Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

krátké signálové kabely
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Kabeláž
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2343
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Ne marec 10, 2013 20:23:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Jak už jsem psal výše, VBPAM považuju za výbornej kabel.
Jestli to slyšíš jinak, tak bych hledal chybu jinde...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
janik1971
Hifi expert


Založený: 12 január 2010
Príspevky: 1480
Bydlisko: Trnava a kusok od..

PríspevokZaslal: Ne marec 10, 2013 20:32:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Skor by pomohlo ak by ozrejmil cim pocuva myslim kable zeby toto?

Naposledy upravil janik1971 dňa Ne marec 10, 2013 20:36:17, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Amarokcz
Nádejný hifista


Založený: 07 december 2011
Príspevky: 89

PríspevokZaslal: Ne marec 10, 2013 20:34:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Basstl napísal:
Jestli to slyšíš jinak, tak bych hledal chybu jinde...
Píšu jen, co jsem slyšel ...a to, co jsem slyšel byly ostré a syntetické výšky (+ vyšší středy) ve srovnání s jinými třemi lepšími kabely. Člověk, od kterého jsem to měl půjčené i jeho známý na to mají stejný názor (každý si to zkoušel na své sestavě), takže já vidím problém v kabelu.
Nevím, jak je to s tímhle koaxiálem, ale nedělá se třeba víc typů? (třeba jako u zmíněné RG-62) ...že bych měl půjčený zrovna nějaký "horší"??
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
vanadoo
Hifista - zaslúžilec


Založený: 25 december 2009
Príspevky: 591
Bydlisko: SVK

PríspevokZaslal: Ne marec 10, 2013 20:49:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Amarokcz napísal:
Ne, to jakože VBPAM dodá výškám energii a syntetičnost... Wink


A cim to je? Bass nedoda? Nemas tak nahodou problem s aparaturou, ze prave tu synteticnost maskujes tym "inym drahym kablom"?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Amarokcz
Nádejný hifista


Založený: 07 december 2011
Príspevky: 89

PríspevokZaslal: Ne marec 10, 2013 21:09:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Když jsem to testoval, tak jsem měl doma víc věcí na srovnání, stejné výsledky podávali: ZERO DAC, QNKTC DAC, SRM-006t, SR-404 i DIY zesilovač s DIY sluchátky ... v libovolné kombinaci byl efekt VBPAM stejného charakteru. Navíc jak už jsem psal - majitel mnou půjčeného VBPAM to vidí podobně. Tudíž buď nějaký problém s konkrétním kusem (jaký??), nebo prostě kabel na dvě věci.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
ravenman
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 február 2009
Príspevky: 876
Bydlisko: Martin

PríspevokZaslal: Ne marec 10, 2013 22:13:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Káble VBPAM sú určené hlavne na vnútornú a zástavbu do audio prístrojov na vedenie audio signálu , na vonkajšie prepojenie komponentov nie sú vhodné. VBPAM-om majú nakáblováne velké české konštruktérske ikony vrátane Dudka a Sýkory. Hodí sa hlavne do velkých zväzkov a do väčších dlžok vnútri zosilňovačov či mixov, kde ťažia s minimálnych strát a rušení od napájania zosilňovača. Vonka nepatria.

Tí dvaja by si určite všimli že im to za použitia VBPAMU sičí či znie ostro Razz . Podla mňa má dotyčný problém inde, alebo výstupné obvody dotyčného prístroja sú citlivé na isté hodnoty kapacity kábla.

_________________
Raspberry Pi 4 (Arch Linux MPD) ▶ Hiface EVO ▶ BB-DAC 24/192 ▶ BB Superclock ▶ SANSUI AU 907MR ▶ Custom RG214 ▶ ISOPHON VERTIGO ▶ JA:)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11537
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ne marec 10, 2013 22:29:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Problém je, že každý zúčastnený chce mať pravdu. Prečo je tak dôležité "vyhrať"?

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
janik1971
Hifi expert


Založený: 12 január 2010
Príspevky: 1480
Bydlisko: Trnava a kusok od..

PríspevokZaslal: Ne marec 10, 2013 22:35:30    Predmet: Odpovedať s citátom

A nie je "problem" v tom ,ze kazdy pocuje inak? A kazdy ma inu predstavu o tom ako ma co zniet? Nie je to tak trochu magorina snazit sa o daco co vlastne ani nie je? Citam o tom ako "magori" v studiu nahravaju na hoc com a este vacsi magori sa snazia o nemozne?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jeremysk
Hifista - pokročilec


Založený: 28 november 2010
Príspevky: 415

PríspevokZaslal: Ne marec 10, 2013 22:45:46    Predmet: Odpovedať s citátom

janik1971: Trafil si klinec po hlavičke.
_________________
Vo výstavbe: KT88 SE, Jensen Troels, SPX A40
Meditujem pri:pasiv HTPC, Primare CD31, Gustard x22, DAC1794 NOS 8xPCM1794, SPX2010, 2xDPA380MK2, Hypa17,SPX A40, Ekta Grande
Sluchadlá: Hifiman HE6, Grado SR325, SPX DHA1
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ravenman
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 február 2009
Príspevky: 876
Bydlisko: Martin

PríspevokZaslal: Ne marec 10, 2013 22:58:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Dnešný trend je nahrávať na hoc jakém bullshitu, v minulosti to boli poctivé celoanalogové zariadenia a mixy a hlavne zvukári pracovali z inou ideou ako dnes, sústredilo sa na čo najkvalitnejší výsledok a dôkladné počúvanie , nebolo na nich tlačené - udrbte tomu dynamiku a prekričte konkurenčné štúdio - "loudness war" , musíme byť čo najhlasnejší a musíme "dobre" znieť na plastových trendy vežiach a mobiloch že ...

Kedisy by také zverstvá čo sa dnes páchajú v hudobnej prosukcií mohli odohrať ťažko, drtivá väčšina západnej populácie vlastnila poctivý analogový aparát ktorý dnes tak draho kupujeme do zbierok a na posluch , tam by ten hnoj bol nepočúvatelný ihned .

Hned mi prichádza na mysel Michael Jackson , Thriller remastered .. ktorý je tak zmršený a tupý, ukričaný bez detailu , že to pozná aj laik , oproti originálu z roku 1982 ! je to priepasť ako šlak.

..dnes to smeruje všetko k maximálnemu konzumu, všade maximálna povrchnosť a integrácia a silné cost cutting a šetrenie na materiáloch, mladí nepočúvajú hudbu s reálnymi nástrojmi zo zamyslením - nevedia čo je to "OBAL" , nevedia čo je hudba a nevedia že k tomu patrí to všetko kúzlo prípravy prenosky a platne či čistenie hláv u kazeťáku .. . Mládež je odchovaná na uplácanej počítačovej produkcií kde sa v čase troch minút asi 500x opakuje dookola nejaká pasáž , internpret sedí ako chuj v malej komore alebo za stolom z mikrofonom v ruke , ostatok sa dolepí v počítači , mnohdy aj z integrovaným zvuk. kodekom na základnej doske

Poviete si , vysrať sa na mládež - nech si počúva čo chce a na čom chce, ALE to je budúca generácia, ktorá neuznáva hodnoty, chce byť IN a všetko drahé a nové je kvalita , oni to ešte len zabijú ... lebo bude nedostatok nás starých poctivých hifistov ked vymreme postupne a zdedené železo skončí v šrote , lebo na mobile mám všetko v jednom aj z internetovým rádiom Evil or Very Mad

_________________
Raspberry Pi 4 (Arch Linux MPD) ▶ Hiface EVO ▶ BB-DAC 24/192 ▶ BB Superclock ▶ SANSUI AU 907MR ▶ Custom RG214 ▶ ISOPHON VERTIGO ▶ JA:)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Amarokcz
Nádejný hifista


Založený: 07 december 2011
Príspevky: 89

PríspevokZaslal: Ne marec 10, 2013 23:30:29    Predmet: Odpovedať s citátom

ravenman: jaký je důvod k tomu, že VBPAM nepatří ven?
Dudek a Sýkora měli kabel v rámci přístroje, tudíž se dá očekávat, že pokud je kabel takový, jak jsem psal, tak bude zbytek přístroje přizpůsoben tomu, aby to ve výsledku bylo OK, ne? Smile
Jinak to, že by vstupní obvody dvou mých přístrojů a dalších dvou cizích byly stejně nevhodně citlivé na stejné kapacity... to by byla slušná náhoda.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
vlado222
Hifi expert


Založený: 10 február 2011
Príspevky: 1135

PríspevokZaslal: Po marec 11, 2013 09:34:19    Predmet: Odpovedať s citátom

janik1971 napísal:
A nie je "problem" v tom ,ze kazdy pocuje inak? A kazdy ma inu predstavu o tom ako ma co zniet?

Janík je to presne tak. 2 thumbs up

ravenman napísal:
Dnešný trend je nahrávať na hoc jakém bullshitu, v minulosti to boli poctivé celoanalogové zariadenia a mixy a hlavne zvukári pracovali z inou ideou ako dnes, ...
..dnes to smeruje všetko k maximálnemu konzumu, všade maximálna povrchnosť a integrácia a silné cost cutting a šetrenie na materiáloch, mladí nepočúvajú hudbu s reálnymi nástrojmi zo zamyslením - nevedia čo je to "OBAL" , nevedia čo je hudba a nevedia že k tomu patrí to všetko kúzlo prípravy prenosky a platne či čistenie hláv u kazeťáku .. . Mládež je odchovaná na uplácanej počítačovej produkcií kde sa v čase troch minút asi 500x opakuje dookola nejaká pasáž , internpret sedí ako chuj v malej komore alebo za stolom z mikrofonom v ruke , ostatok sa dolepí v počítači , mnohdy aj z integrovaným zvuk. kodekom na základnej doske

Poviete si , vysrať sa na mládež - nech si počúva čo chce a na čom chce, ALE to je budúca generácia, ktorá neuznáva hodnoty, chce byť IN a všetko drahé a nové je kvalita , oni to ešte len zabijú ... lebo bude nedostatok nás starých poctivých hifistov ked vymreme postupne a zdedené železo skončí v šrote , lebo na mobile mám všetko v jednom aj z internetovým rádiom Evil or Very Mad


Ravenman Thumbs up Je to presne ako píšeš. Sad
Žijeme v konzumnej spoločností, kde je konzum novodobou modlou. Skoro všetko vyrábajú nadnárodné spoločností, ktoré svojim markedingom vymývajú mozgy ľuďom (reklamy typu -toto musíš mať, bez toho nemôžeš byť). Ide im hlavne o zisky, svojimy cenami likvidujú konkurenciu.Obal je dôležitejší akojeho obsah. Vedia že človek je tvor pohodlný, a všetko mu pchajú pod nos. Neobyšlo to ani hifi všade sa optimalizujú náklady, Obal je dôležitejší ako obsah.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 870
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: Po marec 11, 2013 10:18:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Podle mýho názoru VBPAM žádnou syntetičnost nedodává.
Já jí teda rozhodně nepozoruju.Asi nemám problémy s kmitáním, nebo nepříjemným zdůrazněním vyšších frekvencí v aparátu.Spíš bych řekl, že nástrojový kabely, konkrétně KLOTZ, tenhle problém maskujou.
A stejně se chová i ergéšedesátdvojka, taky "maže"...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
ravenman
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 február 2009
Príspevky: 876
Bydlisko: Martin

PríspevokZaslal: Po marec 11, 2013 10:24:41    Predmet: Odpovedať s citátom

a to si ešte nepočul ergé pätdesiat-osmičku , tá maže tak dvojnásob oproti šedesát-dvojce
_________________
Raspberry Pi 4 (Arch Linux MPD) ▶ Hiface EVO ▶ BB-DAC 24/192 ▶ BB Superclock ▶ SANSUI AU 907MR ▶ Custom RG214 ▶ ISOPHON VERTIGO ▶ JA:)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
janik1971
Hifi expert


Založený: 12 január 2010
Príspevky: 1480
Bydlisko: Trnava a kusok od..

PríspevokZaslal: Po marec 11, 2013 10:54:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Ono je smiesne porovnavat tie ista kable na rozdielnych retazcoch kde je kazde reprodukcne zariadenie ine.
Alebo ma dakto presvedci ze vnem zo sluchadiel je rovnaky ako z repro?
Navyse RG62 moze byt ostra ci zrnita ako to tu uz dakto naznacil no nie je to tak trochu o tom ,ze kazdemu sedi ine a tak je to aj s vbpam.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vanadoo
Hifista - zaslúžilec


Založený: 25 december 2009
Príspevky: 591
Bydlisko: SVK

PríspevokZaslal: Po marec 11, 2013 12:39:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Inak mam na stole 2 druhy vbpamu. Jeden ma pevne teflonove dielektrikum a druhy ma dielektrikum namotanu teflonovu foliu (zial este som ich neporovnal, ale urobim to). Takze nieco na tom pravdy moze byt, ze su rozne druhy....
Tiez som skusil VDH M.C.D300 MK3 HYBRID vs. VBPAM a je medzi nimi minimalny rozdiel. Oba maju postriebrene oplety aj lanko (VDH ma postriebreny drot). V kazdom pripade s ani jednym ma posluch neirituje a hra to velmi dobre a cisto. Mojim usiam to (zatial) vyhovuje Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kocmeister
Hifista - pokročilec


Založený: 09 október 2008
Príspevky: 344

PríspevokZaslal: Po marec 11, 2013 13:37:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Pánové, půlka celý týhle diskuze je už pasé. Důvod je jednoduchý. Kabel VBPAM se aktuálně přestal vyrábět, stejně tak je již vyprodán a není skladem u většiny dodavatelů nebo spíš nikde. Mám to ověřené z více zdrojů. Nový majitel Kablo Vrchlabí, spol. NKT Cables mu zatrhla tipec. Kvůli pár hifistum nebude vyrábět nějakou tkaničku Crying or Very sad Z toho vyplývá, že se už můžete přestat hádat Laughing
_________________
REPRO: ATC SCM40mkII, sub B&W Nautilus ASW 825, AMP: 2x MF 550K, DAC: Hegel HD30, spoustu drátů a jiné snake oily...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Po marec 11, 2013 13:44:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Kocmeister --> Konecne konstruktivny prispevok Laughing Uz som ta tu davno nevidel - ty ake predrazene snury teraz pouzivas? Question Nech to este roztahame na dalsich 5 stranok Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
janik1971
Hifi expert


Založený: 12 január 2010
Príspevky: 1480
Bydlisko: Trnava a kusok od..

PríspevokZaslal: Po marec 11, 2013 13:46:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Ten s teflonovym dielektrikom ma Murat. Mam ho aj v preampe. Lenze su to taki zmrdi,ze Vas dopredu neupozornia na cenu bez DPH. I keby ho vanadoo testol tak uz z principu im nan prdim.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vanadoo
Hifista - zaslúžilec


Založený: 25 december 2009
Príspevky: 591
Bydlisko: SVK

PríspevokZaslal: Po marec 11, 2013 14:55:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak ako pise janik1971, firma Murat v Pezinku ma este stale cez 100m dvojlinky VBAMu (1m tusim za 2,65€ bez DPH)! Takze nie vsetky informacie su uplne presne.... Wink
Inak samotny VBPAM sa uz sice nevyraba, ale miesto neho sa da zohnat podobna nahrada (postriebrena med, teflon...) s takmer identickymi parametrami, len do penazenky je potrebne ist hlbsie Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
janik1971
Hifi expert


Založený: 12 január 2010
Príspevky: 1480
Bydlisko: Trnava a kusok od..

PríspevokZaslal: Po marec 11, 2013 15:16:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Opravim 2,55 €\bez dph. Dodam ,ze je to mostikove prevedenie. Vhodne na vyrobu dvojlinky. Otazne je co ten teflon.....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ravenman
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 február 2009
Príspevky: 876
Bydlisko: Martin

PríspevokZaslal: Po marec 11, 2013 16:38:37    Predmet: Odpovedať s citátom

chcete povedať že ani customworks.cz už neponúkajú VBPAM ? , oni ho rozšírili ku hifistom a používajú ho aj na svoje výrobky HYPA a pod.
_________________
Raspberry Pi 4 (Arch Linux MPD) ▶ Hiface EVO ▶ BB-DAC 24/192 ▶ BB Superclock ▶ SANSUI AU 907MR ▶ Custom RG214 ▶ ISOPHON VERTIGO ▶ JA:)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
janik1971
Hifi expert


Založený: 12 január 2010
Príspevky: 1480
Bydlisko: Trnava a kusok od..

PríspevokZaslal: Po marec 11, 2013 16:43:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Posledny kto ponuka je este roberto.....
no nie metraz.... ak sa nemylim.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vanadoo
Hifista - zaslúžilec


Založený: 25 december 2009
Príspevky: 591
Bydlisko: SVK

PríspevokZaslal: Po marec 11, 2013 16:59:50    Predmet: Odpovedať s citátom

ravenman napísal:
chcete povedať že ani customworks.cz už neponúkajú VBPAM ? , oni ho rozšírili ku hifistom a používajú ho aj na svoje výrobky HYPA a pod.


CW ich stiahol z ponuky uz davno Sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20469

PríspevokZaslal: Po marec 11, 2013 17:17:06    Predmet: Odpovedať s citátom

ravenman napísal:
chcete povedať že ani customworks.cz už neponúkajú VBPAM ? , oni ho rozšírili ku hifistom


No to je legrační, jak krátká je paměť.

Místo VBPAM můžete klidně používat RG178.

http://www.wellshow.com/products/rf-coaxial-cables/rg-coaxial-cable/rg178-coaxial-cable/



Nebo RG179 - má menší kapacitu.

http://www.wellshow.com/products/rf-coaxial-cables/rg-coaxial-cable/rg179-coaxial-cable-75ohm/

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Kocmeister
Hifista - pokročilec


Založený: 09 október 2008
Príspevky: 344

PríspevokZaslal: Po marec 11, 2013 17:36:39    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
No to je legrační, jak krátká je paměť.


Dobrá poznámka, taky jsem měl za to, že se to rozšířilo od Vás Smile

Jinak RG179 jsem zkoušel a bohužel mi nepřišel poslechově tak dobrý. Jakoby hrozně moc středů a oproti tomu poměrově málo krajních pásem. Jenže znáte to, jsou dojmy a jsou pojmy.Ttakže mě neberte zas tak moc vážně.

_________________
REPRO: ATC SCM40mkII, sub B&W Nautilus ASW 825, AMP: 2x MF 550K, DAC: Hegel HD30, spoustu drátů a jiné snake oily...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
djrix
Hifi expert


Založený: 15 marec 2010
Príspevky: 1833

PríspevokZaslal: Po marec 11, 2013 18:09:07    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:


Místo VBPAM můžete klidně používat RG178.



To jste mi udělal radost Pavle, RG178 používám, akorát se tím nikde nechlubím Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
roberto
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 2638
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Po marec 11, 2013 18:16:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Taky používám, řadu let..

http://www.gme.cz/koaxialni-kabely-75r/rg-md-75-p651-245/

http://www.ges.cz/cz/rg-316-u-GES06713283.html

Mají akorát s pevnou žílou..ale vyrábí se i s lankem. Dvojité stínění ..
http://www.ges.cz/cz/rg-142b-u-GES06700717.html
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
janik1971
Hifi expert


Založený: 12 január 2010
Príspevky: 1480
Bydlisko: Trnava a kusok od..

PríspevokZaslal: Po marec 11, 2013 20:28:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Kocmeister napísal:
PMA napísal:
No to je legrační, jak krátká je paměť.


Dobrá poznámka, taky jsem měl za to, že se to rozšířilo od Vás Smile

Jinak RG179 jsem zkoušel a bohužel mi nepřišel poslechově tak dobrý. Jakoby hrozně moc středů a oproti tomu poměrově málo krajních pásem. Jenže znáte to, jsou dojmy a jsou pojmy.Ttakže mě neberte zas tak moc vážně.


Presne takto isto mne znel aj vyssie spominany VdH vanadoo-m. Stredy gut basy a vysky osekane.No pre poriadok musim podotknut ,ze som mal problemy s predkom takze aj to sa mohlo podpisat na charaktere. Naopak vanadoo je s nim spokojny... takze vyber si....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20469

PríspevokZaslal: Po marec 11, 2013 20:30:21    Predmet: Odpovedať s citátom

RG178/9 má trochu jiné dielektrikum

http://en.wikipedia.org/wiki/Fluorinated_ethylene_propylene

což může přinášet nějaký rozdíl.

VBPAM používám pro přístroje od doby, kdy chlapci byli sotva v mateřské školce, na webu v souvislosti s audiem jej propaguji přes 10 let.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Kabeláž Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
Strana 4 z 6

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist