Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Sluchatka k PC

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Luco7
Hifi obsluha


Založený: 23 apríl 2007
Príspevky: 3

PríspevokZaslal: Po apríl 23, 2007 09:16:43    Predmet: Sluchatka k PC Odpovedať s citátom

Dobrý deň

Chcel by som nejaké kvalitnejšie sluchátka k PC rozmýšľal som o senn. 515 alebo senn. 555. Mohli by ste mi povedať čí je tam taký veľký rozdiel a čí to stoji za tie peniaze investovať do 555 ?
A moja ďalšia otázka mal som doma Pioneer SE A-1000 sú to veľmi dobre sluchatka za cenu okolo 3900 tak by som chcel vedieť že čí tieto 555 budú lepšie ako tie pioneeri.
Tie Pioneeri hrali celkom pekne aj cez PC ale chcelo by to ešte troska viacej hlasitosti, mate skúsenosti s takýmito sluchatkami pripojenými priamo na PC alebo odporúčate nejaký sluchatkovi zosilňovač ? Poprípade aký zosik by ste odporučili na takéto sluchatka k PC.


Dakujem
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Po apríl 23, 2007 14:56:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Ty Pioneery chváli hodně na Polském fóru. Já jsem je ale neslyšel.

Tady snad najdeš dobrou cenu těch 555tek, které jsou zvukově o poznání lepší než HD515.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Luco7
Hifi obsluha


Založený: 23 apríl 2007
Príspevky: 3

PríspevokZaslal: Po apríl 23, 2007 17:21:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Napísal som zopár mailou a zistil som kde ich majú skladom a kde sa dajú skúšať tie HD 555.
Tak zajtra si ich idem vypočuť uvidím čí budú lepšie ako tie pjace lebo tie sa mi dosť páčili proste boli pekne vyvážené (vsak asi vám to tu nemusím rozoberať).
Tak zajtra ich odskúšam a uvidím. Veľmi pekne ďakujem za ten link to bude určíte najnižšia cena tak už asi viem s kade ich zoberiem ale všetko až po odskúšaní.
Ešte raz ďakujem a zajtra napíšem ako som sa rozhodol.

P.S co poviete na Bose Quiet Comfort 2 tie ma kamarát ale je mimo republiky tak ich nemôžem otestovať. Zaujímavé že Bose som vo svete audiofilov moc nevidel sú to dobre sluchatka?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pasul
Hifi expert


Založený: 20 november 2006
Príspevky: 1273

PríspevokZaslal: Po apríl 23, 2007 19:46:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Používám Beyerdynamic DT831 ,když malá spí.Sice byly drahé jak čert(tedy pro mně tenkrát a na sluchátka-8900Kč) ,ale dnes jsou k PC tak akorát.Na nic jiného to není. Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Luco7
Hifi obsluha


Založený: 23 apríl 2007
Príspevky: 3

PríspevokZaslal: Ut apríl 24, 2007 11:31:54    Predmet: Odpovedať s citátom

No tak už som sa vrátil. Bol som ich pozrieť v obchode Platan audio v Hlohovci pekne mi ich ukázali a dokonca mi dali na vyber aj nejaké porovnateľné.
Moje pocity boli oveľa lepšie ako s pinoneerov oveľa lepšie sedeli na hlave a mali aj lepší tlak na uši a hlavne nepadali ako tie pioneery.
Co sa tyká zvukovej stránky tak to moc hodnotiť nemôžem pretože ich vybavenie sa s mojim domácim reciverom porovnať nedá. Ale moc veľké rozdiely som tam nepostrehol zvuk bol podľa mňa porovnateľný a nejaké veľké rozdiely tam neboli.
Takže po zvukovej stránke to je jedno ale čo sa tyká komfortu tak tie sennheisery držia oveľa lepšie na hlave takže som sa rozhodol pre ne.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist