Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

HIGH END 2008 - Praha
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1230
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: St apríl 02, 2008 13:24:38    Predmet: 16000 USD Odpovedať s citátom

Dolar bude za chvíli 10kč, to už se bude dát zaplatit Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20469

PríspevokZaslal: St apríl 02, 2008 13:26:39    Predmet: Odpovedať s citátom

velky bobo napísal:
Kabely Nordost Odin - 16000 USD za pár - údajně chodí do 8 GHz - ty hrály, pane, hlavně ty historický nahrávky s krásným hifi šumem ...


To je vlnovod?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
godz
Hifi expert


Založený: 05 máj 2007
Príspevky: 1077
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: St apríl 02, 2008 14:03:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Keby to nebolo napísané 1. apríla tak by som to možno zhltol. Apropo, do 8 giga chodia všelijaké káble, ale s akým útlmom...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kohoutek
Nádejný hifista


Založený: 15 január 2008
Príspevky: 54
Bydlisko: Vysoké Mýto Vinice 164

PríspevokZaslal: Št apríl 03, 2008 12:32:40    Predmet: velký bobo,kabely Odpovedať s citátom

Také jsem byl účasten podobného vyprávění nesmyslů na které upozornil nenápadně v.bobo,v tomto duchu se pro mne odehrávala i celá výstava,zkrátka mnoho povyku pro nic.Aby celou výstavu táhli jen Lingdorf a třeba Dynaudio,tak to je dle mne slabota.U srolla mne zaujali D .Straits,před tím jsem odešel s názorem ( je to v pytli ) tohle ušlo.Nepotkat pár známých,promarněný den.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Št apríl 03, 2008 19:30:44    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:


To je vlnovod?


Spíš volovod ...

_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20469

PríspevokZaslal: Št apríl 03, 2008 19:41:48    Predmet: Odpovedať s citátom

velky bobo napísal:
PMA napísal:


To je vlnovod?


Spíš volovod ...
.... a nadkritický ....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Decibel
Hifista


Založený: 19 december 2006
Príspevky: 131
Bydlisko: Cheb

PríspevokZaslal: Pi apríl 04, 2008 08:39:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Konečně pořádný foto Very Happy

http://avmania.zive.cz/Titulni-strana/HEP2008-High-End-ze-tretiho-patra/sc-21-sr-1-a-876/default.aspx

_________________
www.myspace.com/agave9 - podpořte skvělou českou kapelu...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Roman St
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 1411

PríspevokZaslal: Pi apríl 04, 2008 10:19:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Decibel napísal:
Konečně pořádný foto Very Happy

http://avmania.zive.cz/Titulni-strana/HEP2008-High-End-ze-tretiho-patra/sc-21-sr-1-a-876/default.aspx


Zase osmé patro ! Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
standyf
Nádejný hifista


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 79
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Pi apríl 04, 2008 10:26:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Taky se pokusím něco napsat.

Na výstavě jsem byl v neděli a asi jsem udělal dobře, podle všeho tam byla v sobotu podstatně větší tlačenice. Výstavu jsem absolvoval poprvé a moje zkušenosti s hifi nejsou až takové, jako u některých z vás, tak mé postřehy berte jako tězce subjektivní.

Předem musím říct, že se mi na výstavě líbilo, a že příští rok bych jel znovu. Ještě se musím přiznat, že jsem výstavu prošel poměrně rychle a déle se zastavoval pouze v expozicích, které mě něčím zaujaly. Navíc mě sužovala mírná kocovina, takže jsem se ani nezůčastnil plánovaného setkání na Proseku (ale nemyslím, že bych tam někomu chyběl...).

Teď k tomu co se líbilo nebo nelíbilo konkrétně (budu hodnotit celé sestavy):

Líbilo:

BW Nautilus + Classe - mé první setkání s tímto výtvorem, pro mě nejlepší zvuk výstavy, živé, vtahující, výborná "simulace" přítomnosti muzikantů - ten pocit jsem na jiné sestavě neměl.

Sroll + Triangle - solidní zvuk, moc pěkné zpracování, subwoofer mě nerušil, ale pro mě nevhodně zvolené zvolené nahrávky - vpodstatě kdykoliv jsem tam byl, hráli klasiku a to není můj šálek čaje...

Audio Physic + Primare - pro mě velmi dobrý, vyvážený rychlý zvuk, poměrně nenápadný, ale mě se líbily...

Wilson Beneesch + obří zesilovač, bohužel značku nevím - na rozměry bedniček parádní velký zvuk, pravděpodobně podpořený placatým subwooferem, spousta detailů, hluboké basy, sub nešel zvukově identifikovat (hrál-li, dobře splynul se zbytkem sestavy)

Noble Audio + Dussun - parádní zpracování, špičkové osazení, když jsem tam byl poprvé, pouštěli tam takovou hrozně uřvanou nahrávku a to seš mi nelíbilo. Pak mě na ně později upozornil Coffee a šel jsem tam znovu a paráda, to už bylo o něčem jiném... Hráli příjemný jazzik (nevím co) a potom Dianu Krall a to byla paráda, vyvážený, plný zvuk, spousta detailů, ale nejspíš nekompromisní ke kvalitě nahrávky - viz. první poslech...

Lyngdorf - solidní basová masáž, na dvoupásmo překvapující, detaily nechyběli, nevím, zda byl zapojen roomperfekt, ale mbyl tam totebook s nějakými korekcemi, ale nevím jestli v tu chvíli aktivními...

PMC OB1i + Bryston? - Sloupky s kalotovým středem, pěkný detailní a vzdušný zvuk, na malé sloupky pěkný, přesný bas, moc pěkné zpracování.

Dynaudio + Bryston - pěkný zvuk, zpracování, zaujaly, ale bylo tam dost lidí, takže jsem tam vydržel jen chvilku. Ale dobrá volba do podobně velkého (malého) prostoru.

Dali + Densen (možná Griphon) - to hrálo moc pěkně, detailně a nenásilně, rozumělo si to s místností...

DOGZ + Marantz - sestavy ve tvaru psů se subwooferem tvaru psí boudy, designérský úlet, ale mě to přišlo hezké, vtipné a nakonec to nehrálo až tak špatně (trošku zabarveně, ale šlo nejspíš hlavně o design).

Nelíbilo:

Aurum Cantus + Vincent - pro mě mdlý dospod posazený zvuk, nezaujaly

Klipsh + ? - to mě nezaujalo vůbec, ostrý zvuk s nedostatkem středů, utahané basy (byť jich bylo dost)

Xavian - tohle píšu jako Xavianista docela nerad, ale nové Xavy mě moc nezaujaly, ne že by hrály blbě, ale čekal jsem prostě víc...

Tolik k tomu, co jsem si po necelém týdnu schopen vybavit. Více snad nemá cenu psát, velké množství expozic bylo zabito akustikou nebo výběrem hudby. Psal jsem tedy jen o tom co mi vyloženě padlo do oka (ucha) a o tom co se mi vyloženě nelíbilo.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
pz
Hifi obsluha


Založený: 25 február 2007
Príspevky: 35

PríspevokZaslal: So apríl 05, 2008 21:46:34    Predmet: Odpovedať s citátom

tak jak jste si asi vsimli na avmanii, stejne jako kuba jsem misto na devatem patre byl na osmem - jak sem si nemohl zapamatovat spravne cislo patra a este takovou krpu udelat v nadpisu...
a to sem mel na vystave jen jednoho panaka, mimochodem velmi dobre slivovice Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1230
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: Pi apríl 11, 2008 07:11:29    Predmet: standyf PŘÍŠERNÁ NAHRÁVKA Odpovedať s citátom

"když jsem tam byl poprvé, pouštěli tam takovou hrozně uřvanou nahrávku a to seš mi nelíbilo. "


Tak to jsi tam musel být zrovna když si tam někdo nechal přehrát opravdu příšernou nahrávku,pamatuju si na to- měl jsem po chvilce nutkaní to vypnout, ale vydržel jsem to. Když to dohrálo, pán řekl, že už to stačí, aby mi všichni neodešli. Pouštění návštěvníkům jejich neznámé nahrávky, je riziko, někteří vystavovatelé vám donesenou placku odmítnou.
Díky za pochvalu, bedny nejsou naladěny tak, aby se méně dobré nahrávky nedaly poslouchat, to se jen nedala poslouchat ta nahrávka a na čemkoli, možná boj "konkurence" Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist