Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Top Audio '95 - byl jsi tam?

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Pi apríl 01, 2011 21:34:51    Predmet: Top Audio '95 - byl jsi tam? Odpovedať s citátom

Je to už přes 15 let, Praha, hotel Olšanka a první novodobá hifi výstava v Čechách? Vzpomínáte, co vám utkvělo v paměti?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
rip1
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 marec 2007
Príspevky: 510

PríspevokZaslal: Ut apríl 19, 2011 14:26:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Ano Kubo byl, a byl to pro mne nezapomenutelný zážitek roky 95-96 vidět a slyšet tolik věcí pohromadě mě v paměti utkvěly co pamatuju tenkrát z beden 1.Leedh Nazca,2.Quadral Titan,dali Skyline řada,nějaké velké Expolineary osazené uhlíkem basy středy a páskama dále malý regálovky Dynaudio Contour 1.3 Sonus faber Concerto ProAC response One SC a Quadral Gold Rondo s páskem. Dále pak jak Jirka Michálek s Barlettou udělali Budky Decco osazený polypropylenovýma poloprůhlednejma Scanspeakama 18W8543+D2010/8511 ..první Shany Emotion 520 a celá první řada osazená focalama ...

Zesíky a céda Wadia,CEC , Jadis pak Dali Detail a Gravity a skoro vše co měl Milan Slanec se mi to flaškový teplíčko (Audio Sculpture a Audiomat) taky na ucho moc líbilo... byly to hezký začátky HE v čechách a na moravě a co ve mě zůstalo že jsem byl některejma věcma jsem přímo jako holoprdelnickej mladej had fascinovanej.tak jsem začal jezdit i ven protože jsem ač bez možnosti si to koupit chtěl slyšet víc a víc... dneska jsem ve fázi že mě už nic nenadchne protože mi příjde že nikdo s ničím novým a převratným nepříjde... 90 léta byly zlatou érou stereo poslechu od tý doby se jen šetří a omezuje výroba a z dobrejch značek tý doby přežila bez čajna marastu jen hrstka.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Ut apríl 19, 2011 19:02:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Dejve, je videt, komu zapaleni pro vec vydrzelo. Dik. Mne se libily prednasky, ale ty byly mozna az o rok pozdeji. Lepsi nez soucasne hadky na webu. Myslim, ze by melo byt vice velkych hifi setkani v duchu tech pred 15 lety, osveta, edukace, korekce mytu ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Ut apríl 19, 2011 19:11:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Bohužel to nejde, jelikož se zcela změnily prostředky komunikace a z netu se stala masovka, na kterou má potřebu psát každý. Ještě cca před 5 lety bylo zápalu a akcí dost, ale teď už to jde opravdu do rozmělněného mrtva a spousty nesmyslných hádek. Dokud byl internet tak trochu výjimečná záležitost, tak to bylo v pohodě. Možná by pomohl zcela uzavřený klub, jako je třeba hifi-měření na lopuchu.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist