Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Dynaudio audience 72?

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Peko
Hifi obsluha


Založený: 15 január 2011
Príspevky: 14

PríspevokZaslal: Ne február 13, 2011 10:23:32    Predmet: Dynaudio audience 72? Odpovedať s citátom

Chcel by som sa spýtať skúsenejších... aké sú tieto repro? Oplatí sa ich kúpiť za 900E?/100%stav/
Plánoval som kúpiť nové acoustic energy aegis neoV3 spolu a CA 650A event. Focal 716V, ale teraz táto ponuka....
dynaudia asi budú chcieť aj lepší zosik ako CA650
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
fojo
Hifista - zaslúžilec


Založený: 08 november 2006
Príspevky: 582
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po február 14, 2011 15:25:03    Predmet: Odpovedať s citátom

zakladna rada dynaudio ma najjednoduchsiu vyhybku, nie je teda taka hakliva (nenazrana) na zosilovac, nevidim v tom problem..
_________________
počúvam, teda som (Dynaudio, Ultrasone, Grado)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Zdeny
Hifista - pokročilec


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 377

PríspevokZaslal: Po február 14, 2011 18:23:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Možná se opakuji, ale jednoduchým výpočtem 900 x 24,2 = 21,7 litrů docházím k ceně, za kterou lze v klidu koupit daleko zvukově lepší C1,3mkII, byť jsou to jen regálovky.
A72 je naprostý začátek produkce od DA a ačkoliv to tak nemuís vypadat, tak zvukově jsou C1,3mkII o hodně veliký kus dále. Vím, o čem mluvím, protože oboje jsem měl a zhrál na ně v nejrůznějších kombinacích.

Osobně se mi ta cena zdá proti C1,3mkII dost vysoká, ale je to samosebou relativmní a někomu se bude zdát OK Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
fojo
Hifista - zaslúžilec


Založený: 08 november 2006
Príspevky: 582
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po február 14, 2011 18:44:27    Predmet: Odpovedať s citátom

no a prave 1.3mkII maju zlozitu vyhybku, s ktorou si lacnejsi zosilovac neporadi..
_________________
počúvam, teda som (Dynaudio, Ultrasone, Grado)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Zdeny
Hifista - pokročilec


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 377

PríspevokZaslal: Ut február 15, 2011 06:30:50    Predmet: Odpovedať s citátom

fojo napísal:
no a prave 1.3mkII maju zlozitu vyhybku, s ktorou si lacnejsi zosilovac neporadi..


Není to až taková tragédie. Měl jsem je asi 5 let a vystřídalo se na nich hafol zesilovačů od historického Pioneer A6, Naim Nait5i, DPA380SE, a řadu dalších (ale už silnějších) a nikdy to nebyl problém, ani s tou A60 - mj. tu mám dodnes a nejednou hrála i Dynaudio Special 25 - jak, panečku Smile

Ale fakt je, že nějaké low entry modely SOny, Denon, Yamaha a pod. by problém mít mohly.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Peko
Hifi obsluha


Založený: 15 január 2011
Príspevky: 14

PríspevokZaslal: Ut február 15, 2011 17:41:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslel si CA 650-ku? Tá sa dá zohnať v Ir za cca 490E aj s poštovným, čo je dobrá cena.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist