nikdo nepoužívá. Já osobně ho měl též několikrát dlouhodobě půjčený domů, abych si ověřil, že se mi to nezdá, a nezdálo. Skutečně existuje celá řada sestav, v nichž se SR2 neprojevil jako posluchačský přínos. Jako žádný není ani SR jednoznačně skvělý komponent do všech sestav za všech okolností.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20469

PríspevokZaslal: Pi apríl 13, 2007 07:31:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Machalik napísal:
Jeho vřazení do aparatury přináší jistý druh změny zvuku, který se ovšem může nebo nemusí líbit. Dobře to popisuje termín "ztopořené středy". .


Celý problém je stejný, jako vždycky. Subjektivní hodnocení. Někdo toto považuje za lepší, jiný za horší.

Přesně o tomtéž byl kdysi můj test zesilovačů s koncem v celkove NFB a bez. Ti, kdo preferují přínos SR, preferují konec v celkové NFB. Ti, kdo ne, naopak. Zcela statisticky prokazatelně.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Hasňa
Hifista - pokročilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 465

PríspevokZaslal: Pi apríl 13, 2007 07:37:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Machalík: OK. Je to Tvůj dojem. Já jsem takový dojem na sobě zatím nikdy nepozoroval. Tedy zhoršení zvuku. Bude to asi tím, co napsal PMA. Mířím zvukově jiným směrem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Sycak
Hifista - pokročilec


Založený: 22 január 2007
Príspevky: 401
Bydlisko: Brno, ČR

PríspevokZaslal: Pi apríl 13, 2007 11:19:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Hasňa napísal:
Machalík: OK. Je to Tvůj dojem. Já jsem takový dojem na sobě zatím nikdy nepozoroval. Tedy zhoršení zvuku. Bude to asi tím, co napsal PMA. Mířím zvukově jiným směrem.


Já byl s SR II dlouho spokojen. Po několika změnách na aparátu jsem ale nebyl schopen s jistotou říct, že slyším rozdíl mezi SR a normálním mikrofoním kabelem za 20 Kč/m. Proto jsem z finančních důvodů zvolil obyč drát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
simon
Hifista


Založený: 29 január 2007
Príspevky: 222
Bydlisko: Dolni Kounice

PríspevokZaslal: Pi apríl 13, 2007 11:46:23    Predmet: Odpovedať s citátom

ja mam SR, na predchozim CD od denonu(dcd755AR) rozdil jasny a bez debat k lepsimu, na aktualnim sonym 303es sem nic jineho nez SR nemel, takze srovnanim nemuzu slouzit, ale jak se v tom zase budu vrtat, tak to zkusim
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalšia
Strana 1 z 3

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist