Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Koss Porta Pro
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Skipy
stepná kengura


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 1290
Bydlisko: Zsolna

PríspevokZaslal: So február 03, 2007 19:50:31    Predmet: Odpovedať s citátom

KPP mi po mesiaci prišli zo 4. servisu za asi 13 (možno aj viac) rokov. Tentokrát tá výmena bola asi kompletná - t.j. za 300,-Sk nové sluchátka.
V čase keď som ich v OV kúpil sa na Slovensku dalo o nich akurát tak čítať v S&V. Potom ma ešte niekoľko rokov v BA ľudia zastavovali na ulici - odkiaľ že to mám. Prebas mi naopak vyhovuje, nakoľko som ich celé roky používal prevažne vonku, vo vlaku a v autobuse. Kedykoľvek boli pochybnosti - vždy boli zo zvedavosti po iných sluchátkach a nikdy nie pre akýkoľvek nedostatok KPP samotných. V danej cene nie je možné vôbec nájsť konkurenciu ani dnes po tak dlhej dobe (počas ktorej napr. najdostupnejší DVD player s cenou klesol viac ako 10 násobne).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jmd
Hifi inventar


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 3896
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ne február 04, 2007 02:05:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Kvôli basovej zložke a aj vyrovnanejšom konci (výšiek) som volil KPP2000. Dalo sa to rovnako nosiť von, boli však drahšie.
Naposledy mi odporúčali výmenu za nový iný model. Vyčerpali zásoby náhradných dielov? Som ochotný tomu veriť nakoľko to bol menšinový model. Pri porovnaní s HD650 je zafarbenie basov neúnosné. Inak na von a k prenosným prehrávačom dobrá voľba. Či aj z dnešného pohľadu na konkurenciu neviem posúdiť.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
dokken
Hifista - pokročilec


Založený: 24 máj 2007
Príspevky: 325
Bydlisko: Louny

PríspevokZaslal: Št máj 24, 2007 00:28:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Jsem zde nový a docela se mi tu líbí.Jen k těm nekonečným diskuzím ohledně větší basové složky.Není nic jednoduššího než využít čudlíku "comfort zone" a mušle odlehčit.Ještě jsem našel "drsnej" tuning,mělo by to přidat výšky,jak jsem vytušil.
http://www.hifi-forum.de/viewthread-110-1920.html
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ZIM
Hifista - pokročilec


Založený: 28 november 2006
Príspevky: 275

PríspevokZaslal: Pi máj 25, 2007 12:32:47    Predmet: Odpovedať s citátom

dokken napísal:
Jsem zde nový a docela se mi tu líbí.Jen k těm nekonečným diskuzím ohledně větší basové složky.Není nic jednoduššího než využít čudlíku "comfort zone" a mušle odlehčit.Ještě jsem našel "drsnej" tuning,mělo by to přidat výšky,jak jsem vytušil.
http://www.hifi-forum.de/viewthread-110-1920.html

tak tohle sem kdysi udělal na Panasonicach a už takovou blbost nikdy neudělam protože nic nezrmší nahrávku ve sluchátkach tak jako vlas přímo v uvnitř sluchátka no a takhle je budeš vytahovat každych 5 min (teda pokud maš vlasy Very Happy )
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
dokken
Hifista - pokročilec


Založený: 24 máj 2007
Príspevky: 325
Bydlisko: Louny

PríspevokZaslal: So máj 26, 2007 15:45:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Patřím k těm štastnějším co vlasy mají Smile.Ta úprava se mi zdá logická(přeci jen výšky vyzařují ze středu) a rozhodně si nemyslím,že by se přivrtáním dalších 4 malých děr radikálně zvýšil přísun kousků vlasů do nitra mušle. Nono
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: So máj 26, 2007 15:59:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Nebo to chce mít vlasy dlouhýýý Smile
_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
coffee
Hifi expert


Založený: 04 október 2006
Príspevky: 2324
Bydlisko: různě

PríspevokZaslal: So máj 26, 2007 16:05:00    Predmet: Odpovedať s citátom

...
_________________
“And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.” ― Friedrich Nietzsche


Naposledy upravil coffee dňa Št jún 03, 2010 21:31:00, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: St máj 30, 2007 15:08:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Přátelé, našel jsem velmi pěkný web o KPP.

Mrkněte na http://portapro.info. Super.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
xmickey
Hifi obsluha


Založený: 31 máj 2007
Príspevky: 5

PríspevokZaslal: Št máj 31, 2007 14:21:42    Predmet: Odpovedať s citátom

To jsi našel celkem brzo Laughing Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: So september 01, 2007 13:48:24    Predmet: Odpovedať s citátom

koss meni podmienky zaruky :
http://www.bisaudio.sk/novinky.php?NID=44&PHPSESSID=665f96fcdc7cf290a36721b57ba66e3b

v podstate to znamena, ze pre tych co ich uz maju a nemaju k nim doklad o kupe, bude servis drahsi o 100 % ... Puke
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Skipy
stepná kengura


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 1290
Bydlisko: Zsolna

PríspevokZaslal: Ne september 02, 2007 18:04:56    Predmet: Odpovedať s citátom

ferenc napísal:
koss meni podmienky zaruky :
http://www.bisaudio.sk/novinky.php?NID=44&PHPSESSID=665f96fcdc7cf290a36721b57ba66e3b

v podstate to znamena, ze pre tych co ich uz maju a nemaju k nim doklad o kupe, bude servis drahsi o 100 % ... Puke


áno - bude asi potrebné kúpiť ešte jedny KPP niekomu do rodiny Cool
potom máš vystaráno (teda pokiaľ ten kód nebude vyrazený priamo na sluchátkach)...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Ut november 13, 2007 13:36:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Za 1414 Kč jsou teď s ročním předplatným S&W, takže ten kdo chce koupit KPP, může mít 12 výtisků S&V zhruba po 25Kč.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mesires
Hifista - pokročilec


Založený: 04 apríl 2007
Príspevky: 324
Bydlisko: Albrechtice /Karvina/

PríspevokZaslal: St november 28, 2007 15:59:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Mam prakticky dotaz na uzivatele KPP.

KPP nemam tak dlouho, ale vysledoval jsem pri jejich pouzivani (a ted nemyslim konkretne poslech) nasledujici nesvary, ktere mi celkem hodne vadi>

1. KPP pri cestovani skladuju v prilozenem kozenkovem pytliku. Ovsem "hrdlo" toho vaku je tak uzke, ze musim KPP slozit skoro na max. a stejne musim pouzit trochu sily, abych je dostal dovnitr. To se mijevi jako vysoce neprakticke. Vzhledem k tomu, ze hrdlo vaku je stahovatelne, tak mohlo byt prece podstane sirsi.

2. Tim jak musim KPP skladat na velmi maly prumer, dochazi k tomu, ze se o sebe opiraji nebo dokonce i na sebe tlaci ty molitany na comfort zone (tj. ty nad usima). Protoze jsou tyto molitany prilepeny oboustranne lepici paskou, velmi brzy mi zacaly odpadavat = to me celkem sluzne nastvalo.

Takze ted uvazuju o jine variante skladovani KPP pri cestovani. Nabizi se samozrejme cestovni pouzdro (asi neco podobneho jako u Senn. PX100) - mate s tim nekdo prakticke zkusenosti? Kolik stoji a kde nejlepe nakoupit, pokud je OK?

Dale me rozmrzel fakt, ze jsem je koupil na megafoto.cz a po doruceni zjistil, ze vlastne nemam kod pro levnou dozivotni opravu a obavam se, ze mistni zastoupeni mi rekne, ze je to zbozi puvodem z Nemecka a tudiz nemam narok na opravu za snizenou cenu, ale pouze na dozivotni opravu za 200 Kc (nebo kolik to je v posledni variante).

_________________
Poznáte pravdu a pravda vás učiní svobodnými.
(Janovo evangelium 8:32)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Johm370
Hifi obsluha


Založený: 27 máj 2007
Príspevky: 28
Bydlisko: Benešov u Prahy(Postupice)

PríspevokZaslal: St november 28, 2007 16:14:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Ten samý problém, s megafoto se měl taky,ale nevyřešil,asi tam už Kossy nekoupim.Je to z neměcka dovezený.
_________________
Než něco řekneš,zamysli se ve finále z toho může být pěkná blbost.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St november 28, 2007 16:31:58    Predmet: Odpovedať s citátom

mesires napísal:
Mam prakticky dotaz na uzivatele KPP.

KPP nemam tak dlouho, ale vysledoval jsem pri jejich pouzivani (a ted nemyslim konkretne poslech) nasledujici nesvary, ktere mi celkem hodne vadi>

1. KPP pri cestovani skladuju v prilozenem kozenkovem pytliku. Ovsem "hrdlo" toho vaku je tak uzke, ze musim KPP slozit skoro na max. a stejne musim pouzit trochu sily, abych je dostal dovnitr. To se mijevi jako vysoce neprakticke. Vzhledem k tomu, ze hrdlo vaku je stahovatelne, tak mohlo byt prece podstane sirsi.

2. Tim jak musim KPP skladat na velmi maly prumer, dochazi k tomu, ze se o sebe opiraji nebo dokonce i na sebe tlaci ty molitany na comfort zone (tj. ty nad usima). Protoze jsou tyto molitany prilepeny oboustranne lepici paskou, velmi brzy mi zacaly odpadavat = to me celkem sluzne nastvalo.

Takze ted uvazuju o jine variante skladovani KPP pri cestovani. Nabizi se samozrejme cestovni pouzdro (asi neco podobneho jako u Senn. PX100) - mate s tim nekdo prakticke zkusenosti? Kolik stoji a kde nejlepe nakoupit, pokud je OK?

Dale me rozmrzel fakt, ze jsem je koupil na megafoto.cz a po doruceni zjistil, ze vlastne nemam kod pro levnou dozivotni opravu a obavam se, ze mistni zastoupeni mi rekne, ze je to zbozi puvodem z Nemecka a tudiz nemam narok na opravu za snizenou cenu, ale pouze na dozivotni opravu za 200 Kc (nebo kolik to je v posledni variante).


koss k tomu predava aj ine puzdro - v tvare splostenej gule ..
je to pevne puzdro, netreba ich tak nafest skladat, ale je zase vacsie ..
ja s nim cestujem asi 4 roky a som velmi spokojny
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MB
Hifista


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 166
Bydlisko: Stockholm, SWE

PríspevokZaslal: St november 28, 2007 17:12:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Svoje KPP som si kupil v 1996 a cena bola uplne ina ako dnes, a pozeram, ze aj kvalita spracovanie isla hoooooooodne dole, bohuzial mi ich asi v 2001 menili, takze uz nemam tie povodne....

mesires napísal:


2. Tim jak musim KPP skladat na velmi maly prumer, dochazi k tomu, ze se o sebe opiraji nebo dokonce i na sebe tlaci ty molitany na comfort zone (tj. ty nad usima). Protoze jsou tyto molitany prilepeny oboustranne lepici paskou, velmi brzy mi zacaly odpadavat = to me celkem sluzne nastvalo.

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mesires
Hifista - pokročilec


Založený: 04 apríl 2007
Príspevky: 324
Bydlisko: Albrechtice /Karvina/

PríspevokZaslal: St november 28, 2007 17:21:44    Predmet: Odpovedať s citátom

ferenc napísal:

koss k tomu predava aj ine puzdro - v tvare splostenej gule ..
je to pevne puzdro, netreba ich tak nafest skladat, ale je zase vacsie ..
ja s nim cestujem asi 4 roky a som velmi spokojny


Dik za radu. Pohledam na netu.

_________________
Poznáte pravdu a pravda vás učiní svobodnými.
(Janovo evangelium 8:32)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mesires
Hifista - pokročilec


Založený: 04 apríl 2007
Príspevky: 324
Bydlisko: Albrechtice /Karvina/

PríspevokZaslal: St november 28, 2007 17:22:56    Predmet: Odpovedať s citátom

MB napísal:
Svoje KPP som si kupil v 1996 a cena bola uplne ina ako dnes, a pozeram, ze aj kvalita spracovanie isla hoooooooodne dole, bohuzial mi ich asi v 2001 menili, takze uz nemam tie povodne....


Made in China.
Lower costs, higher profits! Confused

_________________
Poznáte pravdu a pravda vás učiní svobodnými.
(Janovo evangelium 8:32)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St november 28, 2007 17:23:34    Predmet: Odpovedať s citátom

mesires napísal:
ferenc napísal:

koss k tomu predava aj ine puzdro - v tvare splostenej gule ..
je to pevne puzdro, netreba ich tak nafest skladat, ale je zase vacsie ..
ja s nim cestujem asi 4 roky a som velmi spokojny


Dik za radu. Pohledam na netu.


toto je to puzdro http://www.headphones.cz/inshop/prislusenstvi/pouzdra/koss-case-b.htm
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Skipy
stepná kengura


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 1290
Bydlisko: Zsolna

PríspevokZaslal: St november 28, 2007 21:56:39    Predmet: Odpovedať s citátom

mesires

už roky používam pôvodné kož. púzdro, akurát KPP neskladám kompletne do kruhu (t.j. ten háčik nechám voľný), ale len zlomím most - vtedy ten útlak nie je tak významný a je to pomerne voľné
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ozzy8
Hifista


Založený: 31 máj 2007
Príspevky: 102

PríspevokZaslal: Ut december 18, 2007 14:16:56    Predmet: Koss Porta Pro Odpovedať s citátom

Prvýkrát som počul tieto sluchátka, keď si ich kúpil môj brat, poslali mu ich z Istropolisu. Páčili sa mi na prvé počutie.
Tak som ich jedného dňa zobral zo sebou do roboty a dal som ich popočúvať aj kolegom. Všetkým padla sánka, ako môžu také sluchátka tak pekne hrať. Pripomínam, že to je už tiež asi 10 rokov.
V robote sme sa zhodli s ďalšími dvomi kamarátmi, že si ich tiež objednáme.
Po obede som išiel do Brezna a v predajni s hifi technikou som ich ukázal majiteľovi. Ten o nich dovtedy ani nepočul. Keď si ich nasadil, tak mu tiež padla sánka. Objednali sme si tri kusy+predajca objednal aj pre seba.
Po dvoch týždňoch som išiel po ne. Mal som poverenie od kamarátov, že ich
môžem v predajni aj odskúšať. Tak som ich tam rozbalil a skúšal. Prekvapilo ma, že z troch kusov boli jedny oveľa výraznejšie na basoch, až prebasovane zahuhňané. Dva kusy išli naozaj super, vyvážene, ale tie prebasované mi musel predajca vymeniť.
Takže aj niektorým z vás sa mohlo stať, že sa vám ušli tie prebasované a nesedelo vám to a odpísali ste ich.
Ten predajca predal vďaka mne niekoľko desiatok kusov KPP a odvtedy ich mal vždy v ponuke.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Feri-G!
Hifista


Založený: 21 december 2007
Príspevky: 210

PríspevokZaslal: Pi december 21, 2007 19:36:25    Predmet: MOJA ÚPRAVA Odpovedať s citátom

-chcem vám predstaviť to na čom počúvam hudbu (výlučne doma, v tichu, a nie poležiačky)
takže, nejedná sa presne o KOSS porta pro, ale o Emgeton PORTA CULT,
začnem surovo: stáli 700 SK, porta pro stojí oficiálne nad 2000 SK keď dobre viem... ...som študent, takže každá korunka je vzácna...
-potom, čo som rozobral moje a kamošové porta pro, tak som usúdil že rozdieli sú úplne minimálne, hlavne čo sa týka meničov (reproduktorov)-dizajn, chróm a prestíž ma nezaujíma vôbec, to čo hľadám je detailný zvuk!!!
S kamošom *z princípu sundávame molitanové krycie vankúšiky zo všetkého cez čo počúvame zvuk (čisté výšky sú čisté výšky).
Takže to bol 1.krok, 2.krok: dosť mi vadilo, že sluchadlá sa nechcú moc prispôsobiť polohe mojích uší. rovina ucha totiž nie uplne rovnobežná s rovinou hlavy na tomto mieste, ->nahol som ich do * V *, aby netlačili zo žiadnej strany na ušnicu.
no a 3. KROK:
...keď som sa len trochu zamyslel do toho, koľko z čistoty a charakteru prenášabého zvuku ZABIJE ta blbá umelo hmotná mriežka s malými otvormi, tak mi bolo s ztoho vážne zle, najprv som chcel upraviť samotnú mriežku tak ako to vidno na: http://www.hifi-forum.de/viewthread-110-1920.html
...ale po dlhých uvahách som si povedal, že moc to na čistote a detailoch nepridá, aj keď, často aj málo je dosť...tak som sa pevne rozhodol že ten kryt pôjde nevyhnutne preč, -lenže to má aj dosť veľké NÁSLEDKY!!!! -membrána meniča sa stáva ohromne zraniteľnou, (samozrejme nekupoval som slúchadlá na mesiac, ale na poriadne dlho).
....neostávalo nič iné, ako vymieslieť spôsob ako nezničiť membránu dotykom ucha. Najprv som si chcel vyrobiť molitanové naušniky v štýle *GRADO, už som ich aj mal pripravené na lepenie, ale vtedy ma napadlo že týmto riešením zabijem TO, čo mám na koncept-e porta pro najradšej -OTVORENOSŤ, vzdušnosť, ako keby mi nehrali slúchadlá, ale reproduktory blízko hlavy, proste cítiť priestorovosť hudby!! ....
...tak som sa dostal terajšiemu riešeniu: proste zariadiť aby boli menič slúchadiel čo najbližšie k uchu, a zároveň aby nedochádzalo k dotyku ucha s membránou -a poškodeniu membrány. Vyriešil som to tak, že som ohol kovový pás hlavového mostu na jeho krajoch tak aby slúchadlá smerovali dostatočne od seba -tým pádom aj od ušníc, a ešte som prilepil kúsky molitanu na okraje hlavového mostu aby som odľahčil tie pôvodné, a zabezpečil lepšie rozloženie tlaku na hlavu...
....momentálne ich mám asi pól roka, som s mojou úpravou nadmieru spokojný, samozrejme žiada si veľmi citlivé a opatrné zaobchádzanie, ale zatial sa membrány držia, nestalo sa ešte že by sa pokryvili...
....podľa môjho zrovnávania hráju minimálne 2krát čistejšie(detaily aj celkový charakter) ako originálne koss porta pro, aj Sennh..PX100, dokonca aj ako iGRADO....
....nakoniec, prajem každému čistý-detailný zvuk javascript:emoticon('Wink')
Wink

....a samozrejme tie červené čiary som tam nemaľoval ja, ale sú tam od výroby...pre prípad že by niekto si myslel


Naposledy upravil Feri-G! dňa So december 22, 2007 18:47:57, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Pi december 21, 2007 19:48:53    Predmet: Odpovedať s citátom

To je tuning, jak vyšitý. Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hop377
Hifista - pokročilec


Založený: 03 december 2006
Príspevky: 278

PríspevokZaslal: Pi december 21, 2007 20:37:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Nebude to skor tuzing? Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Feri-G!
Hifista


Založený: 21 december 2007
Príspevky: 210

PríspevokZaslal: Pi december 21, 2007 22:08:06    Predmet: RE: Odpovedať s citátom

keby som slúchadlá upravoval prvý krát, tak tuzing beriem...
....je to už 5. prerábka, -no doteraz to boli iba slúchadlá cenovo asi do 500 SK, -a o nich by bolo márne niekoho presviedčať že hrajú bohovo...
...ale tieto už vedia narobiť poriadnu *husiu kožu!!!
ja keď som na nich viskúšal toto: http://www.holophonic.ch.nyud.net:8090/archivio/testaudio/Cereni%20-%20Holophonic.mp3
POZOR: túto nahrávku počúvajte výlučne iba cez slúchadlá, bez crossfeedu, binaurálných processorov, atd.-(nastavte si všade v PC, že počúvate cez reprobedne), a odporúčam to samozrejme počúvať v tichu, a v tme, nie celkom v tme, ale tak keď je tmavšie....
....no tak to bol zážitok pre mňa...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
stephunk
Hifi expert


Založený: 23 december 2006
Príspevky: 1133
Bydlisko: Pobrežie Slotoviny

PríspevokZaslal: So december 22, 2007 12:51:05    Predmet: Odpovedať s citátom

To čo si s nimi spravil mi robí husiu kožu, keby tie sluchátka vedeli hovoriť, bol by si poslaný do Pitche aspoň 5 krát, je otázka času kedy sa zničia. A na zvuku to nezmení nič, teda podľa mojich skúseností. Evil or Very Mad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Mih
Hifista - pokročilec


Založený: 08 december 2006
Príspevky: 346
Bydlisko: Pribram

PríspevokZaslal: So december 22, 2007 13:11:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Feri-G- Uměl by jsi tuning i na Senn 650? Že bych ti je poslal?
Ale vážně... je to odstrašující.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
DC20
Nádejný hifista


Založený: 29 september 2007
Príspevky: 93
Bydlisko: SVK

PríspevokZaslal: So december 22, 2007 15:12:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Shocked Shocked Shocked
Tak to som ani netusil ze takto dokazu moje HD595ky "zobrazit" priestor Surprised
citácia:
ja keď som na nich viskúšal toto: http://www.holophonic.ch.nyud.net:8090/archivio/testaudio/Cereni%20-%20Holophonic.mp3

_________________
No music no life
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Feri-G!
Hifista


Založený: 21 december 2007
Príspevky: 210

PríspevokZaslal: So december 22, 2007 18:42:59    Predmet: Odpovedať s citátom

.....momentálne nemám čas, ...učím sa na skúšky Sad ...no keď dobre dopadnú, popítam od ľudí ktorým som predal moje bývalé slúchadlá, pofotím a čapnem to sem, ...poprosím tých ľudí, aby sa vyjadrili k tomu ako tie upravené slúchadlá hrajú (nie vyzerajú !!! ), ....a prečo ich odomňa kúpil za dvakrát vyšie ceny ako stáli pôvodne, (jeden my chcel zaplatiť aj trojnásobok pôvodnej ceny, ale nemal som srdce to zobrať)...
....bodaj by som nepočul rozdieli, neťahalo by ma stvárať takéto veci... Crying or Very sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Skipy
stepná kengura


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 1290
Bydlisko: Zsolna

PríspevokZaslal: So december 22, 2007 19:20:15    Predmet: Odpovedať s citátom

...ty si vlastne otvoril sluchátka s otvorenou konštrukciou, čím sa otvoril nový priestor...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
Strana 2 z 6

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist