Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Relax weekend v Bečva Valley - informativní měření
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
perys
Hifista - pokročilec


Založený: 04 marec 2011
Príspevky: 401

PríspevokZaslal: Po august 01, 2011 19:00:11    Predmet: Odpovedať s citátom

priznejme si v libezne shode, ze Gotliebe bylo vtipnejsi... Wink
_________________
vždyť vlastně o nic nejde.
CaryAudioCD300-SupraSwordAnniversary / AudioGd-OehlbachXXL1 / PerJadisJA30-OehlbachAirBlue5star-ShanSněhulákManII-MojeUcho
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Po august 01, 2011 19:43:39    Predmet: Odpovedať s citátom

To není o nějaký líbeznosti, Perysi...naopak...Gotliebův smradlavý odér tady kazí vzduch a to není dobrý...chodím sem už léta a nikdy tady nebyla tak mizerná nálada, jako teď...příčin může být více, ale hlavní je ta jeho...jeho stránky jsou dostatečně známý a podrobný, že tam v pohodě uplatníte svoje ega...a nevěříš-li mi, zkus se zeptat ostatních...ostatně můžeme udělat anketu, otázka bude jednoduchá: Cimrman, ano či ne ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po august 01, 2011 19:49:46    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
můžete se vzájemně hezky oslovovat, třeba Miguru, neboť mistr i guru je už příliš zprofanovaný

Stačí oslovenie Migu , prípadne Gumi/y (zelené, aj s voskovaným špagátom..)"
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tom
Hifista


Založený: 17 jún 2007
Príspevky: 100

PríspevokZaslal: Po august 01, 2011 20:28:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Zdravím vespolek,
jako majitel Dpa330, která byla součástí poslechu v Rožnově a tím pádem
se začínám cítit tak trochu jako viník za situaci, jenž tady teď panuje.
Pokusím se ji trochu objasnit.
330 jsem stavěl proto, protože jsem ji chtěl. Věděl jsem, že tento
zes. je tak trochu jiné Dpa a tak když Quart nabídl stavebnici, neváhal jsem.
Nejsem ale Mistr, a tak jsem si domluvil proměření se starším kolegou.
Bohužel toto nevyšlo, a proto jsem kontaktoval přímo PD a ten souhlasil
a moduly poměřil. Nebyl žádný problém a i k sestavenému a prodátovanému
zesu nebylo výčitek. Poslech pro mne Ok, spokojenost.
Rožnov jsem tak trošku zosnoval já, malinko se znám s Renownem
a nabídl mu porovnání, když už šel do stavby Fendermana. Na akci jsem se
mohl zdržet do 16 00 potom jsem musel odjet. Bohužel se měřit začalo až v
tuto dobu, ještě nějaký čas jsem počkal a poté jsem odjel. Měření jsem se
nebránil a ani nebráním.
Následně jsem byl kontaktován jak PD tak i TomášemT a byla mi nabídnuta
možnost porovnání-kontroly zesilovače. Ochotně jsem přijal a porovnali jsme
Tomovu 380 s 330. Shodli jsme se, že 330 v přímém porovnání je trochu
ukřičenější oproti uvolněnější 380. Nabídku úpravy jsem samozřejmě
přijal ještě ochotněji a od té doby velmi spokojeně poslouchám.
Projev je přirozený a dobře dynamický. Spokojenost.
Pokud bude záje a má to některý z účastníků po cestě na akci Mistrů
není problém zapůjčit. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vanadoo
Hifista - zaslúžilec


Založený: 25 december 2009
Príspevky: 591
Bydlisko: SVK

PríspevokZaslal: Po august 01, 2011 21:08:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Aka uprava sa robila?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Po august 01, 2011 21:11:58    Predmet: Odpovedať s citátom

" SSE "...k takovejmhle fajnovostem dojde Cimrman tak za dvacet let...ale kdoví jestli, to bude už hluchej... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Po august 01, 2011 21:51:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale koľko bude mať dovtedy poučných článkov na konte .... A tých spokojných majiteľov HQQQF..... možno až piatich
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Ut august 02, 2011 06:46:06    Predmet: Odpovedať s citátom

vanadoo napísal:
Aka uprava sa robila?

Neveris tomu ze to nekdo napise verejne na net, ze ne Laughing

Kazdopadne pote nebylo uz mozno, nebo lepe v mych silach rozeznat 330 od 380-tky pri zcela stejnych vystupnich napetich. Zmerene, protoze jsem tomu neveril a myslel jsem si ze ma kazda jinou citlivost. Jestlize tam nejaky rozdil nekdo lepe slysici najde, je pro mne absolutne nezajimavy. Jinymi slovy, stale mam rad irf -)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Ut august 02, 2011 07:13:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Stejně je to zajímavé, Tomáši. Protože to, co platí v jedné topologii, neplatí v jiné. Řada poznatků z DPA není přímo přenositelná na jiné zesilovače (nebo v nich pravdivá), a naopak. V tom je krása, budeme mít celý život co dělat, a stejně zůstane víc otázek, než odpovědí Smile .

Ad "SSE", je pro mě skoro nepochopitelné, že v 'ukecaném' čs. prostředí, a víc než 10 let staré úpravě to stále není veřejně "profláknuté". Pánové z HYPA nebyly seznámeni?

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Ut august 02, 2011 07:55:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Pavle, taky si spoustu veci nechas pro sebe, navic nemam zadnou pravo to vykecat a ani bych to neudelal. Jen jsem odpovedel podobne jako odpovidaji jini na to jake jsou treba pouzite koncove tranzistory v jistem zesilovaci -)))) V blizke dobe budu mit biamping, velmi by mne zajimalo srovnani jednoho spickoveho zesilovace a dvou DPA v biampingu. Ja za sebe to neresim uz ani s jednim, proto ten druhy konec na biamp tri tydny jen lezi a neni zapojeny. Ale treba Renowna nekdy ukecam a dostanu ho k sobe na nejake to odpoledne. Nebo tebe. Nechces prijet nekdy k nam na dalny vychod ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Ut august 02, 2011 07:58:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Tomáši, asi's mě úplně nepochopil, já tu úpravu znám Smile. Jen říkám, že platí pro DPA, ale ne obecně pro jakýkoliv zesilovač. Podobně, jako jsou zažité představy o zvuku koncových mosfetů a bipolárů, které jsou opět generalizované na základě zkušeností z DPA.

Ne, cesta "z plezíru" do Opavy není reálná. Jedině pokud bych shodou okolností měl cestu tím směrem.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Ut august 02, 2011 08:08:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Co se týče těch IRF, tak zrada není v běžném poslechu. Ta zrada je v určitém chování jednoho z "komplementárních" mosfetů IRF. Ale nebudeme napovídat, ani panu F., ani nikomu jinému. Nicméně - dost možná na ni narazil perys - ona v topologii "F" vyjde daleko snáz na světlo boží.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Krecek
Hifi školka


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 833
Bydlisko: ČB

PríspevokZaslal: Ut august 02, 2011 14:30:09    Predmet: Odpovedať s citátom

TomasT napísal:
V blizke dobe budu mit biamping, velmi by mne zajimalo srovnani jednoho spickoveho zesilovace a dvou DPA v biampingu.

Mě by ještě víc zajímalo porovnání dvou DPA 380, každé použité jako monoblok (uvnitř zapojené do můstku). Ale to by samozřejmě bylo pracnější. A k tomu jako preamp nejlépe plně symetrické DISPRE (Made in Cough).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Ut august 02, 2011 14:50:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Ta srovnání mohou vyjít nějak u Tomáše, nějak na Wilsonech ve velké místnosti a třeba zase jinak při jiné příležitosti. Takže "absolutní pravdu" Wink se asi nedovíme.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
perys
Hifista - pokročilec


Založený: 04 marec 2011
Príspevky: 401

PríspevokZaslal: Ut august 02, 2011 17:40:53    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
Co se týče těch IRF, tak zrada není v běžném poslechu. Ta zrada je v určitém chování jednoho z "komplementárních" mosfetů IRF. Ale nebudeme napovídat, ani panu F., ani nikomu jinému. Nicméně - dost možná na ni narazil perys - ona v topologii "F" vyjde daleko snáz na světlo boží.

mlcky nejak vnitrne predpokladam, ze jste se ted dotkl ne mych poslednich mereni spektra na tom vadnem kanalu, nybrz tvaru obdelniku se specifickym nabehem, jak to je to zachyceno na rajceti v albu venovanemu zmenam klid. proudu...... nebo jsem mimo?

_________________
vždyť vlastně o nic nejde.
CaryAudioCD300-SupraSwordAnniversary / AudioGd-OehlbachXXL1 / PerJadisJA30-OehlbachAirBlue5star-ShanSněhulákManII-MojeUcho
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Ut august 02, 2011 17:57:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Bez komentářů. Toto si řešte s Mr. F.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
perys
Hifista - pokročilec


Založený: 04 marec 2011
Príspevky: 401

PríspevokZaslal: Ut august 02, 2011 19:08:22    Predmet: Odpovedať s citátom

i tak dekuji za odpoved.
_________________
vždyť vlastně o nic nejde.
CaryAudioCD300-SupraSwordAnniversary / AudioGd-OehlbachXXL1 / PerJadisJA30-OehlbachAirBlue5star-ShanSněhulákManII-MojeUcho
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: St august 03, 2011 08:43:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Krecek napísal:
TomasT napísal:
V blizke dobe budu mit biamping, velmi by mne zajimalo srovnani jednoho spickoveho zesilovace a dvou DPA v biampingu.

Mě by ještě víc zajímalo porovnání dvou DPA 380, každé použité jako monoblok (uvnitř zapojené do můstku). Ale to by samozřejmě bylo pracnější. A k tomu jako preamp nejlépe plně symetrické DISPRE (Made in Cough).

Symetrické dispre Made in Cough ver.2 určite vyskúšam s DPA 222 v mostíku. Myslím že 380tka sa tak zapojiť nedá kvôli použitým tranzistorom.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: St august 03, 2011 11:12:27    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel je včera a dnes na chatě Rotfl
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
suK
Hifista - pokročilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 259
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: St august 03, 2011 11:58:41    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
kazzatel je včera a dnes na chatě Rotfl

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Sendy
Hifi expert


Založený: 29 november 2008
Príspevky: 1540
Bydlisko: Severný Moravistan

PríspevokZaslal: St august 03, 2011 12:52:12    Predmet: Odpovedať s citátom

2 Opa - nevím, jakého vítězství soudruh bývalý zlepšovatel, skladník, učitel, včelař a husopas dosáhl, nebo spíš utrpěl. Když to shrnu :

Elweb - ban
Audioweb - ban
Slovenský svetelektro.com - ban
hifinazory - ban a vaporizace
repromania.net - ban
avmania - poslední varování, příspěvek lze vložit jen po schválení moda
slovanet - ban

Pomalu bude jednodušší napsat, kde banána nemá...

Mezi včelaři a PC maniaky myslím taky moc nezazářil, u muzikantů je nežádoucí a hlášky typu "Odpal a neoxiduj, vem si prášek" nepůsobí moc oslavně Laughing . Nebýt Vladzina Mozgocuc , byl by prakticky jak kůl v plotě...

Jestli má být vítězstvím mít Internet v režimu Read Only Smile tak to vyhrává bitvu za bitvou.


Než to zmizí v propadlišti dějin :
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:XgQ5W7EsoNMJ:www.hifinazory.cz/forum/viewtopic.php%3Ff%3D31%26t%3D7733+site:hifinazory.cz+hifinazory+FFFfff___&cd=1&hl=cs&ct=clnk&gl=cz&source=www.google.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jacq
Nádejný hifista


Založený: 17 máj 2011
Príspevky: 52

PríspevokZaslal: St august 03, 2011 14:35:32    Predmet: Odpovedať s citátom

a bojuje/bojoval i na wikipedii
http://cs.wikipedia.org/wiki/Wikipedista:FFFfff___
spousta lidi povazuje wikipedii za duveryhodny zdroj informaci...
myslim, ze za nejaky cas ho zacne banovat i google Very Happy

sendy: jeho vitezstvi (z jeho pohledu) je napriklad i toto vlakno, ma radost, ze se o nem stale pise, ze ma odezvu. ma tim padem pocit dulezitosti.
suk: uz jen protahnout to photoshopem a doplnit ci upravit par hlasek Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: St august 03, 2011 15:13:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Sendy: netusil som , ze HN takto pritvrdili Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: St august 03, 2011 15:19:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Jen dobře ..
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: St august 03, 2011 18:29:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Sorry, ale tieto perly treba archivovat pre vystrahu studentom a buducim generaciam.
citácia:
Ne každému stojí komunita "Mistrů" za to aby se s ní zahazoval, proto je většina korespondence neveřejná a nikdo nemá zájem své zesilovače veřejně prezentovat. Jediné na co se komunita "Mistrů" zmůže je blokovat můj přístup na jimi ovládané weby a ještě se s tím vychvalovat, vše jen proto aby se svět nemohl dozvěděl fakta, ale on je ví a pro většinu, jsou již "Mistři" dávno profláknutí.

Ti co ty zesilovače vlastní, je potřebují v první řadě poslouchat a když se s nimi chválit, tak spíše před těmi co hudbě a zvuku opravdu rozumí, ne se s někým pochybným a vulgárním o čemkoliv dohadovat, načež s někým kdo ani neví o čem se baví, dohaduje se jen tak s kolegiality či fetišismu k "Mistrům" a zesilovače ani neviděl, ani neslyše! Právě proto zde nečekejte zveřejnění mnoha opravdových skvostů, a věřte že to občas skvosty jsou a velmi zdařilé a zajímavé, ale zrakům veřejnosti chtějí být utajeny, tak nezbývá než to respektovat.

Jaká je současná rekapitulace?
1. "Mistři" ovládají řadu webů zaměřených na Audio, kde mi blokují přístup, abych nemohl komentovat jejich výmysly a nesmysly a že jich neustále je, je to jejich největší vítězství, které hlásají do světa při každé příležitosti. Křivácké a cíleně prolhané akce raději nepočítám a že jich taky je, vždy se však jedná o tytéž jedince, často pod jinými nicky, které se množí jak houby po dešti aby to vypadalo trochu frontálně.
2. "Mistři" pod tíhou důkazů museli přiznat v akustickém signále potřebu pásma nad 20kHz a začít ji brát zcela vážně, i když se s tím mnozí vnitřně nesmířili a neustále jim nejde do hlavy, jaký je vlastně rozdíl mezi slyšením a vnímáním...
3. "Mistři" pod tíhou důkazů museli přiznat, že dynamika je většinou poněkud větší jak 6dB, ale stále se jim plete dynamický rozsah, střední výkon a poměr maximálního a středního výkonu...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Sendy
Hifi expert


Založený: 29 november 2008
Príspevky: 1540
Bydlisko: Severný Moravistan

PríspevokZaslal: St august 03, 2011 19:29:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Laughing Laughing Laughing

Co bude následovat ? Dočkáme se od gumídka (asi to bude vhodnější než "guru") svěžího textu "Nové zešílovače se starým obsahem", nebo rozsáhlé eseje "Spiknutí Mistrů a jejich zaprodanců pravá to příčina Transistorového Zvuku" či bude následovat komerčněji orientovaný román "Transistorový zvuk popírá i Harry Potter" ? Není vyloučeno, že to nakonec bude kapitola "Transistorový zvuk pravá to příčina ranních barevných skvrn na ústavním prádle" v osobním deníčku chovance Laughing .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
roberto
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 2632
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: St august 03, 2011 20:38:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Sendy napísal:
"Transistorový zvuk popírá i Harry Potter" ?


Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St august 03, 2011 21:33:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Sendy napísal:
2 Opa - nevím, jakého vítězství soudruh bývalý zlepšovatel, skladník, učitel, včelař a husopas dosáhl, nebo spíš utrpěl.


To je jednoduché, je to naprostý kocourkov. Píšeš, kde všude má ban (včetně slovanetu) a pak tu někdo pečlivě píše výpisky z jeho webu se vzteklými a vulgárními komentáři.
To vítězství spočívá v tom, že bez vlastního přičinění tu má reklamu jak prase a ještě k tomu přivádí některé své odpůrce téměř k šílenství. Víc si ani nemohl přát.

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: St august 03, 2011 21:47:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak tak. Ale oni chlapci nějak nemají na to toto pochopit.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
vanadoo
Hifista - zaslúžilec


Založený: 25 december 2009
Príspevky: 591
Bydlisko: SVK

PríspevokZaslal: St august 03, 2011 22:10:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Takato reklama este nikomu nepomohla, alebo poznate niekoho kto sa dostal vdaka tomu k baliku?

Polemika, ci nato niekto ma to pochopit stoji mozno aj tak, ci niekto dokaze pochopit polemiku ked niekto vytiahnete marketing TCC atd. Ale ked sa niekto ohradi na problem so stavebnicou, alebo nejakym neziaducim kmitanim, tak je problem ze ten bastl nepresiel stvoritelovymi rukami, a ak aj presiel, tak je chyba v uzivatelovi.
Polemizovat sa da vzdy o vsetkom....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  Ďalšia
Strana 21 z 23

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist