Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Richard Müller - Potichu tour (Bratislava)
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Koncerty, hudobné predstavenia
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Oscarossa
Hifista - pokročilec


Založený: 01 január 2010
Príspevky: 316
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St december 22, 2010 14:15:14    Predmet: Richard Müller - Potichu tour (Bratislava) Odpovedať s citátom

Koncert bol ako posledný v šnúre a stál za to... skvelá atmosféra za účasti výborných hudobníkov a pána Müllera, ktorý predstavenie obohacoval svojimi komentármi medzi skladbami. Hudobne aj zvukovo parádny zážitok.
_________________
Tidal+local->Roon->Dirac DLP standalone mode->RME-ADI-2-DAC->DPA 330 mkIV->Acoustic Energy NEO 3, XLO
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vlado.ba
Hifi expert


Založený: 16 január 2007
Príspevky: 2096
Bydlisko: Poprad

PríspevokZaslal: St december 22, 2010 16:41:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Aj jeho "spev" sa da nazvat iba komentarmi...sorry - ale ten chlap nevie spievat... Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Oscarossa
Hifista - pokročilec


Založený: 01 január 2010
Príspevky: 316
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St december 22, 2010 17:14:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Spievať určite vie, neboj nič, ale na opery musíš inam...
_________________
Tidal+local->Roon->Dirac DLP standalone mode->RME-ADI-2-DAC->DPA 330 mkIV->Acoustic Energy NEO 3, XLO
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: St december 22, 2010 17:53:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja som to absolvoval v Nitre. Bola to skvela akcia, vyborne som si oddychol. Cosi ma vtedy obchadzalo. Odsedel som si to s horuckou, ale nelutoval som.

Bolo to velmi pohodove, prijemne, Riso bol vtipny, mal tam skvelych hudobnikov. Neviem, kde este hra, ale ak mate moznost, urcite chodte 2 thumbs up
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vlado.ba
Hifi expert


Založený: 16 január 2007
Príspevky: 2096
Bydlisko: Poprad

PríspevokZaslal: St december 22, 2010 18:06:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Spevak by mal mat aj hlas...ci uz spominana opera alebo rock alebo metal alebo pop a dalsie a dalsie zanre = spevak by nemal mat rozsah 1 oktavy - a este aj to falosne ako R.M. Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
gazy
Hifista - pokročilec


Založený: 07 február 2010
Príspevky: 385

PríspevokZaslal: St december 22, 2010 18:26:59    Predmet: Odpovedať s citátom

vlado.ba napísal:
...sorry - ale ten chlap nevie spievat... Rolling Eyes


Rotfl Rotfl Rotfl Nono No
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Št december 23, 2010 09:45:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Jako tradičně je Vlado trochu mimo. Ne, že by byl RM fenomenální zpěvák, jeho hlas je ale jedna z mála věci, která je u něj hodná pozornosti. Jsou jiní vypravěči, třeba pan Hapka. Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vlado.ba
Hifi expert


Založený: 16 január 2007
Príspevky: 2096
Bydlisko: Poprad

PríspevokZaslal: Št december 23, 2010 13:02:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Kuba...ako vacsinou si mimo znova ty... Rolling Eyes ...ak ti staci na karieru "spevaka" 1 oktava...tak dobre... Laughing... asi ti na RM imponuje ten jeho prefetovany image a vyzaz ludskej trosky...vyznavas podobny zivotny styl...? Razz Ak by mu v zaciatkoch nepisal texty fenomenalny Milan Lasica /z kamaratstva k jeho otcovi Vladovi M./ - tak by po RM ani pes nestekol...do povedomia verejnosto sa dostal az svojimi fetackymi excesmi... Rolling Eyes
. Ale 100 ludi - 100 chuti... Razz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Št december 23, 2010 14:24:41    Predmet: Odpovedať s citátom

vlado.ba napísal:
do povedomia verejnosto sa dostal az svojimi fetackymi excesmi
To je tvoj problem, ze jeho meno sa ti dostalo do povedomia az po precitani titulkov v Novom Case Cool Netvrdim, ze RM sa musi pacit zakonite kazdemu, ale trosku to prehanas.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vlado.ba
Hifi expert


Založený: 16 január 2007
Príspevky: 2096
Bydlisko: Poprad

PríspevokZaslal: Št december 23, 2010 15:14:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Neviem co bolo o nom pisane v Novom Case...ale ja som z BA tak ako aj on - a tu sme vedeli o nom ovela ovela viac - ako sa iba popisalo v novinach...nastastie sa uz ten prefetovany mozog z BA odstahoval... Razz

Merry X-mass
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
gsmservice3
Hifista - zaslúžilec


Založený: 17 október 2010
Príspevky: 501
Bydlisko: šaĺa

PríspevokZaslal: Št december 23, 2010 15:21:41    Predmet: Odpovedať s citátom

podla mna je dobrý spevák,ale čo píšu noviny ,podla toho niekoho hodnotit je blbost. to ked niekomu niečo nepáčí ,tak to netreba počúvat.
_________________
www.mobilshopsala.sk
https://www.facebook.com/mobilshopsala.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
gazy
Hifista - pokročilec


Založený: 07 február 2010
Príspevky: 385

PríspevokZaslal: Št december 23, 2010 19:45:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Hm,len nechápem,či nechcem chápať o čom má ako vypovedať tá fotka.To akože sa speváci či všeobecne ľudia posudzujú podľa hmotnosti a teda Montserrat Caballé,Luciano Pavarotti,či Věra Bílá tiež spievajú naprd Question Question
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vlado.ba
Hifi expert


Založený: 16 január 2007
Príspevky: 2096
Bydlisko: Poprad

PríspevokZaslal: Št december 23, 2010 19:59:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Caballe, Pavarotti a aj Bila maju alebo mali aj hlas a vedeli skutocne spievat... Laughing Vobec si to nepochopil...ale nevadi... Razz
Ako vidim, tak som sa hlboko dotkol niekoho idolu...nuz mate zly vkus. Razz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
gazy
Hifista - pokročilec


Založený: 07 február 2010
Príspevky: 385

PríspevokZaslal: Št december 23, 2010 20:19:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Prajem Tebe,aj všetkým ostatným HiFistom príjemné a ničím nerušené prežitie Vianočných sviatkov,Ivan.


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Q-bass
Hifista - pokročilec


Založený: 13 február 2010
Príspevky: 264

PríspevokZaslal: Pi december 24, 2010 00:16:42    Predmet: Odpovedať s citátom

vlado z ba zrejme nevie o com su koncerty, asi aj na tomto chybal. U mna to bol jednoznacne zatial najlepsi koncert co som kedy zazil. Zato ze da niekto 2 tony za koncert falosne to sa stava aj v lepsich rodinach - o tom je live. Ale hudobnicky aj zvukovo zatial TOP.
Vcera ho skoro porazila Lucie Bila v Nitre, ale len skoro Laughing . Tam to bolo po spevackej stranke uplne dokonale, ale co sa tyka hudobnikov tak u Mullera lepsie.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
JC
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1174
Bydlisko: Úpätie Malých Karpát

PríspevokZaslal: Pi december 24, 2010 11:41:45    Predmet: Odpovedať s citátom

vlado.ba napísal:
Kuba...ako vacsinou si mimo znova ty... Rolling Eyes ...ak ti staci na karieru "spevaka" 1 oktava...tak dobre... Laughing... asi ti na RM imponuje ten jeho prefetovany image a vyzaz ludskej trosky...vyznavas podobny zivotny styl...? Razz Ak by mu v zaciatkoch nepisal texty fenomenalny Milan Lasica /z kamaratstva k jeho otcovi Vladovi M./ - tak by po RM ani pes nestekol...do povedomia verejnosto sa dostal az svojimi fetackymi excesmi... Rolling Eyes
. Ale 100 ludi - 100 chuti... Razz

Vlado, dovolím si na Tvoj príspevok tiež reagovať. A hneď na úvod poviem na rovinu, že sa mi Miller ako človek v posledných rokoch vôbec nepáčil, tie jeho excesy, a tiež ani ako spevák. Ale dnes musím uznať, že začína ísť inou cestou ako doteraz. Aj dnes mám výhrady voči niektorým jeho prejavom, ale niektoré pesničky si veľmi rád vypočujem (nie všetky, niekedy možno aj so zatvorenými očami, ale rád). A že sa dostal z toho najhoršieho, to ho, podľa mňa, iba ctí. Aj jeho zjav na tej fotke je zrejme následok užívania antidepresív v jednej dobe. Verím, že nastúpil na ten správny chodník a správny smer si aj udrží.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vlado.ba
Hifi expert


Založený: 16 január 2007
Príspevky: 2096
Bydlisko: Poprad

PríspevokZaslal: Pi december 24, 2010 12:54:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Q-bass...ty si videl mozno tieto 2 koncerty v celom zivote - a preto rozumiem - ze si z nich uneseny...ja som videl cez 200 koncertov po celej Europe = si vedla ako ta jedla... Razz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
brainwash
Hifista


Založený: 26 marec 2010
Príspevky: 169
Bydlisko: Nitra

PríspevokZaslal: Pi december 24, 2010 14:02:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Súčasný Richard Muller už ide nejako pomimo mňa, ale koncerty na ktorých hrával okrem iných s Jarom Filipom, Andrejom Šebanom, Marcelom Buntajom, Oskarom Róžom - to vážne stálo za to.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Q-bass
Hifista - pokročilec


Založený: 13 február 2010
Príspevky: 264

PríspevokZaslal: So december 25, 2010 18:20:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Hi.....200 koncertov? - tak teraz uz musis mat minimalne patent na koncerty a na to ako maju vyzerat. Je pravda ze 200 ich ja za sebou este nemam ale ked si zratam aj tie svoje mozno sa priblizujem. Ale nechcem sa tu teraz dotahovat a merat si kokose kto ma co za sebou - su vianoce preto ti vlado zelam v novom roku este castejsie koncertovanie aby si vedel rozoznat co je koncert a co je hip-hop party.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
vlado.ba
Hifi expert


Založený: 16 január 2007
Príspevky: 2096
Bydlisko: Poprad

PríspevokZaslal: So december 25, 2010 18:57:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja nastastie hip-hop a podobne sracky nemusim... Razz
Neviem ci rozumies - co znamena pojem "koncert"... Laughing ...a to pod 1 koncertom napr.myslim aj niekolko denny festival - kde bolo x samostatnych koncertov /napr. Masters of rock, Sziget alebo Metalcamp.../ Cool
No nic - vytesuj sa z RM...ked uz nepoznas lepsich spevakov... Shocked

Ale aby si mal aspon aku - taku predstavu - tak napr. tychto, ktorych som videl osobne live za posledne roky /a mnohych aj niekolko krat/ : James LaBrie, Ronnie James Dio, Tony Martin, Jon Anderson, Ian Anderson, James Christian, Bruce Dickinson, Rob Halford, Tim Ripper Owens, Mark Boals, Timo Kotipelto, Ralf Scheepers, Ian Gillan, Neal Morse, Udo Dirkschneider, Lenny Wolf...atd.
A z nasich domacich by som istotne radsej isiel napr. na majstra Karla Gotta, Mekyho Zbirku, Pala Haberu alebo Mata Durindu ci Ivana Timka...

Merry X-mass and Happy New Year !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: So december 25, 2010 20:20:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Já nevim, mně třeba RM zrovna taky nenadchnul.. koukal jsem na nějakej koncert snad z Lucerny a vydržel jsem tři songy s očekávánim, že ta hrůza přejde, ale bohužel nepřešla...
_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vlado.ba
Hifi expert


Založený: 16 január 2007
Príspevky: 2096
Bydlisko: Poprad

PríspevokZaslal: So december 25, 2010 21:29:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Laughing Laughing Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zdenoeddie
Hifista - pokročilec


Založený: 17 marec 2010
Príspevky: 333

PríspevokZaslal: Po december 27, 2010 10:38:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Osobne proti RM a jeho tvorbe nemam nic, niektore piesne sa aj mne pacia, ale ak to by som ho bral ako cisto spevaka, je to prepadak, bohuzial.
Vlado, z tych co si vypisal, som asi polovicu uz videl takisto, a nemozem nesuhlasit. Up the Irons!!! Twisted Evil

_________________
Vacuum Madness
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
monetarylaps
Hifi obsluha


Založený: 10 november 2010
Príspevky: 48

PríspevokZaslal: St december 29, 2010 10:56:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Moja osobna skusenost s RM z pred par rokov je asi taka, ze ani on sam sa netaji tym, ze nevie spievat. Ked s Matom Babjakom mali naspievat duet, tak RM rovno povedal, ze ma rozsah ani nie celu oktavu a, ze to tak maximalne odrozprava. aj sa stalo.

RM je spevak "bez hlasu". Nie vzdy v minulosti vsak samotny hlas bol podtstou a hlavnym prinosom hudby, vid Pink Floyd, Bob Dylan, Frank Zappa... Samozrejme prirovnavat RM k tymto panom je asi zbytocne a nie na mieste, ale na Slovenske pomery sa tu RM slusne uzivi.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
brainwash
Hifista


Založený: 26 marec 2010
Príspevky: 169
Bydlisko: Nitra

PríspevokZaslal: St december 29, 2010 12:32:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Jasné, že Muller nie je žiadny extra spevák. Ale to neznamená, že nemôže spraviť dobrý koncert a pripraviť plnohodnotný hudobný zážitok.
Ani Bono nevie spievať, ale koncerty U2 sú skvelé Twisted Evil
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
WaVe_99
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 688

PríspevokZaslal: St december 29, 2010 15:11:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Bono neumi zpivat? To jsou mi veci... Nektere veci v tomto topicu me dneska vylozene rozesmaly. Zvlast vycet tech akci, ktere videl jisty kritik nazivo, no pani, to si mame sednout na prdel, ze nekdo oblibuje vykvet tech heavy-metalovych trosek? I kdyby mel Dickinson rozsah 50x vetsi nez R.M., tak si nikdy Iron Maiden nepustim, je to urazka dobreho vkusu Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: St december 29, 2010 16:15:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Bona nekomentujem - bol by som vulgarny Evil or Very Mad Twisted Evil

Nazor ale respektujem. Aj ked potom neviem, kto vie spievat.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vlado.ba
Hifi expert


Založený: 16 január 2007
Príspevky: 2096
Bydlisko: Poprad

PríspevokZaslal: St december 29, 2010 16:40:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Wave_99...mam z tvojho prispevku dojem - ze ty vobec nevies co je dobry vkus... Rolling Eyes Laughing /iba ak by si uznaval opernych spevakov.../ - zaujimalo by ma - co je podla teba teda dobre...?

BTW napriek kritikom mojho prveho prispevku ma tesi - ze sam RM potvrdil spravnost mojho pohladu na jeho "spev"... Razz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
brainwash
Hifista


Založený: 26 marec 2010
Príspevky: 169
Bydlisko: Nitra

PríspevokZaslal: St december 29, 2010 17:37:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Off topic !

to Odar: Keď som napísal o Bonovi, hneď som si na Teba spomenul. Smile

Aby bolo jasné. Mám rád tvorbu U2, bol som na koncertoch a bol som viac ako spokojný. Kľudne si kúpim listok, prídem o X hodín skôr, počkám si a keď ma potom (a ďaľších 50 000 ľudí) Bono nechá odspievať si pesničku, tak si spoločne ešte aj zatlieskame a budeme tomu radi. A ani nevadí, že Bono s nami nespieva Wink
Ale naozaj si nemyslím, že by Bono bol nejaký veľký spevák.
Iná vec je tá že má charizmu, dokáže spraviť "show" ale zároveň do toho pridá aj ďaleko viac ako bezduchú zábavu. Tiež je to o hudbe a textoch a aj o tom, čo vlastne očakávaš. (napríklad Lucie Bíla vie spievať ale 3/4 jej tvorby ma absolútne nezaujíma)

No a tu sa dostávame k tomu, prečo koncert nemusí byť dokonalý. Samozrejme sa bavíme o štýloch ako rock & pop.
Je Madonna dobrá speváčka?
Je Roger Waters dobrý spevák? (už sa neviem dočkať Budapešti)
Má Nohavica nejaký úžasný rozsah alebo farbu hlasu?

Muller sa vedel obklopiť tými "správnymi" ľuďmi. Mal ľudí čo mu vedeli spraviť hudbu, texty a okolo seba vynikajúcich inštrumentalistov. Keď som ešte chdil na jeho koncerty, nikdy som nebol sklamaný.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
zdenoeddie
Hifista - pokročilec


Založený: 17 marec 2010
Príspevky: 333

PríspevokZaslal: Št december 30, 2010 09:14:57    Predmet: Odpovedať s citátom

WaVe_99 co mas proti heavy metalu a stylom podobnym? Videl si tu niekde napisane od niekoho, ze pop je shit, alebo nieco ine a podobne na nejaky iny styl hudby? Nie. Jdi se vycpat i se svym vkusem.
_________________
Vacuum Madness
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Koncerty, hudobné predstavenia Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
Strana 1 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist